Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Admin?? HaHaHa | skarga na creator'a

W tym dziale możecie pisać co Wam na sercu leży, przedstawiać Wasze uwagi na temat adminowania oraz składać skargi na upierdliwych graczy. ;)

HaKu

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 5
  • Dołączył: 8 lis 2015, o 13:18
  • Lokalizacja: Elbląg
  • Postawione piwa: 2
  • Otrzymane piwa: 3

(#1) Napisano 17 gru 2015, o 21:06

Nick podczas gry: HaKu
IP/SteamID: nieistotne w tej sytuacji
Data:dzisiaj około godz. 16.00
Powód skargi i opis sytuacji:Grałem jak normalny człowiek na serwie.... nic nie używam, nie używałem i używać nigdy nie będę ale nie o to tu chodzi...... Admin o nicku CrEaToR wraz z "ziomeczkiem" o nicku _eXe_ w momencie gdy dostawali ostro po dupie a wypadło tak, że akurat ja ich cały czas "jechałem" stwierdzili... a dokładniej stwierdził _eXe_, że nie mogą grać przezemnie i powiedzał cytuje "banuj typa bo mnie wk***, czit jeb****.... ooo albo go kicknij odpocznie sobie trochę" aaaa adminek co??? kick z dopiskiem "lamerski czit"..... skoro im coś ku*** nie pasowało to trzeba było dać tego bana i nie denerwować i nadużywać sobie adminka..... skoro niewie po co jest admin... jak i kiedy go użyć to może nie powinien nim być????? dla mnie to śmieszne i dziecinne i myślę, że powinno się coś zrobić z tym typem... :szook:
Screeny/demko: Wycinek z konsoli:
[ReasonKicker] ==========================================
[ReasonKicker] Zostales wyrzucony przez admina
[ReasonKicker] Powod: "lamerski czit "
[ReasonKicker] Jezeli uwazasz, ze kick byl bezpodstawny zglos to http://amxx-dev.pl
[ReasonKicker] ==========================================
Kicked by Console: "lamerski czit "
Kicked :"lamerski czit "
Bo nie żyję ani w przeszłości, ani w przyszłości. Dla mnie istnieje tylko dzisiaj i nie obchodzi mnie nic więcej. Jeśli kiedyś uda Ci się trwać w teraźniejszości, staniesz się szczęśliwym człowiekiem.
Obrazek

Kondzik

    Admin serwera:
    DD2, FFA.

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 566
  • Dołączył: 10 maja 2014, o 20:53
  • Lokalizacja: Jedlicze/Rzeszów
  • Postawione piwa: 32
  • Otrzymane piwa: 102

(#2) Napisano 17 gru 2015, o 21:25

Sprawdziłem czat loga i wnioskuję, że chodzi ci o słowa wypowiedziane przez mikro bądź źle określiłeś godzinę tego występku. Nie wiem w jaki sposób będzie coś tutaj udowadniane bez żadnego nagrania bądź świadków. Sam kick to może być upomnienia dla jednego z adminów bo chyba to nasz technik jest w stanie ustalić kto takowego kicka dał. Ale poczekajmy może sprawa nabierze większego tempa i wyjdą na jaw nowe fakty.

O 16:11 widzę jeszcze twoją aktywność na czat logu. Widzę również że na serwie była wtedy też ruda. Być może ona widziała tą akcję o której piszesz o ile nie wyszła szybciej z serwa ;)
Tata zawsze mi mówił ,że nauka jest najważniejsza. Masz wiedzę masz wszystko ;)

CrEaToR.

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 31
  • Dołączył: 8 lut 2015, o 11:38
  • Postawione piwa: 9
  • Otrzymane piwa: 1

(#3) Napisano 17 gru 2015, o 21:47

Ja dałem kicka , myślałem że gracz przyjmie go humorystycznie gdyż karał nas niemiłosiernie żartowaliśmy z exe że jest odpalony , ale przecież wiedzieliśmy że jest to nasz stały gracz . Jak cię wkurzyłem tym kickem lub uraziłem , to cię Przepraszam .
Obrazek

Franco

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 254
  • Dołączył: 7 cze 2015, o 15:52
  • Postawione piwa: 26
  • Otrzymane piwa: 33

(#4) Napisano 17 gru 2015, o 22:02

Jak można dać kicka "humorystycznie" za to, że ktoś ma lepszy dzień w cs'a od nas? Wyjaśnij, bo nie pojmuję.. o.O
Obrazek
"Jeśli Bóg z nami, to któż przeciw nam?"

xManiek77x

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1308
  • Dołączył: 13 wrz 2013, o 15:40
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Postawione piwa: 188
  • Otrzymane piwa: 196

(#5) Napisano 17 gru 2015, o 22:03

Jak można sobie żartować , że ktoś odpalony ? A to , że pewnie poszły takie bluzgi w stronę HaKu to pewnie nikt się do tego nie przyzna .
Kartoniki powinny się pojawić bo ostatnio sporo skarg na was słyszałem .
Obrazek

" Kto obroni Nas przed policją ? "
Obrazek

Arcanix

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 687
  • Dołączył: 26 kwie 2014, o 15:01
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 50

(#6) Napisano 17 gru 2015, o 22:49

Maniek ja tam zawsze zartuje ze odpalony :) ( no dobra nie zartuje ) :D ale za bluzki kara sie nalezy lub tez upomnienie.

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#7) Napisano 17 gru 2015, o 23:12

Jak dla mnie to jakaś interwencja zielonychby się przydała. I jak wspomniał wyżej Maniek jakieś karteczki by się przydały może? :)

_eXe_

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 336
  • Dołączył: 29 mar 2014, o 17:29
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 47

(#8) Napisano 18 gru 2015, o 19:03

Ty chyba sobie zartujesz koles... Nigdy w zyciu nie powiedzialem "banuj typa bo mnie wk***, czit jeb****.... ooo albo go kicknij odpocznie sobie trochę" !!!!!
Za takie cos powinienes po gebie dostac i perma ;P Kto mnie zna ten wie ze nigdy nikogo nie obrazam, chyba ze od czoska takiego creatora i reszte, ale nikogo obcego kto nie jest moim ziomkiem. Powiedzialem tak: "banuj go, biore to na siebie". To i tylko to i za takie cos przeje... sobie u mnie totalnie. Creator myslal ze to na serio i dam Mu kicka. Tak to wygladalo. I zadam przeprosin od tego typa za takie oszczerstwa i klamstwa.
Obrazek

_eXe_

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 336
  • Dołączył: 29 mar 2014, o 17:29
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 47

(#9) Napisano 18 gru 2015, o 19:07

Nie no nie przeboleje tego... Zawolaj mi tutaj jedna obiektywna osobe ktora potwiedzi ze cos takiego powiedzialem... byl wtedy prawie caly serwer, a skarge Ty tu wypociles wiec Twoja brocha, zeby teraz to udowodnic. Pierwszy raz spotykam sie z czyms takim :P
Obrazek

Parker

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 2083
  • Dołączył: 16 kwie 2013, o 23:41
  • Lokalizacja: Tarnobrzeg
  • Postawione piwa: 112
  • Otrzymane piwa: 222

(#10) Napisano 18 gru 2015, o 19:20

nie na temat
Obrazek
Obrazek

_eXe_

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 336
  • Dołączył: 29 mar 2014, o 17:29
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 47

(#11) Napisano 18 gru 2015, o 19:29

Niech sie Pisklak wypowie bo z tego co kojarze to On chyba byl wtedy na serwie. Nie wiem czy jest bo nie mam Go w znajomych, jak ktos ma to niech napisze do Niego.
Obrazek

Grand

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 325
  • Dołączył: 15 lip 2012, o 11:15
  • Lokalizacja: Suchary
  • Postawione piwa: 44
  • Otrzymane piwa: 83

(#12) Napisano 18 gru 2015, o 19:55

Widzę że na święta wyostrzył wam się żarcik ...... Brak słów :( Ciekawe czy wy byście chcieli dostawać takie zabawne kick'i :) Moim zdaniem trzeba tępić takie zachowania i odpowiednio wynagradzać :) Jakby gracz powiedział na was jedno słowo to zaraz byście mu pokazali kto tu ma władzę i byście zafundowali koledze tygodniowe wakacje :D

_eXe_

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 336
  • Dołączył: 29 mar 2014, o 17:29
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 47

(#13) Napisano 18 gru 2015, o 19:57

No i tu sie mylisz koleszko :P Gdybys gral ze mna to bys wiedzial, ze nie banuje ani nie kickuje ludzi ktozy sie do mnie spinaja, chyba, ze zaczyna wjezdzac na rodzine itp, a za to kazdy dostaje bana, nie tylko jak te wyzwiska ida w moja strone :P Po drugie to byl zart z mojej strony zle odebrany przez creatora i blad. Przeprosil i moim zdaniem po sprawie, ale tego ze gostek tak nawymyslal na mnie to juz nie zdierze...
Obrazek

xManiek77x

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1308
  • Dołączył: 13 wrz 2013, o 15:40
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Postawione piwa: 188
  • Otrzymane piwa: 196

(#14) Napisano 18 gru 2015, o 20:09

nie na temat
Obrazek

" Kto obroni Nas przed policją ? "
Obrazek

piskle

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 311
  • Dołączył: 20 sty 2015, o 15:42
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Postawione piwa: 68
  • Otrzymane piwa: 115

(#15) Napisano 18 gru 2015, o 20:20

Użytkownik _eXe_ napisał:
Niech sie Pisklak wypowie bo z tego co kojarze to On chyba byl wtedy na serwie. Nie wiem czy jest bo nie mam Go w znajomych, jak ktos ma to niech napisze do Niego.

a bylem bylem kurcze fa
bez zbednego pierdolenia kolego HAku , nie bylo takiej owej wypowiedzi ze strony exe'a :)
a uwierz mi jestem wnuczkiem szakala, synem sokola, sam jestem sokol, a wiec oczy moje nie zawodza, takze zamknac ten teatr lepiej
" wielkie rzeczy zwykle, mają mały początek
dla niej bym sie zmenil , dla niej bym zrobil wyjątek "

Obrazek

Wróć do Księga skarg i zażaleń - ZGŁOŚ CZITA



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron