Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Ban Suspect

W tym dziale będziesz mógł odwołać się od otrzymanego bana.
Część postu powinna Ci się wypełnić automatycznie - sprawdź czy wypełniły się poprawnymi danymi (jeśli nie, to popraw) i pamiętaj, aby uzupełnić wszystko. WSZYSTKO!


Tytuł wątku: W temat wpisz swój zbanowany nick oraz jeśli znasz to nick admina banującego.
Screeny: Wszystkie 5 (pięć) oryginalnych screenów należy spakować do ZIP/RAR i wrzucić na dowolny hosting plików. My zalecamy http://www.zippyshare.com/. Screenów nie wolno pomniejszać, powiększać, edytować czy zapisywać jako JPG - mają być oryginalne BMP.
AmxBans: Po wejściu na stronę z listą banów (klik, link) należy wyszukać swojego bana podając Nick/IP/SteamID i wkleić do postu link do niego - pole oznaczone jako LINK DO TEGO BANA.
Wycinek z konsoli: Wycinek ten można znaleźć w konsoli, również po ponownym uruchomieniu gry.
WAŻNE! Czas na wrzucenie ssów robionych przez Admina wynosi 12 h od chwili ich zrobienia.




Jeśli nowy temat nie wypełnił Ci wzorem to SKOPIUJ WZÓR Z TEGO TEMATU.

Suspect

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 4
  • Dołączył: 11 wrz 2016, o 12:29
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 0

(#1) Napisano 11 wrz 2016, o 12:37

Witam, chwilę temu grałem na serwerze only DD2. Gdy podczas jednej z rund cały mój team ( tero) poleciało raszować na B, w tym samym czasie Ct zaczęło raszować nasz resp słysząc kroki Ct schowałem się za skrzynkami przed trupem zastrzeliłem jednego Ct reszta mnie zabiła i nagle słysze jak jeden gracz mówi do Admina "nie podpuszczam Cię ale ja bym go zbanował"
Bana dostałem ale nadal nie mam pojęcia z co poniważ na respie byłem 25 sec. Więc słucham kto tu jest adminem? Admin czy gracz kolega przed którym chce admin "zaszpanować" ? Drugie pytanie proszę o podanie jaki jest czas na opuszczenie respa ?

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cs-lamers.com
[AMXBans] Powod: 'LamerskaGra'
[AMXBans] Dlugosc bana: '1 godzina'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:33597717'
[AMXBans] Twoje IP: '109.173.216.48'
[AMXBans] ===============================================

Mam nadzieje ze Administracja się wypowie ? Sam byłem adminem na kilkunastu serwerach. Ale nigdy nie zbanowałem kogoś za takie coś a nawet jesli siedział ktoś runda w rundę na respie to był kick a nie ban ??? Mam nadzieję ze przeprosi mnie admin który zachował sie lekkomyślnie !

Don Swiateczna Pikieta

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 283
  • Dołączył: 24 cze 2016, o 14:05
  • Postawione piwa: 10
  • Otrzymane piwa: 21

(#2) Napisano 11 wrz 2016, o 12:47

Oczywiście że administracja sie wypowie :) Ja ci nałożyłem bana na godzine , ponieważ kampiłes lamersko na respie po upływie 30 sec. Nie jesteś nowym graczem , bo już od dłuższego czasu widuje cie na serverze , wiesz o tym że jest zasada o tym że kampic na respie możesz tylko 30 SEC. Powiem ci z góry że ja zasad przestrzegam i sie ich mocno trzymam , więc odczekasz godzine i znów wrócisz do gry Pozdrawiam :) Do zamknięcia
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ObrazekObrazek

Zimny skurvol wita wsród wykolejonych asów :>

Suspect

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 4
  • Dołączył: 11 wrz 2016, o 12:29
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 0

(#3) Napisano 11 wrz 2016, o 13:01

Tyle że wiesz, że nie minęło 30 sek ? gdy ja byłem na respie ?

Don Swiateczna Pikieta

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 283
  • Dołączył: 24 cze 2016, o 14:05
  • Postawione piwa: 10
  • Otrzymane piwa: 21

(#4) Napisano 11 wrz 2016, o 13:16

1:29 dokładnie było jak zabiłes pierwsza osobe na respie :) Nie ma sie co rozwijać i kłóćic , następnym razem bedziesz wiedział.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ObrazekObrazek

Zimny skurvol wita wsród wykolejonych asów :>

CZK

    Cham i prostak!

  • Awatar użytkownika
  • Cham i prostak!
  • Posty: 763
  • Dołączył: 27 kwie 2011, o 01:40
  • Postawione piwa: 15
  • Otrzymane piwa: 393

(#5) Napisano 11 wrz 2016, o 13:23

Nie mam czasu teraz przeglądać demka i dochodzić prawdy. Z podanych informacji mogę wywnioskować jedynie, że kara jest za surowa. Nie chcę wiedzieć jakie bany będą leciały, jak wejdziesz na FFA i pograsz z Arcanixem.
Jeżeli jest to jednorazowe wykroczenie, należałoby upomnieć slapem/slayem/kickiem ewentualnie banem na 5 minut. Regulamin ma swoje widełki, ale nie należy zawsze sięgać po wyższy wymiar kary.

Kolejna sprawa, to czy kampił umyślnie, czy pilnował pleców tak jak pisze? Czasami CT na DD2 raszuje długą/środek i zanim TT zdecyduje się gdzie iść, to już mają plecy. Wtedy nie ma co kwalifikować bycia na respie jako kampienia.

Kolejne pytanie, czy admin w ww. sytuacji został zabity przez osobę zbanowaną?

Admini - więcej wyrozumiałości, nie ma co niepotrzebnie zniechęcać ludzi do serwera.
Wasze piwa dosłownie idą na szczytny cel.:devil: Obrazek

Suspect

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 4
  • Dołączył: 11 wrz 2016, o 12:29
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 0

(#6) Napisano 11 wrz 2016, o 13:29

nawet gdyby było 1:29 to wy biegliście i od 1:40 słyszałem was i jakim cudem miałem uciec przed 3 Ct jedyna szasna to schowanie sie za skrzynką ... Pomyś zanim pojdziesz za głosem kolegów ...

Don Swiateczna Pikieta

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 283
  • Dołączył: 24 cze 2016, o 14:05
  • Postawione piwa: 10
  • Otrzymane piwa: 21

(#7) Napisano 11 wrz 2016, o 13:34

Ale po co ta kłótnia jeszcze raz sie zapytam ? :) Twoja ekipa z terro poleciała na B , ty sam zostałes na respie i kampiłes bezczynnie to jest wykonywanie celów mapy ? Ja tu widze sprawe zamknięta , moim zdaniem ban słuszny bo grasz u nas już spory czas i o tym wiedziałes , i co zwiazku z tym że CT rashowało ?! Ty jako terrorysta powineneś wykonywać cele mapy , czyli ruszać odrazu na BS a nie siedziec schowany za skrzynka i czekać połowe rundy na respawnie..
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ObrazekObrazek

Zimny skurvol wita wsród wykolejonych asów :>

CZK

    Cham i prostak!

  • Awatar użytkownika
  • Cham i prostak!
  • Posty: 763
  • Dołączył: 27 kwie 2011, o 01:40
  • Postawione piwa: 15
  • Otrzymane piwa: 393

(#8) Napisano 11 wrz 2016, o 13:38

Pikieta, nie wiem w takim razie czy kiedykolwiek grałeś na serwerze TP. Pilnowanie pleców nie jest zbrodnią, tym bardziej, że CT znajdowało się na respie TT na ok 1:30 przed zakończeniem rundy, czyli w czasie, kiedy TT powinno się ulatniać z respa. ;>

Czekam na odpowiedzi do pytań z poprzedniego postu.
Wasze piwa dosłownie idą na szczytny cel.:devil: Obrazek

Don Swiateczna Pikieta

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 283
  • Dołączył: 24 cze 2016, o 14:05
  • Postawione piwa: 10
  • Otrzymane piwa: 21

(#9) Napisano 11 wrz 2016, o 13:43

Jak mógł pilnować pleców skoro oni byli już w górnym trupie przymierzali sie żeby wbijac na Bsa , a on siedział na respawnie czy to nie brzmi dziwnie to raz , Dwa my jako ct sprawdzilismy Srodek , długa , gale było pusto więć skracalismy przez resp i nagłe na 10 osób znalazła sie 1 która sie schowała za skrzynka HEH :) Sprawa trzecia tak admin został zabity przez osobe zbanowaną dlatego odpowiednio zareagował tymbardziej że odrazu gracze zaczeli sie buntować że po upływie czasu dalej by siedział na tym respie , w tej kwestii zdaje sie na logike. Co do ostatniego posta , TAK CZK gralem na serverach TP , ale tam juz konsekwentnie cele są brane pod uwage.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ObrazekObrazek

Zimny skurvol wita wsród wykolejonych asów :>

CZK

    Cham i prostak!

  • Awatar użytkownika
  • Cham i prostak!
  • Posty: 763
  • Dołączył: 27 kwie 2011, o 01:40
  • Postawione piwa: 15
  • Otrzymane piwa: 393

(#10) Napisano 11 wrz 2016, o 13:51

Słowo przeciwko słowu. Skoro interpretacja admina była taka, to kara zostanie odczekana. Natomiast gracz nie jest zadowolony z reakcji, dlatego demko w miarę możliwości przejrzę wieczorem. Poproszę jedynie o wstawienie linka, żebym nie musiał pół nocy szukać odpowiedniego demka. ;P

Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
Wasze piwa dosłownie idą na szczytny cel.:devil: Obrazek

Don Swiateczna Pikieta

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 283
  • Dołączył: 24 cze 2016, o 14:05
  • Postawione piwa: 10
  • Otrzymane piwa: 21

(#11) Napisano 11 wrz 2016, o 14:01

Wszystko na tacy :) Wrzuciłem demko na hosting w miare możliwości i wolnej chwili proszę o przejrzenie skoro u gracza widać bunt.

Link do demka : https://megawrzuta.pl/download/678aa144 ... 2da3b.html

Było to w godzinie bodajze 11:25 - 11:40 , więc prosze o przejrzenie w tym okresie czasu , Pozdrawiam i również życze miłego dnia :)(


@Edit Dziękuje za zwrócenie uwagi rzeczywiście , za szybko działania wykonuje już od rana troche zalatany
Tu jest poprawne demko >> https://megawrzuta.pl/download/ac369642 ... 28db0.html
Ostatnio zmieniony 11 wrz 2016, o 14:28 przez Don Swiateczna Pikieta, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ObrazekObrazek

Zimny skurvol wita wsród wykolejonych asów :>

Suspect

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 4
  • Dołączył: 11 wrz 2016, o 12:29
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 0

(#12) Napisano 11 wrz 2016, o 14:25

Widzę admin pierwszy do dawania banów ale nawet nie obejrzy demka bo to nie to demo...
Proszę tutaj jest właściwe demo jest to 2 runda zaraz po rozgrzewce !
https://megawrzuta.pl/download/ac369642 ... 28db0.html

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#13) Napisano 11 wrz 2016, o 14:28

Ale po co Ty się tak spinasz to nie ona miał sprawdzać demko czytaj ze zrozumieniem kolego. Jedynie może masz racje co do demka że zły link. Zluzuj majty robisz aferę nie wiem o co.

ZoRRo

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 433
  • Dołączył: 2 cze 2011, o 00:05
  • Lokalizacja: Los Angeles
  • Postawione piwa: 6
  • Otrzymane piwa: 72

(#14) Napisano 11 wrz 2016, o 14:37

/Ban minął.
/CZK obejrzy i wystawi końcowy werdykt.
/Koniec dyskusji, która zmierza w nieodpowiednim kierunku.

/kto tam przeczytał co tutaj napisałem to przeczytał, kto będzie chciał z uprawnionych to przeczyta edycję postu.
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek

CZK

    Cham i prostak!

  • Awatar użytkownika
  • Cham i prostak!
  • Posty: 763
  • Dołączył: 27 kwie 2011, o 01:40
  • Postawione piwa: 15
  • Otrzymane piwa: 393

(#15) Napisano 12 wrz 2016, o 01:37

2 runda po wygranej CT.

Gracz Suspect gra z DGL.

TT leci na B (nie wiem czy jest info na micro czy nie), gracz Suspect robi parę kroków w stronę długiej, rzuca FB na środek obijając o ścianę po czym słyszy kroki CT, jest 1:48.
Gracz Suspect (na respie TT jest także jeden AFK) wycofuje w kierunku B kryjąc się za skrzynką gdyż słyszy tupanie większej ilości osób panikując zaczyna strzelać widząc pierwszego CT, zabija go (tym graczem jest Pikieta) czas do końca rundy 1:33.

A) Ban niesłuszny.
B) Wymaga się przeprosin od admina w stosunku do gracza.
C) Wymaga się poprawy w zachowaniu admina.
D) Póki co jest to słowne upomnienie.
E) Mam nadzieję, że po przyznaniu nowych kolorów nie obrosłeś w piórka.
F) Administracja przeprasza za zaistniałą sytuację, rozumiemy frustrację ze strony gracza i postaramy się na przyszłość nie popełniać podobnych błędów i przede wszystkim trafniej interpretować zachowanie graczy.

Pozdrawiam i życzę dobrej nocy.
Wasze piwa dosłownie idą na szczytny cel.:devil: Obrazek

Wróć do Bany - odwołania.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •