Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

AWP

Szyderca

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 206
  • Dołączył: 11 mar 2013, o 05:00
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 37

(#1) Napisano 3 wrz 2013, o 16:02

chciałbym wrócić do tematu: viewtopic.php?f=13&t=4300

Prosiłbym o wprowadzenie ograniczenia AWP(maks 2 na team CT i TT), dlaczego? Prosta sprawa...
Ostatnio grałem i w CT na chyba 8 czy 9 graczy było 6 AWP(2 środek, 2A i 2B) i wbicie wtedy na jakikolwiek BS staje się nie możliwością, bo zawsze ktoś "trafi z AWP"

a znowu w TT wygląda to tak. Kupuje 5 osób AWP ludzie z AK, którzy starają się wbić padają, a reszta z AWP nigdzie nie wbije, bo się boją, więc kampią pod respem ;)

żeby wbić na BSa przy 6 AWP trzeba mieć ogarnięty team, co niestety na publikach graniczy z cudem :)
Obrazek

W imię dążenia do tego by być prawdziwym
W imię tej siły zwanej przez ludzi niemożliwym


sztuką jest żyć, a prawdziwym arcydziełem żyć i nie zejść na psy

<Szajba>

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 296
  • Dołączył: 19 gru 2012, o 01:18
  • Postawione piwa: 78
  • Otrzymane piwa: 36

(#2) Napisano 3 wrz 2013, o 16:16

Generalnie pomysł jest dobry ale ... :P AWP jest moja ukochana bronia i nie milo by bylo jak nie mogl bym se jej kupic bo za duzo osob nia gra :(
Wiec ja chyba jestem na nie :)
My kochamy ganje bardziej, niż Romeo kochał Julię
mamy przepaloną gardziel, dym oktawy generuje

Marihuana to nie tania dziwka do lansu,
to pożywka dla umysłu, droga do głębokich transów

Obrazek

btK

    Admin serwera:
    DD2! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 355
  • Dołączył: 9 lut 2013, o 14:47
  • Lokalizacja: Nowa Deba
  • Postawione piwa: 90
  • Otrzymane piwa: 113

(#3) Napisano 3 wrz 2013, o 16:36

zgadnij co ja Ci na to powiem... hahaha wez sie nie osmieszaj takimi tematami kazdy gra z jakiej broni chce i nie Ty bedziesz o tym decydowal, ja tez uwielbiam awp i mam zamiar grac z tej broni ile sie tylko da, zeby cwiczyc skilla ktory mi sie nie podoba:)

PS nie przypominam sobie zeby CT wygralo zalozmy 15-3 zazwyczaj jest odwrotnie, wiec jednak nie graniczy to z cudem jak napisales. Zamknijcie to bo nie ma czego tu rozwazac
Obrazek
Obrazek

Poison2607

  • Awatar użytkownika

(#4) Napisano 3 wrz 2013, o 16:41

To wyobraź sobie że Ci co mieli awp w CT padną. TT zbiorą, i przeżyją. I co, mają się zrespić z... (?)

Ogólnie to ja się śmiałem kiedyś tam z Kubim aby dodać plugin który daje pake na początku rundy tylko steamom, bo jak ma dostać pake low co zwiedza mape zamiast plantować, to mnie krew zalewa. Zawsze zdąże w miare szybko zareagować i dać slaya jak widze że przechodzi koło wolnego bs'a i ma go w dupie ( tylko fragi :bandit ) aby potem w next rundzie pouczyć. Bardziej tym bym się zajął.

I nie spinać prosze, macie po 20 pare lat a nie 12.

sp3ku

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 167
  • Dołączył: 30 wrz 2012, o 13:49
  • Postawione piwa: 5
  • Otrzymane piwa: 10

(#5) Napisano 3 wrz 2013, o 16:56

To jest zły pomysł... AWP to taka sama broń jak każda inna to czego ma być takie ograniczenie

Onanizer

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 308
  • Dołączył: 13 cze 2012, o 22:52
  • Lokalizacja: Rumia
  • Postawione piwa: 12
  • Otrzymane piwa: 9

(#6) Napisano 3 wrz 2013, o 17:05

Użytkownik sp3ku napisał:
To jest zły pomysł... AWP to taka sama broń jak każda inna to czego ma być takie ograniczenie


Też tak myślę :ok
Autokampy dajcie only NS :P
Obrazek

huti

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 429
  • Dołączył: 1 sty 2013, o 20:26
  • Lokalizacja: Przemyśl
  • Postawione piwa: 26
  • Otrzymane piwa: 113

(#7) Napisano 3 wrz 2013, o 17:30

Jakoś do tej pory graliśmy bez żadnych ograniczeń, grajmy i teraz :) Oczywiście na nie.
(Counter-Terrorist) [Osu] SWIATECZNA PIKIETA* : ale jak ktos ci daje komende
(Counter-Terrorist) [Osu] SWIATECZNA PIKIETA* : to sie do niej masz przystosowac (Counter-Terrorist) [Osu] SWIATECZNA PIKIETA* : a nie pajacowac

Szyderca

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 206
  • Dołączył: 11 mar 2013, o 05:00
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 37

(#8) Napisano 3 wrz 2013, o 17:59

jak tam chcecie, chciałem aby gra stała się bardziej dynamiczna, a nie ciągłe kampienie na środku lub romanie z AWP, czy też na respie TT :)
Dlaczego pierwsze trzy rundy są najczęściej dynamiczne? bo nikt nie kupuje AWP i nie kampi z tym 3h w jednym miejscu.

btK, ja się nie ośmieszam, wręcz przeciwnie Ty się tutaj ośmieszasz naskakując na moją osobę, Ty nie musiałeś swojego zdania, bo wiedziałem, że będziesz na nie, bo bez AWP nie istniejesz na serwerze ;)

dobrze to róbmy dalej z dd2 awp_idnie.

@ Poison, ten plugin również blokuje podnoszenie AWP, jak w teamie jest maksymalna ilość AWP ;)
Obrazek

W imię dążenia do tego by być prawdziwym
W imię tej siły zwanej przez ludzi niemożliwym


sztuką jest żyć, a prawdziwym arcydziełem żyć i nie zejść na psy

DmQ

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 340
  • Dołączył: 18 gru 2011, o 14:57
  • Postawione piwa: 2
  • Otrzymane piwa: 5

(#9) Napisano 3 wrz 2013, o 18:07

Użytkownik Szyderca napisał:

dobrze to róbmy dalej z dd2 awp_idnie.


Powiem tylko tyle w temacie, że jak będę widział gościa z AWP nie wypełniającego celów mapy(który ma realne szanse na wygraną) będę z premedytacją slayował/nękał slapami. Na razie nie widzę większych problemów z AWP. Broń jak każda inna i nie porównujmy tego do awp_indie, bo jakoś na każdych zawodach(5 osobowe) teamy mają gracza pełniącego rolę snajpera (AWP) a przy tylu osobach nie zawsze da się zagrać pięknego TP gdzie Teamplay sięga zenitu i AWP nie stoi w miejscu. To jest masówka, przywyknij.

Też jestem na NIE. Jeżeli plugin byłby propozycją na TP gdzie gra 12 os lub mniej to Jak najbardziej.

Pozdrawiam,
DmQ.

Poison2607

  • Awatar użytkownika

(#10) Napisano 3 wrz 2013, o 18:13

DmQ najlepiej podsumował. Zamykam i odrzucam. Zobacze jeszcze jedną spinę to przejdziemy do innych metod. Macie się wymieniać opiniami, a nie zjadać nawzajem.

Wróć do Archiwum DD2



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron