Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Nowy mapcycle

Wasze propozycje i uwagi związane z serwerem FFA.

HectorZKS

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 120
  • Dołączył: 23 kwie 2017, o 20:22
  • Lokalizacja: Płock
  • Postawione piwa: 13
  • Otrzymane piwa: 4

(#1) Napisano 14 lip 2017, o 14:19

Z moich obserwacji jako próbnego admina widzę, że sporo osób chce czegoś niestandardowego. Ile razy można ogrywać te same mapy. Obecny mapcycle jest nudny jak flaki z olejem. Nie wiem czemu macie wszyscy uraz do map z hostami, imo są fajnym urozmaiceniem. Poniżej podam parę map, które po dyskusji mogłyby zostać włączone do mapcycle

de_cbble
cs_assault
cs_estate
cs_militia
cs_siege
cs_alpin
cs_italy
de_dust2002
de_russka
de_piranesi
de_lidl
de_vertigo

Odnośnie obecnych map zostawiłbym te najbardziej popularne ( DD2, Inferno, Aztec, Nuke, Westwood ) z tym wyjątkiem, że możnaby wgrać wgrać je ze skinami typu dd2 snow bądź forest.

Nie wiem jak reszt ale ja już powoli zaczynam się nudzić obecnym mapcyclem i przy kolejnym overpasie, cache wychodzę. Warto wrócić do najstarszych map, jestem pewny, że każdy je pamięta ;_)


Pozdrawiam !
Szlachta z Mazowsza !

CZK

    Cham i prostak!

  • Awatar użytkownika
  • Cham i prostak!
  • Posty: 763
  • Dołączył: 27 kwie 2011, o 01:40
  • Postawione piwa: 15
  • Otrzymane piwa: 393

(#2) Napisano 14 lip 2017, o 14:40

Proszę o osoby, które tak bardzo znudziły się mapami o wypowiadanie się w temacie.

Z moich obserwacji wynika, że narzekają pojedyncze jednostki, najczęściej stali bywalcy. Kolejną sprawą jest fakt, że niedawno ustalone było, że będzie ograniczona ilość map.

Ostatnim razem, kiedy po płaczach wprowadzone zostały mapy, to serwer pustoszał i zaczęło się narzekanie, że mapy z dupy.

Nie wszystkie mapy mają wystarczającą ilość respawnów, bądź występują na niej bugi, bądź spadają fpsy, bądź zaczynają lagować.

Temat pozostawiam otwarty, bo może faktycznie większości nie pasuje obecny stan rzeczy.

Ps. Zachęcam do wpłaty dotacji na rzecz reklamy serwera FFA. ;) W 5 osób nie utrzymamy sieci.
Wasze piwa dosłownie idą na szczytny cel.:devil: Obrazek

serio?

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 179
  • Dołączył: 12 gru 2016, o 20:49
  • Postawione piwa: 24
  • Otrzymane piwa: 11

(#3) Napisano 14 lip 2017, o 14:44

czk to ja ci dziś marudziłem :D o dd2002 albo o piranesi i cbblete by mogły wrócić :D
I TAK CIĘ KIEDYŚ DOPADNĘ !! !! :dealwithit: 2pistolety

HectorZKS

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 120
  • Dołączył: 23 kwie 2017, o 20:22
  • Lokalizacja: Płock
  • Postawione piwa: 13
  • Otrzymane piwa: 4

(#4) Napisano 14 lip 2017, o 15:02

Imo do wywalenia od zaraz byłby cache, mirage, overpass, hell nie róbmy z tego cs GO. Zamieńmy je na 3 stare dobrze znane mapy.

Może wartoby zrobić ankietę popularności obecnych map i 3-4 z ostatnicj pozycji zamienić na cos nowego .
Szlachta z Mazowsza !

Dioptria

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 21
  • Dołączył: 25 lis 2016, o 16:07
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#5) Napisano 14 lip 2017, o 15:23

Użytkownik HectorZKS napisał:
Imo do wywalenia od zaraz byłby cache, mirage, overpass, hell nie róbmy z tego cs GO. Zamieńmy je na 3 stare dobrze znane mapy.

Może wartoby zrobić ankietę popularności obecnych map i 3-4 z ostatnicj pozycji zamienić na cos nowego .


Wymieniłeś do usunięcia jedne z lepszych map. Mirage nie jest starą i dobrze znaną mapą? Większość map w cs:go to odświeżone mapy z 1.6 więc porównanie do cs go jakoś niezbyt mi pasuję.
Obrazek
:samobojstwo: Największe warzywo na serwerze :tak:

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#6) Napisano 14 lip 2017, o 17:39

Moim zdaniem jest dobrze tylko trzeba dołożyć coś i tyle nie wiem dlaczego nie ma ceblestone? To co wymieniłeś Hector to mapy które są tu grane i dużo grajków na niech zawsze jest.


Trzeba dodać asysty do tego zrobić przenikanie i na końcu ogarnięcie fleszy od swoich. Każda licząca się serwerownia ma to na serwie więc nie mówcie że u nas się nie da. Wiem że to nie o tym temat ale tak od siebie daje ogólnie jak już piszemy coś.

Czas ponoc goi rany Nagroda (1)

    Admin serwera:
    DD2, FFA, DM, ABW CSL

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1093
  • Dołączył: 1 lut 2014, o 17:57
  • Lokalizacja: Łódź
  • Postawione piwa: 29
  • Otrzymane piwa: 407

(#7) Napisano 14 lip 2017, o 18:17

Mam zupełnie odwrotne zdanie, myślę że takie mapy powinny być i zgadzam się z jondrem że większość serwerow ma tego typu dodatki, czy to zwiększy frekwencję nie wiem ale myślę że nie mamy nic do stracenia.

Arcanix

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 687
  • Dołączył: 26 kwie 2014, o 15:01
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 50

(#8) Napisano 14 lip 2017, o 18:32

Nie dodawać żadnych map, Zwierze świadkiem że jak zmieniłem na piranesi to ludzie uciekają niestety, ja osobiście uwielbiam piranesi czy cheteau, ale jednak ludzie to betony są i grają tylko dd albo West z inferno więc niestety ale płaczą właśnie pojedyncze osoby które nie rozumieją że mapy które wymieniłem przyciągają graczy a tamte niestety ale z nich ludzie wychodzą... Wiem że rzygać się chce na niektóre mapy już no ale chyba lepiej jak gracze mają grać to co lubią niż wprowadzić kilka mniej obcykanych map i żeby ludzie uciekali na inne serwy. Podpinam się pod CZK lepiej dorzuccie coś kwitu na reklamę a potem można pomyśleć.

Arcanix

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 687
  • Dołączył: 26 kwie 2014, o 15:01
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 50

(#9) Napisano 14 lip 2017, o 18:35

Asysty fakt działają na botów dobrze, bo jednak lepiej mieć 5:10 oszukane niż 1:10, efekt psychologiczny i większą część serwerów ma już wiec i tutaj trzeba je wprowadzić, przenikanie i Fb od swoich ja raczej na nie ale jak ma to pomoc w zatrzymaniu graczy to mi nie będzie to przeszkadzało.

Dertin

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 34
  • Dołączył: 15 sie 2016, o 19:44
  • Postawione piwa: 3
  • Otrzymane piwa: 4

(#10) Napisano 14 lip 2017, o 23:58

Nikt mapy dobrowolnie zmieniać nie będzie to gracze mają prawo wybierać jak zwykle 1 z 5 także coś nowego do wyboru mozna dodać :)

DamianCFC

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 12
  • Dołączył: 13 sty 2015, o 10:07
  • Postawione piwa: 6
  • Otrzymane piwa: 3

(#11) Napisano 15 lip 2017, o 00:07

Ludzie uciekają bo się boją nowości . Padną 3 razy i płacz . Jak dla mnie overpass czy cache to jedne z lepszych nap na serwie . Gdyby jeszcze właśnie doszły mapki typu piranesi czy museum byłoby git

mak.kaca 01

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 78
  • Dołączył: 3 lip 2015, o 19:15
  • Postawione piwa: 14
  • Otrzymane piwa: 2

(#12) Napisano 15 lip 2017, o 13:04

uwazam ze dobry pomysł z dodaniem kilku innych mapek
CZK a nie chodzi o to zeby ci stali bywalcy z przyjemnościa wchodzili czy o boty które wejda i znaja 3 mapy tylko a pózniej płacza czemu nie dust,nuke,aztect i jeszcze west ? wazne według mnie zeby utrzymac tych stałych graczy

i nie rozumiem dalej sensu grania dwóch mirage

PsychoPan

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 27
  • Dołączył: 4 maja 2017, o 16:40
  • Postawione piwa: 10
  • Otrzymane piwa: 4

(#13) Napisano 15 lip 2017, o 13:35

Z mojej obserwacji tak jak Jonder napisal grajków na mapach cecha/mirage/overpasa troche jest i jak kiedyś był taki museum to za chwilę " ja pier**** rtv, zmiencie to .. grac sie tu nie da i z 30 osob bylo 15. Tym razem bedzie tak samo stałych graczy tak naprawde duzo nie ma " aktywnych codziennie rzecz jasna" i jak wejda nowi i zobaczą taka mape odrazu wyjda a my nie bedziemy mieli kogo zabijac. Mapy cecha/mirage/west/hell/overpass/dust/nuke powinny byc i bede grywalne ale np dust 2002 bylby fajna mapką do pogrania albo częsciej zeby byl tez kabul bo czasami fajnie popykac na 1 bs. Moim zdaniem dodanie nowych map tak jak kiedyś graczy nam nie pomnozy a podzieli. To jest tylko moje zdanie na ten temat.

CZK

    Cham i prostak!

  • Awatar użytkownika
  • Cham i prostak!
  • Posty: 763
  • Dołączył: 27 kwie 2011, o 01:40
  • Postawione piwa: 15
  • Otrzymane piwa: 393

(#14) Napisano 16 lip 2017, o 00:27

Użytkownik mak.kaca 01 napisał:
uwazam ze dobry pomysł z dodaniem kilku innych mapek
CZK a nie chodzi o to zeby ci stali bywalcy z przyjemnościa wchodzili czy o boty które wejda i znaja 3 mapy tylko a pózniej płacza czemu nie dust,nuke,aztect i jeszcze west ? wazne według mnie zeby utrzymac tych stałych graczy


Gdyby utrzymanie sieci zależało tylko od "stałych bywalców", to nie martwilibyśmy się o uzbieranie pieniążków na reklamę na cssetti. A nowych stałych bywalców nie przyciągniemy dając 100 różnorakich map, żeby nie było "nudy", bądź co chwila zmieniając z mapcyklu na vote. Jaka zmiana by nie została wprowadzona to i tak znajdą się tacy, którym coś pasować nie będzie.

Czekam dalej na ten tłum narzekających na zbyt mało zróżnicowane mapy.
Wasze piwa dosłownie idą na szczytny cel.:devil: Obrazek

Aresek

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 54
  • Dołączył: 29 lis 2016, o 19:30
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 3

(#15) Napisano 16 lip 2017, o 22:40

Moim zdaniem i tak za często grane są badziewia. Wejdźcie sobie na steam czy ns w find serwer internet i ustawcie wg. Najbardziej obleganych serwerów i zobaczcie jakie akurat mapy są grane. Overpas, cache to dla mnie osobiście shity odświeżony miragę tez shit. Jak ktoś został przy grze 1.6 to chce grać mapy z 1.6 a nie sprowadzone z go, dlatego uważam ze powinien wrócić stary mirage. I dla mnie mógłby być mapcycle w którym by było.

4x dd2
2x inferno
2x nuke
1x/2x westwood
1x mirage
1x tuscan
1x train
I to mądrze wymieszać

Padło DD2 to FFA powinno wyciągnąć rękę i częściej grywać dd2, być może cześć graczy by zaczęło je odwiedzać zamiast iść gdzie indziej.

Wróć do Propozycje zmian / Ogłoszenia



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron