Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

[FFA]Retray - kubi

W tym dziale będziesz mógł odwołać się od otrzymanego bana.
Prośby pisane bez wzoru będą automatycznie odrzucane, a tematy zamykane i/lub usuwane!


Tytuł wątku: W temat wpisz swój zbanowany nick oraz jeśli znasz to nick admina banującego.

Nick podczas gry:
IP/SteamID:

Data zdarzenia:
Powód bana:
Opis sytuacji:

Screeny: Screeny należy spakować w formacie ZIP/RAR i wrzucić pod link podany obok --> LINK*
AmxBans: Po wejściu w podany obok link, należy wyszukać swojego bana podając Nick/IP/SteamID. --> LINK**
Wycinek z konsoli: Wycinek ten można znaleźć w konsoli, również po ponownym uruchomieniu gry.
WAŻNE! Czas na wrzucenie ssów robionych przez Admina wynosi 12 h od chwili ich zrobienia.

____________________________________________________________________________________________________________________

* Wszystkie zdjęcia powinny znajdować się w jednej paczce (w niezmienionym formacie BMP) spakowane w RAR lub ZIP i wrzucone w podany powyżej link.
** Jeżeli nie wiesz o co chodzi (jak to większość twierdzi), wystarczy przeczytać uważnie REGULAMIN działu, kliknąć w podany odnośnik i zastosować się do instrukcji powyżej a link do bana wkleić w odpowiednim polu.

Retray

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 7
  • Dołączył: 28 sty 2018, o 18:41
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#1) Napisano 25 kwie 2018, o 18:11

xD
Screeny (link): https://www23.zippyshare.com/v/tvyykikh/file.html
Nick podczas gry: Retray
SteamID/IP: STEAM_0:1:95493010 / 5.57.173.32
Data zdarzenia: 25/04/2018 - 18:06:08 (2 minuty temu)
Powód bana: wstaw foty na CS-Lamers.com
Admin banujący: @Kubi
AmxBans: GmBans/ban_list.php?bid=136238
Serwer: [PL] CS-Lamers [ FFA CLASSIC ] @ 1shot1kill.pl

Arcanix

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 687
  • Dołączył: 26 kwie 2014, o 15:01
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 50

(#2) Napisano 25 kwie 2018, o 18:51

Demo http://d1.hltv.org.pl/srv31356/HLTV-180 ... ec.dem.zip

5:25 - no ciekawe skad kolega wiedziales ze tam siedzi gracz ?
8:50 - kubi zabil z awp a ty czekales ale nie mogles wiedziec czy to bylo na moscie czy za mostem, dziwnie juz nacelowane z zooem i bach w klate. Potem ss poszly ale jak wiadomo one sie nie nadaja jak ktos ma anty.

dobrzae ze nie dalem ub tylko zobaczylem demo bo jest mocno watpliwe. twoja gra to wyczekiwanie i proste akcje z fb, oraz w chuuuuj duzo walisz hedow co zawsze mnie zastanawia :) Ub nie ma na razie :)

Retray

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 7
  • Dołączył: 28 sty 2018, o 18:41
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#3) Napisano 25 kwie 2018, o 19:18

Słyszałem jak kubi strzelał na moscie z awp więc sobie poczekałem pózniej usłyszałem jak strzelał i zabił kolege z druzyny na środku a że myślenie w tej grze nie jest z byt trudne to wybiegłem wcelowany ale z ekspertem takim jak Ty nie ma co sie kłócic :)

Arcanix

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 687
  • Dołączył: 26 kwie 2014, o 15:01
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 50

(#4) Napisano 25 kwie 2018, o 20:04

No tak zapomnialem ze ty masz sonar jak jakis walen :) a pierwsza ? po co tam czekales na niego tak perfidnie ? tez slyszales ze ktos tam strzela czy jak ? :)

Retray

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 7
  • Dołączył: 28 sty 2018, o 18:41
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#5) Napisano 25 kwie 2018, o 20:16

A jeżeli chodzi o pierwszą akcje to też go słyszałem bo strzelał w bramę przede mną biegł i po co to wszytko który też wiedział ze tam ktoś siedzi. Jeżeli byś obejrzał dokładnie demko to byś jeszcze zauważył że wystawała mu lufa przez chwilę ;)

bohh

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 37
  • Dołączył: 17 lis 2015, o 18:35
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 1

(#6) Napisano 25 kwie 2018, o 20:56

dla mnie gracz czysty

Arcanix

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 687
  • Dołączył: 26 kwie 2014, o 15:01
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 50

(#7) Napisano 25 kwie 2018, o 21:03

Powiem tak, robi się tasiemiec ale trudno :) bajki że ktoś strzelał to możesz opowiadać jakimś super m@m@, koleś mógł w 10 różnych miejsc wejść a ty akurat na pewniaka celowales tam gdzie on czeka, a że lufa wystswala? Chyba s gaci, a że na demie widać przez ułamek s.. To nie wmawiaj że widziałeś w grze :) akcja z kubim też jest bardzo podejrzana bo po co tak szybko zooma włączyłes? Pewnie sprawdzanie dl :) powiem tak to nie jest twoje pierwsze takie granie i takie akcje, ja już dawno bym cie zbanowal bo posiadam demo na którym dla mnie ewidentnie czitujesz ale niestety nie przeszło bo Hedo nie klepnal tego, więc powiedziałem że poczekam w końcu się trafisz :) umiesz grać na czitach i tyle, widocznie administracja na tej sieci jest za cienka na ciebie w tym ja :) ale to nie oznacza że jak np kierowca jeździ po pijaku i to nie łapią to w końcu się nie trafi :) a wtedy otworze szampana :) nic do ciebie nie mam bo grasz i nie robisz spin ale jesteś hax i tyle :D dobra niech ktoś to paczy bo ja się kompromituje ttlko znowu takimi postami :) ja UB nie dałbym.

Retray

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 7
  • Dołączył: 28 sty 2018, o 18:41
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#8) Napisano 25 kwie 2018, o 21:21

10 róznych miejsc mowisz? Na aztecu w tamtym miejscu sa trzy skrzynki na krzyz. Słyszałem z tamtąd strzały to wyszedlem wcelowany jeżeli na innych miejscówkach go nie było a biegł przede mną i po co to wszystko i sprawdzał również to na logike musiał być tam ;) I jeżeli byłbym haxem to nawet byś kuli na mnie nie wystrzelił a czasami jak mnie spotkasz to coś tam ustrzelisz :)

Arcanix

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 687
  • Dołączył: 26 kwie 2014, o 15:01
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 50

(#9) Napisano 26 kwie 2018, o 10:36

Akcja pierwsza jest ewidentnie spalona, więc albi wh albo dostałeś kolego info od jakiegoś wafelka. Druga akcja na moje oko też się pospieszyles i spaliles. U mnie UB nie ma.

Hedonista

    Moderuje co chcę :)

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 496
  • Dołączył: 11 maja 2015, o 10:42
  • Lokalizacja: Katowice
  • Postawione piwa: 48
  • Otrzymane piwa: 158

(#10) Napisano 26 kwie 2018, o 15:06

Oglądałem demo i powiem szczerze, że ta akcja gdzie zabileś Kubiego to szybko strzelona ale można było usłyszeć i po radarze zobaczyć gdzie Twój padł a co do pierwszej rozpisanej akcji to gracz z drużyny idzie przed nim więc się wcelował w jedno miejsce. Troche podejrzane ale za mało. UB zamykam.

PS: byłoby dobrze jakby admin banujący się też w swoich odwołaniach wypowiadał na przyszłość
If You wanna fuck for money, fuck Yourself and save the money!


Obrazek

ObrazekObrazek

Wróć do Bany - odwołania.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •