Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

[FFA]Wujek Do Pierogow - Oralny Dzikus w 3D

W tym dziale będziesz mógł odwołać się od otrzymanego bana.
Prośby pisane bez wzoru będą automatycznie odrzucane, a tematy zamykane i/lub usuwane!


Tytuł wątku: W temat wpisz swój zbanowany nick oraz jeśli znasz to nick admina banującego.

Nick podczas gry:
IP/SteamID:

Data zdarzenia:
Powód bana:
Opis sytuacji:

Screeny: Screeny należy spakować w formacie ZIP/RAR i wrzucić pod link podany obok --> LINK*
AmxBans: Po wejściu w podany obok link, należy wyszukać swojego bana podając Nick/IP/SteamID. --> LINK**
Wycinek z konsoli: Wycinek ten można znaleźć w konsoli, również po ponownym uruchomieniu gry.
WAŻNE! Czas na wrzucenie ssów robionych przez Admina wynosi 12 h od chwili ich zrobienia.

____________________________________________________________________________________________________________________

* Wszystkie zdjęcia powinny znajdować się w jednej paczce (w niezmienionym formacie BMP) spakowane w RAR lub ZIP i wrzucone w podany powyżej link.
** Jeżeli nie wiesz o co chodzi (jak to większość twierdzi), wystarczy przeczytać uważnie REGULAMIN działu, kliknąć w podany odnośnik i zastosować się do instrukcji powyżej a link do bana wkleić w odpowiednim polu.

Dertin

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 34
  • Dołączył: 15 sie 2016, o 19:44
  • Postawione piwa: 3
  • Otrzymane piwa: 4

(#1) Napisano 24 cze 2017, o 23:37

Opis sytuacji:


Prosze o Unbana za obraze admina, swoja obraze argumentuje tym iz zglaszalem czitera a admin nie bardzo chcial zaargawac. Pozdrawiam i obiecuje poprawe


Nick podczas gry: Wujek Do Pierogow
SteamID/IP: NeoBans / 91.223.167.201
Data: 24/06/2017 - 23:25:44 (10 minut temu)
Powód bana: dopocznij sobie za slowa
Admin banujący: @ipoco
AmxBans: GmBans/ban_list.php?bid=129138
Serwer: [PL] CS-Lamers [ FFA CLASSIC ] RESET STATYSTYK !!! @ 1shot1kill.pl

ipoco

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 259
  • Dołączył: 3 lip 2013, o 22:26
  • Postawione piwa: 14
  • Otrzymane piwa: 14

(#2) Napisano 24 cze 2017, o 23:53

2017-06-24 23:25:03 admin chuj. [PL] CS-Lamers [ FFA CLASSIC ] RESET STATYSTYK !!! @ 1shot1kill.pl de_dust2
2017-06-24 23:24:34 sram na to. [PL] CS-Lamers [ FFA CLASSIC ] RESET STATYSTYK !!! @ 1shot1kill.pl de_dust2
2017-06-24 23:23:50 sv cheats odpale pierdolony.

Ja sobie nie życzę abyś ty mnie wyzywał, daje ci kicka za obrażanie, a ty musisz dodać swój mały + :)
Z tego co wiem i grywamy zgłaszasz cheaty przez mikro. Do tego służy U@. Ja tez jestem człowiekiem tak jak i ty i mam chęć pograć. Wgląd na osoby ma każdy zawsze go można zbanować rundę później czy nawet 2, żeby mieć pewność. To ze cie ktoś zabije raz czy 2 bo jest lepszy to sobie ochłoń albo się z tym pogódź. Ta gra polega na tym żeby rozwijać się i szlifować skila z lepszymi graczami ;)
Obowiązuje kultura na serwerze nie raz jest przypominana :) a tym bardziej ze nie jesteś u siebie ;)

Dertin

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 34
  • Dołączył: 15 sie 2016, o 19:44
  • Postawione piwa: 3
  • Otrzymane piwa: 4

(#3) Napisano 25 cze 2017, o 00:16

Jasne, całkowicie rozumiem. Z mikro sie nie zgodze bo nie uzywam od czasu kiedy ns nie slyszy steama. Gdybys mi dal bana na czas okreslony, temat by nie musial tu powstawac.
Edit: o widze faktycznie ze na 1 dzien jest ustawiony. Dajze pograc pracujacemu czlowiekowi w weekend :P

CZK

    Cham i prostak!

  • Awatar użytkownika
  • Cham i prostak!
  • Posty: 763
  • Dołączył: 27 kwie 2011, o 01:40
  • Postawione piwa: 15
  • Otrzymane piwa: 393

(#4) Napisano 25 cze 2017, o 00:49

Nie zauważyłem słowa "przepraszam". ;> Co by nie było, przesadziłeś. ;)
Wasze piwa dosłownie idą na szczytny cel.:devil: Obrazek

Dertin

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 34
  • Dołączył: 15 sie 2016, o 19:44
  • Postawione piwa: 3
  • Otrzymane piwa: 4

(#5) Napisano 25 cze 2017, o 01:15

Przepraszam :)

ipoco

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 259
  • Dołączył: 3 lip 2013, o 22:26
  • Postawione piwa: 14
  • Otrzymane piwa: 14

(#6) Napisano 25 cze 2017, o 09:00

Głownie większość osób zamiast zgłaszać haxna na u@ to albo na say albo przez mikro. Po czym jak mnie zabijają to nigdy nie wiem o kogo chodzi. Jest teks "zbanujesz te gowno" "gowno odpalone" i inne podobne hasła na jego temat, ale nigdy się nie pojawia nick gracza odpalonego ;). Grasz z tu nie pierwszy raz i na pewno już wiesz kogo na co stać. Dostałeś skana dziwnego zauważyłeś aima u gracza prosiłbym o zgłaszanie na u@ i cierpliwość na reakcje ;)

Dertin

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 34
  • Dołączył: 15 sie 2016, o 19:44
  • Postawione piwa: 3
  • Otrzymane piwa: 4

(#7) Napisano 25 cze 2017, o 10:07

Ty tak serio? pierwsze co zdenerwowany tak jak zacytowales
2017-06-24 23:23:50 sv cheats odpale pierdolony.
a pozniej odrazu na u2 tego Pana tu nie widzialem zbyt czesto na serverze a po zdaniu wyzej odrazu wpisalem na u@


Obecnie DD2/FFA stoja sobie puste, moglbym wejsc i rozkrecac server zeby ktos tam gral.
Szanujmy sie, gram juz troche na waszych serverach, bedzie juz z dobry rok.
Prawda taka że do sprawdzania haxów nie pali sie niektórym z was (chyba ze ewidentnie widac aima) , a za obraze admina to juz pierwsi do bana,"admin chuj" napisalem specjalnie dosłownie 1 sekunde przed zmianą mapy gdy juz zostala wybrana nastepna z cichą nadzieją że może nie zobaczysz tego. Lape czy szarmana tez czasem nazwe debilem czy czyms podobnym a jednak nie zywimy do siebie urazy.
Teraz wejdz sobie na moj profil i zobacz moje posty wszystkie choć nie mam ich wiele poprzedni ban był za to samo gdy zglaszalem jakis czas temu pikicie kogos. Moze szanowna administracja tego servera troche pogoni adminów do większego zaangażowania w sprawdzanie graczy używających czitów. Ten post wyżej Panie "admin" chyba nie mnie sie tyczy. Twoja reakcja powinna być dosyć szybka skoro jesteś na serverze i grasz, niektórych właśnie myslenie jest takie "aaa zabiją mnie to tam spojrze na tego czita"

Pozdrawiam i ponaglam prośbe o UNBAN

~Wujek Do Pierogow~

Axl

    Główny Administrator

  • Awatar użytkownika
  • Główny Administrator
  • Posty: 3308
  • Dołączył: 18 kwie 2011, o 03:53
  • Postawione piwa: 46
  • Otrzymane piwa: 364

(#8) Napisano 25 cze 2017, o 10:23

Piszac "admin chuj" okazales zajebisty szacunek.
Ciesz sie ze nie dostales na tydzien.
Jesli zobacze ze kogokolwiek wyzywasz to poleci kolejny banan.
Obrazek
Siłka koks i kreatyna zrobią z ciebie skurwysyna. A nie jakieś piwko, wódeczka i jointy.

Dertin

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 34
  • Dołączył: 15 sie 2016, o 19:44
  • Postawione piwa: 3
  • Otrzymane piwa: 4

(#9) Napisano 25 cze 2017, o 10:36

Może ruszymy troche do przodu, i mnie odbanujemy, zamiast pisać posty które naprawde są tu zbędne. Czuje sie jakbyś się teraz conajmniej napinał "jak cie spotkam ze przeklinasz to zobaczyyszzzz " pffff


Wyobraz sobie ze stałem sie nieco bardziej swiadomy iż za obraze admina jest ban. Po co wogole ten twoj post tutaj ?

ipoco

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 259
  • Dołączył: 3 lip 2013, o 22:26
  • Postawione piwa: 14
  • Otrzymane piwa: 14

(#10) Napisano 25 cze 2017, o 11:08

Swoim zachowaniem nie osiągniesz nic ;) Przypuszczam ze nie wiesz kto ma na poszczególnych serwerach admina lub znasz ich 50%. Moja reakcja jest szybka nawet nie zdajesz sobie sprawy ;) Grywając mam możliwość sprawdzania każdego ;) Nie muszę siedzieć na spec i zaglądać na 23 osoby z osobna gdzie zajmie mi to 30 min. Pracuje wiec tez chciałbym w jaki sposób umilić sobie czas.

Ps. "Wyobraz sobie ze stałem sie nieco bardziej swiadomy iż za obraze admina jest ban. " wiec odczekaj swoje, będę miał większa pewność ze ugryziesz się w język niż jak dam ci ub i będziesz robił swoje;)

Dertin

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 34
  • Dołączył: 15 sie 2016, o 19:44
  • Postawione piwa: 3
  • Otrzymane piwa: 4

(#11) Napisano 25 cze 2017, o 11:40

" Pracuje wiec tez chciałbym w jaki sposób umilić sobie czas."
Ja tez dlatego w weekend chcialbym pograc. Temat do zamkniecia, rozmowa jak z dziecmi.

Wróć do Bany - odwołania.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •