Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Próba nie strzelba, mls - Multi@

Tutaj możesz przedstawić chęć pomocy w pilnowaniu porządku na serwerze FFA.
● Prośby o admina mogą składać osoby posiadające konto STEAM.
● Prośby o admina mogą składać osoby posiadające co najmniej 20 sensownych postów.Te wbite na siłę nie będą uwzględniane.
● Prośby o admina mogą składać osoby mające przegrane co najmniej 40 godzin na danym serwerze.
● Prośby o admina mogą składać osoby potrafiące poruszać się w MENU AMXX na poziomie co najmniej podstawowym.
● Prośby o admina mogą składać osoby, których staż na forum wynosi co najmniej 30 dni.
● Prośby o admina mogą składać osoby nie posiadające aktualnych ostrzeżeń. Każde ostrzeżenie wygasa po 30 dniach od jego nadania.
● Prośby o admina mogą składać osoby mające co najmniej 16 lat.
● Prośby o admina mogą składać osoby które maja aktywny mikrofon
● Prośby o admina mogą być składane raz na 30 dni.


Nick na serwerze:

Steam ID:

Wiek:

Staż w CS'a:
Staż - Link do GameTracker:
Jak nie wiesz jak, kliknij w link obok i wpisz swój nick, po wyszukaniu skopiuj link do wzoru. TUTAJ
Jak chcesz Nam pomóc?:
CV - Staż w adminowaniu:
Napisz kilka słów o sobie:


● UWAGA WAŻNE ● Prośby bez końcowego zaświadczenia o spełnianiu wymogów sieci CS-Lamers będą automatycznie zamyknane.

* Osoby proszone przez administracje winne są wstawić linka do 3 pozytywnie rozpatrzonych demek ws. cheaterów.
* Każde podanie musi być napisane ze wzorem w przeciwnym wypadku zostanie automatycznie odrzucone.
* Administracja CS-Lamers zastrzega sobie prawo do zmian regulaminu przyjęć w każdym momencie.
* Administracja zastrzega sobie prawo do nominacji dowolnej osoby na pozycje admina serwera nawet gdy nie spełnia wymogów przewidzianych w regulaminie.

mls

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 58
  • Dołączył: 23 wrz 2017, o 21:06
  • Lokalizacja: Przemyśl
  • Postawione piwa: 4
  • Otrzymane piwa: 6

(#1) Napisano 22 paź 2017, o 01:40

Nick na serwerze: mls

Steam ID: STEAM_0:1:46957484

Staż w CS'a: 11 latek

Link do GT: **Klik**

Jak chcesz Nam pomóc?: Tak samo jak przy DM, chce zadbać o miłą atmosferę na serwerze : ) Gram również na FFa dosyć często, jak na DM jest pusto zawsze wbijam na FFA ( Na innych serwerach 1.6 nie gram : ) )

CV: Noo kilkanaście adminów, swoja serwerownia, i tutaj admin na DM : )

Napisz kilka słów o sobie: Kamil. z Przemyśl 20 lat : ) W grze mls na forum też : )
W szczęśliwym związku zainteresowuje się samochodami, komputerami ( pisanie pluginów, hardware i software ) gra na pianinie : )




Oświadczam, że spełniam warunki wymagane przez CS-Lamers, poza godzinami na serwerze. Udzielam się na forum, pomagam jak tylko mogę : )

Piszę podanie, minęło dwa tygodnie próbuje jeszcze raz, chce sumiennych komentarzy za które z góry dziękuje : )
ObrazekObrazek

Masz pytanie lub problem ? Dodaj na steam i napisz konkretnie o co chodzi !
Pomogłem ? Spodobała Ci się moja propozycja ?

Postaw Obrazek będę wdzięczny ! : )

Arcanix

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 687
  • Dołączył: 26 kwie 2014, o 15:01
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 50

(#2) Napisano 22 paź 2017, o 10:11

Ja myślę że z miesiąc poadminuj na dm, pokaz fachowa rękę i wtedy może podanie. Nic do ciebie nie mam ale jakoś tak szybko chcesz wszystko :) ale tutaj są mądrzejsze mózgi niż ja co wszystko wiedzą więc może Ci przyznają już teraz :)

HectorZKS

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 120
  • Dołączył: 23 kwie 2017, o 20:22
  • Lokalizacja: Płock
  • Postawione piwa: 13
  • Otrzymane piwa: 4

(#3) Napisano 22 paź 2017, o 10:32

Normalnie Kariera Nikodema Dyzmy :D

A tak poważnie to widzę twoje zaagazowanie na ffa rowniez, a co tam dla mnie na TAK. Jeden próbny odlecial, a z tej puli probnych tylko nofind sie bardziej zaangazowal, u ciebie widzę motywację wieć przyznalbym Ci tego multi

Pozdrawiam
Szlachta z Mazowsza !

Grzadq

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 44
  • Dołączył: 30 cze 2017, o 21:28
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 3

(#4) Napisano 22 paź 2017, o 10:36

Dziwne to Twoje ciśnienie na multi.

Co do meritum - widziałem pare razy ma ffa, bez zastrzeżeń.

mls

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 58
  • Dołączył: 23 wrz 2017, o 21:06
  • Lokalizacja: Przemyśl
  • Postawione piwa: 4
  • Otrzymane piwa: 6

(#5) Napisano 22 paź 2017, o 10:48

Dzięki kolegom za komentarze ;)


@Arcanix

Wydaje mi się, że mało się znamy byś mógł stwierdzać takie fakty, nie oxeniaj innych słowami, że ktoś inny wyższy rangą od Ciebie da mi multi od razu. Ci wyżej od Ciebie bazują przede wszystkim na komentarzach pod podaniem dlatego zawsze proszę o sumienność w komentowaniu dopiero później na subiektywnej ocenie mojej osoby. Nie jestem typem że jego nick musi świecić na 120 kolorów.

@Hektor

Tutaj masz całkowitą rację. Adminów jest dosyć mało żeby ogarnąć np wczoraj 22 - full serwee

@Grzedq

To nie jest ciśniecie na niebskiego, po prostu czasami DM jest pusty a na FFA w tym samym czasie jest 12-15 osób BEZ ADMINA.




Tak jak pisałem w podaniu, jestem często (można sorawdzić GT ), dużo ogarniam ieśli chodzi o @ i AMX to też można indywidualnie sprawdzić, a sęk w tym, że chce wam pomóc. W 1.6 fram tylko na Lamersach godzina 22-00/1 w nocy jestem praktycznie codziennie. Czerwoni zrobią to co uważają, nie zależy mi na kolorze zależy na oomocy i porządku.


Dziękuje i orzeoraszam za literóeki jestem na telefonie ;)
ObrazekObrazek

Masz pytanie lub problem ? Dodaj na steam i napisz konkretnie o co chodzi !
Pomogłem ? Spodobała Ci się moja propozycja ?

Postaw Obrazek będę wdzięczny ! : )

PsychoPan

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 27
  • Dołączył: 4 maja 2017, o 16:40
  • Postawione piwa: 10
  • Otrzymane piwa: 4

(#6) Napisano 22 paź 2017, o 13:28

Za szybko za szybko nie ma nic w minute. Na nie.

Co ma wspólnego czas z pracą, zaangażowaniem na serwerze? Jesteś na nie, rozszerz myśl.

*NoFind

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 21
  • Dołączył: 17 lis 2015, o 15:20
  • Postawione piwa: 4
  • Otrzymane piwa: 0

(#7) Napisano 22 paź 2017, o 22:45

Nie obraź się kolego ale myślę ze trochę się spieszysz.
Sam osobiście grałem z Tobą może ze 3 razy.
Ale to nie jest ważne.
Pokaż najpierw na dm co potrafisz potem celuj wyżej.
Pokaż na co Cie stać w jakim stopniu potrafisz wyłapywać.
Ile wlepisz a ile wlepiłeś poprawnie.
To jest jakby nie patrzeć odpowiedzialna fukcja, odpowiadasz za renome lamersów.
Mogę być za ale za parę miesięcy po stwierdzeniu jak dobrze patrzysz na ludzi chcących się dowartościować a tych co na prawdę tylko dobrze graja.
Pozdrawiam.

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#8) Napisano 23 paź 2017, o 19:15

Jest widywany ogarnia temat więc jak może wam pomóc to po co te girki dać mu tego multi i niech działa skoro tak bardzo chce. Czym was więcej tym lepiej takie jest moje zdanie.

Szarmancki Los Pederasta

    Mam na Was oko!

  • Awatar użytkownika
  • Mam na Was oko!
  • Posty: 317
  • Dołączył: 25 paź 2015, o 16:27
  • Postawione piwa: 58
  • Otrzymane piwa: 27

(#9) Napisano 23 paź 2017, o 23:51

Lubi grać wieczorami , ale nie zawsze są chętni do gry o tej porze , po 23 to już często żywej duszy na serwie niema . Ale można dać , tym bardziej że Hektor studiuje a ja będę miał trochę mniej czasu do gry, Arcanix PR i inni też widzę rzadko siedzą na serwie . Więcej pieprzenia na czacie :) niż gry . Ja osobiście stwierdzam że na próbę można tego admina dać , miejmy nadzieje że na ffa będzie miał okazje bardziej się wykazać niż na DM
Obrazek
Obrazek

Czas ponoc goi rany Nagroda (1)

    Admin serwera:
    DD2, FFA, DM, ABW CSL

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1093
  • Dołączył: 1 lut 2014, o 17:57
  • Lokalizacja: Łódź
  • Postawione piwa: 29
  • Otrzymane piwa: 407

(#10) Napisano 29 paź 2017, o 22:44

Podanie zaakceptowane
Nie zaszkodzi a na pewno pomoże sobie utrwalić - viewtopic.php?f=246&t=14997
Witamy w gronie multiadminów.

Wróć do Podania o Admina



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •