Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Sous Moderator - Ankieta

Ważne komunikaty

Ankieta: Kto według Ciebie jest najlepszym kandydatem na stanowisko Sous Moderatora?

Czas głosowania minął 7 lis 2015, o 01:01

Fuck bad guy
4
9%
Verona
4
9%
Sivi
11
24%
bzzzyyyQQQuś
1
2%
nOthinG
4
9%
???
21
47%
 
Liczba głosów : 45


Czas ponoc goi rany Nagroda (1)

    Admin serwera:
    DD2, FFA, DM, ABW CSL

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1093
  • Dołączył: 1 lut 2014, o 17:57
  • Lokalizacja: Łódź
  • Postawione piwa: 29
  • Otrzymane piwa: 407

(#1) Napisano 5 lis 2015, o 01:01

Z wielką przyjemnością chciałbym ogłosić nabór na Sous Moderatora naszej sieci. W tym temacie można zagłosować na kandydującego użytkownika/admina na to stanowisko. W takim razie proszę o przemyślenie głosu, gdyż głosu nie można cofnąć a zagłosować można tylko raz! Z dwóch kandydatów którzy otrzymają największą ilość głosów Administracja wyłoni Zwycięzce! który będzie miał zaszczyt pełnić te funkcję! Także każdy ma równe szanse, do dzieła!

Ned

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 311
  • Dołączył: 13 paź 2011, o 21:49
  • Postawione piwa: 20
  • Otrzymane piwa: 121

(#2) Napisano 5 lis 2015, o 08:37

Kandydat może być tylko jeden, dobry zabójca, fenomenalny strzelec, świetny menager, wyborny wódz, doskonały admin, genialny wizjoner, król podrywu i rozpusty, pierwszorzędnej urody, wybitny, nieziemski, czaderski, odlotowy, one and only rudy in the world, nothing. Tam gdzie on startuje administracja nie ma co wybierać, może tylko życzyć mu powodzenia, niech jego rudy blask dalej prowadzi nas do sukcesów

huti

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 429
  • Dołączył: 1 sty 2013, o 20:26
  • Lokalizacja: Przemyśl
  • Postawione piwa: 26
  • Otrzymane piwa: 113

(#3) Napisano 5 lis 2015, o 10:05

Brak mi tu opcji "nikt, z wyzej wymienionych".
(Counter-Terrorist) [Osu] SWIATECZNA PIKIETA* : ale jak ktos ci daje komende
(Counter-Terrorist) [Osu] SWIATECZNA PIKIETA* : to sie do niej masz przystosowac (Counter-Terrorist) [Osu] SWIATECZNA PIKIETA* : a nie pajacowac

Rudziutka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2052
  • Dołączył: 13 sie 2013, o 23:14
  • Lokalizacja: Leśna Podlaska
  • Postawione piwa: 510
  • Otrzymane piwa: 780

(#4) Napisano 5 lis 2015, o 10:10

Jedną osobę spośród zgłoszonych trzeba wybrać, więc prosimy o głosy :)

Kondzik

    Admin serwera:
    DD2, FFA.

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 566
  • Dołączył: 10 maja 2014, o 20:53
  • Lokalizacja: Jedlicze/Rzeszów
  • Postawione piwa: 32
  • Otrzymane piwa: 102

(#5) Napisano 5 lis 2015, o 11:03

Nie wiem czy nie lepiej by było poprostu wpisywać głos w komentarzu chyba, że potem będzie weryfikowane z jakiego konta został oddany głos aby uniknąć celowego zakładania konta na tą okazję ;)
Jeśli o mnie chodzi to mi to nie przeszkadza z tym, że nie wiem jak inni się na to zapatrują.
Tata zawsze mi mówił ,że nauka jest najważniejsza. Masz wiedzę masz wszystko ;)

Axl

    Główny Administrator

  • Awatar użytkownika
  • Główny Administrator
  • Posty: 3308
  • Dołączył: 18 kwie 2011, o 03:53
  • Postawione piwa: 46
  • Otrzymane piwa: 364

(#6) Napisano 5 lis 2015, o 11:07

To jest raczej do sprawdzenia.
A po za tym to:
Obrazek

standardowy mem Axlka :D
Obrazek
Siłka koks i kreatyna zrobią z ciebie skurwysyna. A nie jakieś piwko, wódeczka i jointy.

~ yay ~, for Equestria!

    Admin serwera:
    SZMAJL

  • Awatar użytkownika
  • DIDZEJ CSL
  • Posty: 1411
  • Dołączył: 20 gru 2012, o 17:23
  • Postawione piwa: 29
  • Otrzymane piwa: 195

(#7) Napisano 5 lis 2015, o 13:20

fuck bad guy - zrobił sobie jaja ze zgłoszenia, "szukam sobie obowiązku nowego w pewnym celu", hueee, hihihi. Mojego głosu to za to nie dostaniesz :-D
Verona - nawet admina nie dostał przez swoje zachowanie, ale na Moderatora (z większymi uprawnieniami) go zostawiliście? Dowcipnisie. Wszystkie głosy oddane na niego to głosy zmarnowane, przecież nikt mu koloru nie da ;)
Sivi - ten to przez dwa miesiące nie potrafił się wywiązać ze swoich zadań jako "Didżej" (bez jakiejkolwiek informacji)... więc nie wiem jak on to sobie wyobraża.
bzzzyyyQQQuś - wrócił tydzień temu po X miesięcach przerwy, chce serwerem się zajmować, jest w ABW (yhm...) i być moderatorem. W podaniu napisał "Średnia liczba godzin spędzanych na forum: Teraz trochę mniej ale jak wrócę z Niemiec będzie więcej po pracy przed każda wolna chwila" - skąd weźmiesz czas na to wszystko? Kolejne widmo będzie? Skup się na jednym ze swoich zadań, jak będzie to chodzić okej i będziesz czuł, że masz jeszcze wolny czas to dopiero zgłaszaj się na kolejne.
nOthinG - charakterem nie nadaje się na Moderatora. Pyskówki, zaczepki w stronę użytkowników/adminów, którzy nie zgadzają się z jego zdaniem/wersją.

Podsumowując: ??? dostałeś mój głos.
PASSION! Już wkrótce :happymeat:
[sbyoutube2]https://www.youtube.com/watch?v=2WdgaX0IlFA[/sbyoutube2]

Parker

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 2083
  • Dołączył: 16 kwie 2013, o 23:41
  • Lokalizacja: Tarnobrzeg
  • Postawione piwa: 112
  • Otrzymane piwa: 222

(#8) Napisano 5 lis 2015, o 16:17

No w sumie jak przeczytałem to miałem pisać właśnie, że tylko mój imiennik się nadaje na SM stąd, ale mnie Kucyk wyprzedził. :) To samo co wyżej. ( ??? i tak bocisz z AWP :P )
Obrazek
Obrazek

fuck bad guy

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 933
  • Dołączył: 13 gru 2012, o 15:25
  • Lokalizacja: KALISZfornia, WLKP
  • Postawione piwa: 453
  • Otrzymane piwa: 207

(#9) Napisano 5 lis 2015, o 18:28

Użytkownik ~ yay ~, for Equestria! napisał:
fuck bad guy - zrobił sobie jaja ze zgłoszenia, "szukam sobie obowiązku nowego w pewnym celu", hueee, hihihi. Mojego głosu to za to nie dostaniesz :-D

To co napisałeś kolego uraziło mnie ze względu na moje intencje i chęć pomocy.
bad guy aka. white (J) back to the game!
Obrazek

Kubi

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 732
  • Dołączył: 26 wrz 2012, o 17:59
  • Postawione piwa: 154
  • Otrzymane piwa: 83

(#10) Napisano 5 lis 2015, o 18:41

haha no ja nie wiem, Wy sb chyba jaja robicie?? :D Skad ta zarozumialosc u niektorych z Was?? Moim zdaniem kazdy z wyzej wymienionych moglby sie nadawac, gdyz bycie modkiem, to nie jest nic trudnego, wystatczy tylko mobilizacja, obiektywne i trzezwe myslenie oraz chec pomocy. Czy Wy myslicie, ze to jest jakies super-extra powazne stanowisko, na ktorym musi "zasiadac" ktos na pozor wjatkowy? Moim skromnym zdaniem administracja, sama powinna wybrac odpowiedzialna i zaufana osobe, gdyz tego typu zagrania znow moga podzielic nasza wspaniala ekpie, na czesci pierwsze ;d Podsumowanie: Szanowna administracjo, wiem, ze teraz jest demokracja itd i chcecie poznac nasze zdanie, ale wg mnie lepiej wypytac ludzi na steam, co o kim mysla i samemu bez przedstawien wybierac swoich podwladnych/modkow, mam do Was zaufanie i licze, ze wybierzecie dobrze, tylko pamietajcie, ze najwazniejszy bedzie dla nich regulamin, ktory niedawno powstal i odpowiednie przygotowanie. pozdr ;d

paranormal

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1318
  • Dołączył: 11 mar 2013, o 18:32
  • Lokalizacja: Nowa Dęba
  • Postawione piwa: 65
  • Otrzymane piwa: 357

(#11) Napisano 5 lis 2015, o 19:03

Użytkownik Kubi napisał:
Moim skromnym zdaniem administracja, sama powinna wybrac odpowiedzialna i zaufana osobe, gdyz tego typu zagrania znow moga podzielic nasza wspaniala ekpie, na czesci pierwsze ;d Podsumowanie: Szanowna administracjo, wiem, ze teraz jest demokracja itd i chcecie poznac nasze zdanie, ale wg mnie lepiej wypytac ludzi na steam, co o kim mysla i samemu bez przedstawien wybierac swoich podwladnych/modkow, mam do Was zaufanie i licze, ze wybierzecie dobrze, tylko pamietajcie, ze najwazniejszy bedzie dla nich regulamin, ktory niedawno powstal i odpowiednie przygotowanie. pozdr ;d



Przecież Łysy napisał w pierwszym poscie, że Administracja wybierze jednego z dwóch, którzy dostali największą liczbę głosów. Nie koniecznie musi to być @???
Konrad może zastanowisz się nad zmianą nicku na forum? :)
Obrazek
Nie oglądaj się za siebie bo Ci z przodu ktoś przyjebie.

Sivi

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 998
  • Dołączył: 31 mar 2014, o 14:41
  • Lokalizacja: Orzesze
  • Postawione piwa: 83
  • Otrzymane piwa: 143

(#12) Napisano 5 lis 2015, o 19:25

[Wymoderowano]
To nie jest odpowiedni temat na tego typu posty, załóż odpowiedni temat w odpowiednim dziale bądź wyjaśnij sprawę na PW.
Obrazek

SrutututuPeczekDrutu

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 104
  • Dołączył: 4 lip 2015, o 20:30
  • Lokalizacja: Kirkcaldy
  • Postawione piwa: 20
  • Otrzymane piwa: 19

(#13) Napisano 5 lis 2015, o 21:06

Bez obrazy dla pozostałych. ??? Masz mój głos ;]
Obrazek

thC

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 143
  • Dołączył: 15 lut 2015, o 12:09
  • Postawione piwa: 30
  • Otrzymane piwa: 12

(#14) Napisano 5 lis 2015, o 21:19

glos na '???'
w paru slowach, spoko ziomal widac ze zalezy mu na serwie zeby fukcjonowal do maxymalnych mozliwosci.
jedyny minus po przez ktory ??? mogl by nie zostac Sous Moderatora, to ze lami na [ffa]. :)
One Spliff A Day Will Keep The Doctor Away. :ganja

Greg

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 266
  • Dołączył: 31 lip 2014, o 12:47
  • Postawione piwa: 107
  • Otrzymane piwa: 215

(#15) Napisano 5 lis 2015, o 23:49

Szanuję wszystkich ale nie mam wątpliwości , że mój głos powędruje do ???
„Ja robię swoje i ty robisz swoje.
Nie jestem na świecie po to, by żyć według twoich wyobrażeń, a ty nie jesteś po to, by żyć według moich.
Ty jesteś ty, a ja jestem ja." :peace:

Obrazek

Wróć do Ogłoszenia



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •