Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Co to za nutki

„Proście, a otrzymacie, szukajcie, a znajdziecie, pukajcie, a otworzą Wam. Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje, kto szuka, znajduje, a kto puka, temu otwierają. (...)" Mt 7,7-12

Amphetamine

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2
  • Dołączył: 16 cze 2012, o 18:25
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#1) Napisano 16 cze 2012, o 18:29

Jak w temacie jakie są pełne tytuły nutek w cs 1.6 na waszym serwerze podpisane w folderze czerwiec-lipiec csl1/2/3 :?:

Z góry dzieki
Obrazek

Poison2607

  • Awatar użytkownika

(#2) Napisano 16 cze 2012, o 19:13

Jak wbijesz na serwer, to co jakis czas na sayu pokazuje sie ( mniej więcej ) taka komenda:
" Aby zobaczyc nazwy roundsoundow na miesiac czerwiec/lipiec, wpisz w sayu: roundsound "
To nie jest do konca to co wyskakuje w sayu, ale chodzi mi o to ze jak w sayu wpiszesz komende:
"say: roundsound", bez " / " to pokażą Ci się wszystkie nazwy piosenek.
Jak cos nie tak, to pisz, mysle ze pomogłem.
Ema

Amphetamine

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2
  • Dołączył: 16 cze 2012, o 18:25
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#3) Napisano 17 cze 2012, o 01:31

* Tak sprawdzałem ze screenem ( z roundsound) to co jest w folderze valve/cs/sound/czerwiec-lipiec.... Na liście sa podpisane cls 23-26 i chodzi i o ich tytuły bo są w folerze tylko i wyłącznie kawałki a chciał bym całe nuty
* A tak BTW sądziłem że odpisze mi ktoś składał ta playliste on na pewno wie chyba ze gotowe sciągną

Ale dzieki za zainteresowanie :!: :!: :!:
Obrazek

Wróć do Szukam utworu!



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •