Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Chcesz oglądać filmy / seriale bez limitów? Zajrzyj!

Różnego typu pogawędki o tematyce filmowej

Zajec

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 36
  • Dołączył: 18 lis 2013, o 17:17
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 7

(#1) Napisano 14 sty 2014, o 23:22

Witam!
Na pewno jest tutaj wiele osób które lubią od czasu do czasu pooglądać filmy lub seriale. Często jednak zdarza się, że strony na których jest nasz ulubiony serial lub film są płatne lub popadały lub są z limitami przez co nie możemy w spokoju niczego obejrzeć i tylko się stresujemy.. :(

A więc zapodaję Wam swoje konto PREMIUM na portalu zalukaj.tv abyście mogli bez problemów i bez żadnych limitów oglądać wszystkie seriale i wszystkie filmy jakie tylko chcecie :)

Dlaczego to robię? Otóż już kiedyś coś takiego zrobiłem na pewnym forum które już padło, jednakże wiele ludzi nadal korzysta z mojego konta aby oglądać filmy czy seriale bez limitów i w dobrej jakości.
Jaka jest idea rozpowszechniania za darmo mojego konta? Otóż chodzi głównie o non-stop konto VIP na tej stronie aby każdy z Was mógł obejrzeć wszystko co chce za darmo, bez limitów i w dobrej jakości. A zasada działania portalu zalukaj.tv polega na zbieraniu punktów, więc im więcej oberzymy filmów, tym więcej punktów nazbieramy, także za logowanie. I potem te punkty możemy wymienić jedynie na konto VIP aby znowu można było bez limitów oglądać filmy i seriale. I tak w nieskończoność.

Będziecie mogli zauważyć, że moje konto posiada VIP jeszcze 2 tygodnie więc pomożmy sobie nawzajem i nazbierajmy trochę punktów aby znów móc oglądać bez limitów jak wyczerpie się VIP.
To taki mały gift ode mnie dla Was, ponieważ wiem jak fajnie, czasami w gronie rodziny, czy znajomych, czy nawet samemu obejrzeć na noc lub w dzień jakiś dobry film bez stresu, bez strachu przed limitem.

Więc zapraszam do korzystania z mojego konta PREMIUM!
Oto potrzebne info:

Login: Zajec
Hasło: rybeczka
Serwis: http://zalukaj.tv/index.html

Lorki

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 3
  • Dołączył: 15 sty 2014, o 09:50
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#2) Napisano 15 sty 2014, o 10:01

super, co prawda wolę ściągać z torrentów ale w ten sposób przynajmniej zerknę czy dany serial wciąga czy nie :)

Zwierze

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 830
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 20:43
  • Postawione piwa: 42
  • Otrzymane piwa: 168

(#3) Napisano 16 sty 2014, o 00:02

Wczoraj udostępnił hasło dzisiaj już jest błędne. Nie wiem kto Ci to zrobił, ale tak to jest jak niektóre śmiecie nie rozumieją co to jest dobro wspólne i tak zmienią hasło dla beki...

Beny

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1057
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 16:43
  • Lokalizacja: Szczuczyn
  • Postawione piwa: 214
  • Otrzymane piwa: 127

(#4) Napisano 16 sty 2014, o 03:06

To je internac, nie pojmiesz tego...
Obrazek
Jeszcze Polska nie zginęła kiedy my żyjemy,
Co by się nie działo będziemy dziećmi tej ziemi,

Podnieśmy głowę, zaśpiewajmy w chwale,
Mamo, Tato dzięki za to że jestem Polakiem

avatars

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1
  • Dołączył: 11 lip 2022, o 13:17
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#5) Napisano 11 lip 2022, o 13:18

dzieki ,ale ja ogladam na cinemak :) ostatnio oglądałem https://cinemak.pl/film/thor-milosc-i-grom

Wróć do Rozmowy o filmach



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron