Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Wywiad z... Paranormalem !

Prasa, wywiady i komentarze

Poison2607

  • Awatar użytkownika

(#1) Napisano 19 lip 2013, o 19:46

Miłego czytania.


Poison: Cześć Paranormal, witam czytelników :D

Paranormal: Siemka Suchar, witam wszystkich lamersów:D

Poison: Powiedz Nam coś o Sobie.

Paranormal: Mam na imię Przemek. Mieszkam w Nowej Dębie, mam 23 lata. Z zawodu jestem tokarzem/frezerem. Lubie pograć w CSa i spotkać się w weekend ze znajomymi przy piwku :)

Poison: Jaką szkołę skończyłeś ? Jaki kierunek ? I czy ciężko było ?

Paranormal: Zaczynałem w Technikum Mechanicznym, wytrzymałem tam 2 lata i stwierdziłem, że jest zbyt ciężko (jestem typowym leniem ;P), więc przeniosłem się do Szkoły zawodowej o profilu mechanik samochodowy i tą właśnie szkołę skończyłem.

Poison: Jesteś zadowolony z takiego wyboru ?

Paranormal: Raczej nie, ale udało mi się znaleźć pracę, która mi się podoba.

Poison: jak wygląda Twoja praca ?

Paranormal: Obróbka metali. Dostaję zlecenie, staję przy tokarce lub frezarce i obramiam jakiś materiał zgodnie z rysunkiem:D

Poison: To chyba nie jest trudna praca :) Zarobki Ci odpowiadają ?

Paranormal: Dla niektórych obsługa tych maszyn jest czarną magią. Jeśli chodzi o zarobki to zdecydowanie mi nie odpowiadają no ale mam oczywiście szanse na podwyżkę, a jeśli nie to zdobędę parę lat doświadczenia w tym zawodzie i zmienię po prostu firmę.

Poison: Długo już pracujesz w tym zawodzie ?

Paranormal: Niecałe 2 lata w tym 3 miesiące w delegacji w Holandii.

Poison: Jakie jest Twoje hobby ? Czym się interesujesz ?

Paranormal: Lubię oglądać filmy, a szczególnie komedie (oczywiście przy piwku). Lubię spotkać się ze znajomymi, pośmiać się, pogadać przy piwku. Poza tym to nie mam żadnych zainteresowań.

Poison: Jakie dobre komedie byś polecił i dlaczego ? :)

Paranormal: Polecam komedie z Adamem Sandlerem np. "50 pierwszych randek", "Wykiwać klawisza", "Nie zadzieraj z fryzjerem". Lubie też Ashtona Kutchera w filmie "Sex story" czy "Stary, gdzie moja bryka". Moimi ulubionymi aktorami są Jason Statham i Jessica Alba :D

Poison: Jakie jeszcze gatunki filmowe Ci odpowiadają ?

Paranormal: Poza komediami lubię filmy akcji ale takie, które nie są "bajkami".

Poison: Jaki jest najlepszy film/serial jaki kiedykolwiek obejrzałeś i dlaczego ?

Paranormal: Serial to Miodowe Lata - po prostu lubię ich przygody i to jak Karol denerwuje się na Norka.

Poison: A film ? :P

Paranormal: Filmów, które uwielbiam jest sporo. Ostatnio spodobał mi się film z Jasonem Stathamem pt. "Parker" Jest on tam zawodowym złodziejem. Jedną z głównych ról zagrała Jennifer Lopez.

Poison: Jakiej muzyki słuchasz ?

Paranormal: Głównie polskiego hip-hopu. Trzeci wymiar, Kaen, Kali, Grubson, Paktofonika i wiele innych. Nie trawie tylko Tedego.

Poison: Czym jest dla Ciebie muzyka ?

Paranormal: Każdy pisze, że muzyka ma nas łączyć, a nie dzielić. I zgadzam się z tym. Dla mnie każda poznana piosenka jest jak wiersz na języku polskim. Staram się ja zinterpretować i dowiedzieć się co autor miał nam do przekazania. Często włączam sobie tekst piosenki i dopiero słucham jej ponownie. Lubie dobre i zaskakujące rymy w polskim rapie.

Poison: Zagraniczej muzyki też słuchasz ?

Paranormal: Raczej tylko Eminema i to co w radiu w robocie leci. Czasem puszczę sobie w głośnikach dobry bas.

Poison: Jak postrzegasz Eminema ? Tzn. kim dla Ciebie jest jako artysta ?

Paranormal: Jest dla mnie najlepszym zagranicznym raperem na świecie. Nie boi się napisać o tym co go boli. Jak byłem mały to nawet założyłem o nim zeszyt, pisałem tam wszystkie informacje o nim. Kupowałem co tydzień gazetę "BRAVO", wycinałem jego zdjęcia i wklejałem do zeszytu :D Po tym jak przestał ćpać i zrobił chyba 3-letnią przerwę trochę zmienił styl ale i tak jest najlepszy. Niebawem ma być premiera jego nowej płyty. Już nie mogę się doczekać.

Poison: Dla mnie to najlepszy raper na świecie, lepszego nie ma i nie będzie ;) Jak Ci mijają wakacje ? :)

Paranormal: Trochę ciężko, czas na odpoczynek mam tylko w niedzielę i to zwykle na kacu :P Urlopu raczej nie dostanę, więc w tym roku nigdzie się nie wybieram na wakacje.

Poison: A jakie miałeś plany ?

Paranormal: Chciałem wyjechać na kilka dni ze znajomymi w Bieszczady. Jeszcze sporo czasu do końca wakacji, ale raczej to nie wypali. Trzeba zebrać ludzi na 2 auta bo we 4 to nie ma sensu jechać.

Poison: Jakie jest Twoje największe marzenie ?

Paranormal: Spotkać dziewczynę z którą zamieszkam tu gdzie się wychowałem i żyć wśród przyjaciół. Chciałbym też zwiedzić trochę świata (oczywiście z dziewczyną).

Poison: Gdybyś wygrał bilet w każdą stronę świata który byłby ważny tylko jeden dzień, gdzie byś poleciał ? Jakie państwa/miasta odwiedził i dlaczego ?

Paranormal: Jeśli miałbym jeszcze do tego sponsoring to wybrałbym Las Vegas. Pełno panienek, imprezy do rana i rzeki alkoholu :D. A jak już byłbym w USA to zwiedziłbym też inne większe miasta. Całe życie mieszkam w małym miasteczku więc chciałbym zobaczyć kilka dużych miast i jak ludzie w nim żyją.

Poison: Zgaduje że masz rodzeństwo :D

Paranormal: Tak :D Mam dwóch młodszych braci Bartek 22 lata i Czarek 16 lat.

Poison: Którzy swoją drogą grają na Lamersach :)

Paranormal: Tak. Większość już zapewne wie, że Bartek to btK a Czarek to cRk`. No, a ci co nie wiedzieli pewnie będą zaskoczeni.

Poison: Zauważyłem że ich nicki wzięły się prawdopodobnie od imion ; ) Ty masz nick "paranormal". Skąd ten pomysł na nick ?

Paranormal: Tak ich nicki pochodzą od imion, ale btk też mówi, że to nick od seryjnego mordercy BTK co znaczy Bind, Torture i Kill, czyli skrępować, torturować i zabić. Przed założeniem takiego nicku raczej nie wiedział o istnieniu BTK :D. Jeśli chodzi o mój nick to kiedyś, kiedy miałem przerwę w CS, cRk prosił mnie, żebym mu jakiś nick wymyślił, a wtedy akurat oglądałem film Paranormal Activity. Nie skorzystał z mojej propozycji, a mnie taki nick się spodobał. No i gram do tej pory na tym nicku i lamie sobie:D

Poison: Skoro już jesteśmy przy cs'ie, to powiedz jak zaczęła się Twoja przygoda z tą grą :)

Paranormal: Hmm już nie pamiętam, który to rok był. Jakoś rok przed wyjściem CS'a 1.6 chodziłem do kafejki internetowej. Tam zobaczyłem jak dzieci strzelają do siebie z wielu komputerów na raz. Też chciałem spróbować, więc pobiegłem do mamy po 2 zł i zagrałem pierwszą godzinę w CS'a w moim życiu :D Jakoś tak z rok tam chodziłem i grałem, ale było dużo chętnych do gry i czas na kompa trzeba było rezerwować 2 dni wcześniej. Potem rodzice kupili mi i btk kompa i graliśmy na boty. No i dalej to się jakoś potoczyło, czasem gra się nudziła i były przerwy, ale ja zawsze wrócę do CSa po przerwie.

Poison: Który z Waszej trójki natrafił na Lamersy ?

Paranormal: Po tym jak upadła sieć serwerów csboard, a ja wyjechałem do Holandii, btk szukał innej sieci. Krążył po różnych serwerach, aż w końcu trafił tutaj. Serwer mu sie spodobał i wysłał IP crk. Jak zobaczyłem, że grają we 2 na jednym serwie to chciałem ich pokarać i tak zostaliśmy na Lamersach :)

Poison: Jakie są Twoje ulubione mapy i bronie ? :)

Paranormal: Poza dustem2 dobrze mi się gra na de_cpl_mill i de_cbble, ale dawno na nich nie grałem bo siedzę na only dd2. Nawet na mixach ich nie gramy. Z lepszych broni lubię zagrać AK, a z pistoletów USP. Chociaż teraz mam vipa na serwerze to najczęściej gram awp i deagla :D

Poison: Są osoby przeciwko którym lubisz / nie lubisz grać na serwerze ?

Paranormal: Jest tylko jedna osoba, której nie lubię gdy gra w przeciwnej drużynie - cRk. Ma do mnie takie mega farty, że czasami krew mnie zalewa :D Poza nim nikt mi nie przeszkadza. A w swoim teamie lubię mieć hutiego - nie tylko z powodu skilla, daje też dobre info. Tasaka bo ziomek ostro raszuje. No i wszystkich, których nie jestem w stanie wymienić, którzy grają z rozumem i dają czasem info przez micro.

Poison: Co byś zmienił na forum i serwerach ?

Paranormal: Na forum zmieniłbym logo (napis cs-lamers z lamą na górze). Nie podchodzi mi takie. Widziałem temat gdzie wybieraliście ten napis i były o wiele lepsze. Na serwerach nic bym nie zmieniał, podoba mi się tak jak jest. Zmiana roundsounów i rozgrzewki co miesiąc - jest OK.

Poison: Mi sie tam logo podoba, ogień odwalił kawał dobrej roboty :) Z kim masz najlepsze relacje na forum/serwerach ?

Paranormal: Raczej gadam z każdym po trochu i mam takie same relacje z wszystkimi. Jedynie z majk'iem czasami zagram mixa to częściej pogadamy.

Poison: Masz swój autorytet ?

Paranormal: Nie mam, raczej na nikim się nie wzoruję.

Poison: Masz jakieś swoje "powiedzonko" ?

Paranormal: Tak. Mamy w mieście taki sklep monopolowy o nazwie "Dobry Trunek" zawsze gdy się tam wybieram mówię "Kierunek - Trunek" :D

Poison: Hahaha :D Jakie jest Twój ulubiony kolor ?

Paranormal: Nie mam swojego ulubionego koloru.

Poison: Ulubiona potrawa ? :)

Paranormal: Hmm chyba takie kanapki "Full dodatki" sałatka zielona, szynka, ser żółty, ogórek, pomidor, szczypiorek.

Poison: Wierzysz w życie pozaziemskie ?

Paranormal: Nie, ale wierze w to, że kiedyś za kilka milionów lat życie pojawi się na jakiej planecie, na której jest woda.

Poison: Było jakieś wydarzenie, które szczególnie Cię dotknęło w życiu ? Które ma wpływ na to jaki dzisiaj jesteś ?

Paranormal: Hmm niech pomyślę... Nie no raczej nie miałem w życiu takiej sytuacji. Od zawsze byłem i jestem tą samą osobą, chyba nic i nikt nie jest mnie w stanie zmienić.

Poison: Kto jest dla Ciebie najważniejszy w życiu i dlaczego ?

Paranormal: Jednej konkretnej osoby nie podam, bo nie ma takiej. Myślę, że rodzina jest dla mnie najważniejsza. Dlaczego? Dlatego, że rodzina dla wszystkich jest najważniejsza. Ważnymi osobami są też dla mnie osoby, z którymi spotykam się regularnie i nie tracę z nimi kontaktu.

Poison: Opisz Siebie w jednym zdaniu. Jeśli chcesz to więcej :)

Paranormal: Jestem nieśmiałym, szczupłym chłopakiem. Jestem leniwy i pije za dużo piwa :D

Poison: Jakie piwa najczęściej pijesz ?

Paranormal: Ostatnio piłem Harnasie bo mają promocje "Kup jednego, wygraj następnego" ale mi zbrzydły. Tyle ich wypiłem że 2 tygodnie temu wymieniłem 24 kapsle na zgrzewkę puszkowych :D. No, ale już mi nie smakują i przerzuciłem się na Warki :D

Poison: Złowiłeś Złotą Rybkę, która spełni Twoje 3 życzenia. O co poprosisz ?

Paranormal:
1 - Codziennie do końca mojego życia na moje konto ma wpływać 1000zł

2 - Głodujące dzieci w Afryce mają dostawać 3 posiłki dziennie.

3 - Chciałbym mieć jeszcze 3 życzenia

Poison: Kolejny materialista :P Pytanko na koniec, kogo chcesz pozdrowić i czy chciałbyś coś napisać od Siebie ? :)

Paranormal: Pozdrawiam wszystkich, którzy odwiedzają nasze forum i serwery. Całą administrację, no i btK i cRk xD Walcie piwka za wywiad bo to lubimy:D Miłego czytania i liczę na komentarze jak się podobał czy też był beznadziejny:P

Poison: Dzięki Ci za poświęcony mi czas, trzymaj się i do "zobaczenia" na serwerze/forum :)

Paranormal: Trzymaj się, narka:)


Licze że się podobało ;)

Qba

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 473
  • Dołączył: 2 sie 2012, o 21:44
  • Lokalizacja: Nowy Targ
  • Postawione piwa: 91
  • Otrzymane piwa: 14

(#2) Napisano 19 lip 2013, o 20:11

sam nie wierze że przeczytałem do końca :P

btK

    Admin serwera:
    DD2! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 355
  • Dołączył: 9 lut 2013, o 14:47
  • Lokalizacja: Nowa Deba
  • Postawione piwa: 90
  • Otrzymane piwa: 113

(#3) Napisano 19 lip 2013, o 20:13

wkręciłem w ten server 2 braci i obydwaj mają admina ^^
Obrazek
Obrazek

paranormal

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1318
  • Dołączył: 11 mar 2013, o 18:32
  • Lokalizacja: Nowa Dęba
  • Postawione piwa: 65
  • Otrzymane piwa: 357

(#4) Napisano 19 lip 2013, o 20:15

Nawet nieźle to wyszło. Teraz chyba już znacie mnie na wylot:D Miło się rozmawiało z Sucharem:)
Obrazek
Nie oglądaj się za siebie bo Ci z przodu ktoś przyjebie.

Qba

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 473
  • Dołączył: 2 sie 2012, o 21:44
  • Lokalizacja: Nowy Targ
  • Postawione piwa: 91
  • Otrzymane piwa: 14

(#5) Napisano 19 lip 2013, o 20:35

BTK zawsze możesz się zgłosić :>

brzydka lalaa

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 278
  • Dołączył: 19 lip 2012, o 02:13
  • Postawione piwa: 5
  • Otrzymane piwa: 1

(#6) Napisano 19 lip 2013, o 22:08

Cytat:
Jest dla mnie najlepszym zagranicznym raperem na świecie. Nie boi się napisać o tym co go boli. Jak byłem mały to nawet założyłem o nim zeszyt, pisałem tam wszystkie informacje o nim. Kupowałem co tydzień gazetę "BRAVO", wycinałem jego zdjęcia i wklejałem do zeszytu :D Po tym jak przestał ćpać i zrobił chyba 3-letnią przerwę trochę zmienił styl ale i tak jest najlepszy. Niebawem ma być premiera jego nowej płyty. Już nie mogę się doczekać.



ta odpowiedz najbardziej mi się spodobała :diabel:

Wróć do Redakcja CS-Lamers



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron