Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Deadline po raz kolejny

W tym dziale będziesz mógł odwołać się od otrzymanego bana.
Część postu powinna Ci się wypełnić automatycznie - sprawdź czy wypełniły się poprawnymi danymi (jeśli nie, to popraw) i pamiętaj, aby uzupełnić wszystko. WSZYSTKO!


Tytuł wątku: W temat wpisz swój zbanowany nick oraz jeśli znasz to nick admina banującego.
Screeny: Wszystkie 5 (pięć) oryginalnych screenów należy spakować do ZIP/RAR i wrzucić na dowolny hosting plików. My zalecamy http://www.zippyshare.com/. Screenów nie wolno pomniejszać, powiększać, edytować czy zapisywać jako JPG - mają być oryginalne BMP.
AmxBans: Po wejściu na stronę z listą banów (klik, link) należy wyszukać swojego bana podając Nick/IP/SteamID i wkleić do postu link do niego - pole oznaczone jako LINK DO TEGO BANA.
Wycinek z konsoli: Wycinek ten można znaleźć w konsoli, również po ponownym uruchomieniu gry.
WAŻNE! Czas na wrzucenie ssów robionych przez Admina wynosi 12 h od chwili ich zrobienia.




Jeśli nowy temat nie wypełnił Ci wzorem to SKOPIUJ WZÓR Z TEGO TEMATU.

Zwierze

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 830
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 20:43
  • Postawione piwa: 42
  • Otrzymane piwa: 168

(#1) Napisano 30 paź 2016, o 03:51

Zorro Ty tak serio z rozpiską tego demka ,że koleś był czysty? Może Beny to niezbyt czytelnie napisał, ale pisząc że koleś jest czysty i że nawet ja zagłosowałem za jego zbanowaniem na BL mijasz się z prawdą. Tak jak Cię lubię, tak w tym przypadku niestety Twoja rozpiska widać ,że robiona była bez włączonego esp ( widziałbyś wtedy jego reakcje na modele za ścianami ) i chyba na złość ( byłemu? ) adminowi Benemu.

tutaj demko do pobrania

http://blacklisted.pl/app17422,steam_0:1:56933335.html

2:40 - 3:09 - cała ta akcja to kontrolowanie modeli, co najlepiej widać na esp ,a sekund 2:46 - 2:47 kiedy już nie wytrzymuje
i strzela prefire tylko to powierdza. Potem jak ucieka z tej długiej to nie trzyma celownika na krawędzi, tylko w ścianie na model
kontrolując czy aby mu nie wyjdzie i zdąży uciec XD

4:12 - cała akcja na długiej to też kontrola modeli, do tego w 4:22 , 4:23 przypadkowo ustawia celownik na modele za ścianą. Obczaja gdzie biegnie reszta. Już nie mówiąc
o wycofaniu się przed HE. Potem cały czas kontroluje jak się rusza ten gość za bramą, ale to można podciągnąć pod słuch od biedy.


4:53 do końca rundy - wie dokładnie o położeniu każdego z trzech przeciwników, na pierwszego ustawia się już na schodkach na gali xD najbardziej mnie rozśmieszyło
jak zobaczył, że koleś zza bsa miał wychylić na długą i się tam wcelował, ale jednak tt cofnął i pan podejrzany musiał skorygować swoje plany XD.
Ogólnie ta runda pokazała ,że ten deadline to jakiś pet, bo strzela tak jak przedszkolak który ściągnął dzień wcześniej csa z chomika.




6:11 - beny napisał ,że wyczekuje podest a Zorro że " bardzo dobrze tak się gra ". A jak koleś chwilę wczesniej biegnie górnym trupem i ogląda ściany z lewej i prawej
żeby wiedzieć jak umiejscowieni są przeciwnicy to też "bardzo dobrze tak się gra" drogi Zorro? Przecież on nawet nie sprawdzał innych miejscówek, ktoś mógł kampić też na blisko szczególnie "gdy terrorystów było dużo" jak Ty to powiedziałeś. Jakoś interesował go tylko podest


6:48 - 6:49 - pet sam sobie rzuca he pod nogi aha. następnie dlaczego w 6:53 nie sprawdza czy po lewej za bramą nikt nie kampi
ani na respie? Przecież taki z niego sprawdzacz.

7:04 - 7:09 - jak ucieka jak widzi przez ścianę ,że tt wyjął granat i do niego z nim biegnie XDD tutaj to już skisłem


Potem ktoś na czacie pisze " Beny kogo oglądasz ? ", następnie deadline afczy kilka rund, potem zaczyna grać znowu i gra jak gówno.
Próbuje robić bh, potem refleks żółwia , nie umie podnieść broni tylko wyrzuca pistolet za kałacha. Chodzi mi o 7:11 - 7:41 - jak ktoś chce sobie obejrzeć dla śmiechu.

Podsumowując : Zorro nie masz racji w tym przypadku, więc nie pisz na przyszłość głupot bo ewidentnie się do tego demka nie przyłożyłeś. Łatwo jest zawsze zgrywać najmądrzejszego, trudno czasem przyznać się do błędu. Bo jedna rzecz to wałki na BL'u, a druga
taki prosty ban z oczywistym odpałem jak w tym przypadku.

~ yay ~, for Equestria!

    Admin serwera:
    SZMAJL

  • Awatar użytkownika
  • DIDZEJ CSL
  • Posty: 1411
  • Dołączył: 20 gru 2012, o 17:23
  • Postawione piwa: 29
  • Otrzymane piwa: 195

(#2) Napisano 30 paź 2016, o 11:09

A mówiłem, że będzie nie na temat i nie otworzę tematu...
Wyślij mu to na PW, skoro masz CAŁY temat do jednej osoby, nie mający nic wspólnego z siecią, dzięki.
PASSION! Już wkrótce :happymeat:
[sbyoutube2]https://www.youtube.com/watch?v=2WdgaX0IlFA[/sbyoutube2]

Wróć do Bany - odwołania.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •