Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Off modele!

Wasze propozycje i uwagi związane z serwerem De_Dust2 Only.

Magik^

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 26
  • Dołączył: 9 paź 2016, o 02:08
  • Postawione piwa: 3
  • Otrzymane piwa: 0

(#1) Napisano 11 sty 2017, o 00:07

Witam serdecznie całą społeczność,

Domagam się usunięcia wszelkich modele. Z przyczyny takiej, iż po wyłączeniu ich za pomocą komendy, dalej są pingi/klaty. Temat owy rozwinąłem na serwerze ku sprawdzeniu opinii graczy, podsumowując większość ma klatki. Dziś wywaliłem 6 osób za klatki, gdzie nigdy jeszcze takiego powodu kicku nie dawałem na tym serwerze. Co z tego, że wyłączę modele za pomocą komend, skoro widzę je u sojusznika. Przed wprowadzeniem nowych modeli, wszystko było w należytej płynności.

Nie mam pojęcia, dlaczego tak bardzo naciskacie, aby te modele by były obecne. Połowa wyłącza je, a cierpi na tym cały serwer. Zamiast tego lepiej napisać dobry poradnik wgrywania modeli i strony ze zdjęciami ich, a zainteresowani niech sobie zmieniają wszystkie skiny, jak mają taką ochotę.

Czekam na przedstawienie waszych opinii.
Pozdrawiam Mag :magik:

Axl

    Główny Administrator

  • Awatar użytkownika
  • Główny Administrator
  • Posty: 3308
  • Dołączył: 18 kwie 2011, o 03:53
  • Postawione piwa: 46
  • Otrzymane piwa: 364

(#2) Napisano 11 sty 2017, o 01:44

Użytkownicy słabych maszyn przemówcie !
Obrazek
Siłka koks i kreatyna zrobią z ciebie skurwysyna. A nie jakieś piwko, wódeczka i jointy.

Czas ponoc goi rany Nagroda (1)

    Admin serwera:
    DD2, FFA, DM, ABW CSL

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1093
  • Dołączył: 1 lut 2014, o 17:57
  • Lokalizacja: Łódź
  • Postawione piwa: 29
  • Otrzymane piwa: 407

(#3) Napisano 11 sty 2017, o 06:22

5 ping, stale 200 fps.

Zdzisiek

    Admin serwera:
    DD2, DM,

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 293
  • Dołączył: 3 lis 2015, o 10:16
  • Lokalizacja: Leszno
  • Postawione piwa: 89
  • Otrzymane piwa: 51

(#4) Napisano 11 sty 2017, o 09:12

Ja żadnych zmian nie zauważyłem :) Tym bardziej przy moim kompie mając 60 fps i ping 35 nic się nie zmienia. Pozdrawiam !!
Obrazek

Szarmancki Los Pederasta

    Mam na Was oko!

  • Awatar użytkownika
  • Mam na Was oko!
  • Posty: 317
  • Dołączył: 25 paź 2015, o 16:27
  • Postawione piwa: 58
  • Otrzymane piwa: 27

(#5) Napisano 11 sty 2017, o 09:34

U mnie też raczej bez zmian , ping w okolicach 17-22 , fakt zauważyłem coraz więcej osób skaczących po mapie jak małpa po bambusie albo stojących bez ruchu jakby zamarzli na mrozie , ale to może być przyczyną neta (bo co u niektórych pojawiają się skaczące pingi 500+ )
Obrazek
Obrazek

Zdzisiek

    Admin serwera:
    DD2, DM,

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 293
  • Dołączył: 3 lis 2015, o 10:16
  • Lokalizacja: Leszno
  • Postawione piwa: 89
  • Otrzymane piwa: 51

(#6) Napisano 11 sty 2017, o 09:36

Przy moim necie LTE w plusie duże znaczenie ma też pogoda, co do jakości internetu :/
Obrazek

ŁAPA

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 486
  • Dołączył: 3 lut 2013, o 18:36
  • Postawione piwa: 153
  • Otrzymane piwa: 170

(#7) Napisano 11 sty 2017, o 10:25

Kompa na cs-a mam aż nadto, ale rzeczywiście po wgraniu skinów zauważyłem dziwne lagi. Na początku myślałem, że brat permanentnie baraszkuje w sieci. Sprawdzałem ping,fps i było okej. Tak więc nie wiem skąd te anomalia, aż się prosi żeby zrzucić winę na skiny :)

Dzisiaj wieczorem jeszcze potwierdzę tu w temacie czy to po wgraniu skinów. Może wczoraj coś ogólnie było nie halo, nie wiem.
Chcesz ze mnie kpić?
Nie poczułem nic, daj bis
Nie powiedziałeś tego w ryj
To nie powiedziałeś nic

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#8) Napisano 11 sty 2017, o 11:55

Ja powiem tak zapraszam do oddania komputera do muzeum i zakupu nowego bo to już mnie powala. Ja mam 100.5 i mi fpsy nie idą w dół chodz o 0.1. Gram mogę miec 10 smoków rzuconych pod nogi i bez zmian bez kitu nie wiem co wy macie za komputer i net.

ŁAPA

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 486
  • Dołączył: 3 lut 2013, o 18:36
  • Postawione piwa: 153
  • Otrzymane piwa: 170

(#9) Napisano 11 sty 2017, o 13:09

Jednak coś z netem było. Normalnie mam 100-99 fps nic nie spada. Nie ma żadnych lagów.
Czyli skiny mi osobiście nie przeszkadzają, aczkolwiek moim zdaniem są zbędne i dla gimbusów, co to jakieś kolorowe karabinki lubią :D
Chcesz ze mnie kpić?
Nie poczułem nic, daj bis
Nie powiedziałeś tego w ryj
To nie powiedziałeś nic

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#10) Napisano 11 sty 2017, o 14:17

Hola Hola mów o sobie. Jak dla mnie są kozak i na FFA mają wzięcie jak wam na dd2 nie pasuje to chyba jeden serwer od drugiego nie jest zależny. Więc można to chyba wyłączyć i skończy się ten płacz dd2. Lecz co do tego to axl niech się wypowie czy kucyk. Jak im nie pasuje to niech zostanie wyłączone to na dd2 jeśli jest taka opcja. Na FFA nikt nie ma z tym problemu wręcz przeciwnie dużo osób pyta co trzeba zrobić żeby je mieć pytają o ceny vipa więc jak dla mnie to wyjdzie na + i jak to powiedział łapa nie są to gimbusy po prostu gracze którzy lubią coś innego a zawsze jest to coś nowego. Osobiście axl i chyba nie tylko on wykonał dobrą robotę i ja osobiście dziękuje za dodanie skinów.

Axl

    Główny Administrator

  • Awatar użytkownika
  • Główny Administrator
  • Posty: 3308
  • Dołączył: 18 kwie 2011, o 03:53
  • Postawione piwa: 46
  • Otrzymane piwa: 364

(#11) Napisano 11 sty 2017, o 14:31

Skiny sa w takiej jakosci ze nie powinny powodowac zadnych lagow. Gdzie wczesniej samo awp powodowalo spadek fps, teraz te awp jest 15x mniej obciazajace. I wszystkie modele razem wziete nie przymula serwa tak jak to jedno awp.
Byc moze ktorys skin ma buga, ale to by bylo raczej odrazu widac po 22 jak sie wszystkim odpali VIP.
Zapraszam do opini graczy slabszych maszyn czy modele powoduja im jakiekolwiek spadki fps.
Jesli gracie na wi-fi/radiowce to w wiekszosci problem jest zwiazany wlasnie z tym a nie modelami.
Obrazek
Siłka koks i kreatyna zrobią z ciebie skurwysyna. A nie jakieś piwko, wódeczka i jointy.

ipoco

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 259
  • Dołączył: 3 lip 2013, o 22:26
  • Postawione piwa: 14
  • Otrzymane piwa: 14

(#12) Napisano 11 sty 2017, o 17:49

Leeee po pierwsze wypowiadasz się w nie odpowiedniej osobie ;) Najwidoczniej to ty masz problem. Zakładałeś temat o zmianie internetu możne czas od tego zacząć ;) To ze z kimś gadałeś mnie to nie interesuje bo w twoim poście tego nie potwierdzili ;) Jak dla mnie i to co za obserwowałem to dobra robota kucyka i axla ponieważ nowym użytkownika się podobają nowe skini i często o nie pytają. A to możne poprawić nasze finanse sieci ;D
Co do tego czy mam jakieś problemy przez skiny, niestety nie wszystko płynnie chodzi pingi normalne ;D Fps tez w dobrej postaci sa;)

Parker

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 2083
  • Dołączył: 16 kwie 2013, o 23:41
  • Lokalizacja: Tarnobrzeg
  • Postawione piwa: 112
  • Otrzymane piwa: 222

(#13) Napisano 11 sty 2017, o 20:53

Skiny i tak wyłączam, ale spadków nie mam.
Słabsza maszyna - 3 letni laptop więc raczej z 1.6 sobie radzi.
Obrazek
Obrazek

Kira18

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 94
  • Dołączył: 9 lut 2016, o 18:12
  • Lokalizacja: Słupsk
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 0

(#14) Napisano 13 sty 2017, o 09:20

Że tak to ujmę ja mam 5 letniego kompa :), który nie jest gigantem prędkości, ale nie widzę żadnych problemów z graniem czy spadkiem fpsów. Nie zauważyłam na początku że zostały wgrane dopiero po paru minutach jak coś kolorowego pojawiło się na monitorze dotarło do mojego mózgu że chłopaczki wrzuciły skiny. Osobiście mi nie przeszkadzają wręcz ubarwiają grę.
Jeśli ktoś ma kompa, który nie ciągnie csa to na śmietnik i go go power ranger's po nowy sprzęt. Chłopaki git majonesss robota. Szacun PZdr :D
Tell me who do you think you see
You’re standing in your corner looking out on me
You think I’m so predictable
Tell me who do you think I am
Looks can be deceiving
Better guess again
Tell me what you see
When you look at me

xManiek77x

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1308
  • Dołączył: 13 wrz 2013, o 15:40
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Postawione piwa: 188
  • Otrzymane piwa: 196

(#15) Napisano 13 sty 2017, o 15:14

To Ja was zaskoczę :D Mój staruszek ma 12 lat i przyjął to na klatę :walka: FPS 100-80 :D
Generalnie jestem zadowolony :okok: zawsze można sobie wył skiny indywidualnie .
Obrazek

" Kto obroni Nas przed policją ? "
Obrazek

Wróć do Propozycje zmian / Ogłoszenia



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •