Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

FFA upada

Wasze propozycje i uwagi związane z serwerem FFA.

eisbeej

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 43
  • Dołączył: 25 gru 2014, o 19:17
  • Lokalizacja: Lublin
  • Postawione piwa: 130
  • Otrzymane piwa: 71

(#61) Napisano 24 wrz 2015, o 08:33

Użytkownik ~ yay ~, for Equestria! napisał:
Problem jest taki... że nikt ich nie ma. Przepili :-D
Axlowi nie chciało się nowego zakładać, bo i tak nie miał czasu tego prowadzić.

Skoro chcesz prowadzić to podeślij mu na PW link do swojego/Artysty FB, a ja go zmuszę to założenia nowej strony i przypisanie uprawnień ;)



NOOO TO GRUBO haha OK, pogadam z nim w takim razie, a hasło trzeba odzyskać albo zwrócę się do admnistracji FB, jakoby tamta miała być marną kopią naszej obecnej, nowej strony i tamtą administracja FB zablokuje.
Nie będę czekać na Axl, w takim razie odpalam kompanii i zaczynam pracę nad grafiką na stronę już teraz, oczekując odpowiedzi na wiadomość. W zasadzie to najpewniej założę maila i wszystko, a na koniec to ja dam uprawnienia jemu, żeby nie czekać wieki i moc działać juz teraz :D

Axl

    Główny Administrator

  • Awatar użytkownika
  • Główny Administrator
  • Posty: 3308
  • Dołączył: 18 kwie 2011, o 03:53
  • Postawione piwa: 46
  • Otrzymane piwa: 364

(#62) Napisano 24 wrz 2015, o 17:42

Zgodnie z tym tematem konto zakladal kacpi: viewtopic.php?f=24&t=3737&p=24150&hilit=Facebook#p24150

Gdy zglosilem sie do niego o passy dostalem dane do konta ktorw zakladal milka :meatytears:

Ja niby wczoraj cos tam stworzylem na tym fb ale czy odpowiednio? XD
Moze niech mnie kolezanka doda na fb i bedziemy dzialac.
Obrazek
Siłka koks i kreatyna zrobią z ciebie skurwysyna. A nie jakieś piwko, wódeczka i jointy.

Wróć do Propozycje zmian / Ogłoszenia



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •