Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Horrory

Różnego typu pogawędki o tematyce filmowej

Poison2607

  • Awatar użytkownika

(#1) Napisano 19 wrz 2013, o 22:42

Myśle że znajdą się osoby z którymi można porozmawiać o tym gatunku filmowym :) Co powiecie o horrorach i jakie filmy byście polecili i dlaczego ? Ja byłem jakiś czas temu w kinie i polecam obejrzeć "Obecność" w słuchawkach późnym wieczorem na komputerze :D Gwarantuje zawał :D Film jest mega straszny, przez tydzień nie mogłem spać normalnie po jego obejrzeniu. Ponoć "Amityville" jest też dobry, jednak nie oglądałem i chcę wiedzieć czy ktoś oglądał i czy może mi powiedzieć coś o tym filmie :)

Zachęcam do dyskusji.

xManiek77x

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1308
  • Dołączył: 13 wrz 2013, o 15:40
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Postawione piwa: 188
  • Otrzymane piwa: 196

(#2) Napisano 19 wrz 2013, o 22:59

Polecam Dwie Części Bez Litości , Ludzka stonoga
Obrazek

" Kto obroni Nas przed policją ? "
Obrazek

paranormal

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1318
  • Dołączył: 11 mar 2013, o 18:32
  • Lokalizacja: Nowa Dęba
  • Postawione piwa: 65
  • Otrzymane piwa: 357

(#3) Napisano 20 wrz 2013, o 00:20

Rzadko oglądam horrory. Nie obejrzałem ani "Obecność", ani "Amityville". Jedyny horror, który mogę polecić to seria "Droga bez powrotu" (pewnie większość oglądała). Jak bylem mały to oglądałem horror "13 duchów" kilka razy, a za pierwszym razem chowałem banie pod kołdrę :P Do końca życia pewnie to zapamiętam :) Aha 3 osoby polecało mi horror "Lustra", ale nigdy nie oglądałem :D
Obrazek
Nie oglądaj się za siebie bo Ci z przodu ktoś przyjebie.

Zwierze

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 830
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 20:43
  • Postawione piwa: 42
  • Otrzymane piwa: 168

(#4) Napisano 20 wrz 2013, o 00:21

Amityville jest lepszy. Obecność to sprawne złożenie podstawowych technik filmowych mających na celu straszenie widza, ale nowatorski to on nie jest. W trailerze był zwrot "to nie jest opętanie!" - jakoś tego nie zauważyłem ,żeby to było coś innego szczególnie jak w tą babę wszedł demon...

z pierwszych kilku co mi wpadły do głowy:

Descent 1 (Zejście )

Lśnienie

Grindhouse: Planet Terror - dobry Pastisz od Tarantino

Dzień żywych trupów z 1985

Świt żywych trupów 1978

Piła Mechaniczna 3d 2013 - nawet śmieszne i w sumie czasem interesujące bo historia pokazana też z drugiej perespektywy

Evil Dead - Oryginał jak i Remake

Resident Evil ( tylko pierwsza część )

Martwica Mózgu

Hellraiser

Dom w głębi lasu 2012 - To jeden z bardziej oryginalnych horrorów ostatnich paru lat, chociaż bardziej jest to satyryczny film.

The thing - oryginał, tylko nie remake.

The Grudge: klątwa - z tych japonsideł się wyróżnia, coś jak ring tylko inne motywy.

Midnight meat train

ReC 1 i 2, geneza już słabiutka

Rammbock - momentami śmieszny horror, który dobrze pokazuje jak na prawdę zachowywała by się 90% społeczeństwa w wypadku inwazji zombi ( achtung - w filmie obecny język niemiecki )

Dead Space - film animowany, którego akcja dzieje się na statku z 1 części gry i jest to swoisty prolog do niej

Cloverfield ( Project Monster )

Rudziutka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2052
  • Dołączył: 13 sie 2013, o 23:14
  • Lokalizacja: Leśna Podlaska
  • Postawione piwa: 510
  • Otrzymane piwa: 780

(#5) Napisano 20 wrz 2013, o 09:11

Droga bez powrotu mnie jakoś nie straszy,a bardziej śmieszy!Ale fakt,wszystkie części są extra a najlepsza według mnie jest dwójka :) Co do Obecności...Oglądałam w kinie, wyszłam po 22 i bałam się wracać do domu. Mogę oglądać cały czas Smakosza 1 i 2 . Lubiłam też Egzorcyzmy Emily Rose ale zawsze po obejrzeniu mialam jakieś dziwne myśli, nie mogłam zasnąć a jak juz musiałam to spałam z różańcem ;o

Niedawno obejrzałam "Mama" i polecam ! Bardzo fajny :)

TYLER

  • Awatar użytkownika

(#6) Napisano 20 wrz 2013, o 09:31

Nie można oczywiście zapomnieć o klasykach: Lśnienie, Psychoza, Widmo, Coś, Egzorcysta, Świt Żywych Trupów, Noc Żywych Trupów, Halloween, Wstręt, Nie oglądaj się teraz, Dziecko Rosemary czy Odgłosy.
Z nowszych można polecić BWProject, RECi, 1408, Amityville - ujdzie, miejscami nudne i przewidywalne, ale nie jest złe. Ludzka Stonoga część pierwsza - mocne!

Zależy też co rozumie się przez pojęcie "horror". Czy papkę dla mas z wystającymi flakami i ogromną ilością ketchupu czy trzymający w napięciu do ostatniej sekundy film grozy ; ).

cRk` Szeryf miesiąca kwiecień (1)

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 1279
  • Dołączył: 10 gru 2012, o 17:41
  • Lokalizacja: Nowa Dęba / Tarnobrzeg
  • Postawione piwa: 153
  • Otrzymane piwa: 152

(#7) Napisano 20 wrz 2013, o 13:23

Obecność? Dużo słyszałem o tym filmie, ale nie miałem okazji tego oglądnąć. Muszę za niedługo walnąć go przy słuchawkach skoro piszecie, że taki zajebisty :P
Polecam bardzo znany horror jakim jest Paranormal Activity ( 1,2,3,4 )
Gdy ktoś oglądał te filmy to również polecam bardzo podobny, jest to Paranormal Entity 1, 2.
Obrazek

Poison2607

  • Awatar użytkownika

(#8) Napisano 20 wrz 2013, o 14:23

"Obecność" oglądana w nocy na słuchawkach gwarantuje zawał na miejscu :D

Zwierzu, dzięki za lekturę, obejrze jeden z tych filmó które wypisałeś, chyba zaczne od Dead Space, wiadomo czemu :P

Rudziutka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2052
  • Dołączył: 13 sie 2013, o 23:14
  • Lokalizacja: Leśna Podlaska
  • Postawione piwa: 510
  • Otrzymane piwa: 780

(#9) Napisano 20 wrz 2013, o 15:21

Ludzka stonoga...nie wiem jak nazwać ten film o.O wiem jedynie, że jest obrzydliwy :C Poison obejrzyj sobie "Mamę" na sluchawkach, efekt taki sam :D

Onanizer

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 308
  • Dołączył: 13 cze 2012, o 22:52
  • Lokalizacja: Rumia
  • Postawione piwa: 12
  • Otrzymane piwa: 9

(#10) Napisano 20 wrz 2013, o 18:45

Ja bardzo lubię wszystkie części Obcego , a z dawnych czasów VHS pamiętam A Nightmare on Elm Street :wysmiewacz bałem się bardzo ;)
Obrazek

sp3ku

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 167
  • Dołączył: 30 wrz 2012, o 13:49
  • Postawione piwa: 5
  • Otrzymane piwa: 10

(#11) Napisano 20 wrz 2013, o 22:34

Ludzka stonoga jest bardzo schizowa :D Mirrors jest takie o... ja jak to obejrzałem to bałem spojrzeć się w lustro:D Ale myśle,że dla zabicia czasu można je obejrzeć :D

karri

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 218
  • Dołączył: 31 lip 2013, o 17:33
  • Lokalizacja: Kraków
  • Postawione piwa: 21
  • Otrzymane piwa: 14

(#12) Napisano 20 wrz 2013, o 23:43

Dom w głębi lasu , Pila . Sami obejryzjcie czekam na odp czy sie podobal Dom w głębi lasu milego ogladania xd

Niepełka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 3
  • Dołączył: 24 paź 2013, o 11:58
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#13) Napisano 24 paź 2013, o 12:11

A Obecność 2 ktoś widział może? Bo jedynka była naprawdę straszna

Artis

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 13
  • Dołączył: 7 sie 2014, o 22:46
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#14) Napisano 11 sie 2014, o 19:37

Jeden z najlepszych horrorow ostatnich lat to Sinister http://www.filmweb.pl/film/Sinister-2012-631143, polecam rowniez film Dead End z 2003 roku www.filmweb.pl/film/Droga+śmierci-2003-112232 oraz bardzo ciekawe dziela Roba Zombiego Dom 1000 Trupow oraz Bekarty Diabla http://www.filmweb.pl/Dom.1000.Trupow, http://www.filmweb.pl/Bekarty.Diabla, jesli ktos lubi temat zywych trupow to 28 dni pozniej oraz 28 tygodni pozniej http://www.filmweb.pl/28.Dni.Pozniej, http://www.filmweb.pl/28.Tygodni.Pozniej.

Wróć do Rozmowy o filmach



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron