Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

[FFA]Lubie Niezle Piz8ac - Betoniarka

W tym dziale będziesz mógł odwołać się od otrzymanego bana.
Prośby pisane bez wzoru będą automatycznie odrzucane, a tematy zamykane i/lub usuwane!


Tytuł wątku: W temat wpisz swój zbanowany nick oraz jeśli znasz to nick admina banującego.

Nick podczas gry:
IP/SteamID:

Data zdarzenia:
Powód bana:
Opis sytuacji:

Screeny: Screeny należy spakować w formacie ZIP/RAR i wrzucić pod link podany obok --> LINK*
AmxBans: Po wejściu w podany obok link, należy wyszukać swojego bana podając Nick/IP/SteamID. --> LINK**
Wycinek z konsoli: Wycinek ten można znaleźć w konsoli, również po ponownym uruchomieniu gry.
WAŻNE! Czas na wrzucenie ssów robionych przez Admina wynosi 12 h od chwili ich zrobienia.

____________________________________________________________________________________________________________________

* Wszystkie zdjęcia powinny znajdować się w jednej paczce (w niezmienionym formacie BMP) spakowane w RAR lub ZIP i wrzucone w podany powyżej link.
** Jeżeli nie wiesz o co chodzi (jak to większość twierdzi), wystarczy przeczytać uważnie REGULAMIN działu, kliknąć w podany odnośnik i zastosować się do instrukcji powyżej a link do bana wkleić w odpowiednim polu.

Lubie Niezle Piz8ac

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 3
  • Dołączył: 20 sie 2016, o 12:10
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#1) Napisano 20 sie 2016, o 12:17

Opis sytuacji: Witam gram sobie normalnie chyba 3/4 runda zabija mnie pewien gracz napisałem :
2016-08-20 12:08:37 yLubie Niezle Piz8ac japa psie CS-Lamers [ FFA + FUN ] @ 1shot1kill.pl de_tuscan
2016-08-20 12:08:35 Lubie Niezle Piz8ac *****CENZURA***** CS-Lamers [ FFA + FUN ] @ 1shot1kill.pl de_tuscan
Po czym admini Betoniarka daje mi bana permanętnego , po raz pierwszy słysze ze za obraze nawet jeśli ona wystąpiła z mojej strony jest Perm ? Ostatnio za obrazę widziałem w banach 1h-1dzien. Po 2 Betoniarka zwracam sie bezpośrednio do Ciebie , myslaleś ze jakis NS sobie gra , walniesz mu bana perma i on nie napisze na forum ? Myslisz ze jestem taki tępy i gram tu 2 tygodnie ? Prosze o UB i ukaranie administratora należna karą za wywalenie bana perma po 1 za nic a nawet jesli była to obraza to 1g-7 dni jest chyba max a nie perm , i zachowal sie bezczelnie wobec mnie i nie myśl ze nastepnym razem znowu walnisz perma komus a on nic nie napisze bo to przeciez WIELKI ' NS " Dziekuje pozdrawiam.

--Poniższe dane zostały wypełnione automatycznie na podstawie ostatniego bana na Twoje IP. Sprawdź czy są one poprawne - jeśli nie to, musisz wypełnić ręcznie--


Nick podczas gry: Lubie Niezle Piz8ac
SteamID/IP: VALVE_ID_LAN / 83.9.16.126
Data: 20/08/2016 - 12:08:44 (4 minuty temu)
Powód bana: zegnam
Admin banujący: @Beton
AmxBans: GmBans/ban_list.php?bid=115394
Serwer: CS-Lamers [ FFA + FUN ] @ 1shot1kill.pl

Beton

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 500
  • Dołączył: 26 gru 2014, o 11:21
  • Lokalizacja: Szczyt
  • Postawione piwa: 163
  • Otrzymane piwa: 99

(#2) Napisano 20 sie 2016, o 12:30

Bezczelny to jesteś ty wchodząc na serwer i wyzywając graczy.Sam nie jestem ideałem,ale trochę opanuj język bo to nie pierwszy przypadek,że wyzywasz graczy.Co do wyzwiska pewnie w oczy bys mu tego nie powiedział a że nie lubie takiego cwaniactwa przez kabel poleciał perm bo i tak nie wniesiesz nic dobrego na serwer elo.

Lubie Niezle Piz8ac

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 3
  • Dołączył: 20 sie 2016, o 12:10
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#3) Napisano 20 sie 2016, o 12:32

Prosze o UB , albo skrocenie czasu bana bo jest on bezpodstawny.

Piotrek52090

    V.I.P

  • Awatar użytkownika
  • V.I.P
  • Posty: 154
  • Dołączył: 21 sty 2016, o 15:29
  • Lokalizacja: Kraków/Dublin(Irlandia)
  • Postawione piwa: 187
  • Otrzymane piwa: 9

(#4) Napisano 20 sie 2016, o 13:08

To że ty uważasz bana za bezpodstawnego to nie znaczy że masz rację, według mnie ban słuszny gdyż trochę kultury powinieneś mieć, a nie wyzywać wszystkich od A - Z.
Przez takie osoby właśnie jak ty, często atmosfera się psuje, a człowiek ma ochotę pograć sobie na serwerze, bez żadnych kłótni i wyzwisk.
Jeden raz to bym zrozumiał, lecz podobno jest to już któryś z kolei, jedynie ktoś z władzy mógłby skrócić tego bana, gdyż uważam że Perm to może lekka przesada ale nie tygodnie, lecz miesiąc albo dłużej.
PeterIRE - Gracz na Cs Lamers :)

ZoRRo

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 433
  • Dołączył: 2 cze 2011, o 00:05
  • Lokalizacja: Los Angeles
  • Postawione piwa: 6
  • Otrzymane piwa: 72

(#5) Napisano 20 sie 2016, o 13:09

"jeśli obraza wystąpiła", no przecież nie ma obrazy, to normalne zwroty grzecznościowe?

L 08/20/2016 - 12:08:25: Lubie Niezle Piz8ac say "jak to gowno kampi" (dead)
L 08/20/2016 - 12:08:30: nOthinG :* "nie obrazaj" (dead)
L 08/20/2016 - 12:08:36: Lubie Niezle Piz8ac"japatamkurwo"
L 08/20/2016 - 12:08:37: Lubie Niezle Piz8ac "japa psie" (dead)
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Lubie Niezle Piz8ac

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 3
  • Dołączył: 20 sie 2016, o 12:10
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#6) Napisano 20 sie 2016, o 13:16

Wszystko rozumiem doskonale zachowałem się jak Debil i za to moge przeprosić ale to mój 1 ban tutaj wiec jakie Ciągle wyzywanie? I tutaj chodzi tylko o długość bana za obrazę nigdy nie było przynajmniej tutaj PERMA wiec ban jest nie słuszny odnośnie czasu :) za gorsze słowa były bany na stronie na dzień godzinę wiem że Zawinilem ale perm to jest przesada o wiele za dużo jak perma dostają osoby które celowo czituja :) wiec ?

Zdzisiek

    Admin serwera:
    DD2, DM,

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 293
  • Dołączył: 3 lis 2015, o 10:16
  • Lokalizacja: Leszno
  • Postawione piwa: 89
  • Otrzymane piwa: 51

(#7) Napisano 20 sie 2016, o 13:30

Co do tego delikwenta ban słuszny.
Pozdrawiam
Obrazek

~ yay ~, for Equestria!

    Admin serwera:
    SZMAJL

  • Awatar użytkownika
  • DIDZEJ CSL
  • Posty: 1411
  • Dołączył: 20 gru 2012, o 17:23
  • Postawione piwa: 29
  • Otrzymane piwa: 195

(#8) Napisano 20 sie 2016, o 13:35

Podkreślienia (pogrubienia) moje.
Użytkownik Lubie Niezle Piz8ac napisał:
Po czym admini Betoniarka daje mi bana permanętnego , po raz pierwszy słysze ze za obraze nawet jeśli ona wystąpiła z mojej strony jest Perm ?

Nawet jeśli wystąpiła? Wątpliwości nadal masz czy obrażałeś?

Użytkownik Lubie Niezle Piz8ac napisał:
Ostatnio za obrazę widziałem w banach 1h-1dzien.

Skoro ostatnio na tyle bany dostawałeś i to nie pomaga, to teraz dostajesz na dłużej, proste.

Użytkownik Lubie Niezle Piz8ac napisał:
Myslisz ze jestem taki tępy i gram tu 2 tygodnie ?

Grasz więcej niż dwa tygodnie i jeszcze nie odkryłeś, że nie obrażamy?

Użytkownik Lubie Niezle Piz8ac napisał:
Prosze o UB i ukaranie administratora należna karą za wywalenie bana perma po 1 za nic a nawet jesli była to obraza to 1g-7 dni jest chyba max a nie perm

Czyli podsumowując: Nie wiesz jakie zasady panują (patrz słowo: chyba). Nie jesteś pewny czy kogoś obraziłeś... no nie, jesteś pewny, że nie obraziłeś (no jasne, kulturalny byłeś... rodzice tak do Ciebie mówią w domu?) bo ban jest "za nic" i wnioskujesz o ukaranie administratora? Żart roku :gafa:

Użytkownik Lubie Niezle Piz8ac napisał:
, i zachowal sie bezczelnie wobec mnie i nie myśl ze nastepnym razem znowu walnisz perma komus a on nic nie napisze bo to przeciez WIELKI ' NS " Dziekuje pozdrawiam.

Znowu... zastanów się kto zachował się bezczelnie tutaj.

Użytkownik Lubie Niezle Piz8ac napisał:
Wszystko rozumiem doskonale zachowałem się jak Debil i za to moge przeprosić ale to mój 1 ban tutaj wiec jakie Ciągle wyzywanie?

Możesz przeprosić... i nadal tego nie zrobiłeś.
Pierwszy ban tutaj? Nie bardzo. A to co to? GmBans/ban_list.php?bid=113971
PASSION! Już wkrótce :happymeat:
[sbyoutube2]https://www.youtube.com/watch?v=2WdgaX0IlFA[/sbyoutube2]

Czas ponoc goi rany Nagroda (1)

    Admin serwera:
    DD2, FFA, DM, ABW CSL

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1093
  • Dołączył: 1 lut 2014, o 17:57
  • Lokalizacja: Łódź
  • Postawione piwa: 29
  • Otrzymane piwa: 407

(#9) Napisano 20 sie 2016, o 13:35

Ja dalej zasłonie się sytuacja z przeszłości i przypomnę ją iż jeśli Farmer według paru osób nie zasługiwał na perma ( niektórzy pamiętają sytuację) to ten Pan tymbardziej na niego nie zasluguje. Ban na tydzień to według mnie maksymalny okres.
Biorę pod uwagę oczywiście tylko ta sytuacje bo domniemam że więcej ich nie było.

nOthinG

    Admin serwera:
    DD2, DM

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 745
  • Dołączył: 13 cze 2013, o 09:26
  • Postawione piwa: 155
  • Otrzymane piwa: 164

(#10) Napisano 20 sie 2016, o 13:49

Jakby ktoś miał jeszcze wątpliwości to zachęcam do lektury : http://stats.cs-lamers.com/hlstats.php? ... 462&page=1
Widać, że gracz nie grzeszy słowną kulturą, dlatego ban słuszny. Długość również (biorę pod uwagę ilość oraz poziom słownictwa).
Poprosiłem, żebyś się grzeczniej zachowywał a Ty do mnie z jakim tekstem? Jeżeli ja wystawiałbym Ci bana, to byłby identyczny jak betona.
Pozdrawiam nOthinG :*

Czas ponoc goi rany Nagroda (1)

    Admin serwera:
    DD2, FFA, DM, ABW CSL

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1093
  • Dołączył: 1 lut 2014, o 17:57
  • Lokalizacja: Łódź
  • Postawione piwa: 29
  • Otrzymane piwa: 407

(#11) Napisano 20 sie 2016, o 14:14

Podać stronę z amxbansa po wpisaniu nicku Farmer? Szans było enty i nikt po pierwszym razie go nie skreślil, ale jeśli uważacie Panowie że to naprawdę zasługuje na perma to uszanuje Wasze zdanie.
PS. Doczepilem się tego nicku bo to doskonały przykład, znalazło by się ich więcej ale nie o to tu chodzi. Może mam za dobre serce? ;p

CZK

    Cham i prostak!

  • Awatar użytkownika
  • Cham i prostak!
  • Posty: 763
  • Dołączył: 27 kwie 2011, o 01:40
  • Postawione piwa: 15
  • Otrzymane piwa: 393

(#12) Napisano 20 sie 2016, o 14:36

Mimo, że to dopiero 2 ban za kulturę należy się kilka dni odpoczynku. Przeglądając historię Twoich wypowiedzi na serwerze widoczny jest brak kultury z Twojej strony, ciągłe wyzwiska w kierunku innych graczy. Nie ważne czy odpał, czy NS, czy ktoś klatkuje czy po prostu Cię zabił, kulturę należy utrzymywać w każdym przypadku a jeżeli masz z tym problem w danym momencie, to wyjdź, ochłoń i wróć.

Jeżeli admin banujący uzna, że należy Cię odbanować wcześniej niż za 7 dni, to będzie tylko i wyłącznie Jego dobra wola.

Pozdrawiam i życzę opanowania.
Wasze piwa dosłownie idą na szczytny cel.:devil: Obrazek

Wróć do Bany - odwołania.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron