Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Wk3 VS Wyjadacze DD2

Obrazek

VixeN

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 41
  • Dołączył: 29 lut 2016, o 07:49
  • Postawione piwa: 10
  • Otrzymane piwa: 3

(#16) Napisano 10 mar 2016, o 14:56

Jestesmy na tyle dorośli, ze znamy zasady i nikt ich nie złamał nic na nich nie znajdziecie :)
Zero scrolla modele odpowiednie, zero haxow. Jeszcze mialem drewniana rękę na w sumie 2 mapach bo wróciłem do domu od razu musiałem grać. A ten Guardian nieźle obciąża serwer wejdźcie postrzelać ;p

My demka musieliśmy wrzucać koło północy gdzie 3 nas na 6 do roboty miało także myślę, ze to nie problem. On zawsze tam wrzucał, mówiłem mu o zippy ale mówił teraz nie będę drugi raz tego robił że idzie spać, celowo tego nie zrobił :)

Allahh

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 15
  • Dołączył: 14 lut 2016, o 01:44
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 1

(#17) Napisano 10 mar 2016, o 17:42

Użytkownik paranormal napisał:
Specjalnie wrzuciłeś Demka kombi na speedyshare, żeby trzeba było pół dnia pobierać 60mb?



To chyba ty ;) ,bo nam szybko ściąga. A tak po za tym miały być demka to macie ;) w czym problem ?

VixeN

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 41
  • Dołączył: 29 lut 2016, o 07:49
  • Postawione piwa: 10
  • Otrzymane piwa: 3

(#18) Napisano 10 mar 2016, o 18:03

Allah wrzuć na luz, jest wszystko wyjaśnione nie przesadzaj ze swoimi nerwami, bo cię uspokoję. To jest Forum nie ts3

Usuńcie nasze ostatnie posty, on jedyny ma 18 takze trzeba jeszcze podszkolić w pewnych sprawach.

Chyba można zamknąć temat by pominąć zbędny spam będą komplikacje to się go otworzy :) mecz z rezerwowym dopisaliscie stary Volium'owi mala usterka.

Jeszcze raz dzięki za gierkę, mecz byl wyrównany szczególnie drugą mapę dominowaliście, a my musimy wyciągnąć wnioski, bo nikt sie nie rozgrzał i duży haos graliśmy bardziej mix niż TP. Pozdrawiam

Wróć do Marcowy turniej 5on5 [2016]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •