Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Nowy mapcycle

Wasze propozycje i uwagi związane z serwerem FFA.

HectorZKS

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 120
  • Dołączył: 23 kwie 2017, o 20:22
  • Lokalizacja: Płock
  • Postawione piwa: 13
  • Otrzymane piwa: 4

(#16) Napisano 16 lip 2017, o 23:15

Aresek mądrze gada, tylko w kontekście 4x dd2 zamieniłbym to na dd2, d2002, dust, i jakaś inna odmiana tej mapy.

Nadal nie wiem czemu macie taką urazę do map cs_ da się tego nauczyć :)

Podtrzymuje hell, overpass, barcelona, mirage_css, do wymiany.
Mirage wystarczy zwykły.

Powiedzmy sobie szczerze co raz mniej dzieciaków gra w 1.6 jeśli ktoś wraca to są to starzy weterani tej gry i o nich powinniśmy zawalczyć, dodając starsze mapy a nie jakieś cuda na kiju, osobiście gram parę ładnych lat w 1.6 i z takimi mapami jak overpass, barcelona, hell nie miałem do czynienia.
Szlachta z Mazowsza !

serio?

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 179
  • Dołączył: 12 gru 2016, o 20:49
  • Postawione piwa: 24
  • Otrzymane piwa: 11

(#17) Napisano 17 lip 2017, o 12:44

mi w zasadzie do hella mam mieszane uczucia
overpassa nienawidziłem ale wole overopassa niz inferno czy mirage wiecej map typu aim czy tylko aim usp czy cos podobnego to przyciąga ludzi ostatnio bynajmniej :"D
I TAK CIĘ KIEDYŚ DOPADNĘ !! !! :dealwithit: 2pistolety

Grzadq

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 44
  • Dołączył: 30 cze 2017, o 21:28
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 3

(#18) Napisano 18 lip 2017, o 10:40

Moja propozycja, ograniczyć częstość występowania map typu de_dust2 albo powiązać je z ilością osób na serwerze, żeby w votemap wyskakiwały tylko wtedy jak jest mniej osób na serwerze. Obecnie jest tak, jakikolwiek votemap gdzie pojawia się de_dust2 i wynik głosowania jest znany. Bez sensu, ta mapa już każdemu się chyba przejadła. A że przyciąga ludzi, warto ją wrzucać kiedy jest mało osób na serw.

Aresek

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 54
  • Dołączył: 29 lis 2016, o 19:30
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 3

(#19) Napisano 18 lip 2017, o 18:07

Każdemu się znudziła/ przyciąga ludzi

Dla mnie to sprzeczność w jednym poście.
Jak ludzie wybierają to znaczy, że chcą grać. LOGICZNE

Grzadq

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 44
  • Dołączył: 30 cze 2017, o 21:28
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 3

(#20) Napisano 18 lip 2017, o 20:08

Nie widzę w tym sprzeczności. Przyciąga jakiś no-nameów z innych serwerów, innych ludzi i zapełnia serwer. Ale dla nas, stałych bywalców, jest już nudna. Z resztą brat bliźniak gdzie był sam d2 chwilę temu padł, wiadomo dlaczego.

Dlatego dawać ją kiedy jest mało ludzi na serwerze, żeby przyciągneła innych, a kiedy serwer jest w miarę pełny to nie dawać, proste.

Aresek

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 54
  • Dołączył: 29 lis 2016, o 19:30
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 3

(#21) Napisano 19 lip 2017, o 19:17

No faktycznie przyciąga dd2 graczy bo to nowość na krajowej arenie serwerów i jest, aby u nas. Inni tej mapy nie mają i gracze przychodzą do nas bo akurat chcą sobie na niej postrzelać.

1. Mapa dd2 dla stałych bywalców, czy nowych graczy z innych serwerów nie jest nowością, wybierają ją bo chcą na niej widocznie grać.
2. Serwer dd2 z tego co mi się obiło o uszy padł z powodu wymierania tej gry i cięć budżetowych, a padło na niego a nie ffa bo był słabszy od strony technicznej (lagował) wątpię, że nagle po x latach każdemu się znudził jak była na nim wyższa frekwencja jak na ffa

3. NIE CHCE, ŻEBY BYŁ GRANY NON STOP DD2, JA PO PROSTU NIE ROZUMIEM PO CO WCISKAĆ GRACZĄ SHIT MAPY NA SIŁĘ, JAK PRZYCIĄGAJĄ GRACZY KLASYKI I W DODATKU KLASYKI DOMINUJĄ W WYBORZE WŚRÓD GRACZY STAŁYCH I NOWYCH.


Zabrałem głos w temacie w 3 postach, więc wystarczy. Dalsze spory ideologiczne związane z tym tematem na pw

Grzadq

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 44
  • Dołączył: 30 cze 2017, o 21:28
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 3

(#22) Napisano 22 lip 2017, o 23:58

Moja ważna uwaga odnośnie votemap - te mapy się strasznie powtarzają. Biorąc pod uwagę ilość map "w puli" którą mam w podglądzie, tak naprawę na serwerze gramy 1/3 map ze wszystkich wgranych bo pozostałe w ogóle nie wskakują do propozycji. Da radę to jakoś zmienić? Cs_italy, cbble, prodigy, piranesi, dust1 itp - prawie w ogóle nie grane.

*NoFind

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 21
  • Dołączył: 17 lis 2015, o 15:20
  • Postawione piwa: 4
  • Otrzymane piwa: 0

(#23) Napisano 27 sie 2017, o 12:12

Tak sobie czytam i mam propozycje bo faktycznie jest duża powtarzalność.Jezeli jest dużo map faktycznie wgranych,to
Może zmienić ustawienia votowania czy wgrać dodatkowy plik (nie pamietam czy w ustawieniach "RTV" można zmienić)żeby gracze mogli sami dodać mapę do propozycji grania.
Określić ilość np na 3 mapy do propozycji a dwie losowe.

Przy małej ilości graczy tez by to pomogło ponieważ nie wszysy lubią aimy i inne duperele.tak by się dodawało normalna mapę i nie było by przymusu grania na aimach po pozytywnych głosowaniach.

Grzadq

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 44
  • Dołączył: 30 cze 2017, o 21:28
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 3

(#24) Napisano 27 sie 2017, o 17:00

Popieram.

Pevuman

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 6
  • Dołączył: 22 sie 2017, o 16:19
  • Lokalizacja: Sieradz
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 2

(#25) Napisano 2 wrz 2017, o 16:35

Jestem za ! gdy mnie to mocno denerwuje jak w propozycjach są same aim i też zwiększy ilość ludzi na serw gdy zobaczy mapke de_.... niż aim obecną na serwerze

Grzadq

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 44
  • Dołączył: 30 cze 2017, o 21:28
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 3

(#26) Napisano 18 wrz 2017, o 23:02

Moja propozycja - wrzucić fun_allinone na serwer. Główną zaletą tej mapy jest fakt, że kryje w sobie 6 innych. Pozwolę sobie zacytować:

Cytat:
This map is a combination of several smaller maps. Players simply spawn in a glass room with one exit. Whoever makes it out first then chooses the door for the minimap they would like to play. There are a total of 6 maps including HE, Para, Knives, Awps, Shotguns and Pistols.


Jak widać, na tej mapie nawet 2 graczy może mieć niezły ubaw polując na siebie he, nożując się czy whatever. Dużo lepsza opcja niż wieczne pool_day'a tudzież inne fy_.

Z minusów - gracz który nie wejdzie w teleport tylko kucnie przy nim i nie przeniesie się na arenę, blokuje rozgrywkę. Ale przy obecnej liczbie adminów i ich licznej i częstej obecności na serwerze myślę że to mały problem, zwłaszcza że trzeba się mocno natrudzić i nastarać żeby się udało (teleport przyciąga).

HectorZKS

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 120
  • Dołączył: 23 kwie 2017, o 20:22
  • Lokalizacja: Płock
  • Postawione piwa: 13
  • Otrzymane piwa: 4

(#27) Napisano 19 wrz 2017, o 00:12

Obejrzałem Grzadqu tą mapę na jutubach i mógłby być niezły fun :)
Warte rozpatrzenia
Szlachta z Mazowsza !

Arcanix

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 687
  • Dołączył: 26 kwie 2014, o 15:01
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 50

(#28) Napisano 19 wrz 2017, o 06:58

Jeżeli fajne to na razie dodać do amx admina żeby moznabylo zapodac kiedyś. Ale znając życie i tak się nie przyjmie bo w 1.6 to betony grają i nawet klasyki typu piranesi, train czy dust1 robią czystke na serwie... Ja i jeszcze kilku lubi grać nowości a nie ciągle West i dust, ale większą rzesza niemiecka woli owe dwie :/

P.s znając życie wniosek zostanie rozpatrzony za miesiąc przez władze, a kolejne posty będą propozycjami mapa za mapą :) klasyczna debata na lamers :D

Grzadq

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 44
  • Dołączył: 30 cze 2017, o 21:28
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 3

(#29) Napisano 23 wrz 2017, o 22:57

To może jednak wrzucimy tą mapkę na serwer? Dajmy jej szanse.

serio?

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 179
  • Dołączył: 12 gru 2016, o 20:49
  • Postawione piwa: 24
  • Otrzymane piwa: 11

(#30) Napisano 11 paź 2017, o 00:03

Może już czas przywrócić NIEKTÓRE z tym map do życia ?

de_kabul
de_dust2002
de_cbble
de_russka
de_piranesi
de_chateau
de_austria
de_museum
de_cobblestone_v1
i małe mapy
fy_pool_day2
de_tides_cz
de_rats1337
cs_estate
cs_max
ps.
Niech się wypowiedzą osoby które praktycznie przesiadają codziennie po kilka godzin reszta niech zachowa to dla siebie co sądzą o moim pomyśle...
I TAK CIĘ KIEDYŚ DOPADNĘ !! !! :dealwithit: 2pistolety

Wróć do Propozycje zmian / Ogłoszenia



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •