Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Gdzie sa admini?!

W tym dziale możecie pisać co Wam na sercu leży, przedstawiać Wasze uwagi na temat adminowania oraz składać skargi na upierdliwych graczy. ;)

9..

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 36
  • Dołączył: 4 maja 2015, o 20:40
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 2

(#1) Napisano 21 paź 2016, o 14:17

Na ffa sie nie da grac wbija na kazda mape 2-3 spaleńców i po grane.. albo zrobcie jakies dyzury albo cos bo to jest kpina...

Rudziutka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2052
  • Dołączył: 13 sie 2013, o 23:14
  • Lokalizacja: Leśna Podlaska
  • Postawione piwa: 510
  • Otrzymane piwa: 780

(#2) Napisano 21 paź 2016, o 14:58

Dyżury? Człowieku każdy z nas ma swoje życie osobiste bądź zawodowe. Co mamy się z pracy zwalniać żeby adminować? Zawsze jest jakiś admin dostępny. Wystarczy sobie zainstalować steama i dodać adminów do znajomych, żebyś widział którzy są dostępni i mogą zbanować... Porażka :facepalm:

Czas ponoc goi rany Nagroda (1)

    Admin serwera:
    DD2, FFA, DM, ABW CSL

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1093
  • Dołączył: 1 lut 2014, o 17:57
  • Lokalizacja: Łódź
  • Postawione piwa: 29
  • Otrzymane piwa: 407

(#3) Napisano 21 paź 2016, o 15:12

Wykorzystałem dni urlopowe i na żądanie też, odpadam :meatytears:

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#4) Napisano 21 paź 2016, o 15:34

Bez przesady ja teraz cały tydzien od rana siedzę.

CZK

    Cham i prostak!

  • Awatar użytkownika
  • Cham i prostak!
  • Posty: 763
  • Dołączył: 27 kwie 2011, o 01:40
  • Postawione piwa: 15
  • Otrzymane piwa: 393

(#5) Napisano 21 paź 2016, o 15:45

Użytkownik 9.. napisał:
Na ffa sie nie da grac wbija na kazda mape 2-3 spaleńców i po grane.. albo zrobcie jakies dyzury albo cos bo to jest kpina...



A mnie doszły słuchy, że każdy kto Cię zabije to cziter, więc Twoje słowa na chwilę obecną nie mają dla mnie żadnej wartości. Dyżury i dyżurni byli w szkole podstawowej parenaście/dziesiąt lat temu, dyżury możesz mieć w aptece, powinieneś się cieszyć, że w ogóle ktoś jeszcze podejmuje się wolontariatem jakim jest "admin", nie znajdziesz serwera na którym admin siedzi 24H na dobę (chyba, że po jakichś dopalaczach ktoś zamuli przy kompie hmm), dlatego proszę Cię, nie wymagaj, aby wszyscy nagle rzucili swoje prywatne obowiązki i zajęli się wirtualnym światem, bo Ty chcesz sobie łaskawie pograć.

Kiedyś rozkminiłem taki sposób na cziterów, gdy nie miałem admina na serwerze, zdradzę Ci go, tylko proszę, przestań wreszcie narzekać . . . otóż, w momencie gdy wchodził taki jeden dziwny gracz, co to Mu się nudziło i się odpalał, to przechodziłem na inny serwer z listy dżiliona serwerów z nadzieją, że tam będzie admin, po jakimś czasie wyselekcjonowałem sobie kilka takich koników, na których w zależności od natężenia cziteromanów grywałem.

Pozostaje jeszcze: http://cs-lamers.com/viewforum.php?f=167 co prawda nie do końca aktualny (zajmę się tym w niedalekiej przyszłości) ale zawsze w jakiś sposób może pomóc. No chyba, że nie posiadasz konta steam, wtedy to już Twój problem.

Temat zamykam, bo niestety nie jestem w stanie siłą zmusić nikogo do przesiadywania na serwerze.
Wasze piwa dosłownie idą na szczytny cel.:devil: Obrazek

ZoRRo

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 433
  • Dołączył: 2 cze 2011, o 00:05
  • Lokalizacja: Los Angeles
  • Postawione piwa: 6
  • Otrzymane piwa: 72

(#6) Napisano 21 paź 2016, o 17:21

Mogę mówić tylko za siebie. Nawet jak nie mam na to ochoty, to staram się wchodzić na serwery, kiedy nie ma na nim żadnego admina, aby przypilnować Was. Niestety nie jest to możliwe 24h/dobę.

Czasami tylko zerkam na listę, patrzę, "o greg jest, nie muszę wchodzić" i wracam do swoich zajęć.
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Wróć do Księga skarg i zażaleń - ZGŁOŚ CZITA



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •