Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

suchy_sth podanie :)

Tutaj możesz przedstawić chęć pomocy w pilnowaniu porządku na serwerze De_Dust2 Only.
● Prośby o admina mogą składać osoby posiadające konto STEAM.
● Prośby o admina mogą składać osoby posiadające co najmniej 20 sensownych postów.Te wbite na siłę nie będą uwzględniane.
● Prośby o admina mogą składać osoby mające przegrane co najmniej 40 godzin na danym serwerze.
● Prośby o admina mogą składać osoby potrafiące poruszać się w MENU AMXX na poziomie co najmniej podstawowym.
● Prośby o admina mogą składać osoby, których staż na forum wynosi co najmniej 30 dni.
● Prośby o admina mogą składać osoby nie posiadające aktualnych ostrzeżeń. Każde ostrzeżenie wygasa po 30 dniach od jego nadania.
● Prośby o admina mogą składać osoby mające co najmniej 16 lat.
● Prośby o admina mogą składać osoby które maja aktywny mikrofon
● Prośby o admina mogą być składane raz na 30 dni.


Nick na serwerze:

Steam ID:

Wiek:

Staż w CS'a:
Staż - Link do GameTracker:
Jak nie wiesz jak, kliknij w link obok i wpisz swój nick, po wyszukaniu skopiuj link do wzoru. TUTAJ
Jak chcesz Nam pomóc?:
CV - Staż w adminowaniu:
Napisz kilka słów o sobie:


● UWAGA WAŻNE ● Prośby bez końcowego zaświadczenia o spełnianiu wymogów sieci CS-Lamers będą automatycznie zamyknane.

* Osoby proszone przez administracje winne są wstawić linka do 3 pozytywnie rozpatrzonych demek ws. cheaterów.
* Każde podanie musi być napisane ze wzorem w przeciwnym wypadku zostanie automatycznie odrzucone.
* Administracja CS-Lamers zastrzega sobie prawo do zmian regulaminu przyjęć w każdym momencie.
* Administracja zastrzega sobie prawo do nominacji dowolnej osoby na pozycje admina serwera nawet gdy nie spełnia wymogów przewidzianych w regulaminie.

suchy_sth

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 147
  • Dołączył: 24 mar 2015, o 15:25
  • Lokalizacja: Nysa / Lubań Śląski
  • Postawione piwa: 74
  • Otrzymane piwa: 78

(#1) Napisano 20 maja 2015, o 19:33

Nick na serwerze: suchy_sth

Steam ID: STEAM_0:0:22226776

Staż w CS'a: blisko 10 lat, od wakacji 2005
Link do GT: pierwszy link do mojego nicku z początku grania na serwerze (pewnie się nie przyda ale wklejam), drugi link to obecny
1.http://www.gametracker.com/player/suchy_gram%20po%20wiadrze/195.42.112.8:27073/
2.http://www.gametracker.com/player/suchy_sth/195.42.112.8:27073/
Jak chcesz Nam pomóc?: Z tego co zauważyłem ostatnimi czasy coraz mniejsza grupa adminów ma czas by poświęcać grze. Większość z nich wchodzi na serwer jedynie "wołana", bo ktoś się rzuca w oczy, że ma wh bądź perfidnie na aimie leci. Często zdarza się wieczorami (tymi późniejszymi) że po godzinie 00 przy tych +/- 15 graczach pojawi się hax, a na steamie nie ma nikogo kto mógłby zaprowadzić porządek. Zbliżają się ciepłe dni i na pewno większości nie będzie na rękę w ładną pogodę zamiast ze znajomymi siedzieć na CS'ie, by pilnować - rozumiem, bo ja też mam życie prywatne, jednak mam też pewne problemy ze zdrowiem, które powodują, że częściej jestem przy tym kompie niż mnie nie ma. Następną kwestią jest delikatna obojętność względem graczy zakłócających porządek w inny sposób niż tzw. haxy - mówię tu o wyzywaniu, flashowaniu respa itp. Starałbym się tego pilnować i nigdy nie być obojętnym jeśli pojawi się jakaś skarga w tej kwestii.

Rozumiem na co się piszę, wiem, że nie będę mógł sobie pozwolić na zachowanie, na które obecnie czasami pozwolić sobie mogę jako gracz. Jako dowód podkreślę, że ostatnio na prawdę staram się trzymać poziom kultury osobistej na jak najwyższym poziomie jak i również staram się upominać innych o należytym zachowaniu.

CV:Jako admin moje doświadczenie ogranicza się do 2 serwerów jakieś 3 lata temu. AMX w razie pozytywnego rozpatrzenia i przyznania mi okresu próbnego problemem nie jest, bo wiem, że jak chcę to mogę, a jak sam sobie nie poradzę, to wiem, że ktoś z obecnej ekipy będzie skłonny mi pomóc. Zgłaszam (jeśli już zgłaszam) to chyba raczej trafnie (tutaj czekam na wypowiedzi adminów, do których zazwyczaj zwracam się z prośbą o sprawdzenie graczy).

Napisz kilka słów o sobie: Mam na imię Paweł, mam 21 lat, jestem studentem PWSZ w Nysie na kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne. Swoją przygodę z CS-em rozpocząłem jako bardzo młody gnojek, bo już prawie 10 lat temu. Nie jedno przeżyłem, nie jedno widziałem ale nie o tym tu powinno się pisać. Interesuję się nowinkami technologicznymi z działu GSM, muzyką - gram na gitarze od... no dobra, gitarę posiadam już 5ty rok, grałem półtora roku po czym uszkodziłem nadgarstek i jakoś do dzisiaj nie mogę się znów przysiąść do niej "na stałe". Nieobcy jest mi również świat muzyki klubowej, którego kiedyś byłem intensywnym członkiem (radia internetowe, lokalna knajpa), a na dzień dzisiejszy już tylko gościem.
Proszę o szczere wypowiedzi odnośnie mojej osoby. Wszystkie uwagi (te negatywne i pozytywne) nie umkną mojej uwadze, bo w końcu człowiek całe życie powinien dążyć do samodoskonalenia :)
Oświadczam, że spełniam warunki wymagane przez CS-Lamers.
Obrazek

^SzAkAl^

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 704
  • Dołączył: 8 sie 2012, o 01:51
  • Lokalizacja: z Nienacka
  • Postawione piwa: 293
  • Otrzymane piwa: 127

(#2) Napisano 20 maja 2015, o 19:48

Ja jestem na tak kulturę ogarnie a ogolnie spoko ziomek wiec probny jak najbardziej
^SzAkAl^

Kasia

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 370
  • Dołączył: 4 gru 2013, o 19:29
  • Postawione piwa: 35
  • Otrzymane piwa: 40

(#3) Napisano 20 maja 2015, o 19:51

Na tak!

Prosimy o edytowanie postu o uzasadnienie

Rudziutka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2052
  • Dołączył: 13 sie 2013, o 23:14
  • Lokalizacja: Leśna Podlaska
  • Postawione piwa: 510
  • Otrzymane piwa: 780

(#4) Napisano 20 maja 2015, o 19:55

Z tym trafnym zgłaszaniem czitów to bym polemizowała, ale zawsze znajdzie się jakiś admin starszy doświadczeniem, który na pewno pomoże jak sam napisałeś.
Jestem za okresem próbnym,który wszystko zweryfikuje i tak samo jak Naczowi na początku, deklaruję pomoc :)

Nacz0

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 148
  • Dołączył: 10 lis 2014, o 16:56
  • Lokalizacja: Kalisz
  • Postawione piwa: 44
  • Otrzymane piwa: 17

(#5) Napisano 20 maja 2015, o 20:15

O kurde :D aż na specta wlazłem z wrażenia. Hmmm o suchym można dużo gadać :D wygadany, poprawił kulturę to muszę stwierdzić :D boci trochę ale admin nie musi grać dobrze, :D w regulaminie admina jest piłeś nie adminuj :D jak suchy dostanie OP to prosze dodać jarałeś nie adminuj :D hmmm ogólnie to spoko ziomek jestem na TAK w razie czego służę pomocą :)) da radę :D
"Te kilka lat, kilkanaście lub kilkadziesiąt, Ci szybcy nie nadążają, mądrzy nie wiedzą, chcesz wiedzieć co tu się dzieje? Proszę cię bardzo, dziś w nocy samotni płaczą, a nadzy marzną"

Kondzik

    Admin serwera:
    DD2, FFA.

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 566
  • Dołączył: 10 maja 2014, o 20:53
  • Lokalizacja: Jedlicze/Rzeszów
  • Postawione piwa: 32
  • Otrzymane piwa: 102

(#6) Napisano 20 maja 2015, o 20:16

Chwilę już na serwerach jest, zabawny koleś ale myślę ,że jako admin ogarnie się i będzie sprawował godnie swoją funkcję. Szansę powinien dostać jak każdy chcący coś pomóc.
Tata zawsze mi mówił ,że nauka jest najważniejsza. Masz wiedzę masz wszystko ;)

huti

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 429
  • Dołączył: 1 sty 2013, o 20:26
  • Lokalizacja: Przemyśl
  • Postawione piwa: 26
  • Otrzymane piwa: 113

(#7) Napisano 20 maja 2015, o 20:39

A brać go. Gorzej i tak już być nie może :D
(Counter-Terrorist) [Osu] SWIATECZNA PIKIETA* : ale jak ktos ci daje komende
(Counter-Terrorist) [Osu] SWIATECZNA PIKIETA* : to sie do niej masz przystosowac (Counter-Terrorist) [Osu] SWIATECZNA PIKIETA* : a nie pajacowac

rus

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 27
  • Dołączył: 1 lip 2012, o 23:34
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 2

(#8) Napisano 20 maja 2015, o 20:44

Jestem na tak

Prosimy o edytowanie postu o uzasadnienie

7rec

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 215
  • Dołączył: 9 gru 2014, o 16:00
  • Lokalizacja: Poznań
  • Postawione piwa: 22
  • Otrzymane piwa: 42

(#9) Napisano 20 maja 2015, o 21:09

Na tak :D Ogarnie :D
Obrazek

Dziś zrób coś, czego innym się nie chce.. a jutro będziesz miał to czego inni pragną !

Tylko Frajer wsiada za kierownice po alkoholu !

fuck bad guy

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 933
  • Dołączył: 13 gru 2012, o 15:25
  • Lokalizacja: KALISZfornia, WLKP
  • Postawione piwa: 453
  • Otrzymane piwa: 207

(#10) Napisano 20 maja 2015, o 22:20

A JA SUCHEGO 40LATKA LUBIE I JESTEM NA TAK.
Inni juz wymienili dlaczego na tak wiec nie bd sie pierdolic
bad guy aka. white (J) back to the game!
Obrazek

Nap

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 181
  • Dołączył: 1 sty 2015, o 14:29
  • Lokalizacja: Elbląg
  • Postawione piwa: 119
  • Otrzymane piwa: 38

(#11) Napisano 20 maja 2015, o 22:37

Haha suchy adminować będzie :) Bardzo się cieszę, bo często gra i nie będzie już spamował na u@ tylko sam sprawdzi :D Poza tym ogarnie się nieco pod kilkoma względami. Jestem na duże TAK.
Obrazek

add.

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 105
  • Dołączył: 13 maja 2013, o 15:07
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 15

(#12) Napisano 20 maja 2015, o 22:44

jak jesteś zjarany to Ci się mordzia nie zamyka, ale tak to nie mam żadnych innych zastrzeżeń :D TAK
Obrazek

nOthinG

    Admin serwera:
    DD2, DM

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 745
  • Dołączył: 13 cze 2013, o 09:26
  • Postawione piwa: 155
  • Otrzymane piwa: 164

(#13) Napisano 20 maja 2015, o 23:15

Spełnia wymagania. Kultura poprawiona. Na tak.
Pozdrawiam nOthinG :*

franek1993

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 99
  • Dołączył: 26 gru 2014, o 19:52
  • Postawione piwa: 69
  • Otrzymane piwa: 10

(#14) Napisano 20 maja 2015, o 23:29

Powody wymienione powyżej- na tak.
Obrazek

SkodA

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 7
  • Dołączył: 31 paź 2014, o 00:19
  • Postawione piwa: 3
  • Otrzymane piwa: 0

(#15) Napisano 21 maja 2015, o 07:02

Adminów nigdy za dużo,myślę że nie zaszkodzi mieć jednego admina więcej.Jestem na tak.

Wróć do Podania o Admina



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron