Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Za co znowu!

W tym dziale możecie pisać co Wam na sercu leży, przedstawiać Wasze uwagi na temat adminowania oraz składać skargi na upierdliwych graczy. ;)

thC

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 143
  • Dołączył: 15 lut 2015, o 12:09
  • Postawione piwa: 30
  • Otrzymane piwa: 12

(#16) Napisano 19 paź 2016, o 12:58

ELO
primo - koles gral nuke mapa przed banem ogladajac go wygladal mi na spalonego odrazu przystanki patrzac sie w sciane wychylanie sie tylko jak ktos byl ale nic
potem zaczol sie dust_2 znow przystanek nie wiem co robil dla mnie to dziwne idac dalej koles smiga po medelach tak czasmi ze to jest kosmos, moj ziomal zorro dolozyl do tematu i jak dla mnie to demko tez perfidnie pokazuje to samo

http://d1.hltv.org.pl/srv31356/HLTV-161 ... t2.dem.zip <---- nudne bo siedzi przy hangarze i tylko sie wychyla jak ktos idzie nawet jego rogrzewka juz jest podejrzana

+ nie migam sie od rozpisek poprostu nie mam na to czasu za duzo :( banuje jak jestem pewny
dostal UB i odrazu go zorro wylapal takich ludzi mi nie zal co do konsekwencji jestem w stanie zrezygnowac z pozycji mojej bo jestem pewien ze on gra opalony moze nie caly czas ale ON/OFF NAPEWNO
sorki ze tak dlugo mi to zajelo ;c
One Spliff A Day Will Keep The Doctor Away. :ganja

nonstimowy

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 89
  • Dołączył: 16 sty 2016, o 14:04
  • Postawione piwa: 9
  • Otrzymane piwa: 3

(#17) Napisano 19 paź 2016, o 18:13

Jak on ma rozpisać demko jak daje bany bo gracze płaczą. A potem gracz czysty a on pisze ze pomyłka, albo ze się pospieszył. Jakby sam stwierdził ze odpalony to by chyba rozpisał kiedy ale woli napisać on off i ze czasu nie ma, śmiech

nOthinG

    Admin serwera:
    DD2, DM

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 745
  • Dołączył: 13 cze 2013, o 09:26
  • Postawione piwa: 155
  • Otrzymane piwa: 164

(#18) Napisano 19 paź 2016, o 18:52

Dlatego albo rozpisze demko normalnie albo pomyślimy nad zawieszeniem praw. Po raz kolejny masz problem z rozpisaniem dema a my wiecznie tego tolerować nie będziemy.
Pozdrawiam nOthinG :*

Parker

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 2083
  • Dołączył: 16 kwie 2013, o 23:41
  • Lokalizacja: Tarnobrzeg
  • Postawione piwa: 112
  • Otrzymane piwa: 222

(#19) Napisano 19 paź 2016, o 19:44

http://d1.hltv.org.pl/srv31356/HLTV-161 ... t2.dem.zip

Na tym to ja widzę kawałek rozgrzewki i jedną rundę graną przez tego Lenso i dostał bana po tym jak już padł a za dużo nie pokazał w sumie.
Obrazek
Obrazek

thC

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 143
  • Dołączył: 15 lut 2015, o 12:09
  • Postawione piwa: 30
  • Otrzymane piwa: 12

(#20) Napisano 20 paź 2016, o 11:53

Dziekuje za wasza wspolprace mozecie mi wziasc admina jak chcecie, moim zdaniem koles jest odpalony i mam za przeproszeniem wyjebane na to DEMKO. obejrzalem nuke i dd2 i demko zorro nie mam zadnych pytan !!
do zobaczenia na serwie LENSO + zobaczymy kazdy teraz placze bo sie pomylilem ' raz ' a adminem jestem tutaj od roku ale jak mnie nie bedzie rano a haxy beda smigac to tez bedzie pizden milego dnia.!! nie mam na to czasu ani checi zeby odpisywac bo NS dostal bana za WH i mu sie nudzi i mi bedzie paragrafy na forum pisal.
milo bylo z wami wspolpracowac po za Nothing <3 !! :]

Byeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :*
One Spliff A Day Will Keep The Doctor Away. :ganja

Arcanix

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 687
  • Dołączył: 26 kwie 2014, o 15:01
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 50

(#21) Napisano 20 paź 2016, o 12:01

Przeciez on dostal bana po twoim od ZORRO, zreszta przy mnie wiec chyba wszystko juz gra/

Hedonista

    Moderuje co chcę :)

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 496
  • Dołączył: 11 maja 2015, o 10:42
  • Lokalizacja: Katowice
  • Postawione piwa: 48
  • Otrzymane piwa: 158

(#22) Napisano 20 paź 2016, o 14:45

Najbardziej istotne jest to ze 3oppo przyjrzał sie delikwentowi i wlepił bana. Co w tej sytuacji da to ze wiadro rozpisze demo lub tego nie zrobi. Nie dajmy sie zwariować. To ze Lenso wchodzi na forum po raz kolejny i jeszcze bezczelnie udaje niewiniątko świadczy o tym ze zalezy mu tylko na prowokowaniu, a mieliśmy juz tu takich co to zależało im tylko na prowokacjach i doskonale wiemy co sie z nimi stało. W takiej sytuacji uważam ze zawieszenie praw adminowi nie ma sensu i jest to za duża kara. Najlepiej by było zamknąć ta dyskusje i ewentualny jej ciąg dalszy rozpocząć w dziale administracji bo uczestniczenie w nim wszystkich postronnych osob tylko zaognia sytuacje.
If You wanna fuck for money, fuck Yourself and save the money!


Obrazek

ObrazekObrazek

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#23) Napisano 20 paź 2016, o 15:27

Chłopak się nie popisał został wrzucony na bęben praktycznie zaraz po wejściu na nasz serwer. Myślał może że esy poszły i będzie fajnie nikt nie będzie go obserwować ale niestety. ZoRRo zaaplikował mu perma i po sprawie więc chcąc nie chcąc THC też miał racje że biegał odpalony. Gość myślał żę odwoła się napisze co znowu i będzie po sprawie dostanie ub i chuj. Dostał bana i koniec sprawy tracenie czas na takich debili. Dobrze wiedział że gra odpalony i jeszcze wchodzi i pisze odwołanie kretyn. Jak takich widzę to jestem za aborcją. Co do kary myślę że za surowa będzie ostrzeżenie albo kartka i tyle w temacie.

Wróć do Księga skarg i zażaleń - ZGŁOŚ CZITA



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron