Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Problem z mikrofonem na steamie

Masz problem z CS ? - wyraź "To".

Damian|Beton

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 9
  • Dołączył: 22 maja 2015, o 14:55
  • Lokalizacja: 71
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 0

(#1) Napisano 29 kwie 2017, o 16:08

Dzień dobry,

Mam problem z mikrofonem gdy gram w csa'a 1.6 na steamie. Mianowicie sytuacja wygląda tak:

Chcę coś powiedzieć, więc wciskam wcześniej zbindowany przycisk C na klawiaturze i wtedy JEB. Zacina się cały cs na ok. 2 sekundy. Przez te dwie sekundy dźwięk jest zapętlony, po czym wszystko płynie ładnie i jest pięknie. Jeśli w ciągu paru sekund wcisnę znów "C" to czas w którym mnie zacina jest krótszy(ok. 0.5 sekundy albo wcale). Ale jak po np. minucie coś chcę znów powiedzieć to po raz kolejny muszę czekać aż zakończy się zwiecha...To strasznie mi przeszkadza w grze. Problem występuje tylko na platformie steam. Na nsie jest wszystko ok. Usuwałem steama(czyli automatycznie się usuwa cs) i ponownie instalowałem - nie pomogło. To ewidentnie coś z cs'em na steamie, ponieważ jak wyżej wspomniałem na nsie wszystko działa prawidłowo. Dodam że często używam gniazda do nagrywania w laptopie i nie ma problemów. Próbowałem odłączyć majka i używać tego wbudowanego w laptopie ale nic nie pomogło.
Może laptop jest po prostu zbyt słaby by dźwigać steam'a, ale kiedyś wszystko było dobrze, więc to oskreśla tą przyczynę. Nie mam pojęcia co to może być....
Może któraś chora aktualizacja steama to zepsuła?

Porady typu "format" proszę sobie odpuścić.

Pozdrawiam
-------> Betoniara_PL <-------

ZoRRo

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 433
  • Dołączył: 2 cze 2011, o 00:05
  • Lokalizacja: Los Angeles
  • Postawione piwa: 6
  • Otrzymane piwa: 72

(#2) Napisano 29 kwie 2017, o 17:26

Spróbowałbym od zmiany trybu zgodności.


p.s. po co format, wyrzucenie z 3 piętra przez okno rozwiązuje wszystkie problemy.
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Damian|Beton

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 9
  • Dołączył: 22 maja 2015, o 14:55
  • Lokalizacja: 71
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 0

(#3) Napisano 29 kwie 2017, o 22:12

Użytkownik ZoRRo napisał:
Spróbowałbym od zmiany trybu zgodności.


p.s. po co format, wyrzucenie z 3 piętra przez okno rozwiązuje wszystkie problemy.



Jak zmienić tryb zgodności w cs na steamie? Bo jak próbuję przez ikonę skrótu csa na pulpicie to nie ma nawet w właściwościach zakładki zgodność.
-------> Betoniara_PL <-------

Axl

    Główny Administrator

  • Awatar użytkownika
  • Główny Administrator
  • Posty: 3308
  • Dołączył: 18 kwie 2011, o 03:53
  • Postawione piwa: 46
  • Otrzymane piwa: 364

(#4) Napisano 30 kwie 2017, o 00:02

Reinstalacja steama nie pomoze gdy nie wyczyscisz rejestru z pozostałych wpisów, dlatego jesli ponownie instalujesz steamam a sie za abrdzo nie znasz to instalujesz go na innym dysku/partycji. Niekoniecznie też musi to być wina steama, byc moze sterownik nie ogarnia np nowszego kodowania dzwieku.
Obrazek
Siłka koks i kreatyna zrobią z ciebie skurwysyna. A nie jakieś piwko, wódeczka i jointy.

ZoRRo

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 433
  • Dołączył: 2 cze 2011, o 00:05
  • Lokalizacja: Los Angeles
  • Postawione piwa: 6
  • Otrzymane piwa: 72

(#5) Napisano 30 kwie 2017, o 00:33

Po prostu musisz znaleźć ścieżkę, gdzie ten counter-strike ma ścieżkę do pliku .exe, u mnie to D:\Steam\steamapps\common\Half-Life\hl.exe i tam we właściwościach-zgodność-uruchom w trybie zgodnosci z windows xp
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Wróć do Problemy



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •