Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

[FFA]Matys96 - Maniek

W tym dziale będziesz mógł odwołać się od otrzymanego bana.
Prośby pisane bez wzoru będą automatycznie odrzucane, a tematy zamykane i/lub usuwane!


Tytuł wątku: W temat wpisz swój zbanowany nick oraz jeśli znasz to nick admina banującego.

Nick podczas gry:
IP/SteamID:

Data zdarzenia:
Powód bana:
Opis sytuacji:

Screeny: Screeny należy spakować w formacie ZIP/RAR i wrzucić pod link podany obok --> LINK*
AmxBans: Po wejściu w podany obok link, należy wyszukać swojego bana podając Nick/IP/SteamID. --> LINK**
Wycinek z konsoli: Wycinek ten można znaleźć w konsoli, również po ponownym uruchomieniu gry.
WAŻNE! Czas na wrzucenie ssów robionych przez Admina wynosi 12 h od chwili ich zrobienia.

____________________________________________________________________________________________________________________

* Wszystkie zdjęcia powinny znajdować się w jednej paczce (w niezmienionym formacie BMP) spakowane w RAR lub ZIP i wrzucone w podany powyżej link.
** Jeżeli nie wiesz o co chodzi (jak to większość twierdzi), wystarczy przeczytać uważnie REGULAMIN działu, kliknąć w podany odnośnik i zastosować się do instrukcji powyżej a link do bana wkleić w odpowiednim polu.

Matys12

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 47
  • Dołączył: 27 paź 2014, o 20:05
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#1) Napisano 25 maja 2015, o 21:40

Opis sytuacji:


--Poniższe dane zostały wypełnione automatycznie na podstawie ostatniego bana na Twoje IP. Sprawdź czy są one poprawne - jeśli nie to, musisz wypełnić ręcznie--


Nick podczas gry: Matys96
SteamID/IP: NeoBans / 88.220.43.58
Data: 25/05/2015 - 21:36:35 (2 minuty temu)
Powód bana: LamerskiCzit
Admin banujący: @xManiek77x
AmxBans: GmBans/ban_list.php?bid=93619
Serwer: CS-Lamers [FFA + FUN] @Shooters.pl

Prosze UB bo bana za dobre staty chyba tak o sie nie daje wedlug mnie :/ Gram u was juz tyle czasu na serwie 3 albo 4 adminow a ja na czitach lece no prosze was nie bawmy sie tak :/

Rudziutka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2052
  • Dołączył: 13 sie 2013, o 23:14
  • Lokalizacja: Leśna Podlaska
  • Postawione piwa: 510
  • Otrzymane piwa: 780

(#2) Napisano 25 maja 2015, o 21:45

Prosimy o rozpiskę admina.

add.

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 105
  • Dołączył: 13 maja 2013, o 15:07
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 15

(#3) Napisano 25 maja 2015, o 21:56

Niech Maniek rozpisze swoje a ja skorzystam z okazji :)
http://s4.shooters.pl/hltva96d00b1/hltv ... ke.dem.zip - akcja 22:20 z moim udziałem. Jak dla mnie ewidentne info/wh. Prosze o wytłumaczenie akcji.
Obrazek

Greg

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 266
  • Dołączył: 31 lip 2014, o 12:47
  • Postawione piwa: 107
  • Otrzymane piwa: 215

(#4) Napisano 25 maja 2015, o 22:10

Podpis mój pod tym również składam ! :) byłem z nim i obserwowałem długoooo ! Rozpisuj Migiem ! :)
„Ja robię swoje i ty robisz swoje.
Nie jestem na świecie po to, by żyć według twoich wyobrażeń, a ty nie jesteś po to, by żyć według moich.
Ty jesteś ty, a ja jestem ja." :peace:

Obrazek

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#5) Napisano 25 maja 2015, o 23:51

Ja słyszałem ze jak nie ma adm to się odpala więc no czekajmy na rozpiskę demka

xManiek77x

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1308
  • Dołączył: 13 wrz 2013, o 15:40
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Postawione piwa: 188
  • Otrzymane piwa: 196

(#6) Napisano 26 maja 2015, o 00:18

4:13 - skąd wiedział , że on wszedł tam na dach ?
5:20 - modelowo w stodołę i boom nagle go ma . nie ma takiej opcji żeby go słyszał jak idzie tamtędy
10:20 -10:28 wyczekuje na jednego w oknie i boom , zaraz patrzy na przejście i nagle zwrot akcji i powrót z celowaniem na CT koło wozu
11:43- celuje pewnie od razu strzelając w Diego
13:30 - 13:48 -zabił Falen po czym reszta zeskoczyła z tyłu i on o tym doskonale widział i przestał już celować
16:25 - pewnie celuje i strzela zaraz . Nie wierze w to żeby zobaczył go z takiego kontu .
17:13- 17:18 podkłada pakę wybiega na balkon odrazu celując na winkiel i boom Apex jest .
19:46 -celownik modelowo wprost w Ct i chybił niestety dwa razy :/
20:35 -odwrócił się w prawo widzą go i chyc leci góra i nie zabija Go hymm ? ale zaraz patrzy w prawo i odrazu gdy Ct wychodzi z pod balkony celownik w dół i boom dziki kradnie mu frag :/ Przykreee
21:21 -widzi ze tt wchodzi po drab inie ale nie pojawił się w okienku
21:30 -celuje na poziomie dachów ale zaraz w dól i Patola niestety był szybszy
22:45 -znów sytuacja z Patola się powtarza ale tym razem Matyś szybszy
22:50 -Pierwszego owszem może widział ale zaraz celuje pewnie w Antonio jego wątpię żeby widział .
23:48 - niby skąd wie , że tutaj stoję ?
24:15 -wyłączył celownik ale widzi ze jednak wchodzę pod drabinie i z powrotem celuje tam
24;32 -zbyt wcześniej strzelił
24:38 celuje prosto przez wóz w patole ale nie on zabija
24:50 - celownik centralnie skierowany w TT wychyla się do okna i po zawodach
28:09 - skąd wie , że nadal on tam stoi na dachu ?
28:18 tutaj ci oszukał wh bo myślałem , ze ten z dołu wszedł na zegar ale jednak to był ten dalej na dachu

Proszę Bardzoo :piwko:
Obrazek

" Kto obroni Nas przed policją ? "
Obrazek

paranormal

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1318
  • Dołączył: 11 mar 2013, o 18:32
  • Lokalizacja: Nowa Dęba
  • Postawione piwa: 65
  • Otrzymane piwa: 357

(#7) Napisano 26 maja 2015, o 01:32

Dobrze by było gdybyś podał link do dema z tej rozpiski.
Obrazek
Nie oglądaj się za siebie bo Ci z przodu ktoś przyjebie.

piskle

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 311
  • Dołączył: 20 sty 2015, o 15:42
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Postawione piwa: 68
  • Otrzymane piwa: 115

(#8) Napisano 26 maja 2015, o 08:04

nie wszystko da sie wytlumaczyc na demku:P moze nie zawsze, ale jestem swiecie przekonany ze matys ma wh:)
" wielkie rzeczy zwykle, mają mały początek
dla niej bym sie zmenil , dla niej bym zrobil wyjątek "

Obrazek

xManiek77x

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1308
  • Dołączył: 13 wrz 2013, o 15:40
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Postawione piwa: 188
  • Otrzymane piwa: 196

(#9) Napisano 26 maja 2015, o 09:26

Dziury w głowie :samobojstwo:
http://s4.shooters.pl/hltva96d00b1/hltv ... do.dem.zip
Obrazek

" Kto obroni Nas przed policją ? "
Obrazek

Matys12

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 47
  • Dołączył: 27 paź 2014, o 20:05
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#10) Napisano 26 maja 2015, o 10:30

Niestety nie moge udzielac sie co do sprawy demka tak jak to bylo z demkiem Zwierza :/ bo nie moge go odtworzyc na swoim kompie wiec prosilbym o rozpiske jeszcze kogos kto znajdze chwile wolnego czasu. Z gory dzieki :)

paranormal

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1318
  • Dołączył: 11 mar 2013, o 18:32
  • Lokalizacja: Nowa Dęba
  • Postawione piwa: 65
  • Otrzymane piwa: 357

(#11) Napisano 26 maja 2015, o 12:35

Miałem już rozpisane demo, ale wylogowało mnie z forum i przy dodawaniu posta cała rozpiska poszła w pizdu.
Miałem 2 akcje zaznaczone na żółto i jedną na czerwono. Dzisiaj już nie rozpiszę ponownie tego dema. Podam tylko czasy akcji, które mnie zaciekawiły i opiszę je z pamięci.

22:50 - Być może często się tam tt ustawia, w późniejszym czasie jest podobny kill. +/-
23:48 - Został ostatni przeciwnik, a on wychodzi na niego na pewniaka. +b
24:15 - Dziwne zachowanie. Przestał celować, a po chwili znowu zoom i od razu kill. +/-

Reszta rozpiski jak dla mnie czysta.

Matys chcę zobaczyć kontr-rozpiskę. Nie wierzę, że nie możesz dema odpalić. Pewnie ściemniasz. Zrób sobie reinstall CSa.
Obrazek
Nie oglądaj się za siebie bo Ci z przodu ktoś przyjebie.

plejer

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 168
  • Dołączył: 25 sie 2014, o 20:04
  • Postawione piwa: 18
  • Otrzymane piwa: 29

(#12) Napisano 26 maja 2015, o 14:09

nie sciemnia bo tez nie moge otworzyc, 3 podejrzane akcje na goscia ktory gra kilka lat w csa i jest top 3 łał

Czas ponoc goi rany Nagroda (1)

    Admin serwera:
    DD2, FFA, DM, ABW CSL

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1093
  • Dołączył: 1 lut 2014, o 17:57
  • Lokalizacja: Łódź
  • Postawione piwa: 29
  • Otrzymane piwa: 407

(#13) Napisano 26 maja 2015, o 15:01

Bo na ns'ie nie otworzycie demka które ma protokół 48...
W wolnej chwili obejrzę demo i edytuje post.

Odniose sie do czasow Manka.

5:20 - Fakt to wyglądało dziwnie i raczej wydaję się być niemożliwym by usłyszał gracza stamtąd biegnącego ale mógł po prostu sprawdzić czy ktoś nie skraca. /-b
10:20 - 10:28 - Tutaj wyczekiwał, ustrzelił tego z okna a fraga przy wozie dało się zobaczyć. -b
11:43 - To też było ciekawe, nigdzie indziej nie spojrzał ale od razu na okno, hmm.. może fart. +/-b
13:30 - 13:48 - Całkiem naturalna akcja, zabił fallen, pomierzył jeszcze raz a że nikogo nie było to się rozglądał no i mu się pokazał przeciwnik. /-b
16:25 - Nic nadzwyczajnego, normalna akcja, patrzył na okna a przeciwnikowi broń wystawała, trudno byłoby go nie zauważyć. /-b
17:13- 17:18 - Nie wiem czy Maniek zwróciłeś uwagę ale tutaj gość był w drzwiach w bs'ie (tym przy respie) potem było słychać że wybiegł i biega jak słoń, wychylił się Matys i wyczekiwał aż się pojawi. Długo nie trzeba było czekać... /-b
19:46 - Tutaj nie mam pojęcia o co chodzi... Stał, celował, sprawdzał miejscówki. Na tym Counter strike polega. /-b
20:35- To było dziwne, jedynie jak można to wytłumaczyć to info lub haxy ;> Gościu strzełał z usp'ka za nim (pod) a ten zabił akurat tego który wychylał z respa. /+b
21:21 - Matys celował na tego co wychylił przy kościele, później spojrzał czy nikogo w oknie nie ma, no cóż norma. /-b
21:30 - Ciąg dalszy akcji z czasu powyżej (21:21) zabił gościa ze środka, matys chciał wejść na góre po schodach ale w trakcje zobaczył gościa na dachu (resp TT) i wychylającego jondra. Nazwałbym to brakiem refleksu ale jak kto woli... /-b
22:45 - tutaj mam błąd dema.
22:50 - Wcelowany w okno (był na zoomie x2) i po prostu gościa zauważył, nic nadzwyczajnego... /-b
23:48 - Kampiłeś i zostałeś ostatni, sprawdzał wiele miejsc i wiedział że nie ma Cię na respie bo koledzy z teamu wracali stamtąd, to sprawdził okno gdzie często ludzie kampia... Czysta akcja. (Maniek Cele, Nie kampimy!) /-b
24;32 - Jak zbyt wcześnie kurcze jasna, no przecież ktoś mu się tak wychylił a on dwa razy zeskanował, boże Maniek nie załamuj mnie bo do końca dema nie dotrwam... /-b
24:38 - Albo tu nic nie ma i moje demo pruchnieje albo ty za mierzenie z awp oskarżasz o wh.../ -b
24:50 - Zwykłe sprawdzenie miejscówki, chwilę przed również sprawdzał wiele innych, a Ty wyrwałeś jedną akcje z kontekstu... /-b
28:09 - Zobaczył że wychyla i cofa, poszedł na prawo i sprawdził kolejny raz, zobaczył, ustrzelił. /-b
28:18 -Nie rozumiem tego zdania.
Reasumując: Matys gra zachowawczo, nie wychyla, nie raszuję, sprawdza wszystkie campy tam gdzie TT może siedzieć.
Co rundę jest w Hotelu i mierzy z awp prawie cały czas te same miejsca ( :spiacy:) Dla mnie czysto poza jedną dwoma akcjami.
Fajnie by było jakbyś Matys się wypowiedział. PS. Prawie przysnąłem :peace:
Legenda: Zielony (-b) Czerwony (+b) Zółty (+/-b)

Matys12

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 47
  • Dołączył: 27 paź 2014, o 20:05
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#14) Napisano 26 maja 2015, o 16:51

Dzieki wielkie Czas ponoc goi rany :) chcialbym sie odniesc ale nie mam jak :( wydaje mi sie ze Maniek poprostu dal mi tego bana ze wzgledu na staty ktore nabilem a na tej mapie za kazdym razem mam wysokie staty bo lubie ta mapke zaje**scie wiec nwm co go tak zdziwilo tym bardziej ze juz nie raz sam widzial. Ludzie pewnie widzac moje staty ciagle pisali adminom na u@ ze odpal gra a oni juz nie mogli tego sluchac i tak to wyszlo :/ Mam nadzieje ze ten serw mi nie odpadnie bo naprawde spoko ludzie graja i jest dobra atmosfera jednym slowem ogarniety serw. Pozdrawiam, czekam na odp. i pozytywne rozpatrzenie (maybe) :p

Matys12

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 47
  • Dołączył: 27 paź 2014, o 20:05
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#15) Napisano 26 maja 2015, o 22:21

To jak bedzie cos z tego UB ???? Demko rozpisane zostalo juz pare razy wiec moze ktos zainterweniuje ? :) Nie ukrywam ze pogralbym juz chetnie :P

Wróć do Bany - odwołania.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •