Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Smiley- I po co to wszystko wstaw foty na CS-Lamers.com

W tym dziale będziesz mógł odwołać się od otrzymanego bana.
Część postu powinna Ci się wypełnić automatycznie - sprawdź czy wypełniły się poprawnymi danymi (jeśli nie, to popraw) i pamiętaj, aby uzupełnić wszystko. WSZYSTKO!


Tytuł wątku: W temat wpisz swój zbanowany nick oraz jeśli znasz to nick admina banującego.
Screeny: Wszystkie 5 (pięć) oryginalnych screenów należy spakować do ZIP/RAR i wrzucić na dowolny hosting plików. My zalecamy http://www.zippyshare.com/. Screenów nie wolno pomniejszać, powiększać, edytować czy zapisywać jako JPG - mają być oryginalne BMP.
AmxBans: Po wejściu na stronę z listą banów (klik, link) należy wyszukać swojego bana podając Nick/IP/SteamID i wkleić do postu link do niego - pole oznaczone jako LINK DO TEGO BANA.
Wycinek z konsoli: Wycinek ten można znaleźć w konsoli, również po ponownym uruchomieniu gry.
WAŻNE! Czas na wrzucenie ssów robionych przez Admina wynosi 12 h od chwili ich zrobienia.




Jeśli nowy temat nie wypełnił Ci wzorem to SKOPIUJ WZÓR Z TEGO TEMATU.

ipoco

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 259
  • Dołączył: 3 lip 2013, o 22:26
  • Postawione piwa: 14
  • Otrzymane piwa: 14

(#31) Napisano 9 gru 2016, o 21:17

Dzis pewien gracz wstawil takie cos "

~ yay ~, for Equestria!:
[dzisiaj, 13:36]
Tak to cholerstwo wygląda http://i58.tinypic.com/21d1lhk.jpg
To jest ta tarcza i na jakiej zasadzie dziala;) Tez mowie z sie spotkałem z tym po raz pierwszy, ale kazde dodatki na ścianach były spowodowane cheatami. Wracając do tego co napisał Hedonista "Myśle że zabił Cię kilka razy i zrobiłeś ssy." Nie robię pochopnie ss bo dzis na dd2 ns mial 80/14 i późno mu zrobiłem ss;) Te ss zrobilem z mysla juz przez kilka dni co grywam a on ma awp a ja czesto raszuje i wrzucam sg i zawsze trafial. To nie pierwszy raz kiedy smoke na srodku i przy skrocie padam.

Smiley

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 44
  • Dołączył: 22 cze 2015, o 15:47
  • Postawione piwa: 8
  • Otrzymane piwa: 0

(#32) Napisano 9 gru 2016, o 21:21

Użytkownik ipoco napisał:
Dzis pewien gracz wstawil takie cos "

~ yay ~, for Equestria!:
[dzisiaj, 13:36]
Tak to cholerstwo wygląda http://i58.tinypic.com/21d1lhk.jpg
To jest ta tarcza i na jakiej zasadzie dziala;) Tez mowie z sie spotkałem z tym po raz pierwszy, ale kazde dodatki na ścianach były spowodowane cheatami. Wracając do tego co napisał Hedonista "Myśle że zabił Cię kilka razy i zrobiłeś ssy." Nie robię pochopnie ss bo dzis na dd2 ns mial 80/14 i późno mu zrobiłem ss;) Te ss zrobilem z mysla juz przez kilka dni co grywam a on ma awp a ja czesto raszuje i wrzucam sg i zawsze trafial. To nie pierwszy raz kiedy smoke na srodku i przy skrocie padam.



Widzisz po prostu nabijam fragi na takich botkach co skracają :). yy co ma do tego na jakiej zasadzie ona działa czy też nie? ssy=wh widzisz na którymś z ss-ów modele kogoś zza ściany? Więc jak ktoś chce sie do czegoś prz*ebać to zawsze sie coś znajdzie...

Smiley

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 44
  • Dołączył: 22 cze 2015, o 15:47
  • Postawione piwa: 8
  • Otrzymane piwa: 0

(#33) Napisano 9 gru 2016, o 21:27

Użytkownik Hedonista napisał:
Smiley wyślij mi link do Twojego nonsteama



"Smileysss" 514 STEAM_0:0:1384900712 0 00:12 42 0
o to chodzi?

Hedonista

    Moderuje co chcę :)

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 496
  • Dołączył: 11 maja 2015, o 10:42
  • Lokalizacja: Katowice
  • Postawione piwa: 48
  • Otrzymane piwa: 158

(#34) Napisano 9 gru 2016, o 21:32

Wyślij link do nonstima na którym grasz w sensie wersji itp
If You wanna fuck for money, fuck Yourself and save the money!


Obrazek

ObrazekObrazek

Smiley

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 44
  • Dołączył: 22 cze 2015, o 15:47
  • Postawione piwa: 8
  • Otrzymane piwa: 0

(#35) Napisano 9 gru 2016, o 21:34

Użytkownik Hedonista napisał:
Wyślij link do nonstima na którym grasz w sensie wersji itp



Counter Strike 1.6 Non Steam
[v48] [RevEmu] [2015]
Tutaj znajdziesz drugi od góry http://cssetti.pl/download

Hedonista

    Moderuje co chcę :)

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 496
  • Dołączył: 11 maja 2015, o 10:42
  • Lokalizacja: Katowice
  • Postawione piwa: 48
  • Otrzymane piwa: 158

(#36) Napisano 9 gru 2016, o 21:38

Jak jest sg na środku a wie jak sie wcelować w skracających dolna trupiarnie to sg na środku nie powoduje ze ich nie widać. Zobacz demo @ipoco i wtedy przyznasz mi racje. Rozmawiałem z Kucykiem na temat tej tarczy i poprosiłem @Smiley o wstawienie linku do jego nonstima na którym gra bo moze to byc wina wersji tego nonsteama, a jesli tak to dałbym warunkowe ub jak w przypadku niedozwolonych modeli lub celownika w Awp. Zrobi sie mu kontrolne screeny jak przeinstaluje Nonsteama i jesli wtedy bedzie Ok to nie widze powodu zeby miał nie grac dalej bo wh to on nie ma przynajmniej nie na demie z mapy na ktorej zostały mu zrobione ssy.
If You wanna fuck for money, fuck Yourself and save the money!


Obrazek

ObrazekObrazek

Smiley

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 44
  • Dołączył: 22 cze 2015, o 15:47
  • Postawione piwa: 8
  • Otrzymane piwa: 0

(#37) Napisano 9 gru 2016, o 21:44

Użytkownik Hedonista napisał:
Jak jest sg na środku a wie jak sie wcelować w skracających dolna trupiarnie to sg na środku nie powoduje ze ich nie widać. Zobacz demo @ipoco i wtedy przyznasz mi racje. Rozmawiałem z Kucykiem na temat tej tarczy i poprosiłem @Smiley o wstawienie linku do jego nonstima na którym gra bo moze to byc wina wersji tego nonsteama, a jesli tak to dałbym warunkowe ub jak w przypadku niedozwolonych modeli lub celownika w Awp. Zrobi sie mu kontrolne screeny jak przeinstaluje Nonsteama i jesli wtedy bedzie Ok to nie widze powodu zeby miał nie grac dalej bo wh to on nie ma przynajmniej nie na demie z mapy na ktorej zostały mu zrobione ssy.



Jesteś jedyną osobą która się za mną wstawiła za co ci Bardzo dziękuje :) .

Hedonista

    Moderuje co chcę :)

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 496
  • Dołączył: 11 maja 2015, o 10:42
  • Lokalizacja: Katowice
  • Postawione piwa: 48
  • Otrzymane piwa: 158

(#38) Napisano 9 gru 2016, o 21:46

Screeny zostały zrobione bo były watpliwości ale to ze nie ma ub juz nie. Ja sie wstawię zawsze za każdym kto jest niewinny :)
If You wanna fuck for money, fuck Yourself and save the money!


Obrazek

ObrazekObrazek

Parker

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 2083
  • Dołączył: 16 kwie 2013, o 23:41
  • Lokalizacja: Tarnobrzeg
  • Postawione piwa: 112
  • Otrzymane piwa: 222

(#39) Napisano 9 gru 2016, o 21:52

Nie powiem Ci jak to wygląda jak się odpala, ale mogę powiedzieć, że jej nie ma jak gram czysto więc nie pierdolcie wszyscy farmazonów, bo kurcze jebłem i leżę na ziemi. WH często gęsto pokazuje nie tylko modele ale jakieś szczególne punkty na mapie, np. chociażby baldachimy na tuscanie itp. Tak samo jest z tą tarczą. Sorry, ale jak na SSach widzę, że gość jest odpalony to nie będę dema przeglądał bo wiem, że się odpala.
Obrazek
Obrazek

ipoco

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 259
  • Dołączył: 3 lip 2013, o 22:26
  • Postawione piwa: 14
  • Otrzymane piwa: 14

(#40) Napisano 9 gru 2016, o 21:55

Ja go nie zbanowałem żeby go uwalić tu po prostu byly to kontrolne ss myślałem ze będzie szybko sprawa rozwiązana i szybkie ub. Po prostu ten efekt na ścianie trochę dal mi do myślenia i chciałem to rozwiązać. To ze sg na środku i mnie zabija tez było podejrzane może się umie wcelować może fart.
Dlatego Hedonista jest potrzebna osoba na ABW :) Szybka decyzja temat zamknięty i każdy wraca do swoich hobby :)

Smiley

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 44
  • Dołączył: 22 cze 2015, o 15:47
  • Postawione piwa: 8
  • Otrzymane piwa: 0

(#41) Napisano 9 gru 2016, o 21:56

Użytkownik Parker napisał:
Nie powiem Ci jak to wygląda jak się odpala, ale mogę powiedzieć, że jej nie ma jak gram czysto więc nie pierdolcie wszyscy farmazonów, bo kurcze jebłem i leżę na ziemi. WH często gęsto pokazuje nie tylko modele ale jakieś szczególne punkty na mapie, np. chociażby baldachimy na tuscanie itp. Tak samo jest z tą tarczą. Sorry, ale jak na SSach widzę, że gość jest odpalony to nie będę dema przeglądał bo wiem, że się odpala.


Jeżeli widzisz wh to czemu na 4 innych ss-ach nie widać modelu ct zza ściany pierdolisz człowieku bzdury. Brak mi do ciebie słów :)

Hedonista

    Moderuje co chcę :)

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 496
  • Dołączył: 11 maja 2015, o 10:42
  • Lokalizacja: Katowice
  • Postawione piwa: 48
  • Otrzymane piwa: 158

(#42) Napisano 9 gru 2016, o 21:57

Użytkownik Parker napisał:
Nie powiem Ci jak to wygląda jak się odpala, ale mogę powiedzieć, że jej nie ma jak gram czysto więc nie pierdolcie wszyscy farmazonów, bo kurcze jebłem i leżę na ziemi. WH często gęsto pokazuje nie tylko modele ale jakieś szczególne punkty na mapie, np. chociażby baldachimy na tuscanie itp. Tak samo jest z tą tarczą. Sorry, ale jak na SSach widzę, że gość jest odpalony to nie będę dema przeglądał bo wiem, że się odpala.


Kucyk powiedział ze moze to byc wina wersji jego nonsteama wiec Parker nie byłbym taki pewny z tym ze odpalony. Bo modelu gracza nie widać ale widać tarcze w ścianie zayebiste ułatwienie gry widzieć tarcze w ścianie >.< Dopne sprawe do konca i koniec kropka bo widze ze macie obaj łatwość w wydawaniu wyroków. A jak jebles i leżysz to lez bo to Ci lepiej wychodzi niz wnoszenie czegokolwiek do tematu.
If You wanna fuck for money, fuck Yourself and save the money!


Obrazek

ObrazekObrazek

Parker

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 2083
  • Dołączył: 16 kwie 2013, o 23:41
  • Lokalizacja: Tarnobrzeg
  • Postawione piwa: 112
  • Otrzymane piwa: 222

(#43) Napisano 9 gru 2016, o 21:59

Może dlatego, że ZAWSZE jak SS mają coś pokazać pokażą to na pierwszym SSie a to dlatego, że po pierwszym SSie gracz widzi, że są mu takowe robione bo pokazuje się komunikat.
Obrazek
Obrazek

~ yay ~, for Equestria!

    Admin serwera:
    SZMAJL

  • Awatar użytkownika
  • DIDZEJ CSL
  • Posty: 1411
  • Dołączył: 20 gru 2012, o 17:23
  • Postawione piwa: 29
  • Otrzymane piwa: 195

(#44) Napisano 9 gru 2016, o 22:02

Zmień tę wersję CS-a. Przestań grać na 16 bitach. Ta wersja jest wybitnie zjebana - z bliska tarczy nie widać, z daleka widać.

SS-y kontrolne mu ktoś zrób wkrótce czy się dostosował.

Model jest standardowy, w żaden sposób nie powinien tak się renderować. Cholera wie co tam się jeszcze w ten sposób renderuje... np.smoke-i.

I podziękuj Hedoniście że mu się chciało zrobić to o co Cię pytałem wcześniej i nie odpisałeś.
PASSION! Już wkrótce :happymeat:
[sbyoutube2]https://www.youtube.com/watch?v=2WdgaX0IlFA[/sbyoutube2]

Smiley

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 44
  • Dołączył: 22 cze 2015, o 15:47
  • Postawione piwa: 8
  • Otrzymane piwa: 0

(#45) Napisano 9 gru 2016, o 22:03

Użytkownik Parker napisał:
Może dlatego, że ZAWSZE jak SS mają coś pokazać pokażą to na pierwszym SSie a to dlatego, że po pierwszym SSie gracz widzi, że są mu takowe robione bo pokazuje się komunikat.


Hm i myślisz ze w ułamku 5 sekund ''offnąłem wh'' ale odpaliłem bota zeby kolejne 4 ssy nie były w 1 mijescu i w tej samej pozycji? haha

Wróć do Bany - odwołania.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •