Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Nowy mapcycle

Wasze propozycje i uwagi związane z serwerem FFA.

Con

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 4
  • Dołączył: 4 sty 2017, o 21:54
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#31) Napisano 11 paź 2017, o 08:22

Jak najbardziej za, ciągle gramy te same mapy...

mls

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 58
  • Dołączył: 23 wrz 2017, o 21:06
  • Lokalizacja: Przemyśl
  • Postawione piwa: 4
  • Otrzymane piwa: 6

(#32) Napisano 11 paź 2017, o 22:05

Ja również jak najbardziej za, zmieni się mapcycle gra nie będzie zła.
Zawsze coś nowego, miłego i świerzego.
ObrazekObrazek

Masz pytanie lub problem ? Dodaj na steam i napisz konkretnie o co chodzi !
Pomogłem ? Spodobała Ci się moja propozycja ?

Postaw Obrazek będę wdzięczny ! : )

Axl

    Główny Administrator

  • Awatar użytkownika
  • Główny Administrator
  • Posty: 3308
  • Dołączył: 18 kwie 2011, o 03:53
  • Postawione piwa: 46
  • Otrzymane piwa: 364

(#33) Napisano 11 paź 2017, o 23:48

Użytkownik HectorZKS napisał:
Imo do wywalenia od zaraz byłby cache, mirage, overpass, hell nie róbmy z tego cs GO. Zamieńmy je na 3 stare dobrze znane mapy.

Może wartoby zrobić ankietę popularności obecnych map i 3-4 z ostatnicj pozycji zamienić na cos nowego .


Ale Wy przeciez chcieliscie nowe mapy bo wam sie zygac chcialo, stad overpas i cache ktore są sprawdzonymi mapami znowszego CSa.
Nie chodzi o robienie GO tylko o mapy które sa standardem tej gry niezaleznie od wersji...
Ilez tych map było na serwie, ile razy był pusty serwer przez takie mapy. Badź przez tak rozlegle ze gra w 10 osob nie ma sensu.
Co nowego mozna jeszcze dodać do gry która ma 17 lat... ?
JA z chęcią zmienie na mapy jakie chcecie, ale musi być odpowiednia liczba chętnych z konkretami i konsekwencjami...
Obrazek
Siłka koks i kreatyna zrobią z ciebie skurwysyna. A nie jakieś piwko, wódeczka i jointy.

serio?

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 179
  • Dołączył: 12 gru 2016, o 20:49
  • Postawione piwa: 24
  • Otrzymane piwa: 11

(#34) Napisano 12 paź 2017, o 00:09

ja ruszyłem ten temat ponieważ znów idzie zima wieczory długie i chodzi mi tylko o przywrócenie niektórych map ja dałem propozycje jakie bym widział ale nie muszą być wszystkie :)
I TAK CIĘ KIEDYŚ DOPADNĘ !! !! :dealwithit: 2pistolety

Czas ponoc goi rany Nagroda (1)

    Admin serwera:
    DD2, FFA, DM, ABW CSL

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1093
  • Dołączył: 1 lut 2014, o 17:57
  • Lokalizacja: Łódź
  • Postawione piwa: 29
  • Otrzymane piwa: 407

(#35) Napisano 12 paź 2017, o 05:24

Ja znów przytoczę swoje zdanie apropo zmian proponowanych. Chcą tego stali gracze, tworzy się grupa osób którzy grają od pewnego czasu i "im" się one nudzą. Ciekaw jestem jakie zdanie mają na ten temat nowi gracze którzy niedawno przybyli na serwer bądź są zupełnie nowi, im się nie znudziło? Pewnie nie, ale każdy mógłby od tak prosić o wgrywanie map co dwa tygodnie bo : "obecny mapcycle się przejadl" ale to większość musi tego chcieć a nie jedna osoba. Czesto pisze ktos propozycje nowych map ale co ma powiedzieć osoba która gra np na only dd2, tej osobie podoba się mapa, gra, dynamika, ludzie na serwerze i gra zacięcie parę map i nie narzeka. Jak Axl wspomniał ciężko jest tu cokolwiek nowego dodać by tę grę odwiezyc w różnoraki sposób. Jest to klasyk ktorego minely lata swietnosci i niech pozostanie klasykiem. Dla jednych Twoje mapy będę strzałem w 10-tke a dla reszty, (moze być to połowa serwera albo 3/4) będą one zupełnie nietrafione, reasumując ciężko dogodzić wszystkim, każdy jest inny, to jest ryzyko zawodowe i nie wiem czy aktualnie warto ryzykować (frekwencja). Ps. By dokonać zmian przede wszystkim potrzebna jest większa ilość komentarzy graczy którzy grają. Nie znając większej ilości zdań to nie przejdzie.

Szarmancki Los Pederasta

    Mam na Was oko!

  • Awatar użytkownika
  • Mam na Was oko!
  • Posty: 317
  • Dołączył: 25 paź 2015, o 16:27
  • Postawione piwa: 58
  • Otrzymane piwa: 27

(#36) Napisano 12 paź 2017, o 08:39

Fakt , te mapy się powtarzają w koło , ale ja je lubię np. taki weestwood , dd2 , verso , tuscan ,de_casche czy coś takiego . Jakieś nowe ? jeśli tu mowa o 2-3-4 to spoko , nie jestem w stanie wymienić jakie chce bo ich nie znam xD ale jestem otwarty na coś nowego , nauczę się . Kiedyś klepałem przez 1,5 roku tylko dd2, i po wejściu na FFA musiałem sporo się nauczyć , więc i tym razem dam rade ;)
Obrazek
Obrazek

Arcanix

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 687
  • Dołączył: 26 kwie 2014, o 15:01
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 50

(#37) Napisano 12 paź 2017, o 10:00

Dobra bo widzę że tutaj IQ over 30 potrzebne znowu :) oczywiście grając dd2-west-inferno-cache... W koło może się znudzić, szczególnie jak ktoś gra codziennie po kilka h, ja osobiście tak jak już pisałem wiele razy, lubię grać różne mapy, bo to zawsze coś innego (nigdy nie rozumielam ludzi którzy grają only dd2...), ale niestety jak się da mapy trochę mniej znane typu piranesi, ludzie po kilku rundach uciekają bo są botami i tego nie da się zmienić nawet na train zauważyłem że ludzie wychodzą bo dostają baty od kamperow (nie wiem jak można tak kampi...:D), chociaż na takich kuleczkach nie było z tym problemu, tutaj jakieś boty wchodzą chyba :D. Ja to zrozumiałem i wolę grać 3-4x dziennie dusta niż grać z pięcioma graczami na krzyż. Ja jako główny admin postaram się czasami zapodac jakiegoś kabula, dusta2002 czy co tam będą chcieli. Ale żeby zrobić mapcykl raczej nie bo znowu będą problemy zapewne z ludźmi, czy nawet dodać do vote jakieś nowości też nie wiem czy będzie dobrze. Przede wszystkim źle zawsze to było organizowane, bo od razu mapa była wgrywana do vote, a może wystarczyło do amx i zapodac kilka razy i zobaczyć jak się przyjmie.

Wyszło masło maślane ale może ktoś przeczyta i zrozumie :D

HectorZKS

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 120
  • Dołączył: 23 kwie 2017, o 20:22
  • Lokalizacja: Płock
  • Postawione piwa: 13
  • Otrzymane piwa: 4

(#38) Napisano 12 paź 2017, o 11:09

Wystarczy dać możliwość votowania map i po problemie.

Arcan z tym swoim IQ over 30 i Głownym adminem to mnie rozbawiłes ahhahahahhahahahah
Szlachta z Mazowsza !

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#39) Napisano 12 paź 2017, o 19:15

Po co dodawać co chwila coś. Czy nie można adminom dać pole manewru na takiej zasadzie że jest dodanych duzo map i oni dysponują tym kiedy co zagrać. Nie wiem nawet poprzez za pytanie się graczy co by chcieli itp itd? Czy dodanie map do amx cos kosztuje?

Wróć do Propozycje zmian / Ogłoszenia



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron