Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Propozycja Przenoszenia Graczy

Propozycje oraz pytania dotyczące forum oraz zażalenia na użytkowników itp

Silence!

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 26
  • Dołączył: 13 wrz 2016, o 22:37
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 0

(#1) Napisano 10 mar 2017, o 01:32

Witam.

Chciałbym zaproponować abyście wgrali na Wasze serwery plugin, który będzie przekierowywał graczy na inny serwer w sytuacji gdy wybrany będzie pełny. Sądzę, że nieraz już ktoś z Was próbował wbić na Lamersów i tu bum nie ma miejsca to co robi ? idzie na inną sieć .

Po co tracić też tak graczy, którzy chcą w danej chwili pograć a nie wyczekiwać na wolny slot. Nie wszyscy mają Wasze serwery w znajomych a też często znajduje się dzięki "wszystkie serwery" gdzie jednorazowo próbuje wbić i jak nie ma miejsca to rezygnuje i idzie dalej a tak to wbije na inny serwer i może zostanie ;)

To znalazłem w sieci może pomoże jakbyście byli zainteresowani : https://amxx.pl/topic/305-simple-redirection/

Pozdrawiam ;)
Obrazek

Arcanix

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 687
  • Dołączył: 26 kwie 2014, o 15:01
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 50

(#2) Napisano 10 mar 2017, o 09:38

Pomysł tak głupi że szkoda mi to komentować ale napiszę... Ja osobiście gram tylko i wyłącznie na ffa CS-LAMERS i może sobie nie życzę żeby mnie przynosiło na dd2 lub dm, jakbym chciał tam grać to bym grał, to się nazywa już ograniczenie wolności, nie wiem jak można takie pomysły dawać...

xManiek77x

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1308
  • Dołączył: 13 wrz 2013, o 15:40
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Postawione piwa: 188
  • Otrzymane piwa: 196

(#3) Napisano 10 mar 2017, o 09:51

zbędny plugin :)
Temat aut !!.

Poproszę o argumenty.
Obrazek

" Kto obroni Nas przed policją ? "
Obrazek

serio?

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 179
  • Dołączył: 12 gru 2016, o 20:49
  • Postawione piwa: 24
  • Otrzymane piwa: 11

(#4) Napisano 10 mar 2017, o 11:23

ale trzeba przyznać że chłopak troche racji ma :D
I TAK CIĘ KIEDYŚ DOPADNĘ !! !! :dealwithit: 2pistolety

Kubi

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 732
  • Dołączył: 26 wrz 2012, o 17:59
  • Postawione piwa: 154
  • Otrzymane piwa: 83

(#5) Napisano 10 mar 2017, o 12:37

Były juz pewne dyskusje na ten temat i skonczylo sie na tym, ze na Lamersie nigdy takowego pluginu nie bedzie. Jednak owy plugin stal sie na innych serwerowniach bardzo popularny, ciezko powiedziec czy przeniesie wiecej pozytku, czy szkód. Idę z duchem czasu i powiem, ze temat warty przemyslenia.

Sekusz

    Admin serwera:
    Multiadmin

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 202
  • Dołączył: 3 kwie 2016, o 11:40
  • Postawione piwa: 26
  • Otrzymane piwa: 4

(#6) Napisano 10 mar 2017, o 14:57

Tak jak Arcanix napisał, są stali gracze, którzy grają tylko na jednym serwerze, więc jeśli owy serwer byłby pełny, to nie chcieliby, aby przenosiło ich na inny, zaś z drugiej strony są też nowi gracze, tak jak napisał autor i to mogłoby się im przydać. Summa summarum jestem neutralnie nastawiony do tego pluginu, choć bardziej mój głos jest na nie, aniżeli na tak. :)
Obrazek

CZK

    Cham i prostak!

  • Awatar użytkownika
  • Cham i prostak!
  • Posty: 763
  • Dołączył: 27 kwie 2011, o 01:40
  • Postawione piwa: 15
  • Otrzymane piwa: 393

(#7) Napisano 10 mar 2017, o 17:44

2 obrażalskich graczy kontra niejednokrotnie kilkanaście osób, które potencjalnie mogłyby polubić serwery CSL i zostać dłużej niż na dzień. Głosujecie na serwery, żeby były wyżej, kiedy już wyżej są i są bardziej widoczne w sieci, to czemu by z tego faktu nie skorzystać? ;> Ja tam widzę więcej plusów niż minusów.

Dodam również, nie ubliżając FFA, że z tego co kojarzę, to DD2 jest częściej i dłużej pełny aniżeli FFA, więc byłoby to z korzyścią dla serwera.
Wasze piwa dosłownie idą na szczytny cel.:devil: Obrazek

xManiek77x

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1308
  • Dołączył: 13 wrz 2013, o 15:40
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Postawione piwa: 188
  • Otrzymane piwa: 196

(#8) Napisano 10 mar 2017, o 20:08

Użytkownik xManiek77x napisał:
zbędny plugin :)
Temat aut !!.

Poproszę o argumenty.


Pierwsze co to lagi na serwerach ( nie nie widnieje to po Mojej stronie bo nie jeden gracz się skarży więc jest to wina raczej po stronie serwera, kolejne obciążenie serwera pluginem i inne tego typu bzdety. Po co i gdzie chcecie kogoś wywalać ? Chcesz zagrać u Nas ? poczekaj chwilę :sciana:

" Cierpliwość jest cnotą !! "
Obrazek

" Kto obroni Nas przed policją ? "
Obrazek

Silence!

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 26
  • Dołączył: 13 wrz 2016, o 22:37
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 0

(#9) Napisano 11 mar 2017, o 00:00

Masz racje "Cierpliwość jest cnotą" tylko że wybacz przychodzę po pracy zmęczony i czasami wole iść na inny ( Bez obrazy są serwery również fajne i mogą przez właśnie takie sytuacje podbierać ludzi ) a w trakcie gry wybacz nie będę zerkał czy na lamersach jest miejsce. Dodam również, że ja jestem za Waszą siecią więc wrócę a taki gracz losowy, który dopiero zaczyna zabawę po przerwie to ma wybrać waszą sieć bo Ty mówisz że fajna ? To dla niego zbyt mało woli serwery gdzie może wbić pograć a nie wyczekiwać na miejsce i ewentualnie słuchać to kup se slota ... Bo czemu ma wydawać pieniążki ? Mimo iż Cs 1.6 po wejściu CS:GO stracił wiele graczy to i tak jest bardzo dużo serwerów i przez to można szukać tego swojego ;)

Co do obciążenia serwera to uważam że skoro są takie problemy to może powinno się zmienić maszynę ? Jest dużo serwerów bardziej sądzę zasyfionych czasami pluginami " z dupy" i nie ma lagów ani takich problemów więc czemu tu są :] ?
Obrazek

Arcanix

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 687
  • Dołączył: 26 kwie 2014, o 15:01
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 50

(#10) Napisano 11 mar 2017, o 10:36

Z resztą to wasze serwy, więc cofam to co napisałem robta jak chcesz, ale jak dla mnie to jest chamskie przekierowanie na coś czego może sobie nie życzę, no ale teraz sporo stron www tak robi więc jak wszyscy to i tu :) ja mam vipa to o tak wejdę, więc mój głos można pominąć. Tylko jeżeli ktoś chce pograć na poważnie na takim ffa jak ja to sobie da radę bez żadnych przekierowan :) ale jak ma to pomoc w frekwencji to wgrywajcie :)

ŁAPA

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 486
  • Dołączył: 3 lut 2013, o 18:36
  • Postawione piwa: 153
  • Otrzymane piwa: 170

(#11) Napisano 11 mar 2017, o 13:05

Dla mnie osobiście jest to zbędne, bo przyjemność czerpię tylko z grania na DD2 only,
ale jeśli miałoby to przynieść korzyści dla serwera to nie myślę o sobie i jestem na tak.
Oczywiście pod warunkiem, że nie będzie obciążało serwera, bo ,,Silence!,, to nie zawsze wina sprzętu graczy.
Przykładowo na FFA jak wbijałem z nudów, bo DD2 padło czy coś w tym stylu, to na FFA zawsze widzę u siebie niższy ping.
Po mojemu najwięcej zależy od tego, gdzie jest serwer postawiony i na jakich warunkach (Za bardzo się na tym nie znam, ale logicznie myśląc na to wychodzi.Hajsy), Jeśli plugin nie powodowałby wyższego pingu czy tam innych usterek to dla dobra serwera jestem jak najbardziej na tak.
W przeciwnym wypadku stanowcze nie :)
Chcesz ze mnie kpić?
Nie poczułem nic, daj bis
Nie powiedziałeś tego w ryj
To nie powiedziałeś nic

Silence!

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 26
  • Dołączył: 13 wrz 2016, o 22:37
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 0

(#12) Napisano 11 mar 2017, o 19:20

LAPA nie chodziło mi o maszyny graczy tylko maszynę na której postawiony jest serwer właśnie o to gdzie jest postawiona i jakie ma specyfikacje sprzętowe. Sam bardzo dawno miałem serwer jak jeszcze 1.6 był w modzie i dużo osób kiedyś brało serwery z FRANCJI lub innych dziwnych lokalizacji bo wychodziło to taniej tylko że Oni mieli potem ping wysoki i lagi a ja u Sb nie miałem i tu jest pewnie tak samo.
Obrazek

ŁAPA

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 486
  • Dołączył: 3 lut 2013, o 18:36
  • Postawione piwa: 153
  • Otrzymane piwa: 170

(#13) Napisano 11 mar 2017, o 21:35

Aha:)
Specyfikacji sprzętowych nie znam i gdzie jest postawiony też nie wiem, ale żeby serwer hulał na lepszych warunkach to i tak oczywistym jest, że w grę wchodzą hajsy :D
Chcesz ze mnie kpić?
Nie poczułem nic, daj bis
Nie powiedziałeś tego w ryj
To nie powiedziałeś nic

CZK

    Cham i prostak!

  • Awatar użytkownika
  • Cham i prostak!
  • Posty: 763
  • Dołączył: 27 kwie 2011, o 01:40
  • Postawione piwa: 15
  • Otrzymane piwa: 393

(#14) Napisano 11 mar 2017, o 23:38

Użytkownik Silence! napisał:
Sam bardzo dawno miałem serwer jak jeszcze 1.6 był w modzie i dużo osób kiedyś brało serwery z FRANCJI lub innych dziwnych lokalizacji bo wychodziło to taniej tylko że Oni mieli potem ping wysoki i lagi a ja u Sb nie miałem i tu jest pewnie tak samo.



Rozwiń co masz na myśli, bo nie rozumiem. Sugerujesz, że lecimy po kosztach i korzystamy z usług zagranicznych maszyn?

Wszystkie 3 serwery według mojej wiedzy są ulokowane w Warszawie, Shooters, 1Shot1Kill i Zabijaka.pl są obok pukawki najlepszymi możliwościami wyboru, dlatego sugerowanie, że lecimy po kosztach jest co najmniej nie na miejscu.

Wracając do tematu przekierowywania, należałoby ściągnąć Szpeców do wypowiedzenia się na temat ewentualnych obciążeń spowodowanych wgraniem pluginu.
Wasze piwa dosłownie idą na szczytny cel.:devil: Obrazek

Silence!

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 26
  • Dołączył: 13 wrz 2016, o 22:37
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 0

(#15) Napisano 12 mar 2017, o 01:21

Użytkownik CZK napisał:
Rozwiń co masz na myśli, bo nie rozumiem. Sugerujesz, że lecimy po kosztach i korzystamy z usług zagranicznych maszyn?

Wszystkie 3 serwery według mojej wiedzy są ulokowane w Warszawie, Shooters, 1Shot1Kill i Zabijaka.pl są obok pukawki najlepszymi możliwościami wyboru, dlatego sugerowanie, że lecimy po kosztach jest co najmniej nie na miejscu.

Wracając do tematu przekierowywania, należałoby ściągnąć Szpeców do wypowiedzenia się na temat ewentualnych obciążeń spowodowanych wgraniem pluginu.


Nie sugeruje nic z tych rzeczy, troszeczkę mylnie to zrozumiałeś, chodziło mi o fakt że rożne są maszyny z serwerowniach i aby coś powiedzieć na ten temat szerzej musiałbym się temu przyglądnąć aczkolwiek nie uważam aby taki plugin stworzył aż taki problem z lagami.
Obrazek

Wróć do Propozycje / Pytania / Zażalenia / Sprawy ogólne serwerów



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron