Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Ranking na serwerach, 2k16.

Propozycje oraz pytania dotyczące forum oraz zażalenia na użytkowników itp

Parker

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 2083
  • Dołączył: 16 kwie 2013, o 23:41
  • Lokalizacja: Tarnobrzeg
  • Postawione piwa: 112
  • Otrzymane piwa: 222

(#16) Napisano 19 kwie 2016, o 22:28

Cytat:
-każdy pracuje na siebie, nie zależy od gry innych ludzi liczy się skill


Nope, nie liczy się skill liczy się czas spędzony na serwerze, żeby nabić jak najwięcej na plus.

Cytat:
-każdy gracz ma równe szanse ile zabiłeś tyle masz, nie jest sprawiedliwe to ze jeden zabije pięciu słabych i ma ledwo kilka punktów a drugi ma farta i za 2 ma tyle samo.


No to samemu sobie przeczysz. To, że ktoś fartem czasem kogoś zabije nie znaczy, że ranking jest niesprawiedliwy. Zabijesz słabego dostajesz mało dobrego dostajesz więcej. To, że słaby zabije czasem lepszego to już normalne.

Cytat:
- punkty za pakę powinny jakieś być liczone aby nie odbiegać w poszukiwaniu fragów a pilnować paki/rozbrajać


No właśnie a nie są w zwyczajnym rankungu.
Cytat:
wada ciężej kogoś wyprzedzić i dostać się do top 15 ale weryfikuje to najlepszych a nie farciarzy


Owszem, zweryfikuje to osoby, które najwięcej siedzą na serwerze. :)
Obrazek
Obrazek

xManiek77x

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1308
  • Dołączył: 13 wrz 2013, o 15:40
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Postawione piwa: 188
  • Otrzymane piwa: 196

(#17) Napisano 19 kwie 2016, o 22:34

Uważam , że trochę za dużo zabiera pkt za to gdy zabije Cię początkujący gracz czy tam któryś z niskim rankingiem.Wczoraj miałem taką sytuację gdzie gracz o nicku "KRASNAL" zabił Mnie raz i od razu -30 pkt gdzie na 30 pkt czasami morduję kilka dobrych rund. Później zabija Mnie "KRASNAL" i "talerz" 10 razy przez 2 mapy i mam prawie -300 pkt co Ja tyle pkt zrobię w 4 godzin grania gdy dobrze Mi idzie i jest ogarnięty team. A gdy Ja zabijam z gracza z rankingiem 1 lub 2 to dostaję max 8 pkt, a tak średnio to daje 2pkt za frag. Czasami miałem statystyki 20:4/7 i nadal pkt miałem na minus.Dlaczego bo dedy miałem właśnie od graczy o bardzo niskim rankingu.Więc troszkę jest nie ferr w obec Nas, którzy staramy się utrzymać w top15.
Obrazek

" Kto obroni Nas przed policją ? "
Obrazek

Axl

    Główny Administrator

  • Awatar użytkownika
  • Główny Administrator
  • Posty: 3308
  • Dołączył: 18 kwie 2011, o 03:53
  • Postawione piwa: 46
  • Otrzymane piwa: 364

(#18) Napisano 20 kwie 2016, o 13:56

Wlasnie na tej zasadzie to dziala i dlatego dalej jestescie w top15 bo jestescie w stanie to nadrobic.
Tak samo ma to zachecic poczatkujacego do zdobywania punktow i pniecia sie w rankingu.
Obrazek
Siłka koks i kreatyna zrobią z ciebie skurwysyna. A nie jakieś piwko, wódeczka i jointy.

xManiek77x

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1308
  • Dołączył: 13 wrz 2013, o 15:40
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Postawione piwa: 188
  • Otrzymane piwa: 196

(#19) Napisano 22 kwie 2016, o 13:13

no tak niby da się nadrobić ale troszkę do przesady po -30 pkt za 1 deda ? Zrozumiem z pietnastaka :)
Obrazek

" Kto obroni Nas przed policją ? "
Obrazek

Axl

    Główny Administrator

  • Awatar użytkownika
  • Główny Administrator
  • Posty: 3308
  • Dołączył: 18 kwie 2011, o 03:53
  • Postawione piwa: 46
  • Otrzymane piwa: 364

(#20) Napisano 22 kwie 2016, o 13:38

Nie rozumiesz :)
Chodzi o ustabilizowanie gornego pulapu punktow.
Teraz top1 ma 15tys pt a nie 100tys pt.

-15 pt dla dobrego gracza byloby zbyt latwe do odrobienia. A skoro pukty by latwo wpadaly to by gracz nabijal godziny bo wtedy tak naprawde liczylby sie czas na serwie. A nowy gracz mialby znowu zbyt dluga droge by osiagnac pulap trzycyfrowego wyniku.

Teraz wystarczy sobie wejsc w top15 i zobaczyc ze czas spedzony na serwie ma sie nijak do ilosci punktow.
Obrazek
Siłka koks i kreatyna zrobią z ciebie skurwysyna. A nie jakieś piwko, wódeczka i jointy.

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#21) Napisano 22 kwie 2016, o 14:16

Ja wchodziłem jak WGW miał prawie 40 koła pkt i wygrałem topkę i nie tylko ja bo widziałem osoby które dają radę dostać się do top15. Teraz jest bez sensu bo zabiera za dużo pkt ja za bota dostaję 3 pkt on za mnie ze 20 albo i więcej. Ja wiem że świeży gracz musi otrzymywać jakąś ilość pkt by szedł w górę ale jakieś granice. Bo ja wchodzę bije mnie 3 lub 4 nowych grajków i w plecy 100pkt a żeby to odrobić muszę zabić z 15 typa chyba że pakę położę to szybciej. Mi to tam lotto.

Axl

    Główny Administrator

  • Awatar użytkownika
  • Główny Administrator
  • Posty: 3308
  • Dołączył: 18 kwie 2011, o 03:53
  • Postawione piwa: 46
  • Otrzymane piwa: 364

(#22) Napisano 22 kwie 2016, o 17:59

Dlatego bo jestes "dobry" zabicie tych kilkunastu graczy do utrzymania swojej pozycji jest osiągalne, paczka tez ma swoje zadanie i tak jak napisaleś lepiej ją podłozyć niż nie podkładać.
Obrazek
Siłka koks i kreatyna zrobią z ciebie skurwysyna. A nie jakieś piwko, wódeczka i jointy.

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#23) Napisano 22 kwie 2016, o 18:31

No tylko trzeba ją jeszcze położyć. A jak nie uda się to jest się w plecy kolejne pkt. A jak ją wyrzucam chodz ja tego nie robię albo rzadko kiedy to tracę tylko 2 pkt to trochę do bani. Bo ktoś może wyrzucać ją cały czas by nie tracić 15 pkt a tylko 2.

Wróć do Propozycje / Pytania / Zażalenia / Sprawy ogólne serwerów



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •