Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Lamersowa zbiórka

Masz problem z CS ? - wyraź "To".

Arcanix

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 687
  • Dołączył: 26 kwie 2014, o 15:01
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 50

(#76) Napisano 23 lip 2017, o 20:46

Kto może niech wspomoże serwer $ symbolicznie :) na serwie pytają się skąd skiny są, a jak im powiedzieć że kupując VIP wspomagają serwer to żaden tematu nie drazy już :)

HectorZKS

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 120
  • Dołączył: 23 kwie 2017, o 20:22
  • Lokalizacja: Płock
  • Postawione piwa: 13
  • Otrzymane piwa: 4

(#77) Napisano 28 lip 2017, o 23:17

Jeśli do października wszystko będzie okej, to zacznę wspierać finansowo lamersów kwotą około 50 zl msc. Trzymajcie kciuki za stypendium ;)
Szlachta z Mazowsza !

Arcanix

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 687
  • Dołączył: 26 kwie 2014, o 15:01
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 50

(#78) Napisano 11 sie 2017, o 11:48

Witam :) za dwa tygodnie koniec wakacji, szkoła się zacznie i urlopy pokoncza, to pytanie ROBIMY JAKAS ZBIÓRKĘ $ NA REKLAME? czy odpuszczamy i szukajta nowych kolegów i fragow? jak dało się zauważyć reklama (ok 150 zł miesięcznie ffa) pomagała w frekwencji, więc myślę że na poważnie trzeba podejść do spr.

Szarmancki Los Pederasta

    Mam na Was oko!

  • Awatar użytkownika
  • Mam na Was oko!
  • Posty: 317
  • Dołączył: 25 paź 2015, o 16:27
  • Postawione piwa: 58
  • Otrzymane piwa: 27

(#79) Napisano 11 sie 2017, o 14:50

ja po wypłacie pod koniec miecha przeleje na pewno jakąś kwotę !
Obrazek
Obrazek

MAYER

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 292
  • Dołączył: 9 lis 2014, o 13:31
  • Lokalizacja: Zakopane
  • Postawione piwa: 130
  • Otrzymane piwa: 38

(#80) Napisano 11 sie 2017, o 15:06

ja proponuje, żeby wpierw wpłaciły te osoby które do tej pory tego nie zrobiły a się deklarowały. Wtedy też to zrobię :) bo bez sensu wysyłać jak to nie ma efektów.

Grzadq

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 44
  • Dołączył: 30 cze 2017, o 21:28
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 3

(#81) Napisano 11 sie 2017, o 15:41

Poszło :-)

Arcanix

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 687
  • Dołączył: 26 kwie 2014, o 15:01
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 50

(#82) Napisano 11 sie 2017, o 16:20

JONDRO HAJS !!! :)

CZK

    Cham i prostak!

  • Awatar użytkownika
  • Cham i prostak!
  • Posty: 763
  • Dołączył: 27 kwie 2011, o 01:40
  • Postawione piwa: 15
  • Otrzymane piwa: 393

(#83) Napisano 28 sie 2017, o 15:07

Dzień dobry.

Miałem napisać w dziale dla adminów, ale zdecydowałem, że informację przekażę wszystkim forumowiczom.

Na przestrzeni ostatnich 2 tygodni wykupione zostały reklamy na łączną sumę 300 zł + kilka sms'ów przesłanych przez użytkowników VIP.

Pragnę Wam zatem wyjaśnić (ADMINI - WAŻNE!) jak działa reklama.

Za pomocą usługi wykupionej na CSSETTI serwer FFA znalazł się na liście serwerów, które przedstawione są na ich główniej stronie. Co nam to daje? Jeżeli ktoś wyszukuję za pomocą np. google, hasła "serwery cs 1.6" to drugą propozycją jest właśnie strona https://cssetti.pl/lista . Tam w zależności od stawki lądujemy na odpowiedniej pozycji. Jest to mało efektowna usługa, ale dzięki niej możemy przejść do usługi numer dwa - group boost. I tutaj można zaobserwować efekty inwestycji. Otóż użytkownicy, którzy pobrali grę CS 1.6 ze strony CSSETTI (pierwsza propozycja na liście google po wbisaniu cs 1.6 download) posiadają opcję w menu, dzięki której łączą się z losowym polskim serwerem (w zależności od ustawionej stawki serwer może być np na 1 miejscu, dzięki czemu każde połączenie będzie kierowało gracza do nas aż do momentu zapełnienia serwera).

I tutaj ważna informacja dla ADMINÓW! Każde połączenie gracza kosztuje nas pieniądze, mówiąc nas mam na myśli osoby które faktycznie pomagają finansowo (300 zł które zostały "zasponsorowane" przez 3 osoby - @Srutututupeczekdrutu - dziękujemy, mam nadzieję, że odebrałeś wiadomość PW), w zależności od ustawionej stawki każdy niepotrzebny kick gracza kosztuje pomiędzy 0.02 - 0.07 zł, biorąc pod uwagę jak działa reklama, za kwotę 45 zł wykupionych zostało 2400 połączeń graczy. Dlatego proszę, nie wyrzucajcie bez potrzeby graczy, bo ma nick gracz cssetti, bo czasem przykampi, bo nie wykonuje celów czy nie do końca ogarnia grę. Proszę informować na admin sayu, proszę w razie potrzeby dać SLAP'a albo SLAY'a, ale nie wyrzucajcie, bo jaka jest szansa, że gracz zapisał IP serwera? A co jeśli nie wróci? Dlatego AFK przerzucać na spekta, jeżeli serwer pełny to dopiero wtedy proszę interweniować kickując gagatka.

To samo z banami za czity. proszę nie sugerować się tylko i wyłącznie zgłoszeniami na u@ i poświęcić więcej czasu aby upewnić się. Bo jeżeli mamy już banować, to tak, żeby nie było wątpliwości, że te czity były używane. To samo z mikrofonami, większość dzieci będzie od czasu do czasu coś tam do tego mikrofonu krzyczeć, wystarczy dać mute za pomocą amxmodmenu (aczkolwiek z jakiegoś powodu mute nie działa gdy gracz już nie żyje, nie rozumiem dlaczego hmm @~ yay ~, for Equestria!)

Frekwencja adminów - przydało by się zwiększyć częstotliwość przebywania na serwerze (bądź ogólnie online), nie mam serca by kogokolwiek do tego zmuszać. Dlatego drodzy admini, proszę informować na adminsayu, że poszukujemy adminów. Czasami mam wrażenie, że większość zapomniała do czego tak na prawdę ten admin say służy.

DRODZY GRACZE! Dziękujemy za cierpliwość w tych ciężkich dla CSL czasach, jako administracja staramy się przeznaczać tyle czasu ile możemy, jednak tak jak każdy z Was, tak i my mamy swoje prywatne życie, pracę, gorsze dni, bądź po prostu lenia i nie zawsze jest chęć by siedzieć z gałami wpatrzonymi w monitor.

No i teraz informacyjnie dla tych, którzy obiecali a słowa nie dotrzymali. Proszę nie fatygować się z jakimikolwiek wpłatami, są pośród nas osoby, które wiecznie domagają się czegoś od administracji, aby zmienić to, usunąć tamto, dodać to, zwiększyć frekwencję i można by tak wymieniać bez końca, ale kiedy przychodzi czas, gdzie do normalnego funkcjonowania sieci potrzebna jest Wasza pomoc, to wszyscy Ci, którzy wymagają milkną, są też tacy co pragną się jedynie pokazać i mówią, że za tydzień, pod koniec miesiąca, po wypłacie coś pomogą i na tym się kończy. Jak widzicie 300 zł na same reklamy = 2 tygodnie zapełnienia serwera (przypominam, że posiadamy 2 a 3 upadł czego główną przyczyną mógł być fakt, który zauważył @ŁAPA, otóż fastDL przez bliżej nieokreślony czas, był wyłączony co powodowało, że każdy RS pobierał się około minuty, nie wspominając o modelach kobiet i broni oraz map, to wszystko mogło odstraszyć potencjalnych graczy) i jeżeli jedyne co otrzymamy od Was to puste słowa, to niestety, ale prawdopodobnie w październiku sieć zostanie "permentalnie" zamknięta.

Tak czy inaczej, dziękuję za uwagę tym, którzy przebrną przez to, co administracja ma Wam do przekazania. Jakie będą Wasze przemyślenia i decyzje, zależy już tylko od Was.

Życzę miłego dnia,
CZK.

Ps. Kim jest GRZADQ?
Wasze piwa dosłownie idą na szczytny cel.:devil: Obrazek

Arcanix

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 687
  • Dołączył: 26 kwie 2014, o 15:01
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 50

(#84) Napisano 28 sie 2017, o 18:09

NO ja juz pisalem w temacie viewtopic.php?f=108&t=22233 zeby nowi admini nie wyrzucali graczy za glupoty bo mozliwe ze taki gracz sie wkurwi i nie wejdzie ponownie :) - widac CZK dobre pomysly ode mnie pobiera :) no ale tak trzeba :) co do hajsu placic !! Jondro przypominam ma zaleglosci bo Real wczoraj remis wiec niezarobil u buka :D

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#85) Napisano 5 wrz 2017, o 19:12

Poszło tylko niech ktoś da mi znac na PW czy doszło.

ZoRRo: przez Pocztę nie są to przelewy natychmiastowe. Kilka dni to czasami może zabrać, przypomnij się w piątek to ktoś z dostępem sprawdzi, czy doszło.

*NoFind

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 21
  • Dołączył: 17 lis 2015, o 15:20
  • Postawione piwa: 4
  • Otrzymane piwa: 0

(#86) Napisano 18 wrz 2017, o 17:13

Poszło.

Wujo!(pl)

    Admin serwera:
    DD2, DM

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 48
  • Dołączył: 4 sty 2016, o 02:44
  • Postawione piwa: 19
  • Otrzymane piwa: 18

(#87) Napisano 20 wrz 2017, o 12:29

Też poszło coś skromnego ode mnie ;)

CZK

    Cham i prostak!

  • Awatar użytkownika
  • Cham i prostak!
  • Posty: 763
  • Dołączył: 27 kwie 2011, o 01:40
  • Postawione piwa: 15
  • Otrzymane piwa: 393

(#88) Napisano 21 wrz 2017, o 00:04

W tym miesiącu wspólnymi siłami siedmiu osób uzbieraliśmy 500 zł na koncie CSSETTI.

Na chwilę obecną wykupiona jest reklama jeszcze na 4 dni oraz zostało 999 połączeń z reklamy w opcji groupboost. Do tego wszystkiego należy dodać 105 zł, które mamy w rezerwie.

Dodam jeszcze, że ruch od dwóch dni jest uwarunkowany wykupioną reklama a mimo wszystko z puli groupboost dokonano tylko jednego połączenia (przez poprzednie 3 tygodnie władowaliśmy sporo pieniędzy właśnie dla tego wariantu reklamy i chyba przynosi skutki, bo mniej losowych graczy oznacza więcej graczy korzystających z zakładki ulubionych serwerów).

No, także tego, miłego wieczoru.

PS. Jeżeli ktoś z wpłacających ma jakieś pytania, bądź chciałby zobaczyć na co Jego wpłata została przeznaczona proszę śmiało walić na PW.
Wasze piwa dosłownie idą na szczytny cel.:devil: Obrazek

Arcanix

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 687
  • Dołączył: 26 kwie 2014, o 15:01
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 50

(#89) Napisano 21 wrz 2017, o 08:29

To ile miesięcznie potrzeba hajsu żeby było dobrze? :)
Proszę normalni ludzie zostali to można? Można.
No i chyba jeszcze październik uda się pograć :D tylko żeby CZK na wódkę nie wydał :D

Zdzisiek

    Admin serwera:
    DD2, DM,

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 293
  • Dołączył: 3 lis 2015, o 10:16
  • Lokalizacja: Leszno
  • Postawione piwa: 89
  • Otrzymane piwa: 51

(#90) Napisano 21 wrz 2017, o 08:31

Jakiś grosz poszedł
Obrazek

Wróć do Problemy



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •