Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Sytuacja na DeathMatch

Wasze propozycje i uwagi związane z serwerem DeathMatch

Axl

    Główny Administrator

  • Awatar użytkownika
  • Główny Administrator
  • Posty: 3308
  • Dołączył: 18 kwie 2011, o 03:53
  • Postawione piwa: 46
  • Otrzymane piwa: 364

(#1) Napisano 6 kwie 2016, o 20:04

Tu zwracam sie z prosba głownie do adminów i stałych bywalców na DMie.
Według Was czym spowodowana jest mała frekwencja na serwerze.
Czy to czegoś brakuje, lub coś nie działa poprawnie ?
Zależy nam na podniesieniu jakości serwera i Wasze zdanie jest dla nas bardzo cenne.
Zapraszam do dyskusji.
Obrazek
Siłka koks i kreatyna zrobią z ciebie skurwysyna. A nie jakieś piwko, wódeczka i jointy.

ZoRRo

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 433
  • Dołączył: 2 cze 2011, o 00:05
  • Lokalizacja: Los Angeles
  • Postawione piwa: 6
  • Otrzymane piwa: 72

(#2) Napisano 6 kwie 2016, o 21:02

Nie wiem. Proponuje jednak ustawić stały mapcykl, bo ludzie wybierają co popadnie i znikają. DD2->Nuke-Inferno->Mirage->Train(choć do tego ostatniego nie jestem przekonany). Mi samemu jak wszedłem przy 8 graczach (połowa boty) to nie chciało się biegać po cbble, pomimo iż lubię tą mapę grać, ale nie jako Deathmatch. To tylko moje zdanie i się nim nie kieruj.
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek

cukierasy

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 29
  • Dołączył: 28 lis 2015, o 01:01
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 2

(#3) Napisano 6 kwie 2016, o 21:44

Większość osób zawsze wybiera pierwszą opcję, nie patrząc na nominowane mapy, a później ucieka, bo trzeba grać np. na dust4ever (mapa do wywalenia!). Jestem za tym, żeby ograniczyć mapy do minimum, zostawić te najbardziej "chodliwe". Nie ukrywajmy, adminów jest garstka, ba, zaledwie 3/4 aktywnych. Bajerów na serwer nie ma sensu wgrywać z tego względu, że i tak zamula. Mile widziana byłaby komenda /rs.
Reasumując, nic odkrywczego nie wniosłam.

Allahh

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 15
  • Dołączył: 14 lut 2016, o 01:44
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 1

(#4) Napisano 7 kwie 2016, o 00:51

Dla mnie ten DM byłby zajebisty jakby było każdy na każdego ;) zobacz ktoś na inne DM gdzie jest każdy na każdego ,że są tam full servery ;)

opcja

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 10
  • Dołączył: 15 maja 2014, o 17:04
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 1

(#5) Napisano 7 kwie 2016, o 08:15

Użytkownik Allahh napisał:
Dla mnie ten DM byłby zajebisty jakby było każdy na każdego ;) zobacz ktoś na inne DM gdzie jest każdy na każdego ,że są tam full servery ;)

No, a to jest jedyny Team DM, serwer był full przez kilka lat, więc to raczej nie przez to.

Przyczyną może być bałagan z cziterami jak jest mało adminów.
"Po­wiedz mi, a za­pomnę. Po­każ mi, a za­pamiętam. Pozwól mi zro­bić, a zrozumiem" - Konfucjusz
"Gdzie by uzyskać blask sypią na syf dziś brokat" - O.S.T.R.

Bajka

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 6
  • Dołączył: 15 maja 2014, o 11:22
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#6) Napisano 7 kwie 2016, o 09:59

Jezeli jest duzo cziterow a malo adminow... Jest jakas mozliwosc na voteban? Maksymalnie na 2h, przy 80% głosów dla przykladu.
Tak jak mowi opcja, bylabym ostrozna z zmienianiem DM na taki, jak inne dostepne. Wielokrotnie na forum haxa gracze podkreslali, ze serwer jest jedyny w swoim rodzaju. Poszukajcie przyczyny, poobserwujcie.
1. Gracz wychodzi jak biega cziter a brak admina, marudzi i wychodzi - TAK/NIe - mozliwe rozwiazanie-> voteban na 2h
2. Gracz nie wchodzi na serwer, 80% czasu stoi pusty - TAK/NIE - mozliwe rozwiazanie-> reklama, zachecajace haslo w nazwie serwera (konkurs, reset ranku, itp)
3. Gracz wchodzi ale po chwili wychodzi bez komentarza - TAK/NIE - mozliwe rozwiązanie - > zmiana mc, ??????
3. Gracz wchodzi, gra chwile, komentuje i wychodzi - TAK/NIE/CO MOWI? - mozliwe rozwiązanie->?????
4.Gracz wchodzi, ale na serwerze same boty i ucieka- TAK/NIE- mozliwe rozwiazanie -> sztuczny tlum o ustalonych godzinach
5.???

Sekusz

    Admin serwera:
    Multiadmin

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 202
  • Dołączył: 3 kwie 2016, o 11:40
  • Postawione piwa: 26
  • Otrzymane piwa: 4

(#7) Napisano 7 kwie 2016, o 15:52

Sami widzicie ile zgłoszeń nabiłem przez kilka dni, a to tylko garstka z tego co tam się dzieje. Z mapami też słabo, proponuję zostawić kilka map najbardziej grywalnych (DD2, Inferno ,Nuke), oczywiście bez głosowania.
Obrazek

opcja

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 10
  • Dołączył: 15 maja 2014, o 17:04
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 1

(#8) Napisano 7 kwie 2016, o 18:50

Poprzyglądać się przez kilka dni wykresowi HLStatsX z ilością graczy i mapami.
Jak tak teraz patrze to fy_snow ładnie rozkręca.
"Po­wiedz mi, a za­pomnę. Po­każ mi, a za­pamiętam. Pozwól mi zro­bić, a zrozumiem" - Konfucjusz
"Gdzie by uzyskać blask sypią na syf dziś brokat" - O.S.T.R.

Xzazit

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 18
  • Dołączył: 20 mar 2016, o 13:52
  • Lokalizacja: Rzeszów
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#9) Napisano 7 kwie 2016, o 19:10

Ja proponuje "skasować" ranking i rywalizacja od 0 (nie kasowany już dużo za dużo)
Zrobić coś w stylu Ranking (1 miesiąc) po miesiącu Top 1 (slot na 15 dni za pierwsze miejsce)
Cykl map bo to jest tragedia, 4 mapy w koło...

@ cukierasy
dust4ever to akurat fajna mapa :D

Zmija

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 7
  • Dołączył: 4 mar 2016, o 18:41
  • Postawione piwa: 2
  • Otrzymane piwa: 1

(#10) Napisano 7 kwie 2016, o 19:30

Siemka
1. Za mało adminów, widuje Cukierasy i Xzazit
2. Cziterów jest sporo i przydało by sie coś w stylu VOTEBAN (póki nie ma admiów)
3. Jak jest snow na serwerze jest sporo osób a poźniej jak jest de_... cs_... momentalnie ludziska wychodzą i zostaje max 8 i trzeba np na inferno sie szukać
4. Wgranie wiecej mniejszch map fy z możliwością gry, gdy jest mało osób
5. Propozycja Xzazit (Zrobić coś w stylu Ranking (1 miesiąc) po miesiącu Top 1 (slot na 15 dni za pierwsze miejsce)

Czas ponoc goi rany Nagroda (1)

    Admin serwera:
    DD2, FFA, DM, ABW CSL

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1093
  • Dołączył: 1 lut 2014, o 17:57
  • Lokalizacja: Łódź
  • Postawione piwa: 29
  • Otrzymane piwa: 407

(#11) Napisano 7 kwie 2016, o 19:35

Cytat:
3. Jak jest snow na serwerze jest sporo osób a poźniej jak jest de_... cs_... momentalnie ludziska wychodzą i zostaje max 8 i trzeba np na inferno sie szukać

Zgodzę się z tym, dziś byłem na serwerze, grana była mapa dust2 (jak dobrze pamiętam) później była zmiana na de_cpl_mill i z 20 osób zrobiły się 2 :facepalm:

cukierasy

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 29
  • Dołączył: 28 lis 2015, o 01:01
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 2

(#12) Napisano 7 kwie 2016, o 21:07

"dust4ever to akurat fajna mapa :D" Nie na dm, awp_map się z niej robi, kampią na potęgę.
Reset ranku można zrobić, ale wtedy nagrody powinny powędrować za 2 i 3 miejsce, ja slota nie potrzebuje :D
Na niektórych mapach nawet boty nie są wgrane, więc serwer stoi pusty. Tak jak zauważyli przedmówcy, wystarczy zmienić na snow i serwer zapełniony. Mc ewidentnie do zmiany.

Wujo!(pl)

    Admin serwera:
    DD2, DM

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 48
  • Dołączył: 4 sty 2016, o 02:44
  • Postawione piwa: 19
  • Otrzymane piwa: 18

(#13) Napisano 8 kwie 2016, o 00:15

Ja uważam, że problem tkwi w cziterach. Często gęsto są odpały, którzy tylko wkurzają i jeszcze dojeżdżają słownie, bo wiedzą, że mogą sobie na to pozwolić ( sam się z tym już kilkakrotnie spotykałem ) Ludzie idą gdzie indziej, bo nie będą się męczyć..

No i oczywiście problem map.. jak to cukierasy dobrze ujął.. najlepiej zrobić jakiś cykl map "fy_snow, fy_buzzkill, Dust2, Westwood, Nuke" i tO na pewno przyciągnie ludzi.

Pomysł z każdym na każdego jak dla mnie bez sensu i zbyt irytujące.. napierdzielanka, że aż by głowa bolała :D

opcja

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 10
  • Dołączył: 15 maja 2014, o 17:04
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 1

(#14) Napisano 10 kwie 2016, o 13:21

Drobna kosmetyka - w informacji od pluginu na say przy awansach np. na kaprala czy coś tam (odznaki) jest dopisek "cs-hax.com".

Problem z pluginem przenoszącym admina z gry na spec i odwrotnie (komenda /spec) - z gry na spec przenosi, ale z spec do gry już nie do końca. Po wpisaniu komendy plugin przenosi do CT/TT, ale cały czas ma sie status DEAD i nie respawnuje.
"Po­wiedz mi, a za­pomnę. Po­każ mi, a za­pamiętam. Pozwól mi zro­bić, a zrozumiem" - Konfucjusz
"Gdzie by uzyskać blask sypią na syf dziś brokat" - O.S.T.R.

Axl

    Główny Administrator

  • Awatar użytkownika
  • Główny Administrator
  • Posty: 3308
  • Dołączył: 18 kwie 2011, o 03:53
  • Postawione piwa: 46
  • Otrzymane piwa: 364

(#15) Napisano 11 kwie 2016, o 00:52

Nie mam .sma tego bf2ranku wiec ciężko będzie ze zmianą nazwy.
Reszta naprawiona
Obrazek
Siłka koks i kreatyna zrobią z ciebie skurwysyna. A nie jakieś piwko, wódeczka i jointy.

Wróć do Propozycje zmian / Ogłoszenia



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •