Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Asysty i inne

Wasze propozycje i uwagi związane z serwerem FFA.

Nekris

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1
  • Dołączył: 17 sie 2015, o 13:46
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#1) Napisano 6 lip 2017, o 19:52

Witam!
Gram na serverze już pare lat( z przerwami ) i mam chęć wyrazić swoję zdanie na pewne tematy.
Wiem, że temat o asystach był, czytałem i zamknięto go tak szybko, jak i go otworzono. Moim zdaniem asysty to świetna reklama. Po pierwsze ile razy obiliście gościa do 99, fartem dostaliście bułę i podskoczyło ciśnienie? Nieraz bywa też, że odbierzemy hp 5 innym graczom ale i tak padniemy. Wtedy następuje tak zwane "Wkurwienie" i ja najczęśćiej wyłączam wtedy komputer smile. I nie gadajcie głupot, że nie patrzycie na staty bo i tak nie uwierze. Przecież tu chodzi o dobra zabawę ale także o rywalizacje, kto lepszy, kto gorszy itd.
Dlatego moim zdaniem warto spróbować, przecież to nic nie boli hmm . Szczegóły i inne pozostawiam do dyskusji.
Po 2 chodzi mi o adminów. A precyzyjniej mówiąc o ich surowości. Nie wiem dlaczego ale gdy ktoś kogoś obrazi (prawdobodobnie z przypływu emocji) dostaje bana, ktoś nie wykona celów - ban, lamerskie zachowanie itd. Ja osobiśćie nigdy nie dostałem za takie coś bana, ponieważ jestem kulturalnym graczem 2pistolety . Ale zauważyłem, że ktoś się źle zachowa i dostaje bana. Prosiłbym o więcej upomnień, kicków itp. Bo regorystyczny server też odstrasza. Poza tym info po śmierci, świetny pomysł smile Mało kto korzysta ale może się wreszcie zmobilizują do kupna mikrofonów :D A tak poważnie to gra staje się ciekawsza. Z góry przepraszam za błędy ortograficzne, logiczne i wulgaryzmy.
Pozdrawiam.

Nekris

Leon1996

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 113
  • Dołączył: 22 lip 2015, o 10:14
  • Lokalizacja: Kraków
  • Postawione piwa: 56
  • Otrzymane piwa: 4

(#2) Napisano 6 lip 2017, o 19:57

dla mnie było i nie wypaliło
lecz mozna dodać to po raz drugi zawsze to jakies nowe udogodnienia na serverze a może przez to ludzie beda przychodzic ;)
Obrazek

Obrazek

Arcanix

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 687
  • Dołączył: 26 kwie 2014, o 15:01
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 50

(#3) Napisano 6 lip 2017, o 20:19

Jeżeli asysty mają mieć pozytywny wydźwięk i poprawić frekwencję to może być, chociaż dla mnie to głupota, bo obiles za 99 z ktoś ci baniaka strzelił, widocznie był lepszy albo szczęście miał :) no ale tak jak mówię jak ma to poprawić frekwencję to robta jak chceta, a co do surowosci, ja osobiście ostatnio nie wrzucam graczy za cele, ale robię im slay, żeby nie spadała liczba graczy, bo wiadomo ktoś dostanie kicka to może nie wejdzie a po slay gra dalej, a jak ktoś chamsko obraza no to wybacz ale, nie będziemy jakoś admini słuchać od jakiś petow wyzwisk :) przynajmniej ja :)

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#4) Napisano 7 lip 2017, o 00:46

Przecież to oczywiste że wku jak wale typowi banie z aka i dostaje 89 no kurcze jak można walić banie z aka i ludek stoi jak gdyby nigdy nic. No ale niestety taka już jest ta gra jest zjebana ale gram.

Ja jestem za nie wiem czemu ktoś to wyrzucił. Do tego proponuję w końcu dodać przenikanie całkowite a nie z respa. Powód płynniejsza gra jest. Ile razy mieliście akcje jak wychodzisz z jakieś bramy lub chcesz szybko z raszem pójść ale jak zwykle znajdzie się jakiś nejman i chuj od razu ciśnienie mi skacze do 200 i rozjebałbym coś. I dodajcie w końcu te flesze bo wku to ciężko jak co chwila dostajesz FB od swojego.

ŁAPA

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 486
  • Dołączył: 3 lut 2013, o 18:36
  • Postawione piwa: 153
  • Otrzymane piwa: 170

(#5) Napisano 7 lip 2017, o 07:27

Aktualnie nie gram w csa,bo mój najukochańszy serwer jest w śpiączce,ale wypowiadać się mogę.
Info po śmierci ,asysty,przenikanie,brak fb od swoich---->Gra staje się ciekawsza czy łatwiejsza?
To gra zespołowa i od zespołu w jakimś stopniu zależy jak często padamy. O to w tym chodzi.
Na błędach się uczymy jak się przemieszczać, żeby wzajemnie siebie nie blokować i tym podobne.
Info po śmierci---->W tym jakiejkolwiek logiki nie widzę. Nigdy bym tego nie zaakceptował nawet jakby dopłacali. Chyba że te parę sekund co już zresztą jest?
Przenikanie---->Początek na respie starczy. Później to już traci sens. Nie biegasz sam po mapie.
Brak fb od swoich---->Tak samo, jak wyżej. Gra zespołowa.
Asysty---->To jedynie do zaakceptowania,ale i tak w skrajnych przypadkach. Jak na przykład serwer umiera. Do zwabienia nowych graczy (osobiście mi się nie podobają asysty,ale jak dla serwera miałyby pomóc to można ścisnąć pośladki)
Chcesz ze mnie kpić?
Nie poczułem nic, daj bis
Nie powiedziałeś tego w ryj
To nie powiedziałeś nic

xManiek77x

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1308
  • Dołączył: 13 wrz 2013, o 15:40
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Postawione piwa: 188
  • Otrzymane piwa: 196

(#6) Napisano 7 lip 2017, o 21:57

zabić można tylko raz 2pistolety

Temat był wałkowany 1000000 razy

/Zamykam.
Obrazek

" Kto obroni Nas przed policją ? "
Obrazek

Wróć do Propozycje zmian / Ogłoszenia



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron