Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Limitles (2015- ...)

suchy_sth

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 147
  • Dołączył: 24 mar 2015, o 15:25
  • Lokalizacja: Nysa / Lubań Śląski
  • Postawione piwa: 74
  • Otrzymane piwa: 78

(#1) Napisano 30 lis 2015, o 02:34

Tytuł: Limitless

Gatunek: Dramat, Thriller, Sci-Fi

Produkcja/Rok: 2015

Reżyseria: Craig Sweeny

Scenariusz: Paul Leonard-Morgan*

Link Filmweb: http://www.filmweb.pl/serial/Limitless-2015-742527

Link YouTube:

Twój opis: Opcjonalnie - dlaczego polecasz ten serial. ;)

Jeżeli oglądaliście film Limitless i Wam się spodobał (raczej większości) to polecam serial, którego fabuła z jednej strony nawiązuje do filmu - główny bohater filmu pojawia się w paru scenach w serialu, z drugiej zaś jest opowieścią o zupełnie innej osobie. Kolejnym punktem wspólnym jest magiczna tabletka, pod wpływem której ludzie są w stanie wykorzystać 100% potencjału mózgu o nazwie NZT (tak jak w filmie0.
[b]Nie jestem dobry w pisaniu recenzji, bo zawsze mówię za dużo (czyt. spoileruje).[b] Z tego też powodu pozwolę sobie przytoczyć komentarz z filmweb-u.
Cytat:
Najbardziej przemyślany i najzabawniejszy jak dotąd. Nie wiem jak wy, ale ja od dawna nie uśmiałem się tak nawet na komediach. Serial rośnie w oczach, [...] bo miejsce mu się należy co najmniej w pierwszej dziesiątce.



*Info z wikipedii (specjalnie szukałem ^^)
Obrazek

Wróć do Polecane seriale



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •