Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Turniej 2016

piskle

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 311
  • Dołączył: 20 sty 2015, o 15:42
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Postawione piwa: 68
  • Otrzymane piwa: 115

(#16) Napisano 3 sty 2016, o 17:08

MY ODPADAMY, LATAJACE PLEMNIKI DQ
USTAWILISCIE TAK NA SZTYWNO TERMINY I HUJ, NIE DAMY RADY , ANI JA ANI EXE NIE DADZA RADY , SUCHY TEZ, NIE ODPOWIADA GODZINA, JAK MOZNA ZMIENIC GODZINE NA 12 RANO TO GRAMY XD
" wielkie rzeczy zwykle, mają mały początek
dla niej bym sie zmenil , dla niej bym zrobil wyjątek "

Obrazek

piskle

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 311
  • Dołączył: 20 sty 2015, o 15:42
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Postawione piwa: 68
  • Otrzymane piwa: 115

(#17) Napisano 3 sty 2016, o 17:09

dopiero przeczytalem ze maniek tez odpada, a wiec huj kubeq sam nic nie ugra haha
" wielkie rzeczy zwykle, mają mały początek
dla niej bym sie zmenil , dla niej bym zrobil wyjątek "

Obrazek

CrEaToR.

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 31
  • Dołączył: 8 lut 2015, o 11:38
  • Postawione piwa: 9
  • Otrzymane piwa: 1

(#18) Napisano 3 sty 2016, o 17:28

Drużyna przeciwna też jest za zmianą godziny w okolice 12-13 .
Obrazek

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#19) Napisano 3 sty 2016, o 17:30

Tak po części to jak czytam te posty to nie wiem przedszkole plac zabaw coś w tym stylu mi się kojarzy. Ludzie kur.. że tak powiem nikomu nie ustawisz godziny odpowiedniej. Było gadane że będzie organizowany turniej więc każdy kto się pisał na to powinien zdać sobie sprawę z tego że trzeba sobie zorganizować czas na to. A teraz jest tak że każdy chciał na swoją godzinę wyskoczyć no ludzie śmiech na sali. Od razu wyprzedzę pewnych panów co do tego że jeśli ktoś masz szkołę prace itp to po co zapisywał się na turniej gdzie wiedział ze nie będzie miał czasu a potem wchodzi i płacze. Za kilka godzin okaże się że nikt nie będzie w stanie zagra haha. Co do mojego zdania na ten temat to najlepiej będzie gdy turniej odbędzie się w weekend piątek rozpoczęcie do tego sobota i niedziela koniec. Zamiast iść się napierdolić wydać kaskę zostań w domu zagraj turniej PROSTE a jak nie to nie zawracać dupy komuś żeby organizował turniej a potem Szlachta dowiaduje się że godziny takie czy takie i płacz. Generalnie śmiech.

xManiek77x

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1308
  • Dołączył: 13 wrz 2013, o 15:40
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Postawione piwa: 188
  • Otrzymane piwa: 196

(#20) Napisano 3 sty 2016, o 17:37

Weekend mi pasuję jak najbardziej i postaram się dostosować do godzin . Lub w tyg 12/13 Mówisz piskle ? Ja mam nocki i z chodzę o 6 rano więc jak się zepnę to wstanę na tą 12 :D
Obrazek

" Kto obroni Nas przed policją ? "
Obrazek

KubeQ.Pl

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 359
  • Dołączył: 22 kwie 2015, o 20:07
  • Lokalizacja: Opole
  • Postawione piwa: 161
  • Otrzymane piwa: 96

(#21) Napisano 3 sty 2016, o 17:57

Mi pasują te godziny, jeśli coś zmienicie to postaram się dopasować.
Obrazek

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#22) Napisano 3 sty 2016, o 18:04

Ja tylko tak zaproponowałem ale konkretnie to organizatorzy muszą to uwzględnić itp.

Kondzik

    Admin serwera:
    DD2, FFA.

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 566
  • Dołączył: 10 maja 2014, o 20:53
  • Lokalizacja: Jedlicze/Rzeszów
  • Postawione piwa: 32
  • Otrzymane piwa: 102

(#23) Napisano 3 sty 2016, o 18:13

Termin weekendowy był by odpowiedni z tym, że nie wiem na ile poważnych ludzi mamy tutaj. Jestem tego pewien, że i tak jak wszyscy się zobligują do danego terminu to stwierdzą, że idą na imprezę i mają to gdzieś a dla ich płaczu ma być termin przesunięty. Nie jestem jednym z organizatorów ale z racji, że czas płynie to proszę kapitanów ( tak bo to że się tak nazywacie obliguje was do wzięcia odpowiedzialności za drużynę) by wypowiedzieli się jak zapatrują się na terminy podane przez Nerkę a dodatkowo opowiedzieli się co do terminu weekendowego ( uprzedzam turniej gramy 3 dni z rzędu jak na dorosłych przystało a nie przez miesiąc). Jeszcze raz podkreślę kapitan wypowiada się w imieniu swoich graczy więc nie tylko własny interes ale całej ekipy jest istotny.
Tata zawsze mi mówił ,że nauka jest najważniejsza. Masz wiedzę masz wszystko ;)

Nerr-ka

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 141
  • Dołączył: 17 wrz 2015, o 21:17
  • Lokalizacja: Legnica
  • Postawione piwa: 21
  • Otrzymane piwa: 136

(#24) Napisano 3 sty 2016, o 22:43

TO CO NAPISAŁ KONDZIK POTWIERDZAM WIĘC PROSZĘ O PRZECZYTANIE JEGO POSTU.

A tak poza tym - czy ktoś w ogóle czytał, co napisałam w swoim pierwszym temacie? Jeżeli przeczytaliście to teraz pomyślcie i zadajcie sobie pytanie "Po co się zapisywałem?". Wyraźnie podkreśliłam, że jeżeli ktokolwiek się zapisuje to tym samym potwierdza, że BĘDZIE MIAŁ CZAS na turniej pomimo wszystko. Tak samo wyraźnie napisałam, że jeżeli drużyna nie stawia się to od razu odpada. Tak jak kolega napisał - to nie jest przedszkole, a każdy z nas jest już dorosły. I miło by było, gdyby nikt (tak jak jedna osoba) nie naskakiwał na mnie z pretensjami i nie obrażał, ani też nie gadał jaka to organizacja jest ujowa bo równie dobrze sam mógłby to zorganizować, ale właśnie - czas. Ludzie, ja nie biorę teraz Was na litość, wiem, że moje życie prywatne każdy ma w dupie bo każdy swoje też ma, ale... ja jestem maturzystką, powinnam siedzieć non stop i cisnąć maturki z matmy i się skupić na szkole, ale jednak chciałam coś zrobić, mimo że robię to pierwszy raz to i tak mam pomoc innych osób, które doświadczyły takiego typu przedsięwzięcia, możecie mówić co chcecie, ale uszanujcie chociaż trochę, że jednak swój czas na naukę poświecam też dla innych, żeby mieli frajde i coś wygrali. Nie robię tego dla siebie tylko robię to dla WAS. I co z tego, że jestem bardzo krótko na sieci, ale chciałabym się też zaangażować. Przykro czyta się niektóre rzeczy, ale życie jest brutalne, więc proszę CI którzy nie mają czasu wieczorem (a myślałam że tak, bo wieczorem zazwyczaj wszyscy siedzą na dupskach w domu) aby tutaj napisali tzn. kapitanowie o określenie czasu, bo ja nie mam zamiaru się pieprzyć cały miesiąc z jednym turniejem i jestem pewna w 100 procentach, że inni uczestnicy również wolą mieć to za sobą i się wyrobić w jak najkrótszym czasie, a uwierzcie mi to jest możliwe i tu nie byłaby moja wina ani Parkera, Bzyqa i Kondzika (pomaga również) tylko Wasza - bo to Wy powinniście się do nas ustosunkować a nie my do Was. Jak jest organizowana jakaś impreza na x osób, a ktoś z Was powie "no sorry ale ja nie mogę chociaż mówiłem, że znajdę na to czas" to nikt nie odwoła całej imprezy ze względu na jedną, dwie, trzy osoby - nieprawdaż? Bo to ludzie mają się dostosować, a nie inni do Was. JEŻELI TO KOGOŚ URAZIŁO TO PRZEPRASZAM, ALE TO JEST PRAWDA A NIE MOJA IMAGINACJA. Dziękuje.

Edit: Ja za to w weekend nie mogę, ponieważ mam swoją studniówkę, a również gram + jako organizator powinnam być obecna przez cały turniej.
Ostatnio zmieniony 3 sty 2016, o 22:51 przez Nerr-ka, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

Sivi

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 998
  • Dołączył: 31 mar 2014, o 14:41
  • Lokalizacja: Orzesze
  • Postawione piwa: 83
  • Otrzymane piwa: 143

(#25) Napisano 3 sty 2016, o 22:50

Moja drużyna stawi się w komplecie.
Obrazek

Kondzik

    Admin serwera:
    DD2, FFA.

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 566
  • Dołączył: 10 maja 2014, o 20:53
  • Lokalizacja: Jedlicze/Rzeszów
  • Postawione piwa: 32
  • Otrzymane piwa: 102

(#26) Napisano 3 sty 2016, o 22:53

Określ Siv który termin ci pasuje ten który został założony czy ten weekendowy. I niech tak każdy z KAPITANÓW zrobi. Pojedyncze wpisy każdego z graczy narobią tylko burdelu w temacie. 8 kapitanów i o 8 wpisów prosimy z samymi konkretami "1 termin mojej drużynie nie pasuje ale weekend w godzinach od 16-22 już tak" bądź " pierwszy i weekendowy mojej drużynie tak samo pasują". Sory za ułomne przykłady ale to ograniczy niepotrzebne posty.
Tata zawsze mi mówił ,że nauka jest najważniejsza. Masz wiedzę masz wszystko ;)

bzzzyyyQQQuś

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 2212
  • Dołączył: 11 maja 2012, o 16:00
  • Lokalizacja: Katowice
  • Postawione piwa: 307
  • Otrzymane piwa: 107

(#27) Napisano 3 sty 2016, o 23:03

Jak by Sivi mogliście zagrać o 22 to by było Git. Co do mnie ja mogę cały tydzień od 22. A co do reszty to kondzik zaedulytuj i dodaj czy wam pasi

Greg

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 266
  • Dołączył: 31 lip 2014, o 12:47
  • Postawione piwa: 107
  • Otrzymane piwa: 215

(#28) Napisano 3 sty 2016, o 23:08

elegancko , będę :)
„Ja robię swoje i ty robisz swoje.
Nie jestem na świecie po to, by żyć według twoich wyobrażeń, a ty nie jesteś po to, by żyć według moich.
Ty jesteś ty, a ja jestem ja." :peace:

Obrazek

Franco

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 254
  • Dołączył: 7 cze 2015, o 15:52
  • Postawione piwa: 26
  • Otrzymane piwa: 33

(#29) Napisano 3 sty 2016, o 23:14

Wraz z pozostałymi członkami zostajemy przy 1 terminie, tak jak miało być na początku, czyli pon/wtorek/środa. Zasada pacta sund servanda. Co do nazwy "LACZUPAKABRY" na prośbę jednego ziomka z zespołu:D
Obrazek
"Jeśli Bóg z nami, to któż przeciw nam?"

Hedonista

    Moderuje co chcę :)

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 496
  • Dołączył: 11 maja 2015, o 10:42
  • Lokalizacja: Katowice
  • Postawione piwa: 48
  • Otrzymane piwa: 158

(#30) Napisano 3 sty 2016, o 23:45

LACZUPAKABRY GOTOWE NA WTOREK!
If You wanna fuck for money, fuck Yourself and save the money!


Obrazek

ObrazekObrazek

Wróć do Turniej Noworoczny [2016]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron