Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Wywiad z... Ogniem !

Prasa, wywiady i komentarze

Poison2607

  • Awatar użytkownika

(#1) Napisano 13 paź 2013, o 14:52

Miłej lektury.


Poison: Cześć Ogjeń, witam czytelników.

Ogjeń: Dzień dobry-wieczór :D

Poison: Standard - powiedz Nam coś o sobie.

Ogjeń: To nazywam się Damian, mam 17 lat i pochodzę z okolic Łosic (takie btw. stamtąd pochodzą bohaterowie basenu narodowego) może komuś to pomoże w lokalizacji. Hmm co tu jeszcze, jeżdżę na różne zawody w bieganiu, dużo gram w piłke i trochę rysuję (przeciętnie) :D

Poison: Gdzie się uczysz ?

Ogjeń: Uczęszczam do I Liceum ogólnokształcącego w Łosicach :D

Poison: Jakie masz plany po skończeniu tej szkoły ?

Ogjeń: Tu akurat Cie zaskoczę, nie mam żadnych planów może jakieś tam "szkice", ale ogólnie nie wiem co chce robić w życiu :).

Poison: Nie myślałeś jeszcze o tym ?

Ogjeń: Myślałem, często o tym myślę, ale nie umiem się zdecydować w którą stronę iść.

Poison: Ile jest tych stron ?

Ogjeń: Ogólnie powiem że 3 :)

Poison: Jak sie zwą te strony ?

Ogjeń: To tak, Dziennikarstwo , "Plastyka" , Sport .

Poison: Czyli można stwierdzić że co będzie to będzie ? :) Wszystko się okaże później ?

Ogjeń: Tak zgadza się :)

Poison: Wiedzą niektórzy że jesteś grafikiem, i to całkiem dobrym. Powiedz, jak zaczęła się Twoja przygoda z grafiką ?

Ogjeń: A więc zacznę od początku. Zaczęła się ona mniej więcej wtedy gdy zaczynałem grać w Cs'a 1.6 . Na początku pewnie jak wszyscy była tylko gra, potem zacząłem się w to bardziej zagłębiać i natrafiłem na jakieś forum a dokładnie sieć serwerów cs 1.6 . I tam właśnie na tej sieci było strasznie dużo próśb o avki i tego typu rzeczy więc sobie myślę, zacznę to robić. Z początku to było po prostu szukanie jakiegoś obrazka, i dodawanie na niego napisu, taki prosty. Później zastanawiałem co zrobić aby były lepsze. Następnie zaczęło się oglądanie poradników graficznych na YouTube i moje prace były coraz lepsze i lepsze, zapamiętywałem różne techniki i doszedłem do poziomu takich prac jakie robie teraz :).

Poison: Ile zajmuje Ci zrobienie zwykłej sygnatury ? Czy wszystko zależy od pomysłu i posiadanych przez Ciebie materiałów do zrobienia grafiki ?

Ogjeń: To jest jak z rysowaniem, i zależy od tego czy Ci się chce czy nie. Jak masz pomysł i jesteś natchniony walisz więcej szczegółów i wykorzystujesz więcej technik np: na rysunku robisz cienie, poprawiasz linie. A jak ci się nie chce to robisz aby było :)

Poison: Jak oceniasz zrobione przez Siebie prace ?

Ogjeń: Oceniam je na przeciętne :D

Poison: Jakbyś teraz zobaczył i ocenił prace które były Twoimi pierwszymi, sądzisz że poczyniłeś postęp ? Jeśli tak, to jak duży ?

Ogjeń: Myślę że zrobiłem duży postęp jednak powiem, że trudno się było przebić przez tą "barierę" zwykłości prac :D

Poison: Jeśli będzie taka możliwość, będziesz chciał w pewien sposób zarabiać na tym co robisz ? Chodzi mi o robienie grafik itp.

Ogjeń: Wiesz myślałem o tym tak na poważnie i powiem Ci, że byłoby fajnie jak bym na tym zarabiał, ponieważ lubię to robić. Bo w końcu najważniejsze jest to, abyśmy lubili swoją prace .

Poison: Dokładnie tak jak mówisz :) Masz dziewczynę ? :D

Ogjeń: Z dumą odpowiem Ci, że nie :D

Poison: Dlaczego z dumą ? :)

Ogjeń: Z nimi same problemy :D, jakoś nie mam na to ochoty i czasu. Nie chce, aby była przeze mnie zaniedbana po prostu.

Poison: Masz rodzeństwo ?

Ogjeń: Tak xD Tylko siostrę w wieku 4 lat ;)

Poison: Sprawia problemy czy nie za bardzo ? :P

Ogjeń: Na początku nie było żadnych problemów, teraz trzeba naprawdę uważać na słowa bo chłonie je jak gąbka :D

Poison: Trzeba się pilnować :P Jakiej muzyki słuchasz ?

Ogjeń: Głównie Rapu, Reggae, House, ale staram się słuchać każdego typu muzyki, dawać tak jakby szanse każdemu utworowi, w końcu muzyka integruje Nas a nie dzieli :D

Poison: Jacy są Twoi ulubieni wykonawcy ?

Ogjeń: Na tą chwile obecną te które pamiętam ( Ak-47, Gospel, Fokus, Gorillaz, Farben Lehre, Video, Dżem, Avicii ) . Zapomniałem jeszcze podać, że słucham trochę Rocka, ale to chyba ze zmęczenia.

Poison: Czym jest dla Ciebie muzyka ? :)

Ogjeń: Na pewno jest czymś ważnym dla mnie i jakoś nie umiem sobie wyobrazić co by było gdyby jej nie było. Słucham jej gdy jadę do szkoły, słucham jej gdy z niej wracam, słucham jej gdy chce się odstresować lub po prostu zapomnieć o Bożym świecie. Jest bardzo ważnym i nieodłącznym elementem mojego życia :D

Poison: Filmy oglądasz ?

Ogjeń: Ostatnio jakoś mało, ale oglądam. Np. ostatnio oglądałem "Obecność" :D

Poison: Polecam każdemu obejrzenie tego filmu po północy na słuchawkach przed komputerem. Gwarantuje zawał i blizny na psychice. Co powiesz o tym filmie ? Ja ten film oglądałem pierwszy i ostatni raz w kinie.

Ogjeń: Uważam że ten film jest przykładem dla innych reżyserów jak powinien wyglądać horror :) Nie da się tego filmu tak jakby nie bać, bo nawet najodważniejszy z odważnych będzie się cykał podczas oglądania.

Poison: Niedawno wyszła druga część pt. "Naznaczony 2" coś takiego. Tak mi się wydaje, ale sobie chyba podaruje drugą część :D Jakie filmy polecisz i dlaczego ?

Ogjeń: Polecić jeszcze mogę jeden film tylko zapomniałem jego tytułu, ale może skojarzysz jak Ci powiem co się dzieje. Akcja rozgrywa się w przyszłości i jedyną walutą jaką ludzie się posługują jest czas, jest on cenniejszy od pieniędzy. Ludzie mogą żyć wiecznie aby było ich stać aby ten czas kupić :D

Przypomniałem sobie jego nazwę, to "Wyścig z czasem" :D

Poison: A masz swoje ulubione gatunki filmowe ?

Ogjeń: Akcja, Kryminał, Horror i oczywiście Komediaa :D

Poison: Jacy są Twoi ulubieni aktorzy/aktorki ? :)

Ogjeń: Wiesz jakoś chyba nie mam ulubionych aktorów i aktorek, ale skoro już to może Cezary Pazura , Charlie Sheen, Angelina Jolie :D Najbardziej mi utkwili w pamięci :D

Poison: Jakie jest Twoje wymarzone miejsce na spędzenie wakacji ? Gdzie byś pojechał gdybyś miał wszystko co potrzebne do zrealizowania takiej wycieczki ? :)

Ogjeń: Nigdy jakoś nie miałem czasu aby się nad tym zastanawiać może nie jest to dla mnie tak ważne. W wakacje wole szukać pracy i się nająć gdzieś niż wyjechać. Ale gdybym miał tak jak mówisz "wszystko co potrzebne" na pewno bym się wybrał w jakieś ciepłe, bardzo ciepłe miejsce nad morze :) Nic więcej mi nie trzeba.

Poison: Z kim byś tam pojechał ? :)

Ogjeń: Za najlepszymi przyjaciółmi lub z kochaną osoba :]

Poison: Jak zaczęłą się Twoja przygoda z cs'em ?

Ogjeń: Przyjechałem do swojego kuzyna na wakacje i jakiegoś dnia nie chciało nam się nic robić, straszny upał był, więc odpalił swojego pc i pokazał mi tą grę. Na początku jakoś nie bardzo mi się przypodobała, dopiero gdy pożyczył mi jakąś płytke z grami i tam był cs, zaistalowałem u siebie i jakoś spodobała mi się :D

Poison: Zaproś kuzyna na Lamersy, nie pożałuje na pewno :)

Ogjeń: Raczej chyba nie gra już w cs'a, on raczej jest z tych metinujących :D Nabijanie lvl, sprzedawanie konta, itp.

Poison: No ok. Wyobraź sobie że robisz dla kogoś sygnaturę w której ma się znaleźć złota rybka. Skończyłeś robić sygnaturę, otwierasz już gotową pracę, i nagle złota rybka do Ciebie mówi że spełni Twoje 3 życzenia, o co poprosisz ?

Ogjeń: Hehe dobre pytanie ;), a więc proszę ją o to, aby moja rodzina była zawsze zdrowa, abym znalazł bardzo dobrze płatną pracę którą lubię i na koniec abym natrafił na taką kobietę z którą będe mógł spędzić całe życie :D

Poison: Masz motto którym się kierujesz w życiu ?

Ogjeń: No jasne, "No risk, no fun" :D

Poison: Z kim masz najlepsze relacje na forum/serwerach ?

Ogjeń: Wiesz co nie wiem, staram się z wszystkimi utrzymywać takie same relacje xD Ale podejrzewam że chyba z Tobą :D

Poison: No ok :D Jest ktoś przeciwko komu lubisz grać ? I ktoś przeciwko komu nie lubisz ?

Ogjeń: Ostatnio chyba jakoś z nothing'iem było trudno grać, ale chyba był jego dzień. A no i jeszcze wcześniej huti, ale jak wiadomo ja to lama jestem :D . Może było by inaczej gdybym miał lepsze łącze internetowe (sprawdzałem szybkość neta i po teście na dole było napisane "Problemy w takich grach jak Counter Strike" ) :D

Poison: Pytanko na koniec, kogo chcesz pozdrowić i w ogóle co chcesz na koniec powiedzieć od Siebie ? :)

Ogjeń: Jak to Arab powiedział na koniec w wywiadzie z Kowalskim "Pozdro" :D. Nie no, pozdrawiam oczywiście wszystkich czytających, całą załogę Lamersów i Ciebie za to że wytrwałeś tyle "dni" :D

Poison: Dzięki za poświęcony mi czas, trzym sie :)

Ogjeń: Nie ma za co, elo :D

Pozdro Poison. :)

ogjen

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 491
  • Dołączył: 24 sie 2011, o 15:17
  • Lokalizacja: Łosice
  • Postawione piwa: 35
  • Otrzymane piwa: 62

(#2) Napisano 14 paź 2013, o 13:30

Wyszło całkiem, całkiem, nawet można się z samego siebie pośmiać :facepalm:
ObrazekObrazek

No risk no fun :)

Yayabuzzka^^

    V.I.P

  • Awatar użytkownika
  • V.I.P
  • Posty: 1035
  • Dołączył: 22 cze 2011, o 14:57
  • Lokalizacja: Elbląg
  • Postawione piwa: 216
  • Otrzymane piwa: 174

(#3) Napisano 14 paź 2013, o 14:06

Fajny wywiadzik :)
Obrazek

Soni

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 887
  • Dołączył: 12 sie 2011, o 17:27
  • Postawione piwa: 2
  • Otrzymane piwa: 20

(#4) Napisano 14 paź 2013, o 15:10

Ciekawy wywiad ;)

Wróć do Redakcja CS-Lamers



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •