Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Propozycja podań

Propozycje oraz pytania dotyczące forum oraz zażalenia na użytkowników itp

usmiechniety

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 69
  • Dołączył: 26 lis 2016, o 00:19
  • Lokalizacja: Jarosław
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 1

(#1) Napisano 29 lis 2016, o 15:13

Moja propozycja jest taka. Jeśli jest podanie o Admina, to czego nie może być innych podań. Np: moderator, Un Ban, Grafik. Może by coś takiego założył?

Rudziutka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2052
  • Dołączył: 13 sie 2013, o 23:14
  • Lokalizacja: Leśna Podlaska
  • Postawione piwa: 510
  • Otrzymane piwa: 780

(#2) Napisano 29 lis 2016, o 15:47

Bo moderatora, lub kogoś do ABW CSL (to jest nasz UB TEAM) wybierają czerwoni :)
Na grafika można się zgłosić, ale decyzja też należy do czerwonych. Tak już u nas jest i raczej się to nie zmieni.

ipoco

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 259
  • Dołączył: 3 lip 2013, o 22:26
  • Postawione piwa: 14
  • Otrzymane piwa: 14

(#3) Napisano 29 lis 2016, o 16:22

Jak zauważyliśmy moderatorzy globalni oraz administracja ma własne życie prywatne, brak czasu na sprawy mniej ważne typu odwołania oglądania demek. Gdzie powinna być postawiona ostateczna decyzja co z danym tematem robimy. Jest od tego ABW CSL kiedy odwiedził forum 7 kwie 2016, o 20:53. Wiec nie ma osoby takiej która weźmie za to odpowiedzialność. Moja propozycja jest następująca zrobić rekrutacje na te range. Polegałaby ona na zebraniu kilku chętnych daniu im wybrane demko z cheatem do rozpisania. Najlepiej rozpisane demka czy demko zalezy ilu osob bycie chcieli na te range.
Czas ponoc goi rany : Ja jestem i robię za trzech ^^

Magik^

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 26
  • Dołączył: 9 paź 2016, o 02:08
  • Postawione piwa: 3
  • Otrzymane piwa: 0

(#4) Napisano 29 lis 2016, o 16:35

Ja jestem na nie. Administracja, jeżeli kogoś wybierze to wie za co i dlaczego. Nie wiem jak u nich te wybieranie wygląda, więc ciężko stwierdzić, co byłoby lepsze. No ale cóż...

usmiechniety

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 69
  • Dołączył: 26 lis 2016, o 00:19
  • Lokalizacja: Jarosław
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 1

(#5) Napisano 29 lis 2016, o 16:38

Użytkownik ipoco napisał:
Jak zauważyliśmy moderatorzy globalni oraz administracja ma własne życie prywatne, brak czasu na sprawy mniej ważne typu odwołania oglądania demek. Gdzie powinna być postawiona ostateczna decyzja co z danym tematem robimy. Jest od tego ABW CSL kiedy odwiedził forum 7 kwie 2016, o 20:53. Wiec nie ma osoby takiej która weźmie za to odpowiedzialność. Moja propozycja jest następująca zrobić rekrutacje na te range. Polegałaby ona na zebraniu kilku chętnych daniu im wybrane demko z cheatem do rozpisania. Najlepiej rozpisane demka czy demko zalezy ilu osob bycie chcieli na te range.


Ja jestem za Twiom pomysłem. Jak coś to ja się pisze na ten pomysł, bo jest bardzo dobry ;)

ipoco

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 259
  • Dołączył: 3 lip 2013, o 22:26
  • Postawione piwa: 14
  • Otrzymane piwa: 14

(#6) Napisano 1 gru 2016, o 16:10

Co robimy z ta propozycja?

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#7) Napisano 1 gru 2016, o 17:46

Moim zdaniem ktoś powinien przejąć stołek ABW Bo nikogo takiego nie ma. Ja mam pewnego kandydata.

Rudziutka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2052
  • Dołączył: 13 sie 2013, o 23:14
  • Lokalizacja: Leśna Podlaska
  • Postawione piwa: 510
  • Otrzymane piwa: 780

(#8) Napisano 1 gru 2016, o 22:20

Użytkownik zielone_jon.. napisał:
Moim zdaniem ktoś powinien przejąć stołek ABW Bo nikogo takiego nie ma. Ja mam pewnego kandydata.


Jeżeli masz kandydata na to stanowisko to śmiało podeślij swoją propozycję na priv do Administratorów/Moderatorów/Sous-Moderatorów.
Nie przeczę, że aktywność ABW CSL nie jest powalająca, ale oni działają nawet nie wiecie kiedy ;)

ipoco

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 259
  • Dołączył: 3 lip 2013, o 22:26
  • Postawione piwa: 14
  • Otrzymane piwa: 14

(#9) Napisano 1 gru 2016, o 22:42

Czasami sa potrzebni przez kilka dni oglądnąć demko rozpisać dodać komentarz podsumować post ależ ile to idzie czekać? W sprawie ogladniecia odwolania mi chodzi.

usmiechniety

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 69
  • Dołączył: 26 lis 2016, o 00:19
  • Lokalizacja: Jarosław
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 1

(#10) Napisano 8 gru 2016, o 01:27

Jakby była możliwość to mógłbym się zaliczyć do Waszego teamu, czyli: moderator i ub. Znam się na tym, iż miałem tą funkcje bardzo długo. No ale to już decyzja nie do mnie nalezy, tylko do wyższych swer...

Zdzisiek

    Admin serwera:
    DD2, DM,

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 293
  • Dołączył: 3 lis 2015, o 10:16
  • Lokalizacja: Leszno
  • Postawione piwa: 89
  • Otrzymane piwa: 51

(#11) Napisano 8 gru 2016, o 09:23

uśmiechnięty odpuść sobie na razie, jesteś z nami na forum 13 dni, daj się poznać :)
Proponował bym kogoś z administracji lub z stałych pewnych graczy.
Obrazek

usmiechniety

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 69
  • Dołączył: 26 lis 2016, o 00:19
  • Lokalizacja: Jarosław
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 1

(#12) Napisano 8 gru 2016, o 16:44

Okej. To było moja propozycja tylko. W sumie masz racje, za mały mam tutaj staż .
Temat można zamknąć.

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#13) Napisano 8 gru 2016, o 17:05

Ja z mojej strony mogę dać dwie kandydatury na to stanowisko. 1 z nich jest Hedonista no dużo chyba nie muszę mówić że znamy się już bardzo dobrze. Bez problemowy admin ogarnia wszystko z demkiem nie ma problemów myślę że można dać mu szansę. 2 to Ipoco myślę że chłopak się nada ogarnięty kultura jest bez problemowy więc i tu nie widzę problemu by przejął taką rolę. Gdy przyszedł od razu wykazał się chęcią rozpisywania demka itp zgłaszał czity itp myślę że bez problemu da radę. Generalnie z mojej strony obaj się nadają na to stanowisko więc tu już niech decyduje H@ czy to będzie jedna osoba czy też dwie.

usmiechniety

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 69
  • Dołączył: 26 lis 2016, o 00:19
  • Lokalizacja: Jarosław
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 1

(#14) Napisano 8 gru 2016, o 18:18

Nie dacie się innym wykazać tylko pchacie tych którzy mają już jakieś rangi... Pierwszy raz widzę coś takiego, że nie ma podań na inne rangi.. No, ale trudno taki macie zwyczaj. Róbcie sobie co chcecie, jak dla mnie temat zamknięty.

Zwierze

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 830
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 20:43
  • Postawione piwa: 42
  • Otrzymane piwa: 168

(#15) Napisano 8 gru 2016, o 22:39

Odnoszac sie do postu Zielonego Jondra i kandydatow na ABW czyli Hedonisty oraz ipoco to nie ujmujac nic adminowi ipoco uwazam, ze nie nadaje sie na to stanowisko z powodu braku doswiadczenia jak i predyspozycji. Samo zaufanie w przypadku tego stanowiska nie wystarczy.

Hedonista jest adminem bardziej doswiadczonym, lepszym graczem co wyraznie pokazuje porownanie wszystkich statystyk z serwerow obu panow, zagralem z nim setki mixow i rozpisywalismy wielu ludzi, ktorzy byli 100 razy bardziej skomplikowanymi przypadkami niz plajery cs seti na nsie na ffa.

Stanowisko ABW dla ziomka, ktory ile jest adminem? Jest nim chociaz 2 miesiace? Co on takiego pokazal przez te 2 miesiace?

Jak na razie to wykazal sie tym, ze kiedy admin msi.templar dostal bana na blu to ja i Hedonista(zorro rowniez sie dolozyl) robilismy wszystko by go wybronic , a szanowny pan ipoco napisal w tym czasie tu takiego posta ktorego tu pozwole sobie zacytowac.

"Nic z tym nie zrobimy ;) Zbanowali go tam to trudno moze i latal odpalony ;) Nie powiem gralem z nim troche mial jakies dziwne info ale staly gracz wiec myslalem ze czysty;)"

Jakos jednak cos z tym zrobilismy chlopcze.

I Ty serio Jonder takiego goscia na abw proponujesz? Ile on ma godzin na steam wgl bo konto prywatne, wiec podejrzewam ze niewiele i to ukrywa.

Wróć do Propozycje / Pytania / Zażalenia / Sprawy ogólne serwerów



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •