Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Serwer CS GO

Propozycje oraz pytania dotyczące forum oraz zażalenia na użytkowników itp

MendoX

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 46
  • Dołączył: 25 sty 2016, o 19:20
  • Postawione piwa: 16
  • Otrzymane piwa: 3

(#1) Napisano 8 lis 2017, o 23:02

Cześć,

Bardzo dawno mnie tu nie było niektórzy może mnie jeszcze pamiętają inni pewnie nie cóż, tak bywa, koniec głupot :samobojstwo: . Czy cała administracja i gracze zastanawiali się nad postawieniem serwera właśnie w cs go, spora cześć osób już się przesiadła na GO, jak dobrze sięgam pamięcią to był już taki serwer, może warto by było odświeżyć to. Zapewne beda komentarze o środki pieniężne, zdaje sobie sprawę ze to kosztuje, ale właśnie moze pora na zmiany i zamiast 1.6 isc z duchem czasu i postawić GO. Temat luźny myślę ze każdy może się wypowiedzieć ;)

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#2) Napisano 9 lis 2017, o 16:18

Jak na razie to ledwo to idzie z FFA a gdzie CS GO po 2 cs 1.6 to klasyka gatunku i ja osobiście wolę 1.6 niż GO. Generalnie nie jestem przeciwko ale najpierw trzeba mieć sponsora na to bo ludzi ciężko zachęcić do wysyłania kasy na obecne serwery tak więc ciężko to widzę.

Prokuratura

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 3
  • Dołączył: 18 paź 2017, o 07:08
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#3) Napisano 10 lis 2017, o 10:59

Był kilka razy serwer csgo i jak zawsze kończyło się to niewypałem. Nie ma żadnych korzyści wynikających z grania na serwerze nieoficjalnym - Brak dropa, brak expa.

Wróć do Propozycje / Pytania / Zażalenia / Sprawy ogólne serwerów



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •