Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Ub

W tym dziale będziesz mógł odwołać się od otrzymanego bana.
Prośby pisane bez wzoru będą automatycznie odrzucane, a tematy zamykane i/lub usuwane!


Tytuł wątku: W temat wpisz swój zbanowany nick oraz jeśli znasz to nick admina banującego.

Nick podczas gry:
IP/SteamID:

Data zdarzenia:
Powód bana:
Opis sytuacji:

Screeny: Screeny należy spakować w formacie ZIP/RAR i wrzucić pod link podany obok --> LINK*
AmxBans: Po wejściu w podany obok link, należy wyszukać swojego bana podając Nick/IP/SteamID. --> LINK**
Wycinek z konsoli: Wycinek ten można znaleźć w konsoli, również po ponownym uruchomieniu gry.
WAŻNE! Czas na wrzucenie ssów robionych przez Admina wynosi 12 h od chwili ich zrobienia.

____________________________________________________________________________________________________________________

* Wszystkie zdjęcia powinny znajdować się w jednej paczce (w niezmienionym formacie BMP) spakowane w RAR lub ZIP i wrzucone w podany powyżej link.
** Jeżeli nie wiesz o co chodzi (jak to większość twierdzi), wystarczy przeczytać uważnie REGULAMIN działu, kliknąć w podany odnośnik i zastosować się do instrukcji powyżej a link do bana wkleić w odpowiednim polu.

kapusta88

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 7
  • Dołączył: 7 maja 2017, o 18:14
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 1

(#1) Napisano 7 cze 2017, o 21:51

Witam całą społeczność cs-Lamers postanowiłem sam napisać ten temat wiadomo o co chodzi. Dajcie mi to ub chcę grać tu nadal wiem że nie powinienem grać na kodach itp ale to był odpał zabawa. Ludzie w realu popełniają gorsze przestępstwa i wychodzą a wy robicie z gry nie wiadomo co. Wchodzę na ns i gram czysto a wchodzę bo to najlepsza serwerownia. Nie chcę szukać czegoś innego bo to nie ma sensu bo i tak wracam po kilku rundach na cs - lamers. Proszę o wybaczenie i naprawdę bardzo żałuję swojego czynu mogłem pójść na inny serwer się pobawić no ale stało się czasu nie cofnę. Czy wymagam aż tak dużo? Wiem że z niektórymi miałem na pieniku ale z czasem wszystko się unormowało i był ogar. Jeśli ktoś będzie miał problem do mojego ub to przecież nie musimy się lubić nie wiem rozmawiać to tylko GRA.

Jeśli można to nie blokujcie tematu od razu niech się wypowie społeczność ja naprawdę żałuję bo teraz nie mogę wbić na steam i was bić proste.


Jeszcze raz proszę o ub?

Axl

    Główny Administrator

  • Awatar użytkownika
  • Główny Administrator
  • Posty: 3308
  • Dołączył: 18 kwie 2011, o 03:53
  • Postawione piwa: 46
  • Otrzymane piwa: 364

(#2) Napisano 7 cze 2017, o 21:57

A żebyś wiedział ze go nie zamknę :) Przynajmniej jakiś ruch an forum sie zrobi :D
Społeczności Lamerska przemów !
Obrazek
Siłka koks i kreatyna zrobią z ciebie skurwysyna. A nie jakieś piwko, wódeczka i jointy.

kapusta88

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 7
  • Dołączył: 7 maja 2017, o 18:14
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 1

(#3) Napisano 7 cze 2017, o 21:59

Użytkownik Axl napisał:
A żebyś wiedział ze go nie zamknę :) Przynajmniej jakiś ruch an forum sie zrobi :D
Społeczności Lamerska przemów !




A dziękuję Ci bardzo prezesie. Nię będę się wcinał w temat to mój jedyny post pozdro.

Tosia

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 392
  • Dołączył: 20 sty 2015, o 00:52
  • Postawione piwa: 57
  • Otrzymane piwa: 78

(#4) Napisano 7 cze 2017, o 22:05

Hahaha. Jesteś żałosny tępić czitów, zero pobłażania.
Ja dalej mogę siedzieć na SPECT i wypatrywać Ciebie tylko po to żeby była sprawiedliwość. I bez podlizywania się !!

Zwierze

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 830
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 20:43
  • Postawione piwa: 42
  • Otrzymane piwa: 168

(#5) Napisano 7 cze 2017, o 22:32

Za ub, ale pod dwoma warunkami.

1. Pomoc w zbiorce pieniedzy na reklame
2. Gra TYLKO na steam

I tak padaja tutaj coraz smielsze propozycje w tym amnestii z banami, plugin zostal usuniety i w zwiazku z tym wielu czitow dostalo ub.

Same haxowanie mnie nie razi, bo nie raz testowalem rozne czity na jakichs gownosieciach, ale nie na cs lamers i sieciach moich znajomych. Zawsze incognito. Powinienes pokazac czynami, ze Ci zalezy, ale napewno nie poprzez ciagle zmienianie ip i nickow, bo to nie pomaga...wies jak mozesz to pokazac

Piotrek52090

    V.I.P

  • Awatar użytkownika
  • V.I.P
  • Posty: 154
  • Dołączył: 21 sty 2016, o 15:29
  • Lokalizacja: Kraków/Dublin(Irlandia)
  • Postawione piwa: 187
  • Otrzymane piwa: 9

(#6) Napisano 7 cze 2017, o 22:37

Ja też jestem za UB, czasami zachowujemy się tutaj jak by zabił kogoś w realu.
To jest, sorry za słowa , tylko pieprzona gra, sam nienawidzę haksów ale jeżeli przemyślał to niech dostanie drugą szansę.
Potrzebujemy skillowych dobrych graczy, ty miałeś jakiegoś bzika z tym TOP1 - uwierz mi że byłbyś w stanie nim być bez czitowania.
W miarę kulturalny itd, musiałbyś trochę ograniczyć te PIONKI bo niestety teraz to by nie wypadało.
Zgadzam się ze Zwierzakiem tylko Steam, plus musiałbyś rekompensatę zrobić - wspomóc sieć.
PeterIRE - Gracz na Cs Lamers :)

Franco

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 254
  • Dołączył: 7 cze 2015, o 15:52
  • Postawione piwa: 26
  • Otrzymane piwa: 33

(#7) Napisano 7 cze 2017, o 22:48

Na Nie. Choćby za sam brak skromności i nazywanie innych pionkami. Masz swoje lata i chyba wiedziałeś czym grozi "zabawa z kodami"... ”Człowieka poniża jego pycha, pokorny zdobędzie uznanie”
Obrazek
"Jeśli Bóg z nami, to któż przeciw nam?"

Conor McGregor

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 199
  • Dołączył: 21 kwie 2013, o 20:54
  • Postawione piwa: 41
  • Otrzymane piwa: 19

(#8) Napisano 7 cze 2017, o 22:48

Ja tez jestem za ub chociaz nawet nie wiem kim jestes. Z racji tego ze moje EGO jest wysokie w uj, to powiem ze mozesz grac na czitach, przynajmniej troche trudniej bede mial.
Obrazek

Arcanix

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 687
  • Dołączył: 26 kwie 2014, o 15:01
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 50

(#9) Napisano 7 cze 2017, o 23:58

Jestem za przyznaniem UB.

1 Jondra kazdy zna. 2 zaczal grac na czitach bo RANK byl do dupy a dla niego top1 to obsesja tak jak CR7 musi byc najlepszy :D wiadomo ze cziterow trzeba banowac ale mysle ze jondro przemyslal swoje naganne zachowanie i nie popelni wiecej tego bledu. Gra na innych nickach co jest zabronione ale widac ze chce tutaj grac dalej mimo ze jest tyle innych serwerow. Mysle ze naprawde mozna zrobic wyjatek i dac osobnikowi JONDRO probnego UB oczywiscie tylko i wylacznie jak bedzie gral na steam. To tylko gra, popelnil blad, mysle ze zaluje za niego, nie jest to pierwszy lepszy gracz a staly bywalec, admin i gracz nietuzinkowy. NIe badzcie tacy i zrobcie wyjatek. Uwazam tez ze wlasciciele serwera powinni brac pod uwage glos spoleczenstwa CSL i jezeli wiekszosc glosow bedzie za UB to zaakceptowac ten glos a nie ze NIE BO NIE :) dziekuje :)

serio?

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 179
  • Dołączył: 12 gru 2016, o 20:49
  • Postawione piwa: 24
  • Otrzymane piwa: 11

(#10) Napisano 8 cze 2017, o 00:10

Hax to haX ale Ja też za UB ponieważ zauważyłem ale może być zbiegiem okoliczność ale kiedy dostał bana to serwer zaczął padać od tamtego momentu co raz mniej graczy którzy grali na okrągło.

ps. tez mam durne pomysły i tez bym chciał dostać drugą szanse:)
I TAK CIĘ KIEDYŚ DOPADNĘ !! !! :dealwithit: 2pistolety

Kubi

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 732
  • Dołączył: 26 wrz 2012, o 17:59
  • Postawione piwa: 154
  • Otrzymane piwa: 83

(#11) Napisano 8 cze 2017, o 00:38

czytam Wasze pierdoło lamento i nie wierze wlasnym oczom :D

xManiek77x

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1308
  • Dołączył: 13 wrz 2013, o 15:40
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Postawione piwa: 188
  • Otrzymane piwa: 196

(#12) Napisano 8 cze 2017, o 00:39

Ja jestem na NIE . Cóż z tego, że stały gracz ? A co zdradę żonie/mężowi byście wybaczyli ? Czy zabicie bliskiej osoby ? Tutaj jest wirtualny świat więc tak samo są za to kary. Kara jest na zawsze tak jak dożywocie . Zejdziemy na psy jeśli będziemy darować haksy. Gdyby mu zależało nie wbijał by jak dzieciak na różnych nickach, odczekałby swoje po czasie spróbował o UB może by wtedy coś się rozkminiło, a tak bawił się z nami w kotka i myszkę więc kotek myszkę złapał i wpierdolił :)
Obrazek

" Kto obroni Nas przed policją ? "
Obrazek

ipoco

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 259
  • Dołączył: 3 lip 2013, o 22:26
  • Postawione piwa: 14
  • Otrzymane piwa: 14

(#13) Napisano 8 cze 2017, o 07:01

Jednym słowem "dramat"
Zwierzak jakoś do ludzi którzy się odpalili na steam podchodzisz inaczej. Wyzywasz od scierw, nie chcesz z takimi ludźmi grywać itp. W tym temacie jesteś za UB.
Śmiech na sali ;)

9..

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 36
  • Dołączył: 4 maja 2015, o 20:40
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 2

(#14) Napisano 8 cze 2017, o 08:23

Zdecydowanie na NIE. Dając mu UB tracicie swój autorytet bo czemu akurat Jondro ma dostac UB za granie na czitach? W ogole jakies nie porozumienie...Bądzmy konsekwentni CZIT = BAN.

MAYER

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 292
  • Dołączył: 9 lis 2014, o 13:31
  • Lokalizacja: Zakopane
  • Postawione piwa: 130
  • Otrzymane piwa: 38

(#15) Napisano 8 cze 2017, o 08:52

na nie! ;)
Jondro był chyba ostatnią osobą po której ja i większość lamersów spodziewałby się, że będzie używał haksów.
Jeśli on dostanie UB za ŚWIADOME używanie czitów to poleci kolejka innych byłych graczy którzy dostali bany i będą chcieli UB.
Bo jak Jondro dostal to czemu ja mam nie dostać??
Może każdy niech się odpali podbije rank a potem napisze skruche i wróci jak gdyby nic.
A dodatkowo ta zabawa ze zmianą nicków i granie NS...

PS jeśli opłaci reklamę na serwer do końca roku to jestem za UB :)

Wróć do Bany - odwołania.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •