Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

HLDS się nie włącza!

Masz problem z CS ? - wyraź "To".

Hyziu

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 79
  • Dołączył: 28 maja 2016, o 20:47
  • Postawione piwa: 10
  • Otrzymane piwa: 4

(#1) Napisano 12 lis 2016, o 11:09

Siema, mam problem bo chcę z bratem zagrać (nie na LANie!) na własnym serwerze poprzez hlds. Problem tkwi w tym, że nie odpala się. Patrzyłem wiele poradników i żaden nie pomaga. Tak zrobiłem co należy z HLDSUpdateTool, jedyne co pisało to to:
Checking bootstraper version...
Getting version 51 of Steam HLDS Update Tool...
i program sam się zamyka po zrobieniu tych czynności, nic w folderze z programem się nie pojawia, żaden plik. Nie chcę robić serwera na jakiś hostingach [czytaj: pukawka, 1shot1kill] bo chcę funowe mapy zagrać, a niektórych nie ma już na internecie.
Udzielicie pomocy? Będę bardzo wdzięczny :)
,,W końcu jesteśmy tylko opakowanymi w emoji, martwymi w środku istotami, żerującymi na złożach lajków i wyświetleń, bo to się liczy - wyświetlenia i fajne filmiki" ~ grgml, 2016

Obrazek

~ yay ~, for Equestria!

    Admin serwera:
    SZMAJL

  • Awatar użytkownika
  • DIDZEJ CSL
  • Posty: 1411
  • Dołączył: 20 gru 2012, o 17:23
  • Postawione piwa: 29
  • Otrzymane piwa: 195

(#2) Napisano 12 lis 2016, o 17:32

    • HLDSUpdateTool was deprecated in early 2013 in favor of SteamCMD.
    • The Content Delivery Network HLDSUpdateTool used was shut down in late 2013, thus HLDSUpdateTool is no longer functional.
  1. Serwer masz wbudowany w klienta przecież (New Game, Play on LAN), masz trzeci komputer, że starasz się postawić dedykowany serwer konsolowy?
PASSION! Już wkrótce :happymeat:
[sbyoutube2]https://www.youtube.com/watch?v=2WdgaX0IlFA[/sbyoutube2]

Hyziu

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 79
  • Dołączył: 28 maja 2016, o 20:47
  • Postawione piwa: 10
  • Otrzymane piwa: 4

(#3) Napisano 12 lis 2016, o 18:00

Użytkownik ~ yay ~, for Equestria! napisał:
    • HLDSUpdateTool was deprecated in early 2013 in favor of SteamCMD.
    • The Content Delivery Network HLDSUpdateTool used was shut down in late 2013, thus HLDSUpdateTool is no longer functional.
  1. Serwer masz wbudowany w klienta przecież (New Game, Play on LAN), masz trzeci komputer, że starasz się postawić dedykowany serwer konsolowy?

Wiem, że mam, ale jak daje bratu ip serwera to nie widzi żadnego serwera, komenda connect też nie pomaga
,,W końcu jesteśmy tylko opakowanymi w emoji, martwymi w środku istotami, żerującymi na złożach lajków i wyświetleń, bo to się liczy - wyświetlenia i fajne filmiki" ~ grgml, 2016

Obrazek

~ yay ~, for Equestria!

    Admin serwera:
    SZMAJL

  • Awatar użytkownika
  • DIDZEJ CSL
  • Posty: 1411
  • Dołączył: 20 gru 2012, o 17:23
  • Postawione piwa: 29
  • Otrzymane piwa: 195

(#4) Napisano 12 lis 2016, o 19:50

To postawienie dedykowanego na tym samym komputerze nie pomoże :-D.

1. Sprawdź czy aby na pewno dajesz mu dobre IP+port;
2. Sprawdź czy masz port 27015 otwarty na firewallu/antywirusie /sprawdź też czy on czegoś tam nie zablokował/zapomniał zezwolić - najlepiej oboje wyłączcie firewalla/av na 5 minut i potestujcie/
3. Jeśli jeden z komputerów jest po kablu a drugi po wi-fi to sprawdźw ustawieniach routera -> sieci bezprzewodowej czy coś w stylu "AP Isolation" nie jest włączone - widzisz jego komputer w otoczeniu sieciowym? ^.-
4. Ustawiałeś regułki na routerze na przekierowanie portów CS-a? [27015-2702X]? Spróbuj je tymczasowo wyłączyć - widziałem już idiotyczne routery używające (bardziej psujące) tych regułek do LANu też ;]
PASSION! Już wkrótce :happymeat:
[sbyoutube2]https://www.youtube.com/watch?v=2WdgaX0IlFA[/sbyoutube2]

Hyziu

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 79
  • Dołączył: 28 maja 2016, o 20:47
  • Postawione piwa: 10
  • Otrzymane piwa: 4

(#5) Napisano 12 lis 2016, o 21:51

Użytkownik ~ yay ~, for Equestria! napisał:
To postawienie dedykowanego na tym samym komputerze nie pomoże :-D.

1. Sprawdź czy aby na pewno dajesz mu dobre IP+port;
2. Sprawdź czy masz port 27015 otwarty na firewallu/antywirusie /sprawdź też czy on czegoś tam nie zablokował/zapomniał zezwolić - najlepiej oboje wyłączcie firewalla/av na 5 minut i potestujcie/
3. Jeśli jeden z komputerów jest po kablu a drugi po wi-fi to sprawdźw ustawieniach routera -> sieci bezprzewodowej czy coś w stylu "AP Isolation" nie jest włączone - widzisz jego komputer w otoczeniu sieciowym? ^.-
4. Ustawiałeś regułki na routerze na przekierowanie portów CS-a? [27015-2702X]? Spróbuj je tymczasowo wyłączyć - widziałem już idiotyczne routery używające (bardziej psujące) tych regułek do LANu też ;]

Ok, popróbuję coś tam robić, dzięki za pomoc :)
,,W końcu jesteśmy tylko opakowanymi w emoji, martwymi w środku istotami, żerującymi na złożach lajków i wyświetleń, bo to się liczy - wyświetlenia i fajne filmiki" ~ grgml, 2016

Obrazek

Wróć do Problemy



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron