Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Arcanix

W tym dziale możecie pisać co Wam na sercu leży, przedstawiać Wasze uwagi na temat adminowania oraz składać skargi na upierdliwych graczy. ;)

mak.kaca 01

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 78
  • Dołączył: 3 lip 2015, o 19:15
  • Postawione piwa: 14
  • Otrzymane piwa: 2

(#1) Napisano 17 mar 2018, o 16:30

Nick podczas gry: mam.kaca
IP/SteamID:
Data zdarzenia: 2018.03.17
Powód skargi i opis sytuacji:
Numer jeden dostałem bana za to ze napisałem z paka kamp dalej bocie ban( 10 minut to nic) :D
ale nie pozwolę sobie żeby ktoś obrażał mnie proszę o przejrzenie czat log 15;07 do 15;12 jeśli ktoś ma adma i uważa że może z nim robić co mu sie podoba to tnie dziwie się że zaś ludzi nie ma na serwerze takie zachowanie nie przyciąga graczy


Screeny/demko: (www.speedyshare.com)

Kubi

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 732
  • Dołączył: 26 wrz 2012, o 17:59
  • Postawione piwa: 154
  • Otrzymane piwa: 83

(#2) Napisano 17 mar 2018, o 18:06

Jezeli ban jest za te słowa: "arcanix nawet z paka kampisz pozdro bocie", to dla mnie ban bezzasadny do tego zale na czacie typu: "ja nic nie poradze ze ograniczeni niekorzy tutaj sa", "mam na mysli to ze sa ograniczeni intelektualnie :)"- nie wiem w czyim kierunku Arcan te slowa, ale sa raczej nie na miejscu...

Arcanix

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 687
  • Dołączył: 26 kwie 2014, o 15:01
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 50

(#3) Napisano 17 mar 2018, o 18:19

Jezeli tak sie bawimy to oks, sam napisalem mu zeby zlozyl zazalenie na mnie i bardzo sie ciesze z tego powodu.

Prosze ABW od tego tutaj ono jest albo kogos wyzej lub admina ktory chce sie tym zajac http://d1.hltv.org.pl/srv31356/HLTV-180 ... ll.dem.zip tutaj macie demo z mapy na ktorej dalem mu bana. Prosze o zobaczenie jak przebiegala runda i w jakis sposob zabilem MAM.KACA.

po zabiciu napisalm mi to co przedstawil i dostal bana za falszywe oskarzenia proste

Kubi jak nie widziales dema i jaka byla sytuacja to nie wiem po co sie wypowiadasz, sugerujac sie tylko przedstawiona falszywie jedna strona konfliktu.

Co do moich slow z ograniczeniami intelektualnymi... co tutaj jest napisane nie tak ? czy ja do kogos imiennie to napisalem ? czy uzylem nicku mam kaca ? nie wydaje mnie sie. Stwierdzenie faktu ze jedni sa mnie inteligentni od innych to chyba nie sa slowa nie na miejscu co kubi ?

Gracze kurrwa robia jakies sztuczne problemy i mysla ze wszystko im wolno jak admin taki jak ja pozartuje lub serio ewentualnie szarmancki, mysla ze sa nietykalni i moga pisac, oskrazac i robic to co im sie podoba tak ?

zacytuje klasyka "chyba was trzeba troche podregulowac, bo cos wam sie w glowach popierdolilo" ostatnio...

Jezeli sytuacja nie wyglada tak jak ja to opisalem prosze o nalozenie mi bana za naduzywanie uprawnien, a jezeli nie to sam zabnuje kacyka na tydzien za sianie fermentu, klamstwo i wkruwianie na forum.

Kubi wiem ze nie przepadasz za mna ale prosze jezeli wypowiadasz sie to rob to obiektywnie bo jezeli jedna strona ci przedstawi klamiwia wersje i od razu podejmujesz osad to troche slabo...

Arcanix

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 687
  • Dołączył: 26 kwie 2014, o 15:01
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 50

(#4) Napisano 17 mar 2018, o 18:31

Akcja jest od 2 minuty wiec na szybko mozna zobaczyc.

mak.kaca 01

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 78
  • Dołączył: 3 lip 2015, o 19:15
  • Postawione piwa: 14
  • Otrzymane piwa: 2

(#5) Napisano 17 mar 2018, o 18:45

Po pierwsze zobacz gdzie jest twoj team na bsie a ty czekasz na fraga co wiele osób na serwerze wkurza że ty kampisz i to nie jest pierwszy raz
po drugie napisałem kamp dalej bocie to jest na bana może jedynie na kick jak ego admina zostało urażone
po trzecie napisałem jak wszedłem na serwer
kamp dalej
a ty
kacyk 10 minut to nie za krotko ?
Idąc twoim tokiem rozumowania mądrości życiowych nie skierowałem do kogo pisze więc z jakiej racji twoje oburzenie
po czwarte jak pisalismy
napisalem ci
mam na twoje adminowanie wyjebane
a w odpowiedzi dostałem
ja nic nie poradze ze ograniczeni niekorzy tutaj sa

czyli jak piszemy miedzy soba to czy potrzeba jest kierowania kogo uważasz za debila ???

mak.kaca 01

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 78
  • Dołączył: 3 lip 2015, o 19:15
  • Postawione piwa: 14
  • Otrzymane piwa: 2

(#6) Napisano 17 mar 2018, o 18:49

a jeśli dobrze pamietam na mapie de_overpass_v1
gralismy w przeciwnych drużynach
ja gralem w tt i poszlismy na bs od strony hangaru by przejsc przez waszego z respa i na A
ale gracz z którym grałem nie wiedział o blokadzie
I admin który musi jednak okazywać szacunek
napisał w stylu coś
debile gramy na A bo jest 4 w ct
na tym pasku co admin pisze po środku
to jest kultura admina ??

Arcanix

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 687
  • Dołączył: 26 kwie 2014, o 15:01
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 50

(#7) Napisano 17 mar 2018, o 19:16

Nie będę tutaj się tłumaczył na demie widać dokładnie jak sytuacja wyglądała kto pake wyrzucił, kto wybieg z bramy i kto na schodach zginął, chyba nic trudnego tam nie ma? Po drugiej tak napisałem debile bo co rundę jest napisane że jak nie ma 5 graczy w CT to bs zablokowany. A to była już któryś runda a oni lecą z paka na zablokowanego i chcą kłaść to jak mam inaczej określić? Że Einsteiny? Wiadomo że nie powinienem nikogo obrażać jak gracz a tym bardziej jako admin ale ta gra jest prosta i czasami mnie irytuje jak ktoś nie umie takich podstawowych rzeczy ogarnąć...

Obiecuję nie będę już wyzywal tylko upominal kulturalnie, tutaj przyznaje się że mnie poniosło.

Co do irytowania graczy moim sposobem grania, ty masz wyjebane na moje adminowania a ja mam wyjebane kto co uważa jak ja gram :) nie naruszam regulaminu więc nie wiem w czym problem. Jak Mourinho zabija futbol swoją postawa to co mają też go wyjebac jak jest drugi w lidze, ma szansę na Puchar angli no ale odpadł z Lm(nie każdy od razu kusi wygrać wwszytko). :D

Nie wiem kacyk co ty chcesz w ogóle? Czego oczekujesz po tej skardze?

mak.kaca 01

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 78
  • Dołączył: 3 lip 2015, o 19:15
  • Postawione piwa: 14
  • Otrzymane piwa: 2

(#8) Napisano 17 mar 2018, o 19:36

Ale chyba ja tego nie widziałem kto co zrobił jak napisałem kamp dalej bocie bo przypomne ci to jest twój sposób grania jak nie miałeś adma to co chwile miałeś kick za kampienie teraz rzadkość to że masz adma to możesz kampic ?
Powiem jedno nie miałem zamiaru składać skargi ale za obrazę za to że uważasz ludzi za debili to żądam tej samej kary niech abw oceni albo ktoś wyżej ja jestem gotów ją ponieś a ty ?
Admin nie może sie wywyższać bo ma adma. Wielu graczy uwaza że ci piórka urosły i myślisz ze jesteś nietykalny wiesz dla ciebie gra jest prosta ale ktoś kto gra pierwszy raz nie musi wiedzieć że jeden bs jest zablokowany !!!!

[b][b]
Gracze którzy mają coś do tego tematu nie bójcie się komentować dorzucie swoją cegiełke głupoty bo my głypi jestesmy ponoć
[/b][/b]

Niech ktoś wyższy oceni co należy zrobic w tej sytuacji jak napisał to wielki Arcanix swoim obiektywnym okiem niech ktoś to oceni

Kubi

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 732
  • Dołączył: 26 wrz 2012, o 17:59
  • Postawione piwa: 154
  • Otrzymane piwa: 83

(#9) Napisano 17 mar 2018, o 20:00

Arcanix, co bylo nieobiektywnego w mojej wypowiedzi?? Czytajac Twoje posty o Mourinho, porownywanie cs-a do piłki noznej potwierdza tylko regułe, ze nie ma co z Tb dyskutowac. Napisales 2 kartki a4 i nic sensownego, z jednej strony obiecujesz poprawe, natomiast z drugiej czujesz sie bez winy i piszesz, ze nie bd sie tłumaczył.

Arcanix

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 687
  • Dołączył: 26 kwie 2014, o 15:01
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 50

(#10) Napisano 17 mar 2018, o 20:43

Jak kubi nie czaisz ze to zart z murinho to co ja ci poradze ;) ale nie bede dalej dyskutowal bo i tak to nic nie wnosi :) A co do kacyka, mi piorka urosly ? mam admina to korzystam z niego i robie porzadek tak jak uwazam. Nie podoba sie to masz mozliwosc napisania skargi i niech to oceniaja wyzsi ode mnie ranga, jak przegialem to ban i chuj i czesc i tyle w temacie a jak nie to sam ci wlepie tak jak napisalem ze sztucznie robiony dym, nie bedziecie mi mowic jak mam adminowac, kup stema zloz podanie i tez bedziesz "nietykalny". Moja kandytadura zostala zaakcepotwana na admina i jestem juz jakis czas i jakos skarg nie bylo na mnie, a teraz ty mi tu wyjezdzasz z jakimis pierdolami co sam sobie dodajesz. nie obrazilem cie w zaden sposob, sam pierwszy napisales "BOCIE" do admina to dostales bana i co w tym trudnego ? Ja wiem ze admin nie moze robic sobie samowolki bo gracze nie beda chcieli grac ale ja jakos nie widze zebym robil burdel i banowal kazdego kto mnie zabije np...

Napisales skrage, masz do tego prawo, ja ją skatrowalem i niech to oceni ten co ma do tego uprawnienia.

DZiekuje tyle w temacie.

mak.kaca 01

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 78
  • Dołączył: 3 lip 2015, o 19:15
  • Postawione piwa: 14
  • Otrzymane piwa: 2

(#11) Napisano 17 mar 2018, o 20:53

Widzę że ty jesteś zbyt zapatrzony własny czubek nosa i nic nie widzisz więc ta dyskusja z toba nie ma sensu skoro uważasz wyjeżdzam pierdołami ktore sam sobie dodaje LOL

Niech osoby które mają prawo to ocenic proszę żeby zerknęły do tego tematu jesli uznacie ze mam dostać ban przyjme go bez najmniejszego problemu nwm jak arcanix ale zróbcie to co uważacie za słuszne ja złożyłem skarge dokładniej chce zeby jednak ktos zobaczył jak adminujesz

Zwierze

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 830
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 20:43
  • Postawione piwa: 42
  • Otrzymane piwa: 168

(#12) Napisano 17 mar 2018, o 23:11

Zawsze jak się łapie graczy za mordę i trzyma porządek to się zaczynają skargi i płacz. Jak gracze czasem się zachowują jak niedorozwinięte ameby to już lepiej że pisze "debile" niż wyrzuca pół serwera. Na lamers nigdy nie było jakiejś przesadnej kultury u graczy jak u adminów (na ffa szczególnie) a wyciągane to było jak jeden drugiemu zalazł za bardzo za skórę.

I jeszcze takie pierdolenie, że gracze nie grają bo arcanix coś tam gada. Ludzie grają jak jest reklama, nie grają jak jej nie ma. Znam serwery i sieci gdzie jest poziom kultury i adminowania jak w oborze a stoją cały czas pełne. Kacyk nie zachowuj się jak 15 latek, bo wiem że gracze najchętniej widzieli by adminów tylko w roli banowaczy czitów na zawołanie a poza tym pełna samowolka ale taka skarga i naciąganie jej, że niby gracze przez to nie grają jest żałosne. Nie wiedziałem, że na lamers wchodzą same dziewice orleańskie i ministranci i tak ich razi każde naruszenie zasad savoir vivre szczególnie jak dany admin im czymś podpadnie XDDD ( no dobra wiedziałem bo wiem jaka to katusza psychiczna próbować adminować na poważnie na lamersach :D )

Daj sobie spokój i ciesz się, że jeszcze ktoś z jakimś doświadczeniem tu chce adminować, gdzie na innych sieciach rządzą nastolatki z adhd. Takie skargi to zaśmiecanie forum i tzw skórka za wyprawkę bo o bana na 10 min, który Cię wkurwił i jakieś odzywki Arcanixa będziesz poruszał niebo i ziemię żeby go ukarać. Po prostu obaj odpuśćcie i Arcanix na pewno weźmie to pod uwagę w przyszłości żeby czasem po prostu nie komentować, a skarcić gracza szybko i sprawnie.

mak.kaca 01

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 78
  • Dołączył: 3 lip 2015, o 19:15
  • Postawione piwa: 14
  • Otrzymane piwa: 2

(#13) Napisano 18 mar 2018, o 00:52

Zwierzę masz sporo racji bo w życiu bym nie napisał skargi za tego bana który był bez zasadny ale jak to napisałeś skoro jakaś ameba nawet nie widzi że źle postąpił to z jakiej racji jeszcze bezczelnie żąda dla mnie bana za sianie fermentu
Ja nie chcę żeby stracił adma bo sorry ale to nie jest powód do tego ale skoro żąda bana dla mnie ja również dla niego bo powodem na bana nie jest napisanie że ktoś jest botem
Tak samo obrażanie graczy za to że nie wiedzą gdzie pake położyć
Chodzi o reklamę ale na pewno takie podejście nie przyciąga

Zwierze

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 830
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 20:43
  • Postawione piwa: 42
  • Otrzymane piwa: 168

(#14) Napisano 18 mar 2018, o 01:06

On Ci nie da żadnego bana, napisał tak w ferworze agresji po wypiciu jednego karmi za dużo, ale zauważ że Ty 1 rozpocząłeś ten temat ze skargą. Pierdolenie na siebie na forum powinno być ostatecznością, a przede wszystkim powinniście to sobie pomiędzy sobą wytłumaczyć bo to nie jest sprawa tej wagi żeby ją wycągać na forum. Jesteście obaj dorośli( mam nadzieję ) i będziecie potrafili to konstruktywnie rozwiązać uwzględniając punkt widzenia tego drugiego bo póki co to każdy się czuje pokrzywdzony a prawda leży jak zwykle po środku.

Arcanix

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 687
  • Dołączył: 26 kwie 2014, o 15:01
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 50

(#15) Napisano 18 mar 2018, o 09:29

Czytam to i aż musiałem drinka sobie zrobić z tych resztek karmi co Zwierze mnie sprzedał że piłem i się upilem...

Uwaga rozpisuje demo bo widzę że tak jak w Polsce to i tutaj nikt nawet go nie otworzył i tylko plucie jadem w kogoś kogo się nie lubi bez argumentów, w tym przypadku ofiarą jestem ja...

Mapa de_hell, pierwsza runda albo druga, mam kaca jest w CT a ja jestem w TT. Arcanix wbija środkiem na balkon, posłuchać gdzie CT biega, z 15 s to może trwało(żeby nie było że kampie 2 min) koleś z tt wyrzuca mi pake pod balkon, więc schodze i ja podnosze. W tym samym momencie mam kaca robi rasz od B na bramę, rzuca Fb którego widzę ale mnie nie oslepia i uciekam na schodki. Słyszę że biegną więc poczekalem, zaciukalem mam kaca i chyba drugiego i poszedłem na bs położyć paczkę. Mój team w tym momencie właśnie go zdobył i czekał na mnie, a ja jako że nie jestem ameba to nie ucieklem i nie dałem zrobić pleców właśnie mam kaca który na to miał chęć i nie wyszło mu bo jakiś Arcanix go zabił :(. Po tym zajsciu dostaje na u@ wiadomość ta co przedstawił mam kaca że nawet z paka kampie i że jestem botem. Nie wiem może ja jestem ograniczony a składam na innych ale chyba takie granie to nie jest kampieniem tylko typowa gra w CS czy ja o czymś nie wiem? Szczerze to sam się już gubię jak grać w tą grę, no ale przecież ns mam kaca wie lepiej jak się w to gra :) sytuacja właśnie tak wyglądała, kto nie wierzy no to demo jest wklejnone.

Pamiętam jak jeden z graczy kiedyś przywitał się na dd2 "siema boty" po czym dostał bana na 1 dzień bo to obraził admina( nie pamiętam nickow ale może ktos z was pamięta taka sytuacje, bo owa miała miejsce). Oczywiście ja mogłem to olać i odpisać mam kaca, że "mógł nie raszowac hehe" ale jemu od dłuższego czasu się zbierało bo za bardzo pyskowal i pouczal adminów jak mają adminowac a o ile pamiętam on chyba nie jest od tego? W 99.9999 % bym się uśmiechnął coś odpisał i gra byłaby dalej ale nie tym razem.

I tak jak napisał zwierzaczek mój rottweiler że admini to mają być tylko od banowaniem czitow a jak "mnie" upomni o zachowanie, klatki itp to nazista już i jest nie dobry admin...

I jeszcze tekst ze "ja nie chcę żeby stracił admina" za co kurrwa za bana bo obrszasz to admina mam stracić? Bo cię jakiś Kubi poparł który jest "lekko" stronniczy? Weźcie się zajmijcie gra i może trochę hajsu na reklamę przelejcie żeby grwcze byli a nie mi tutaj piszecie farmazowny że to przez takiego arcanixa nie ma graczy... Typowe pierdolonie i zagrywka psychologiczna że przez kogoś jest najgorzej... Może ktoś się na to nabierze ale myślę ze niewielu...

Reasumując ban jak najbardziej słuszny, ciesz się że nie jestem kutas i ci nie przedłuże go na tydzień za kłamstwa na forum i robienie z igły widły. Ja do ciebie nic nie mam ale nie mam tutaj świętych krów i każdy podlega równemu traktowaniu. Ciekawe czy byś pisał odwołanie jakby Ci CZK albo AXL dał bana? Czy byś też mu wyjeżdżał że nie chcesz żeby stracili admina...

Niezły tasiemiec wyszedł ale właśnie należało to wyjaśnić w sposób prosty bo tutaj niektórzy trochę słabo z ilorazem. :)

Wróć do Księga skarg i zażaleń - ZGŁOŚ CZITA



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron