Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_kabul1/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com (test)3/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 1 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 3.13% :-(

Znalezione wyniki: 12

Wróć tam gdzie byłeś

Siema ponownie.

autor: ^SzAkAl^
4 sty 2016, o 02:59
 
Witam Cię spowrotem

Wujo!(pl)

autor: ^SzAkAl^
18 lut 2016, o 05:14
 
Nowy nie przesadzaj jak bym odszedł i wrócił za rok też bym chciał żeby mnie stara ekipa przyjęła nawet bez podania bo wróciłem do gry i chce grać na czystym servie a nie zawsze jest admin. Po przeczytaniu większości postów również jestem na tak wracaj w stare szeregi.
A administracja zna i wie z kim ma doczynienia więc czemu ma nie dostać okresu próbnego lub admina stałego.
Zmieniłem zdanie :) z pierwszego posta :).

podanie Wujo!(pl)

autor: Rudziutka
4 mar 2016, o 21:13
 
Podbijam, bo zginęło w aktualnościach.

Ja sądzę, żeby poczekać żebyś przeszedł Okres Próbny z DD2. Jak przejdziesz to dostałbyś wtedy flagi multiadmina.

Serwer DeathMatch

autor: Rudziutka
4 mar 2016, o 23:38
 
To trzeba się jeszcze zająć stworzeniem rang dla adminów DM i zrobić kontakty do adminów takie jak na DD2 i FFA

Skarga Peres

autor: KiedysBylemDobry
23 mar 2016, o 20:00
 
Użytkownik Wujo!(pl) napisał:
a moge wiedzieć od kogo ten ban ? bo grałem wtedy i nie było chyba żadnego admina prócz mnie... a pytałem pajoo 100 razy kto go zbanował to się nie odzywał do mnie w ogóle.


Masz linka do amxbans GmBans/ban_list.php?bid=108412

podanie Wujo!(pl)

autor: CZK
8 kwie 2016, o 17:47
 
Powodzenia - bez okresu próbnego.

skarga na ipoco

autor: Verona
2 lis 2016, o 11:50
 
Typie to Ty niezły kozak jesteś :D Heh :D I tak w koło macieju :) Widzę, że stary dobry klimacik na lamersach się utrzymuje :) FFA najeżdża na DD2 i DD2 na FFA :) Ach stare dobre czasy ;) A tak na poważnie. ipoco zważ, że Maniek chciał w pewnym sensie pomóc Tobie i graczowi, który dał odwołanie od bana (Tak wnioskuję po jego wypowiedzi). Z drugiej strony Maniek jeżeli widzisz, że serwer jest pełny napisz do ziomeczka na steam, a nie blokujesz slota osobom, które chciałyby wbić na serwer i pograć. Nie masz go w Steam to na forum, a prędzej (i oby tak było) czy później odczyta wiadomość.

Dziękuję, pozdrawiam.

podanie sopel

autor: Nowy
8 lis 2016, o 17:54
 
Większość godzin nabitych na spect ,nie pamiętam kiedy ostatni raz widziałem kiedy grasz zawsze był spect w dodatku Twój brak kultury mówi wiele jak na (prawie) 20 lat masz strasznie dziecinne zachowanie polecam zmienić nastawienie do ludzi...

W tym momencie na NIE.

podanie sopel

autor: Czas ponoc goi rany
8 lis 2016, o 18:25
 
Ja również na nie.
Twoja kultura dała się we znaki na samym starcie.

[FFA]Wujo!(pl) - SliwkaZgc

autor: ipoco
13 maja 2017, o 22:13
 
Gruba sprawa hoho ;) Karygodne zachowanie :) Tylko administracja moze zbanowac admina ;)

Ogólne zmiany

autor: Pułkownik_Wojtynski
3 lis 2017, o 13:34
 
Wypowiem się do samej rozgrzewki. Fakt, ciesze się, że ktoś poruszył ten temat. Bieganie z nożem stało się nie modne jako rozgrzewka. Strasznie nudzi i trzeba się sporo nabiegać, aby kogoś zabić. Ba, w dodatku jak ktoś wyżej wspomniał - wiele osób ucieka! Ogólnie uważam też, że warto powoli prowadzać co dwa tygodnie, albo trzy - jedną nową mapę. Wałkowanie tych samych... nudzi.

PODANIE HEDONISTA =)

autor: Parker
14 lut 2018, o 14:57
 
A ja chciałbym powiedzieć, że to podanie jest bez sensu. Nie dlatego, że Hedonista nie nadaje się na SM'a bo to oczywiście nie jest prawdą, ponieważ obecnie on jest jedną z najbardziej ogarniętych osób na tym forum. Dodam jeszcze, że napisanie o jego nie karalności na cs-lamers jest jak najbardziej tutaj wskazane bo widać, że stoi po dobrej stronie, że tak powiem barykady i nie ma gówna zamiast mózgu. ( Tutaj nawiązanie do mojej wieloletniej, przygody z tą siecią. Wiele już widziałem. )
Wracając do mojego pierwszego zdania. Uważam, że jest to podanie bez sensu dlatego, że Sous-moderator w tym momencie z tego co wiem posiada możliwość moderowania na [prawie] każdym forum, lecz w tym momencie naprawdę nie ma to znaczenia. Hedonista należy do ABW CSL i ma uprawnienia jak KIEDYŚ posiadał SM czyli moderowanie w działach serwerowych a mianowicie Bany. Więc uważam, że Hedonista nic by na tym "awansie" w naszej społeczności cs-lamers nie zyskał poza przybraniem sraczkowatego zielonego kolorku.
Ale to nie koniec mojej wypowiedzi. Uważam, że Hedonista powinien dostać awans na MODERATORA CSL i powinien mieć, że tak powiem uprawnienia do podejmowania niektórych decyzji na naszej sieci. Co za tym idzie można by było przenieść paranormala i Rudą do rangi zasłużonych dla naszej sieci bo każdy widzi, że ich nie ma a co do paranormala wiem z pierwszej ręki, że raczej nie wróci do nas.
Hedonista jest odpowiednią osobą na to stanowisko i powinien dostać swoją szansę. Wiem, że nigdy nie było czegoś takiego, że ktoś bez rangi Sous-moderatora dostał Moda ( bynajmniej przez te 5 lat co tutaj z Wami jestem ), ale jestem skłonny zaręczyć za Hedonistę, że sobie poradzi i mu szajba do głowy nie uderzy bo człowiek jest opanowany, poważny i pracowity jeżeli chodzi o nasze forum ( nie mówię tutaj, że nie można się z nim pośmiać :) ). Świadczy o tej pracowitości jego ranga ABW jak i również to, że nie boi się rozpisywać tych demek. Mam nadzieję, że będzie zwrócona uwaga przez administrację na ten post, ponieważ jest to najodpowiedniejsza osoba tutaj przynajmniej moim zdaniem.
Pozdrawiam :)


Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron