Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

[FFA]piwo.z.rana.jak.smietana - Tosia

W tym dziale będziesz mógł odwołać się od otrzymanego bana.
Prośby pisane bez wzoru będą automatycznie odrzucane, a tematy zamykane i/lub usuwane!


Tytuł wątku: W temat wpisz swój zbanowany nick oraz jeśli znasz to nick admina banującego.

Nick podczas gry:
IP/SteamID:

Data zdarzenia:
Powód bana:
Opis sytuacji:

Screeny: Screeny należy spakować w formacie ZIP/RAR i wrzucić pod link podany obok --> LINK*
AmxBans: Po wejściu w podany obok link, należy wyszukać swojego bana podając Nick/IP/SteamID. --> LINK**
Wycinek z konsoli: Wycinek ten można znaleźć w konsoli, również po ponownym uruchomieniu gry.
WAŻNE! Czas na wrzucenie ssów robionych przez Admina wynosi 12 h od chwili ich zrobienia.

____________________________________________________________________________________________________________________

* Wszystkie zdjęcia powinny znajdować się w jednej paczce (w niezmienionym formacie BMP) spakowane w RAR lub ZIP i wrzucone w podany powyżej link.
** Jeżeli nie wiesz o co chodzi (jak to większość twierdzi), wystarczy przeczytać uważnie REGULAMIN działu, kliknąć w podany odnośnik i zastosować się do instrukcji powyżej a link do bana wkleić w odpowiednim polu.

mak.kaca 01

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 78
  • Dołączył: 3 lip 2015, o 19:15
  • Postawione piwa: 14
  • Otrzymane piwa: 2

(#1) Napisano 6 wrz 2016, o 18:59

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
* Nie wrzucaj plików na SpeedyShare, wrzuć na ZippyShare.com!
* Pamiętaj, aby wszystkie screeny spakować w jedno archiwum RAR/ZIP.
* Screenów nie wolno edytować ani zmieniać.
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Screeny (link):


--Poniższe dane zostały wypełnione automatycznie na podstawie ostatniego bana na Twoje IP. Sprawdź czy są one poprawne - jeśli nie to, musisz wypełnić ręcznie--


Nick podczas gry: piwo.z.rana.jak.smietana
SteamID/IP: VALVE_0:0:1969224254 / 185.41.80.230
Data: 06/09/2016 - 18:55:02 (1 minuta temu)
Powód bana: wstaw foty na CS-Lamers.com
Admin banujący: @Tosia
AmxBans: GmBans/ban_list.php?bid=115944
Serwer: CS-Lamers [ FFA + FUN ] @ 1shot1kill.pl


http://www10.zippyshare.com/v/D0JLYDnk/file.html

mak.kaca 01

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 78
  • Dołączył: 3 lip 2015, o 19:15
  • Postawione piwa: 14
  • Otrzymane piwa: 2

(#2) Napisano 6 wrz 2016, o 19:01

ale sie do mnie dowaliles co nie troluje ale trzeba wkur czlowieka co nie dzieki. Co nicka nie moge sb zmienic Pozdro

Tosia

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 392
  • Dołączył: 20 sty 2015, o 00:52
  • Postawione piwa: 57
  • Otrzymane piwa: 78

(#3) Napisano 6 wrz 2016, o 19:20

http://cs-lamers.com/GmBans/ban_list.php?bid=115944

Tosia

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 392
  • Dołączył: 20 sty 2015, o 00:52
  • Postawione piwa: 57
  • Otrzymane piwa: 78

(#4) Napisano 6 wrz 2016, o 19:22

Dostałeś ostrzeżenie to nie twój pierwszy raz że zmieniasz sobie nick i bawisz się w ciuciubabkę. Trolowanie jest Tu zabronione !!

mak.kaca 01

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 78
  • Dołączył: 3 lip 2015, o 19:15
  • Postawione piwa: 14
  • Otrzymane piwa: 2

(#5) Napisano 6 wrz 2016, o 19:31

Ok ale inni moga zmieniac a ja nie moge powiedz mi gdzie tu jest logika ??? mam 3 nicki a gram aktualnie na mam.kaca i jak.to.jest.możliwe ale tym nickiem troluje szok szok szok a gram spokojnie nie odpalam sie nigdy wiec sry ale chciales pokazac kto tu jest panem i bede sb gral na nicku jakim mi sie podoba czy tobie sie podoba czy nie !!! nikomu innemu to nie przeszkadzalo tylko tobie
pozdro

Czas ponoc goi rany Nagroda (1)

    Admin serwera:
    DD2, FFA, DM, ABW CSL

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1093
  • Dołączył: 1 lut 2014, o 17:57
  • Lokalizacja: Łódź
  • Postawione piwa: 29
  • Otrzymane piwa: 407

(#6) Napisano 6 wrz 2016, o 19:36

Czy zabronione, polemizowalbym, ale czy to trollowanie bylo? Nie sądzę. Ktoś kiedyś zmieni nick bo ma lepszy dzień bądź gorszy, zdał prawo jazdy, ożenił się, kupił sobie samochód, znalazł kochankę, zdechł mu pies, dostał jedynkę z przyrody etc i sobie go postanowił zmienić.Lecz to nie powód aby w tym wyjątkowo smutnym/szczęśliwym dniu ktoś musiał dokładać wrażeń. To o adminie świadczy jak rozpoznaje haxa i czy go w ogóle rozpoznaje czy może wali ssy nie sprawdzając go, albo nie umiejac rozpisać dema bądź też złapał lenia i mu się go rozpisywać dziś nie chce, albo robi je ponieważ u@ zostało zaspamowane przez 5 graczy którzy codziennie narzekają że ktoś ma lepszego skilla od nich .
Nauczmy się też odróżniać trollowanie od zmiany nicku, nie pogadajmy w paranoję. Nie każdy ma złe intencje.

Wróć do Bany - odwołania.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •