Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

[FFA]Lejdis. - Zmieniam nicki bo to fajne

W tym dziale będziesz mógł odwołać się od otrzymanego bana.
Prośby pisane bez wzoru będą automatycznie odrzucane, a tematy zamykane i/lub usuwane!


Tytuł wątku: W temat wpisz swój zbanowany nick oraz jeśli znasz to nick admina banującego.

Nick podczas gry:
IP/SteamID:

Data zdarzenia:
Powód bana:
Opis sytuacji:

Screeny: Screeny należy spakować w formacie ZIP/RAR i wrzucić pod link podany obok --> LINK*
AmxBans: Po wejściu w podany obok link, należy wyszukać swojego bana podając Nick/IP/SteamID. --> LINK**
Wycinek z konsoli: Wycinek ten można znaleźć w konsoli, również po ponownym uruchomieniu gry.
WAŻNE! Czas na wrzucenie ssów robionych przez Admina wynosi 12 h od chwili ich zrobienia.

____________________________________________________________________________________________________________________

* Wszystkie zdjęcia powinny znajdować się w jednej paczce (w niezmienionym formacie BMP) spakowane w RAR lub ZIP i wrzucone w podany powyżej link.
** Jeżeli nie wiesz o co chodzi (jak to większość twierdzi), wystarczy przeczytać uważnie REGULAMIN działu, kliknąć w podany odnośnik i zastosować się do instrukcji powyżej a link do bana wkleić w odpowiednim polu.

Sylwia <3

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 4
  • Dołączył: 23 wrz 2017, o 09:38
  • Postawione piwa: 2
  • Otrzymane piwa: 0

(#1) Napisano 23 wrz 2017, o 17:42

Opis sytuacji: Grałam sobie a tu nagle ban nie wiem za co bo nie używam wspomagaczy ani nigdy nie używałam. Prosiłabym o wyjaśnienie sprawy i o odbanowanie.


--Poniższe dane zostały wypełnione automatycznie na podstawie ostatniego bana na Twoje IP. Sprawdź czy są one poprawne - jeśli nie to, musisz wypełnić ręcznie--


Nick podczas gry: Lejdis.
SteamID/IP: NeoBans / 78.31.89.30
Data: 23/09/2017 - 17:34:41 (8 minut temu)
Powód bana: LamerskiCzit
Admin banujący: @ZoRRo
AmxBans: GmBans/ban_list.php?bid=132285
Serwer: [PL] CS-Lamers [ FFA CLASSIC ] @ 1shot1kill.pl

ZoRRo

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 433
  • Dołączył: 2 cze 2011, o 00:05
  • Lokalizacja: Los Angeles
  • Postawione piwa: 6
  • Otrzymane piwa: 72

(#2) Napisano 23 wrz 2017, o 18:13

Demko: http://gumijagody.pl/alegoraco/lejddididis2.dem

Runda pistoletowa
1:25 najazd na model, zanim cokolwiek zobaczyliśmy -oczywiście, że się zaczęli strzelać i było słychać, że "gdzieś" tam jest.
1:27 wchodzimy z celownikiem skierowanym, tam gdzie jest nastepny, zero sprawdzenia czegokolwiek
1:35 cały czas idealnie na model

2:35 dlaczego nie skanujemy, jak już widzimy? Czyli mamy wh to już nie strzelamy w ściany, gdy ktoś nam pokazuje lufe?
3:05 niby wiemy, że spadł ze spadochronem, ale znowu zbyt dokładnie na model
3:27 wchodzimy na BS, znowu za skrzynką, ciut wystawał, dlaczego nie strzelimy? znowu zasada, że z wh, przez ściany nie skanuje?
3:46 pochylnia, znowu wodzenie za modelem
4:27 znowu za modelem przez ścianę, dlaczego nie patrzymy na róg?!
5:55 flesh chwilowy, widać że skrócił, oczywiście może wychylić się a to z prawej a to z lewej i niby nic niezwykłego.
Do tego momentu wszystko mogłoby wydawać się wyolbrzymione.

6:55 GRAND FINALE, pełny flesh, wspaniale omijamy skrzynki, brniemy do przodu, ciągle mamy flesha, a zachowanie tak jakbyśmy go w ogóle nie mieli; flesh się lekko przerzedził i od razu na przeciwnika.
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Sylwia <3

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 4
  • Dołączył: 23 wrz 2017, o 09:38
  • Postawione piwa: 2
  • Otrzymane piwa: 0

(#3) Napisano 23 wrz 2017, o 18:22

I to ma byĆ dowód że używałam WH? To że dobra jestem w cs'a to nie znaczy że trzeba tą osobę wyzywaĆ tak jak jedne z adminów że jestem oszustką itp. I do tego jeszcze ban o cheaty których nigdy nie używałam. Wiem że chcecie mnie zniszczyĆ nawet nie wiem czemu i jaki tego jest powód, zauważyłam to jak grałam na serwerze to cały czas coś.
Dziękuję że w taki sposób mnie traktujecie.

*NoFind

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 21
  • Dołączył: 17 lis 2015, o 15:20
  • Postawione piwa: 4
  • Otrzymane piwa: 0

(#4) Napisano 23 wrz 2017, o 18:38

Również obejrzałem demko.

1:25, 1:35.
Ładnie ukazuje jak scigasz model.
Wybacz ale wychylając nie idziemy z celownikiem na ścianę a przy ścianie, nie tak jak Tobie to ładnie wychodzi.
3:05 ja tam żadnego spadochronu nawet nie widzę i model też ładny po woli.* widzieć, nie widzieć, spadochron ma specyficzny dźwięk.Z
3:46 patrzyłem podczas gry ten moment, w tedy napisałem że coś mi nie pasuje. Od środka pochylni lecisz za modelem cały czas idealnie.
6:55. Mój flesh, mój zeskok. Widzieć ani słyszeć nie miał prawa nikt. Specjalnie czekałem i nie strzelałem pierwszego co przebiegł żeby więcej wyszło. A ona i tak zaczeła schodzić od razu na mnie z celownikiem jak tylko jej sie na ścianie ukazałem.

W mojej opinii również spalona.
Pozdrawiam.

PsychoPan

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 27
  • Dołączył: 4 maja 2017, o 16:40
  • Postawione piwa: 10
  • Otrzymane piwa: 4

(#5) Napisano 23 wrz 2017, o 19:43

Moze ja tez coś wtrące.
Na train siedziałem sobie za skrzynkami, nie wychylilem sie a ty mnie przeskanowałaś a nie patrzyłaś tam jak biegłaś od respa TT. Zostalem tylko ja i szybkiego fraga na wh sie chciało ? A co do akcji np na jondera z odnogi to juz chyba nie musze nic mówic spaliłaś sie w szybkie 5 minut :) Zorro dobrego bana wsadził :) oszustka niezła :)

maluCZKa

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 1200
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 18:52
  • Postawione piwa: 193
  • Otrzymane piwa: 247

(#6) Napisano 24 wrz 2017, o 05:02

Spojrzę na demko dziś popołudniu również :)
Oby było warto oglądać ten "Horror".

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#7) Napisano 24 wrz 2017, o 11:57

Ja miałem przyjemność grać wczoraj z nią o ile to ona a nie jakiś trol. Jak dla mnie info z dupy. Na temat demka nie mam jak się wypowiedzieć bo nie mam dostępu do neta raczej nie tyle co neta co do komputera.

Czas ponoc goi rany Nagroda (1)

    Admin serwera:
    DD2, FFA, DM, ABW CSL

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1093
  • Dołączył: 1 lut 2014, o 17:57
  • Lokalizacja: Łódź
  • Postawione piwa: 29
  • Otrzymane piwa: 407

(#8) Napisano 24 wrz 2017, o 16:04

1;30 - Wyczekiwanie na model
1;35 - Wychylenie od razu na model, to co Zorro napisał zero sprawdzania, latanie po fragi.
3;10 - 3;15 - Celownik za modelem, a następnie wyczekanie aż wychyli gracz i ten "refleks" ...
4;30 - 4;40 - jw.

Generalnie to więcej nie będę patrzył wystarczy to co @ZoRRo nagrał w zupełności, przykre że były/a admin/ka na poprzedniej sieci była uczciwa a tu pokazała się z takiej strony, ale cóż na to wpływu nie mamy. Żeby używać WH trzeba po prostu grać bardzo dobrze by to było trudne do zwerifikowania a Ty się za każdym fragiem podpałaś/eś co by stępień zobaczył. Skilla zero + latanie celownikiem po modelach = WH Reasumując i tak dość długą wypowiedź, ban zostaję utrzymany. Poszukaj innej sieci, powodzenia.

Wróć do Bany - odwołania.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •