Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Lamersowa zbiórka

Masz problem z CS ? - wyraź "To".

Grzadq

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 44
  • Dołączył: 30 cze 2017, o 21:28
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 3

(#91) Napisano 21 wrz 2017, o 21:11

Ponownie poszło.

CZK

    Cham i prostak!

  • Awatar użytkownika
  • Cham i prostak!
  • Posty: 763
  • Dołączył: 27 kwie 2011, o 01:40
  • Postawione piwa: 15
  • Otrzymane piwa: 393

(#92) Napisano 22 wrz 2017, o 00:17

Użytkownik Arcanix napisał:
To ile miesięcznie potrzeba hajsu żeby było dobrze? :)
Proszę normalni ludzie zostali to można? Można.
No i chyba jeszcze październik uda się pograć :D tylko żeby CZK na wódkę nie wydał :D



1. Nie ma określonej kwoty. Reklamą można trochę manipulować zwiększając stawki, stawki nie są stałe, bo w zależności od ilości reklamowanych serwerów przez konkretne sieci ceny idą do góry.
2. Na dzień dzisiejszy kwota uzbierana (nie wliczam SMS'ów, bo ich nie mogę zweryfikować i są one zwykle kwotami rzędu kilku zł) przez nas to 560 na które złożyło się łącznie 9 osób.
Wspomniałem o dostępnej rezerwie na chwilę obecną to - 136zł.

Wracając zatem do pierwszej części pytania, jeszcze jest możliwość sprawdzenia, które miejsce w rankingu gametracker'a zajmowało nasze FFA przed reklamą, a jak to wygląda gdy reklama jest regularnie aktywna. Kwota zainwestowana w reklamy w przeciągu ostatnich kilku tygodni to około 420zł. Zastanów się teraz czy to dużo czy mało, bo taka kwota daje mniej więcej taki efekt, jaki mogłeś zaobserwować.

3. Nie piję jak Zdzisiek, więc nie ma obaw.

Pozdrawiam i dziękuję wszystkim zainteresowanym losami CSL w imieniu administracji CSL.

:peace:
Wasze piwa dosłownie idą na szczytny cel.:devil: Obrazek

Szarmancki Los Pederasta

    Mam na Was oko!

  • Awatar użytkownika
  • Mam na Was oko!
  • Posty: 317
  • Dołączył: 25 paź 2015, o 16:27
  • Postawione piwa: 58
  • Otrzymane piwa: 27

(#93) Napisano 29 wrz 2017, o 10:42

Poszło :) :dealwithit:
Obrazek
Obrazek

MAYER

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 292
  • Dołączył: 9 lis 2014, o 13:31
  • Lokalizacja: Zakopane
  • Postawione piwa: 130
  • Otrzymane piwa: 38

(#94) Napisano 29 wrz 2017, o 14:23

wpłacono :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Pułkownik_Wojtynski

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 22
  • Dołączył: 11 gru 2015, o 01:11
  • Postawione piwa: 10
  • Otrzymane piwa: 12

(#95) Napisano 6 lis 2017, o 14:46

Cześć i czołem!

Czytam temat, widzę kwoty, reklamy i ... jestem w szoku. Płacimy komuś za jakąkolwiek reklamę serwera, gdy możemy sami, już nie mówię za taką kwotę go wypromować. Pytanie tylko w jaki sposób serwery są wyszukiwane? W Google? To wystarczy dobrze hasła tutaj pozycjonować, aby iść uparcie w górę w tej popularnej wyszukiwarce.

W dodatku, sam posiadam ogromne zasięgi (choć branżowe), ale miałem swoje serwery CS'a, które były bardzo popularne, mając nawet kilka dni. Co oczekuje w zamian? Nic, po prostu chciałbym dołączyć się do zabawy z moimi czytelnikami na serwerach CS-lamers.com. :ulan:

Trochę Wam wejść nabiję :)

MAYER

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 292
  • Dołączył: 9 lis 2014, o 13:31
  • Lokalizacja: Zakopane
  • Postawione piwa: 130
  • Otrzymane piwa: 38

(#96) Napisano 6 lis 2017, o 15:01

Myślę, że każda forma pomocy w promowaniu cs-lamers się przyda. Bo mimo wykupienia reklamy są pustki, wieczorami jedynie stali bywalcy wchodzą.

Pułkownik_Wojtynski

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 22
  • Dołączył: 11 gru 2015, o 01:11
  • Postawione piwa: 10
  • Otrzymane piwa: 12

(#97) Napisano 6 lis 2017, o 15:12

W takiej cenie można mieć coś zupełnie lepszego. Koszty reklamy nie są adekwatne do rezultatów - tak uważam. Warto samemu, albo wspólnymi siłami wziąć się za pozycjonowaniu tej sieci.

MendoX

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 46
  • Dołączył: 25 sty 2016, o 19:20
  • Postawione piwa: 16
  • Otrzymane piwa: 3

(#98) Napisano 9 lis 2017, o 17:59

Wszystko fajnie brzmi, teraz konkrety jak to zrobić ;) Wróciłem mogę jakoś pomoc :)

HectorZKS

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 120
  • Dołączył: 23 kwie 2017, o 20:22
  • Lokalizacja: Płock
  • Postawione piwa: 13
  • Otrzymane piwa: 4

(#99) Napisano 14 sty 2018, o 20:53

Tak sobię myślę, że może wartoby wyjść do graczy z tą incjatywą i opublikować lub stworzyć podobny temat na otwartym forum.
Dużo jest zarejestrowanych, zwykłych szarych graczy, którzy z pewnością wrzucą parę groszy do skarbonki, kolorowych jest sporo, część starych graczy wróciła. Rozmawiałem o tym z Arcanixem i z mojej strony możecie liczyć na wpłatę stówki (asap, maxymalnie do 19 stycznia), a kolejnej w marcu. Arcanix również wyraził zainteresowanie.
Chciałbym mieć jednak pewność, że server ruszy trochę do przodu,a ktoś władczy dokona restartu servera, na który gracze co raz częściej się skarżą.

Tak jak mówiłem wcześniej, niech ktoś wyżej ogłosi jakąś mobilizację wśród kolorowych, zobaczmy kto ma czas, kto może wpłacić, a kto odpada z drużyny. Dopiero wtedy możemy zebrać jakąś większą kwotę i spokojnie przeżyć przez kolejne kilka miesięcy, reklamując się weekendowo.

Do roboty Panowie.
Szlachta z Mazowsza !

Arcanix

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 687
  • Dołączył: 26 kwie 2014, o 15:01
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 50

(#100) Napisano 14 sty 2018, o 21:06

Ja napisałem że zawsze się dorzucę bo tak jak pisałem w podaniu o moje słabe adminowanie że zależy mi na tym serwie i jak moja złotówka coś zdziala to sobie odejme jedno czy 10 piw od gardła i zrobię przelew ale sam pincet nie sypne jak niektórzy tutaj bo nie :) jest nas kilkunastu i 20-30 zł każdy mogłaby w skali miesiąca sypać czy to 1 czy 10 a może 20 nie wiem ale to są dwie paczki szlugow, ewentualnie kebab i 3 piwa jednego weekendu.

Ale zawsze kończy się tutaj tak samo że jest raz przelane albo i nie i potem wymówki że kasa nie doszła że mandat i takie tam, wiadomo są różne okoliczności i serwer CS jak i sama gra nie są najważniejsze w życiu ale to się taka sytuacja może jednej osobie na 50 zdarzyć albo więcej a tu zawsze jedno i to samo, kilku jest 2-3 co regularnie sypia a reszta wyjebka i jak nie ma komu grać to nie grają i mają wyjebane takie "więzi" tutaj są :)

Na mnie można polegać jak będzie zorganizowane, Chociaż temat był już nie rsz i nigdy nic z tego nie wyszło a @h albo nie mają cohones albo się nie chce tego robić, bo go proste jest, każdy z adminów musiałby się określić czy chce wspomagać i ciągnąć to dalej czy na kuleczki out jak lamers zamknie się... Wtedy mielibyśmy punkt wyjścia i jakie są możliwości ale to trzeba IQ takiego arcanixa a nie żaby jakieś :)

Axl

    Główny Administrator

  • Awatar użytkownika
  • Główny Administrator
  • Posty: 3308
  • Dołączył: 18 kwie 2011, o 03:53
  • Postawione piwa: 46
  • Otrzymane piwa: 364

(#101) Napisano 14 sty 2018, o 22:41

Użytkownik HectorZKS napisał:
Chciałbym mieć jednak pewność, że server ruszy trochę do przodu,a ktoś władczy dokona restartu servera, na który gracze co raz częściej się skarżą.


Serwer jest restartowany codziennie, a czas od restartu mozna sprawdzic komendą /uptime

Jesli kucyk bedzie miał dłuzsza wolna chwile to spróbuje przeniesc serwer ma ciut inny silnik jakim jest ReHLDS
Obecnie nie da sie nic poprawic a i przejscie na inna wersje moze nie przyniesc zadnych zmian.
Juz nie raz napisalem ze jak jest jakis mozg to moze sie zajac serwerem, jak i forum.

Na reklame zbieramy standardowo, strona glowna, panel boczny cssetti.
Obrazek
Siłka koks i kreatyna zrobią z ciebie skurwysyna. A nie jakieś piwko, wódeczka i jointy.

HectorZKS

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 120
  • Dołączył: 23 kwie 2017, o 20:22
  • Lokalizacja: Płock
  • Postawione piwa: 13
  • Otrzymane piwa: 4

(#102) Napisano 14 sty 2018, o 22:45

Użytkownik Axl napisał:
Użytkownik HectorZKS napisał:
Chciałbym mieć jednak pewność, że server ruszy trochę do przodu,a ktoś władczy dokona restartu servera, na który gracze co raz częściej się skarżą.


Serwer jest restartowany codziennie, a czas od restartu mozna sprawdzic komendą /uptime

Jesli kucyk bedzie miał dłuzsza wolna chwile to spróbuje przeniesc serwer ma ciut inny silnik jakim jest ReHLDS
Obecnie nie da sie nic poprawic a i przejscie na inna wersje moze nie przyniesc zadnych zmian.
Juz nie raz napisalem ze jak jest jakis mozg to moze sie zajac serwerem, jak i forum.

Na reklame zbieramy standardowo, strona glowna, panel boczny cssetti.


Dzięki za opowiedź, a ustosunkujesz się odnośnie mobilizacji, sprawdzenia aktywności wśród kolorowych ?
Szlachta z Mazowsza !

Hedonista

    Moderuje co chcę :)

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 496
  • Dołączył: 11 maja 2015, o 10:42
  • Lokalizacja: Katowice
  • Postawione piwa: 48
  • Otrzymane piwa: 158

(#103) Napisano 14 sty 2018, o 23:06

Ja ostatnio przelałem 25 pln z czego część przeznaczyłem na VIPa ale staram się od czasu do czasu coś przelać
If You wanna fuck for money, fuck Yourself and save the money!


Obrazek

ObrazekObrazek

Yayabuzzka^^

    V.I.P

  • Awatar użytkownika
  • V.I.P
  • Posty: 1035
  • Dołączył: 22 cze 2011, o 14:57
  • Lokalizacja: Elbląg
  • Postawione piwa: 216
  • Otrzymane piwa: 174

(#104) Napisano 14 sty 2018, o 23:18

Yayabuzzki w tym miesiącu wpłaca symboliczne 25 zł, bo mamy remont chałupy i dużo idzie na materiały, ale w przyszłym miesiącu dołożymy się więcej :) Także zaraz poleci przelew :)
Obrazek

Szarmancki Los Pederasta

    Mam na Was oko!

  • Awatar użytkownika
  • Mam na Was oko!
  • Posty: 317
  • Dołączył: 25 paź 2015, o 16:27
  • Postawione piwa: 58
  • Otrzymane piwa: 27

(#105) Napisano 15 sty 2018, o 11:03

Można i liczyć też na mnie , fakt nie bedzie to kwota trzy cyfrowa ale symbolicznie w tym miesiącu i ja przeleje ;)
Obrazek
Obrazek

Wróć do Problemy



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron