Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Bateria ładuje do kilkunastu procent PROBLEM

Przedstawiamy problem dotyczący telefonu bądź podobnego urządzenia ( np. telefon sam się wyłącza, co mam zrobić?. Coś ten deseń ;)

WeeD.

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 74
  • Dołączył: 4 lut 2013, o 20:15
  • Lokalizacja: Chmielnik
  • Postawione piwa: 2
  • Otrzymane piwa: 12

(#1) Napisano 13 cze 2013, o 08:26

Witam, od kilku dni jestem posiadaczem LG P970, nawet, nawet jestem zadowolony, lecz mam problem.
wg. federacji konsumenta mam 7dni na zwrot sprzedającemu więc liczę na szybką pomoc.

Opis problemu:
-Wczoraj podłaczyłem rozładowanego blacka na noc do ładowania (włączony telefon), budząc się rano zobaczyłem 44% baterii, odłaczyłem i podłaczyłem znów przed wyjściem do pracy, podładował ok 15-20min i nagle 41%, batka szybko padła bo już koło godziny 12 miała niecałe 5% troszkę posiedziałem na necie i to wszystko.
-BATERIA ROZŁADOWANA DO ZERA, podłączyłem do ładowania (wyłączony) za jakiś czas go włączyłem i bat było już 98%
-Dziś znów budze sie rano i pokazalo ok. 20% bat. odłaczylem i podłączylem ponownie kabelek, minęło 20min i teraz pokazuje mi 13% , minęło ok godziny dodatkowego ładowania i jest 4%

Telefonik niby na gwarancji no ale nie po to wydałem 500zł żeby teraz oddawać go do salony LG na poprawienie stanu.
Prosiłbym o jak najszybszą pomoc ponieważ chciałbym kłucić się ze sprzedającym i albo zwrócic mu telefon albo żądać od niego jakiejś rekompensaty w dolarach.
Obrazek

Axl

    Główny Administrator

  • Awatar użytkownika
  • Główny Administrator
  • Posty: 3308
  • Dołączył: 18 kwie 2011, o 03:53
  • Postawione piwa: 46
  • Otrzymane piwa: 364

(#2) Napisano 13 cze 2013, o 09:14

Zwróć go najlepiej.
Jesli jest opcja to zmień go an Galaxy S2, gdzie bateria trzyma 2x dłużej, tak .....dwa razy :)

Jesli jestes skazany na tego to oddaj go, idz do innego salonu i kup spowrotem ten sam :)
Obrazek
Siłka koks i kreatyna zrobią z ciebie skurwysyna. A nie jakieś piwko, wódeczka i jointy.

ktos

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 661
  • Dołączył: 29 sie 2012, o 16:04
  • Lokalizacja: Rzeszów
  • Postawione piwa: 365
  • Otrzymane piwa: 141

(#3) Napisano 13 cze 2013, o 09:21

Galaxy s2 na propsie !

Może masz jakieś aplikacje odpalone (ukryte), najlepiej zrób reinstalację systemu, jak to nie pomoże to najlepiej odesłać.
Obrazek

WeeD.

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 74
  • Dołączył: 4 lut 2013, o 20:15
  • Lokalizacja: Chmielnik
  • Postawione piwa: 2
  • Otrzymane piwa: 12

(#4) Napisano 13 cze 2013, o 11:18

z tego co zauważyłem to nie mogłem wgl. podłaczyć ładowania i nie ładowało mi go, odłączyłem usb od ładowarki po czym wpiąłem od nowa i już normalnie ładowało :) Zobaczymy jak minie dzisiejsza noc czy ładnie załaduje czy nadal bedzie wkurzać
Obrazek

ktos

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 661
  • Dołączył: 29 sie 2012, o 16:04
  • Lokalizacja: Rzeszów
  • Postawione piwa: 365
  • Otrzymane piwa: 141

(#5) Napisano 13 cze 2013, o 11:35

Podłącz pod kompa przez USB, może ładowarka crash.
Obrazek

Szyna

    Admin serwera:
    FFA, TP!

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 466
  • Dołączył: 17 lut 2013, o 17:17
  • Postawione piwa: 40
  • Otrzymane piwa: 6

(#6) Napisano 19 cze 2013, o 07:31

Na moje to coś z ładowarką, baterią, bądź złączu w telefonie, zwracaj go jak najszybciej na gwarancję, nie po to się coś kupuje, żeby nie można było z tego korzystać.
ObrazekObrazek

Martin

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 14
  • Dołączył: 6 lut 2014, o 22:22
  • Postawione piwa: 3
  • Otrzymane piwa: 0

(#7) Napisano 7 lut 2014, o 13:09

Najpierw sprawdź ładowarkę, teraz ładowarki stoją po 10,20 zł pod złącze MicroUSB,a ten tel ma to.Jeżeli coś źle ładuje do wymiany bateria. Nie wymienisz go tak najprędzej na Galaxy S2, bo to był flagowiec, patrz na telefony typu Sony Live with Walkman, tani dobry z wsparciem dev'sów.
Martin GaziX jest tutaj ! :P

Wróć do Pytania i problemy



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron