Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Serwer smiech na sali

Propozycje oraz pytania dotyczące forum oraz zażalenia na użytkowników itp

PsychoPan

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 27
  • Dołączył: 4 maja 2017, o 16:40
  • Postawione piwa: 10
  • Otrzymane piwa: 4

(#1) Napisano 18 lip 2017, o 15:39

Cały dzien dzisiejszy 3 gosci na wh gralo sobie od 8/9 do teraz i rozpierdalaja wszystkich , kazdy ucieka ze serwera mówiąc ze to ch,ujowy serwer bez adminow i trudno sie nie zgodzic xDDD. Sam dzis gralem troche i nikt nie wszedł oprocz Hectora na ile na 30 minut? Widac ze macie wypierdolone na ten serwer jak przez caly dzien dzisiajszy i wczoraj lataja same odpały a nikt nie raczy wejsc na serwer i dziwicie sie ze macie 5 osob ? w tym 4 na wh ? Smiech na sali. Szkoda ze vipa kupilem jak tak ma sie tu dziać :) szkoda slow na was

Czekam na hejty " codziennie aktywnych administratorów zajmujących się serwerem na cs.lamers." :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Szarmancki Los Pederasta

    Mam na Was oko!

  • Awatar użytkownika
  • Mam na Was oko!
  • Posty: 317
  • Dołączył: 25 paź 2015, o 16:27
  • Postawione piwa: 58
  • Otrzymane piwa: 27

(#2) Napisano 18 lip 2017, o 16:46

Niestety okres wakacyjny o którym już było mówione wiele razy , żeby dołożyć tych adminów a najlepiej takich co siedzą od południa chociaż , wiadomo że nikt nie będzie siedział 24/h i pilnował, choć ten plugin powinien wyłapywać więcej . Ja sam nawet jakbym miał admina to dostępny jestem tylko po pracy popołudniami , nie wiem jak inni z czasem wyglądają . Temat rzeka ;)
Obrazek
Obrazek

HectorZKS

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 120
  • Dołączył: 23 kwie 2017, o 20:22
  • Lokalizacja: Płock
  • Postawione piwa: 13
  • Otrzymane piwa: 4

(#3) Napisano 18 lip 2017, o 20:13

Odnosząc się do mojej osoby to niestety mam remont domu i nie mam możliwosci bycia cały czas.
Ale zawsze na godzinke, dwie wpadnę
Tez jestem za dodaniem kolejnych adminów.
Szlachta z Mazowsza !

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#4) Napisano 18 lip 2017, o 20:37

Po co tyle gadania płaczu na forum. Kupować steam i tyle wysmaruj podanie i masz po kłopocie. Jak tak bardzo was wku czity to po co grasz na NS skoro wystarczy parę złoty żeby mieć większą przyjemność z gry.

Wróć do Propozycje / Pytania / Zażalenia / Sprawy ogólne serwerów



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron