Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

POLSKA EKSTRAKLASA <3

abc1

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 337
  • Dołączył: 3 lut 2013, o 19:17
  • Lokalizacja: Poznań
  • Postawione piwa: 23
  • Otrzymane piwa: 32

(#1) Napisano 3 cze 2013, o 17:11

Piekny filmik podkreślający piękno naszej polskiej piłki.. 7:50 wydaje mi się, że najlepsze podsumowanie ;) Miłego oglądania!
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=iqvmr4IVDDo

TYLER

  • Awatar użytkownika

(#2) Napisano 3 cze 2013, o 18:51

Wpadki zdarzają się każdemu piłkarzowi. W niektórych ligach jest ich więcej, no ale...

Ruch Chorzów aka wicemistrz 2011/12 aka prawie spadliśmy z ligi, ale uratował nas kryzys finansowy Polonii W-wa.
Brak licencji na gry w pucharach europejskich. WTF?

Magiczne ostatnie kolejki, jak co roku.

No i teraz będzie wielkie nastawienie się Legii na europejskie puchary, a odpadną z klubem z krajów trzeciego świata.

Dla porównania angielska Championship : http://www.youtube.com/watch?v=uqxA1f5Gfcg
Tam się gra dla kibiców. 98' minuta, a Ci dalej sprint do kontrataku. W polskiej ekstraklasie to już po 70 minutach "biegania" niektórzy wypluwają płuca.

Kończąc wypowiedź. Wolę sobie obejrzeć BPL gdzie aż miło patrzeć na grę zespołów nawet z dolnej połowy tabeli.

Diana

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 30
  • Dołączył: 24 sie 2013, o 04:29
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 1

(#3) Napisano 24 sie 2013, o 05:12

Legia teraz doszła do Ligi Mistrzów, tak? ;d

Poison2607

  • Awatar użytkownika

(#4) Napisano 24 sie 2013, o 10:30

Jest w ostatniej rundzie eliminacji, ostatni mecz muszą zagrać :)

Woogie

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 95
  • Dołączył: 13 mar 2013, o 15:29
  • Postawione piwa: 15
  • Otrzymane piwa: 8

(#5) Napisano 24 sie 2013, o 10:34

co ja kłamiesz mogą bezbramkowo zremisować

Edit by Poison2607: Czytanie ze zrozumieniem nie boli, napisałem "zagrać" a nie "wygrać".

Diana

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 30
  • Dołączył: 24 sie 2013, o 04:29
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 1

(#6) Napisano 24 sie 2013, o 16:30

A z jakim to zespołem było? Szczerze nie pamiętam. ;d

Poison2607

  • Awatar użytkownika

(#7) Napisano 24 sie 2013, o 17:04

Steua Bukareszt. Z nimi Legia zagra mecz we wtorek. Pierwszy mecz zakończył się remisem bodajże 1:1. Teraz legia zagra u Siebie ( chyba, tak mi się wydaje, jak mówie źle to mnie poprawić ) i muszą albo bezbramkowo zremisować żeby przejść już do fazy grupowej Ligi Mistrzów, albo wygrać. Każdy remis powyżej 1:1 daje awans pzeciwnikom.

sp3ku

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 167
  • Dołączył: 30 wrz 2012, o 13:49
  • Postawione piwa: 5
  • Otrzymane piwa: 10

(#8) Napisano 24 sie 2013, o 21:44

Legia to wygra,ten sezon jest ich,przynajmniej do fazy grupowej :D Tylko szkoda że na mecz ze Steuą kazali zamknąć żyletę .... taki piękny doping dają naszym zawodnikom

abc1

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 337
  • Dołączył: 3 lut 2013, o 19:17
  • Lokalizacja: Poznań
  • Postawione piwa: 23
  • Otrzymane piwa: 32

(#9) Napisano 24 sie 2013, o 22:28

Jak Legia wejdzie teraz do LM to przez najbliższe 5 lat będzie poza zasięgiem innych polskich klubów, taka prawda, nie ma co mówić za wiele.. Ale przed chwilą patrze tak na livesporcie wynik Legii z Lechią i bum 0:1 :D Może jest jakaś nadzieja na ciekawy sezonik, choć polska piłka nie należy do najciekawszych i jedynie to mogę ją kontrolować sprawdzając wyniki po każdej kolejce ;) Priorytetem jest dla mnie jak i chyba każdego liga angielska.. tam to się dzieje . :>

Diana

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 30
  • Dołączył: 24 sie 2013, o 04:29
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 1

(#10) Napisano 24 sie 2013, o 22:40

Mój brat był dzisiaj na meczu Aston Villa - Liverpool, dostałam od niego zdjęcia itd. :) Chciałabym wybrać się na taki mecz!

huti

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 429
  • Dołączył: 1 sty 2013, o 20:26
  • Lokalizacja: Przemyśl
  • Postawione piwa: 26
  • Otrzymane piwa: 113

(#11) Napisano 24 sie 2013, o 23:00

Mecze polskiej Ekstraklasy są nudne, niestety. Odstajemy nawet od średnich lig europejskich, nie mówiąc już o czołowych. Totalna przepaść. Nie jestem kibicem Legii, jednak awans do LM poprawiłby obraz naszej rodzimej piłki na arenie europejskiej. Przejście drużyny z Bukaresztu będzie niezwykle trudne. Legia gra w kratkę, momenty efektowne i efektywne przeplata z totalnym chaosem. Zobaczymy we wtorek.

Użytkownik Diana napisał:
Chciałabym wybrać się na taki mecz!


Liga angielska, według mnie jest najlepszą ligą na świecie. Jestem kibicem Manchesteru United od kiedy tylko pamiętam. I również chciałbym wybrać się na mecz. Mam nadzieję, że kiedyś mi się uda ;)
(Counter-Terrorist) [Osu] SWIATECZNA PIKIETA* : ale jak ktos ci daje komende
(Counter-Terrorist) [Osu] SWIATECZNA PIKIETA* : to sie do niej masz przystosowac (Counter-Terrorist) [Osu] SWIATECZNA PIKIETA* : a nie pajacowac

Diana

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 30
  • Dołączył: 24 sie 2013, o 04:29
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 1

(#12) Napisano 25 sie 2013, o 13:49

Liga Angielska ogółem jest chyba najlepsza, ale i Hiszpańska z Niemiecką nie są złe. ;)

abc1

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 337
  • Dołączył: 3 lut 2013, o 19:17
  • Lokalizacja: Poznań
  • Postawione piwa: 23
  • Otrzymane piwa: 32

(#13) Napisano 25 sie 2013, o 20:18

Liga hiszpańska? Dla nnie jest to liga dwóch meczów, Real-Barca. Niemiecka niby jest dobra, ale wolę obejrzeć mecz ligi francuskiej.. Jak tam zapierdalają to się w głowie nie mieści;) No ale oczywiście ligq angielska jest najlepsza i zwałe man z tych co jarają się ligą mistrzów i śmieją się że angielskie kluby sobie nie radzą, a taka prawda, że w Anglii grają 38 meczów w których poziom jest mega wyrównany + ciężkie mecze w pucharach krajowych, a jest ich kilka i grając co trzy dni nie dziwię się, że ligę mistrzów po prostu czasem odpuszczą. Takie moje zdanie, bo trochę też się w życiu po czole pokopałem, więc coś tam o tym wiem.;)

Diana

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 30
  • Dołączył: 24 sie 2013, o 04:29
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 1

(#14) Napisano 26 sie 2013, o 01:10

Fakt, trudniejsza liga to i potem zmęczenie przechodzi na mecze LM. ;)

NiziK

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 39
  • Dołączył: 3 gru 2011, o 15:49
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 0

(#15) Napisano 26 sie 2013, o 01:31

Co do tego, która z lig jest najlepsza zdania są podzielone i dla każdego będzie to inna liga. Jednoznacznie nie da się stwierdzić, która z lig czy Hiszpańska, czy Angielska, czy może Niemiecka jest najlepsza, gdyż każdy kibic przez inny pryzmat ocenia futbol. W lidze Angielskiej jest niesamowite tempo, i intensywność, liga Hiszpańska to futbol techniczny itd. Osobiście oglądam mecze praktycznie z każdej większej ligi europejskiej plus liga Polska i oczywiście europejskie puchary. Chociaż oglądanie często nie przynosi tyle samo radości co granie. :)

Wróć do Piłka nozna



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •