Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

[FFA]Parys - {(-=Zielone_Jondro=-)}

W tym dziale będziesz mógł odwołać się od otrzymanego bana.
Prośby pisane bez wzoru będą automatycznie odrzucane, a tematy zamykane i/lub usuwane!


Tytuł wątku: W temat wpisz swój zbanowany nick oraz jeśli znasz to nick admina banującego.

Nick podczas gry:
IP/SteamID:

Data zdarzenia:
Powód bana:
Opis sytuacji:

Screeny: Screeny należy spakować w formacie ZIP/RAR i wrzucić pod link podany obok --> LINK*
AmxBans: Po wejściu w podany obok link, należy wyszukać swojego bana podając Nick/IP/SteamID. --> LINK**
Wycinek z konsoli: Wycinek ten można znaleźć w konsoli, również po ponownym uruchomieniu gry.
WAŻNE! Czas na wrzucenie ssów robionych przez Admina wynosi 12 h od chwili ich zrobienia.

____________________________________________________________________________________________________________________

* Wszystkie zdjęcia powinny znajdować się w jednej paczce (w niezmienionym formacie BMP) spakowane w RAR lub ZIP i wrzucone w podany powyżej link.
** Jeżeli nie wiesz o co chodzi (jak to większość twierdzi), wystarczy przeczytać uważnie REGULAMIN działu, kliknąć w podany odnośnik i zastosować się do instrukcji powyżej a link do bana wkleić w odpowiednim polu.

Parys

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2
  • Dołączył: 7 sie 2016, o 12:03
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 0

(#1) Napisano 16 sie 2016, o 21:19

Nick podczas gry: Parys
SteamID/IP: VALVE_0:0:547748484 / 31.175.3.19
Data: 16/08/2016 - 21:13:19 (5 minut temu)
Powód bana: wstaw foty na CS-Lamers.com
Admin banujący: @zielone_jon..
AmxBans: GmBans/ban_list.php?bid=115193
Serwer: CS-Lamers [ FFA + FUN ] @ 1shot1kill.pl
Ssy -------> http://www27.zippyshare.com/v/XWmZfyLB/file.html

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#2) Napisano 16 sie 2016, o 21:21

Eeee widzę anty działa ale spaliłeś się synek. Tą akcją i masz demko nagrane jak w banku. [AMXBans] "Parys" <VALVE_0:0:547748484> has been successfully unbanned.

Czas ponoc goi rany Nagroda (1)

    Admin serwera:
    DD2, FFA, DM, ABW CSL

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1093
  • Dołączył: 1 lut 2014, o 17:57
  • Lokalizacja: Łódź
  • Postawione piwa: 29
  • Otrzymane piwa: 407

(#3) Napisano 16 sie 2016, o 21:42

Użytkownik zielone_jon.. napisał:
Eeee widzę anty działa ale spaliłeś się synek. Tą akcją i masz demko nagrane jak w banku. [AMXBans] "Parys" <VALVE_0:0:547748484> has been successfully unbanned.


W takim razie skoro się "spalił" czekamy na demo a nie na bezsensowne nic nie wnoszące posty i wręcz wkurwiające podejście Twoje do czystego gracza.
Tak, czystego bo nic mu nie udowodniłeś... i skoro każdy nonstimowy gracz ma dla Ciebie anty ss'a to od dziś widzę u Ciebie same bany bez ssów/rozpisywane dema.
PS. Cytat z SB

Cytat:
zielone_jon..: [21 min temu] Parys, Ale Twoja kariera się kończy na CS lamers.


Dlaczego twierdzisz że się kończy a dwie minuty wcześniej gracza odbanowujesz? :facepalm:

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#4) Napisano 16 sie 2016, o 21:55

Użytkownik Czas ponoc goi rany napisał:
Użytkownik zielone_jon.. napisał:
Eeee widzę anty działa ale spaliłeś się synek. Tą akcją i masz demko nagrane jak w banku. [AMXBans] "Parys" <VALVE_0:0:547748484> has been successfully unbanned.


W takim razie skoro się "spalił" czekamy na demo a nie na bezsensowne nic nie wnoszące posty i wręcz wkurwiające podejście Twoje do czystego gracza.
Tak, czystego bo nic mu nie udowodniłeś... i skoro każdy nonstimowy gracz ma dla Ciebie anty ss'a to od dziś widzę u Ciebie same bany bez ssów/rozpisywane dema.
PS. Cytat z SB

Cytat:
zielone_jon..: [21 min temu] Parys, Ale Twoja kariera się kończy na CS lamers.


Dlaczego twierdzisz że się kończy a dwie minuty wcześniej gracza odbanowujesz? :facepalm:


Nie wku mnie bo widzę że pracujesz cały czas na to by mnie sprowokować. Powiem Ci tak nie uda Ci się ta sztuka to raz dwa mam dużo czaasu by ściągnąć demko rozpisać i dodać bana. Jaki problem żaden więc po co te teksty. Myślisz że jestem upośledzony. Z siebie idiote rób albo ze swoich koleżków ale nie zemnie i koniec tematu. A gdybyś grał byś widział jak kolega gra i skończ. Przejże demko z traina i dusta i zobaczę.

Czas ponoc goi rany Nagroda (1)

    Admin serwera:
    DD2, FFA, DM, ABW CSL

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1093
  • Dołączył: 1 lut 2014, o 17:57
  • Lokalizacja: Łódź
  • Postawione piwa: 29
  • Otrzymane piwa: 407

(#5) Napisano 16 sie 2016, o 22:29

Cytat:
mam dużo czaasu by ściągnąć demko rozpisać i dodać bana

Nie komentuje tego człowieku... odbanowujesz każdego a potem twierdzisz że Ty czasu w brud masz i demko nagle rozpiszesz, no po prostu dziękujemy Waćpanie.
Cytat:
Myślisz że jestem upośledzony

Czasem owszem zastanawiam się nad tym.
Cytat:
Z siebie idiote rób albo ze swoich koleżków ale nie zemnie i koniec tematu

Z siebie już go zrobiłeś -.- Oceniam Twoją postawę jako admina, całokształt, podejście do gracza i do pracy której nie wykonujesz rzetelnie. Nie raz Ci była zwracana uwaga czy to na temat tekstów rzucanych przez Ciebie czy to na pracę admina (ropzisanie dema itd...)
Cytat:
A gdybyś grał byś widział jak kolega gra i skończ.

Ty za to widziałeś i tak grał że dałeś mu UB, brak słów Milordzie
Mnie uczyć nie musisz jak banować i za co, bo moje odwołania policzysz na palcach dwóch ręki...

Masz 24h na rozpisanie dema i udowodnienie swoich racji które tak wszelace rozpowiadasz, a jeśli gracz okaże się czysty okaż skruchę i przyjmij na klatę (bądź nawet przeproś gracza który może sobie nie życzyć tego typu zarzutów z Twojej strony, co zapewne uraziło by Twoją dumę ;() EGO Ci się powiększyło a "ktoś" tutaj musi dbać o to by się nie rozprzestrzeniło...

Arcanix

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 687
  • Dołączył: 26 kwie 2014, o 15:01
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 50

(#6) Napisano 17 sie 2016, o 00:19

Odpal z niego, zglaszany przeze mnie nie raz. Dowody?? Coś się znajdzie.

/Twoje słowa beż dowodów nie wiele znaczą.

CZK

    Cham i prostak!

  • Awatar użytkownika
  • Cham i prostak!
  • Posty: 763
  • Dołączył: 27 kwie 2011, o 01:40
  • Postawione piwa: 15
  • Otrzymane piwa: 393

(#7) Napisano 17 sie 2016, o 01:05

Jondro, nikt nie próbuje Cię wkurwić, bo wystarczy, że dostaniesz pestkę od NS'a i już jesteś wkurwiony, jedyne co, to Czas jako Moderator poprosił o parę sprostowań z Twojej strony, do czego ma prawo, nigdzie nie nazwał Cię idiotą ani nawet nie zasugerował, że jesteś upośledzony (niby w późniejszym poście coś napomknął, ale to jedynie reakcja na Twój bulwers).

Skoro masz pełno czasu, to nie marnuj go na psucie własnego wizerunku w oczach administracji oraz pozostałej części lamerskiej społeczności, tylko przeznacz na ocenę demka gracza, który zdecydował się napisać prośbę o UB. Minęło około 6H a pomimo zapewnień, że masz wolną chwilę, to nie zająłeś się sprawą. Grunt, że ze względu na czyste SS'y dostał UB.
Wasze piwa dosłownie idą na szczytny cel.:devil: Obrazek

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#8) Napisano 17 sie 2016, o 20:26

Sprawdzałem z Arc demko z dusta i tak to wygląda.
1:16 - model
1:29 model
3:28 model
To kolejne akcje bo tu nic się nie działo specjalnego.

16:54 - Spalił z tym glockiem bo skad wiedzial ze akurat tam jest ??
17:40 - Klasyczne zatrzymanie sie na F9, mial he rzucac na prawo zatrzymanie i nagle jeb w lewo, dla mnie ON/OFF
20:20 - Ewidentnie spalone

Jak dla mnie te akcje to wszytko do czego można się doczepić. Teraz niech ktoś to sprawdzi.

Arcanix

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 687
  • Dołączył: 26 kwie 2014, o 15:01
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 50

(#9) Napisano 17 sie 2016, o 20:45

Jonder zapomnial dodac ktore to DEMO http://d1.hltv.org.pl/srv31356/HLTV-160 ... st.dem.zip prosze

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#10) Napisano 17 sie 2016, o 20:58

Użytkownik Arcanix napisał:
Jonder zapomnial dodac ktore to DEMO http://d1.hltv.org.pl/srv31356/HLTV-160 ... st.dem.zip prosze




O właśnie lol :)

Czas ponoc goi rany Nagroda (1)

    Admin serwera:
    DD2, FFA, DM, ABW CSL

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1093
  • Dołączył: 1 lut 2014, o 17:57
  • Lokalizacja: Łódź
  • Postawione piwa: 29
  • Otrzymane piwa: 407

(#11) Napisano 19 sie 2016, o 20:07

Nie będę robił rozpiski, ani kontr rozpiski - rozpiski Jondra, zdziwiło mnie tylko że taki gość z takim śmiesznych WH nabił tyle fragów na FFA ;p Nie pokusiłem się o rozpiskę bo jak widzisz Jondro widzę od razu że gościu swoją grę wspomaga i ssów nie trzeba było nawet robić, ale nie o tym mowa, movement dżdżownicy, skilla to tu kompletnie brak bo jest tylko latanie paniczne po mapie za fragiem i patrzenie przez ściany, jakiś stary wallhack musiał być włączony bo miał słaby zasięg widoczności przez ściany no ale najwidoczniej to nowicjusz musi dopracować maskowanie się. Najlepsze są momenty jak wpatrują się w ściane z kaczką i strzela wychylając się na przeciwnika ;D

Nie ma co przedłużać, bana nakładam ponownie. Jeżeli ktoś nie zgadza się z moją decyzją czy to gracz czy to Admini proszę o PW do mojej skromnej osoby.
Ps. Demo oglądane na SSW v2.8 (Stare ale jare)

Wróć do Bany - odwołania.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •