Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Podanie o Moderatora Forum

Tutaj możesz przedstawić chęć pomocy w pilnowaniu porządku na serwerze De_Dust2 Only.
● Prośby o admina mogą składać osoby posiadające konto STEAM.
● Prośby o admina mogą składać osoby posiadające co najmniej 20 sensownych postów.Te wbite na siłę nie będą uwzględniane.
● Prośby o admina mogą składać osoby mające przegrane co najmniej 40 godzin na danym serwerze.
● Prośby o admina mogą składać osoby potrafiące poruszać się w MENU AMXX na poziomie co najmniej podstawowym.
● Prośby o admina mogą składać osoby, których staż na forum wynosi co najmniej 30 dni.
● Prośby o admina mogą składać osoby nie posiadające aktualnych ostrzeżeń. Każde ostrzeżenie wygasa po 30 dniach od jego nadania.
● Prośby o admina mogą składać osoby mające co najmniej 16 lat.
● Prośby o admina mogą składać osoby które maja aktywny mikrofon
● Prośby o admina mogą być składane raz na 30 dni.


Nick na serwerze:

Steam ID:

Wiek:

Staż w CS'a:
Staż - Link do GameTracker:
Jak nie wiesz jak, kliknij w link obok i wpisz swój nick, po wyszukaniu skopiuj link do wzoru. TUTAJ
Jak chcesz Nam pomóc?:
CV - Staż w adminowaniu:
Napisz kilka słów o sobie:


● UWAGA WAŻNE ● Prośby bez końcowego zaświadczenia o spełnianiu wymogów sieci CS-Lamers będą automatycznie zamyknane.

* Osoby proszone przez administracje winne są wstawić linka do 3 pozytywnie rozpatrzonych demek ws. cheaterów.
* Każde podanie musi być napisane ze wzorem w przeciwnym wypadku zostanie automatycznie odrzucone.
* Administracja CS-Lamers zastrzega sobie prawo do zmian regulaminu przyjęć w każdym momencie.
* Administracja zastrzega sobie prawo do nominacji dowolnej osoby na pozycje admina serwera nawet gdy nie spełnia wymogów przewidzianych w regulaminie.

Szarmancki Los Pederasta

    Mam na Was oko!

  • Awatar użytkownika
  • Mam na Was oko!
  • Posty: 317
  • Dołączył: 25 paź 2015, o 16:27
  • Postawione piwa: 58
  • Otrzymane piwa: 27

(#1) Napisano 28 gru 2016, o 11:09

Nick na serwerze: Szarmancki Los Pederasta

Steam ID:

Staż w CS'a: 1,5 roku
Link do GT:http://www.gametracker.com/player/Szarmancki%20Los%20Pederasta/195.42.112.8:27073/
Jak chcesz Nam pomóc?: Poświęcam wiele czasu Lamersom , między innymi na forum jestem prawie cały czas. Choć na serwerze też bywam często. Mogę pomóc w moderowaniu , wiem że Łysy i Rudzia są nie zastąpieni , a może jednak ? :)
CV:
Napisz kilka słów o sobie: Mam 32 lata , jestem miły , uprzejmy , i zawsze chętny do pomocy ;) Pogrywam w bilard w lidze amatorskiej w wolnych chwilach :)
Oświadczam, że spełniam warunki wymagane przez CS-Lamers.
Ostatnio zmieniony 28 gru 2016, o 12:23 przez Czas ponoc goi rany, łącznie zmieniany 2 razy
Powód: Brak linku GT
Obrazek
Obrazek

nOthinG

    Admin serwera:
    DD2, DM

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 745
  • Dołączył: 13 cze 2013, o 09:26
  • Postawione piwa: 155
  • Otrzymane piwa: 164

(#2) Napisano 28 gru 2016, o 13:39

Na moderatora może trochę za wcześnie ale myślę, że na SM byś się całkiem nieźle nadawał.
Pozdrawiam nOthinG :*

Arcanix

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 687
  • Dołączył: 26 kwie 2014, o 15:01
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 50

(#3) Napisano 28 gru 2016, o 17:03

Dajcie mu fuche jakąś, chłop sporo na forum siedzi to zawsze coś mógłby poprawić w miarę możliwości :)

Zdzisiek

    Admin serwera:
    DD2, DM,

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 293
  • Dołączył: 3 lis 2015, o 10:16
  • Lokalizacja: Leszno
  • Postawione piwa: 89
  • Otrzymane piwa: 51

(#4) Napisano 28 gru 2016, o 17:17

Jestem tak jak Nothing dać mu SM, przyda się nam ten nałogowiec :)
Obrazek

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#5) Napisano 28 gru 2016, o 18:18

Jak dla mnie dawać on jest cały czas na forum czy serwie więc czemu nie a zawsze odciąży Rudą czy Łysego.
Ostatnio zmieniony 28 gru 2016, o 18:35 przez zielone_jon.., łącznie zmieniany 1 raz

Don Swiateczna Pikieta

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 283
  • Dołączył: 24 cze 2016, o 14:05
  • Postawione piwa: 10
  • Otrzymane piwa: 21

(#6) Napisano 28 gru 2016, o 18:28

Podpinam sie pod wreczenie rangi SM dla tego pana :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ObrazekObrazek

Zimny skurvol wita wsród wykolejonych asów :>

nOthinG

    Admin serwera:
    DD2, DM

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 745
  • Dołączył: 13 cze 2013, o 09:26
  • Postawione piwa: 155
  • Otrzymane piwa: 164

(#7) Napisano 3 sty 2017, o 20:03

UP.
Pozdrawiam nOthinG :*

Zdzisiek

    Admin serwera:
    DD2, DM,

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 293
  • Dołączył: 3 lis 2015, o 10:16
  • Lokalizacja: Leszno
  • Postawione piwa: 89
  • Otrzymane piwa: 51

(#8) Napisano 5 sty 2017, o 10:04

UP
Obrazek

Hedonista

    Moderuje co chcę :)

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 496
  • Dołączył: 11 maja 2015, o 10:42
  • Lokalizacja: Katowice
  • Postawione piwa: 48
  • Otrzymane piwa: 158

(#9) Napisano 5 sty 2017, o 13:16

Stały bywalec na serwerze only DD2 jak i na forum także nie widze żadnych przeszkód żeby dać mu szanse wykazania się jako Sous - Moderator a może kiedyś w perspektywie dłuższego czasu także Moderator
If You wanna fuck for money, fuck Yourself and save the money!


Obrazek

ObrazekObrazek

_eXe_

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 336
  • Dołączył: 29 mar 2014, o 17:29
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 47

(#10) Napisano 5 sty 2017, o 14:54

A ja widze pewna przeszkode... Wieczne, nie ustanne i wrecz naganne kampienie na dlugiej... Przeciez to przechodzi ludzkie pojecie. Ostrzegalem, ze porusze ten watek na forum wiec poruszam... No wiec tak. Ide sobie dluga z awka zabijam wszystkich i se mysle "ogarnalem, wkraczam", a tu nagle benc. ZONK i inne tego typu sprawy... Szarman kampi na skrzyni albo w piachu... Toz to wola o pomste do nieba. Prosze, zeby ktos sie tym zajal w wolnej chwili.
Co do moderatora to jestem za, bo wiecznie siedzi na forum i jak gra to tez o tym wiem, bo wiecznie na dlugiej, czyli aktywnosc jest, a to najwazniejsze.
Obrazek

Szarmancki Los Pederasta

    Mam na Was oko!

  • Awatar użytkownika
  • Mam na Was oko!
  • Posty: 317
  • Dołączył: 25 paź 2015, o 16:27
  • Postawione piwa: 58
  • Otrzymane piwa: 27

(#11) Napisano 5 sty 2017, o 15:23

Użytkownik _eXe_ napisał:
A ja widze pewna przeszkode... Wieczne, nie ustanne i wrecz naganne kampienie na dlugiej... Przeciez to przechodzi ludzkie pojecie. Ostrzegalem, ze porusze ten watek na forum wiec poruszam... No wiec tak. Ide sobie dluga z awka zabijam wszystkich i se mysle "ogarnalem, wkraczam", a tu nagle benc. ZONK i inne tego typu sprawy... Szarman kampi na skrzyni albo w piachu... Toz to wola o pomste do nieba. Prosze, zeby ktos sie tym zajal w wolnej chwili.
Co do moderatora to jestem za, bo wiecznie siedzi na forum i jak gra to tez o tym wiem, bo wiecznie na dlugiej, czyli aktywnosc jest, a to najwazniejsze.



No wybacz !! , ale po pierwsze jeśli gram w CT : to moim zadaniem jest pilnować BS,a i ogólnie do niego dojścia , czyli gram EKO , nie muszę raszować , więc ustawiam się na pozycji i sobie cierpliwie czekam na TT.
Po drugie nie ma w regulaminie napisane , PIACH 30 sek , albo zakaz wskakiwania na skrzynki . Moja sprawa jak gram, czy Ci się to podoba czy nie fuck (zauważ ,że Ty narzekasz na mnie najwięcej :szook: , i nie koniecznie tylko na mnie , tylko na każdego który Cię ubije , nie ważne czy z kampy czy nie rrofl ) Musisz zrozumieć że to tylko gra i zabawa :csgoct: . Tak samo stoisz 1min przed Anarchią i kampisz z AWP 2pistolety , czy to uważasz za fajną gre ? . Ja nie zamierzam pouczać nikogo , tylko skupiam się na swojej grze. Więc zrób to samo , zobaczysz będzie Ci łatwiej ;) :happymeat:
I po trzecie : jakbym miał SOUS moderatora , to niestety musiałbym usunąć Twój komentarz bo większość Twojej treści jest nie na temat tego posta . Co ma gra w cs,a do moderowania na forum ? :nie wiem: :facepalm:
Obrazek
Obrazek

Czas ponoc goi rany Nagroda (1)

    Admin serwera:
    DD2, FFA, DM, ABW CSL

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1093
  • Dołączył: 1 lut 2014, o 17:57
  • Lokalizacja: Łódź
  • Postawione piwa: 29
  • Otrzymane piwa: 407

(#12) Napisano 5 sty 2017, o 17:42

Zamknę temat w oczekiwaniu na wyższych rangą. Posty odbiegają od tematu głównego.

Szarmancki Los Pederasta

    Mam na Was oko!

  • Awatar użytkownika
  • Mam na Was oko!
  • Posty: 317
  • Dołączył: 25 paź 2015, o 16:27
  • Postawione piwa: 58
  • Otrzymane piwa: 27

(#13) Napisano 18 sty 2017, o 16:07

Dzięki za UP :*:*
Obrazek
Obrazek

Wróć do Podania o Admina



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •