Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

[FFA]EyWidzęCię - ArcaNix

W tym dziale będziesz mógł odwołać się od otrzymanego bana.
Prośby pisane bez wzoru będą automatycznie odrzucane, a tematy zamykane i/lub usuwane!


Tytuł wątku: W temat wpisz swój zbanowany nick oraz jeśli znasz to nick admina banującego.

Nick podczas gry:
IP/SteamID:

Data zdarzenia:
Powód bana:
Opis sytuacji:

Screeny: Screeny należy spakować w formacie ZIP/RAR i wrzucić pod link podany obok --> LINK*
AmxBans: Po wejściu w podany obok link, należy wyszukać swojego bana podając Nick/IP/SteamID. --> LINK**
Wycinek z konsoli: Wycinek ten można znaleźć w konsoli, również po ponownym uruchomieniu gry.
WAŻNE! Czas na wrzucenie ssów robionych przez Admina wynosi 12 h od chwili ich zrobienia.

____________________________________________________________________________________________________________________

* Wszystkie zdjęcia powinny znajdować się w jednej paczce (w niezmienionym formacie BMP) spakowane w RAR lub ZIP i wrzucone w podany powyżej link.
** Jeżeli nie wiesz o co chodzi (jak to większość twierdzi), wystarczy przeczytać uważnie REGULAMIN działu, kliknąć w podany odnośnik i zastosować się do instrukcji powyżej a link do bana wkleić w odpowiednim polu.

Skrzyp3k

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 10
  • Dołączył: 19 sty 2018, o 10:56
  • Lokalizacja: Lublin
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 2

(#1) Napisano 19 sty 2018, o 18:43

Opis sytuacji:


--Poniższe dane zostały wypełnione automatycznie na podstawie ostatniego bana na Twoje IP. Sprawdź czy są one poprawne - jeśli nie to, musisz wypełnić ręcznie--


Nick podczas gry: EyWidzęCię
SteamID/IP: STEAM_0:0:167333894 / 31.1.36.2
Data zdarzenia: 19/01/2018 - 17:08:49 (32 minuty temu)
Powód bana: LamerskiCzit
Admin banujący: @Arcanix
AmxBans: GmBans/ban_list.php?bid=134512
Serwer: [PL] CS-Lamers [ FFA CLASSIC ] @ 1shot1kill.pl

Chciałem dodać, że dzisiaj miałem robione ss'y koło 12 w południe dokładnie nie wiem o której, ale można zobaczyć i zostałem odbanowany i grąłem cały czas od tam tej pory do godziny gdzieś 17 i miałem dziwną sytuację gdzie sprawdziłem 2 miejsca i akurat typki tam stały i zostałem zbanowany permamentnie :P nie zgadzam się bo gram czysto od zawsze więc proszę o wyjaśnienie i wasze zdanie :P bo spodobał mi się wasz serwer z góry dzięki za profesjonalne podejście do tej sprawy :P poZDRawiam

Arcanix

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 687
  • Dołączył: 26 kwie 2014, o 15:01
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 50

(#2) Napisano 19 sty 2018, o 19:46

http://d1.hltv.org.pl/srv31356/HLTV-180 ... ul.dem.zip

8:46 - przez smoga strzelil, nie trafil i mu drugi hax go zdjal, a namierzal juz przez skrzynie chyba.
8:56 - moim zdaniem wiedzial ze tam za skrzyniak koles jest ale nie chcial, spalic i glupa przypalil, takie moje zdanie
10:38 - zabil jednego za skrzynia bo mu sie pokazal, potem zajal sie gora zabil jednego i strasznie dlugo czekal na tego drugiego jakby wiedzial ze nie uciekl albo nie zeskoczyl na dol, wyczekal, zabil i przycelowal na BS za skrzynie a tam koles, ciekwe skad wiedzial ze tam drugi siedzi
13:32 - na duzych widziale ze zabilem kolesia, zaczal do mnie strzelac a ja ucieklem troszku, dogonil mnie i skad wiedzial ze bede po prawej a nie po lewej np ? poszedl na pewniaka
23:00 - no i akcja po ktorej dostal bana, wiedzial ze dwoch przybieglo z paczka, ale skad wiedzial w ktorych rogach kampia, wiedzial ze kampi po prawej i za skrzynia, rownie dobrze mogli kampic za ta nastepna albo troche uciec na przestrzren do warzywaniaka, moim zdaniem poniosla go fantazja i spalil

ABW niech sprawdzi cale demo jak ma czas albo kto tam sie zna troche. NA moje oko czit chyba czit, ale cale demo mnie nie przekonalo tak 100 % wiec niech ktos z wh obejrzy i co sie lepiej zna ( dodam ze tylko zwierze ) :D

Skrzyp3k

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 10
  • Dołączył: 19 sty 2018, o 10:56
  • Lokalizacja: Lublin
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 2

(#3) Napisano 19 sty 2018, o 20:13

spoko rozumiem, że tak myślisz bo mogło to tak wyglądać pewnie każdy by tak pomyślał, ale przecież długi czas dziś od rana grałem normalnie a nie osądzasz mnie jak jakiegoś hackera po jednej akcji :P proszę o UB jeśli była by taka opcja bo chcę u was grać a byście mieli mnie na widoku czy coś :P

Skrzyp3k

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 10
  • Dołączył: 19 sty 2018, o 10:56
  • Lokalizacja: Lublin
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 2

(#4) Napisano 19 sty 2018, o 23:27

w Święta kupił mi braciszek steam'a żeby nie było takich właśnie problemów :( kurde gram czysto na prawdę. Zależy mi na grze u was na FFA bo mam dosyć grania na Only DD2 :P proszę o jakąś decyzję jeśli jest to możliwe.

Axl

    Główny Administrator

  • Awatar użytkownika
  • Główny Administrator
  • Posty: 3308
  • Dołączył: 18 kwie 2011, o 03:53
  • Postawione piwa: 46
  • Otrzymane piwa: 364

(#5) Napisano 19 sty 2018, o 23:44

Decyzja bedzie jak napiszesz jakąś kontre do tego co Arcanix wypocił. Doputy zostaje ban.
Obrazek
Siłka koks i kreatyna zrobią z ciebie skurwysyna. A nie jakieś piwko, wódeczka i jointy.

Arcanix

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 687
  • Dołączył: 26 kwie 2014, o 15:01
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 50

(#6) Napisano 20 sty 2018, o 00:02

Nie wiem czy axl oglądałeś demo czy nie jak tak i twierdzisz że czysto to daj UB, w tym dobry jesteś (tak pije do czarnej) :D a jak nie to oka. Powiem tak po zachowaniu kolesia jestem pewien że ma coś na sumieniu, albo to troll jakiś. Ciągle wypisuje dajcie mi UB i dajcie mi UB... Chyba tutaj jakas kolej rzeczy jest czy nie? Jebnalem czity, odwołał się ja pokazałem akcje które są podejrzane a koleś nic sobie z tego nie robi i pisze dajcie mu UB bo Arcanix chuj się zna, tak to odbieram. Walnalem mu rozpiskę na szybkość a koleś na sb siedzi, dostał już ze 3 posty w temacie i wyjebane ma i tylko dajcie mi UB.

Tak jak napisałem jestem pewien że to albo hax albo jakiś troll iż na stim ma z 50 h

P.s czepnalem się axl ciebie lekko bo nie wiem dlaczego piszesz ze wypocilem... Może skladniowo nie jest najładniej ale da się zrozumieć jeśli do tego pijesz, chyba że do tego że czysto więc tak jak napisałem po co ceregiele. :)
(- to był żart sytuacyjny, i nie nie ogladalem)

Hedonista

    Moderuje co chcę :)

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 496
  • Dołączył: 11 maja 2015, o 10:42
  • Lokalizacja: Katowice
  • Postawione piwa: 48
  • Otrzymane piwa: 158

(#7) Napisano 20 sty 2018, o 03:32

8:46 koleś który go zabił jest spalony (nick: szpetny domilep, ktoremu zreszta potem dales bana!!!)
8:56 no zabil typa ktory zabil innego gracza...
10:38 normalnie wyczekal na fraga na gorze jak na ffa
13:32 pozycja którą zajales nie byla do oceny 50/50 prawo/lewo tylko wchodzac musial sprawdzic prawo najpier wiec...
23:00 jedyna akcja która mogłaby wskazywać na to że coś wie wiecej niż powinien. natomiast po tej jednej akcji to bym go nie zbanował...

DAJE UB

PS: zwierze nie jest jedyny ktory oglada na WH akcje takze nie pucuj sie i troche pokory a graczowi daje UB bo demko i czasy nie wystarcza na bana.
If You wanna fuck for money, fuck Yourself and save the money!


Obrazek

ObrazekObrazek

Arcanix

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 687
  • Dołączył: 26 kwie 2014, o 15:01
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 50

(#8) Napisano 20 sty 2018, o 08:35

Ok ty tu jesteś ABW, tylko żeby się nie okazało potem że nie miałem racji :) bo po jego głupiej gadce na sb i tutaj jestem pewien że ma coś na sumieniu :)

Zamek.

Skrzyp3k

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 10
  • Dołączył: 19 sty 2018, o 10:56
  • Lokalizacja: Lublin
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 2

(#9) Napisano 20 sty 2018, o 09:39

Dziękuję za sprawiedliwą ocenę demka, bo na prawdę gram czysto a tu taka akcja że spaliłem się na wh :D aż było głupio no też przyznaję akcja tam ta była dziwna bo akurat tak nie inaczej zerkałem w te dwa kąty... dziękuję jeszcze raz i nie wiesz jak bardzo mi poprawiłeś humor :D ;3 dziękuję

Hedonista

    Moderuje co chcę :)

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 496
  • Dołączył: 11 maja 2015, o 10:42
  • Lokalizacja: Katowice
  • Postawione piwa: 48
  • Otrzymane piwa: 158

(#10) Napisano 20 sty 2018, o 13:12

Użytkownik Arcanix napisał:
Ok ty tu jesteś ABW, tylko żeby się nie okazało potem że nie miałem racji :) bo po jego głupiej gadce na sb i tutaj jestem pewien że ma coś na sumieniu :)

Zamek.


Uważam po prostu że to demo nie jest spalone. Jeśli się okaże że będzie podstawa do tego żeby zbanować to wiesz @Arcanix że jestem zawsze po Twojej stronie jak to miało miejsce np w przypadku gracza THC Jack gdzie dopilnowałem sprawy do końca i ostatecznie gracz sie pożegnał z CS Lamers. Jeśli ktoś ma coś do dodania to zapraszam a jeśli nie to po południu zamknę
If You wanna fuck for money, fuck Yourself and save the money!


Obrazek

ObrazekObrazek

Wróć do Bany - odwołania.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron