Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

[DD2]LAPA - Enesesito <3

W tym dziale będziesz mógł odwołać się od otrzymanego bana.
Część postu powinna Ci się wypełnić automatycznie - sprawdź czy wypełniły się poprawnymi danymi (jeśli nie, to popraw) i pamiętaj, aby uzupełnić wszystko. WSZYSTKO!


Tytuł wątku: W temat wpisz swój zbanowany nick oraz jeśli znasz to nick admina banującego.
Screeny: Wszystkie 5 (pięć) oryginalnych screenów należy spakować do ZIP/RAR i wrzucić na dowolny hosting plików. My zalecamy http://www.zippyshare.com/. Screenów nie wolno pomniejszać, powiększać, edytować czy zapisywać jako JPG - mają być oryginalne BMP.
AmxBans: Po wejściu na stronę z listą banów (klik, link) należy wyszukać swojego bana podając Nick/IP/SteamID i wkleić do postu link do niego - pole oznaczone jako LINK DO TEGO BANA.
Wycinek z konsoli: Wycinek ten można znaleźć w konsoli, również po ponownym uruchomieniu gry.
WAŻNE! Czas na wrzucenie ssów robionych przez Admina wynosi 12 h od chwili ich zrobienia.




Jeśli nowy temat nie wypełnił Ci wzorem to SKOPIUJ WZÓR Z TEGO TEMATU.

Kubi

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 732
  • Dołączył: 26 wrz 2012, o 17:59
  • Postawione piwa: 154
  • Otrzymane piwa: 83

(#16) Napisano 13 sty 2017, o 20:45

Użytkownik A.C.A.B#wislaq/AJ napisał:
Użytkownik Kubi napisał:
Niepotrzebna gownoburza, administracja nie powinna dyskutoac z graczami na serwie. Co do Lapy, to gdyby do mnie napisal "kundlu" dalbym bana na conajmniej tydzien bez zastanowienia, wiec wybacz Lysy, ale nie rozumiem skrocenia bana. P.S Co do Lapy, to nie dziwie sie, ze go zaczepiaja, gdyz jest bardzo irytujacym graczem, zamula, kampi, a jak sie mu zwroci uwage, to jeszcze placze na sb... parodia jakas.



Bądź obiektywny jako admin chociaż.
Admini też siedzą w jednym miejscu przez X czasu a jak się zwróci uwagę to wielce obrażeni i przy błahostce od razu takiego gracza wywalają, byłem ostatnio świadkiem takiego zachowania na FFA, więc daruj sobie takie uwagi.

Od tego macie forum, zeby wylewac na nim swoje zale, zakladasz temat, podajesz nick delikwenta i taki admin z automatu dostaje upomnienie od Axla. Co, ty zreszta koles za wnioski rzuczasz, mam swoja obiektywna opinie na ten temat i nie narzucaj mi swojej, a to ze adminom tez sie zdarzy, ze nie pojda do paki, to bywa- rowniez jestesmy graczami.

ŁAPA

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 486
  • Dołączył: 3 lut 2013, o 18:36
  • Postawione piwa: 153
  • Otrzymane piwa: 170

(#17) Napisano 13 sty 2017, o 20:56

Oj kubi.Co pisałeś że jakieś oburzenie z mojej strony jak napisałeś mi do paki.Dla mnie naprawdę nie pójść do paki zdarza się baaaardzo rzadko,a w sumie wtedy co pisałeś to akurat byłem obstawiony i wyjście to była pewna śmierć na momencie.Co lepsze to później parę rund z kolei nowy siedział właśnie na B z awp (jak zawsze) i nie ruszał się do paki.Oczywiście jemu nic nie napisałeś,ale przecież mi pisałeś ze się starasz każdego obiektywnie.Spoko.Nie ma tematu.To naprawdę wszystko jest bardzo widoczne kto z kim i w ogóle.Wiesz o co chodzi.
Chcesz ze mnie kpić?
Nie poczułem nic, daj bis
Nie powiedziałeś tego w ryj
To nie powiedziałeś nic

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#18) Napisano 13 sty 2017, o 21:03

Łapa to łapa :) Panowie ja wam powiem tak po co spinać tak dupkę :)

Kubi

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 732
  • Dołączył: 26 wrz 2012, o 17:59
  • Postawione piwa: 154
  • Otrzymane piwa: 83

(#19) Napisano 13 sty 2017, o 21:35

Użytkownik ŁAPA napisał:
Oj kubi.Co pisałeś że jakieś oburzenie z mojej strony jak napisałeś mi do paki.Dla mnie naprawdę nie pójść do paki zdarza się baaaardzo rzadko,a w sumie wtedy co pisałeś to akurat byłem obstawiony i wyjście to była pewna śmierć na momencie.Co lepsze to później parę rund z kolei nowy siedział właśnie na B z awp (jak zawsze) i nie ruszał się do paki.Oczywiście jemu nic nie napisałeś,ale przecież mi pisałeś ze się starasz każdego obiektywnie.Spoko.Nie ma tematu.To naprawdę wszystko jest bardzo widoczne kto z kim i w ogóle.Wiesz o co chodzi.

a skad wiesz, ze nie zwrocilem uwagi? Gdybys byl bardziej spostrzegawczy, to widzialbys, ze Nowy dostal ode mnie za to bana na 30 min. Poza tym admin-admina nie moze banowac (jednorazowy przypadek), wiec tak jak napisalem wcziesniej, wylewajcie zale na forum, a adminom sie na pewno dostanie za sowje wybryki.

ŁAPA

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 486
  • Dołączył: 3 lut 2013, o 18:36
  • Postawione piwa: 153
  • Otrzymane piwa: 170

(#20) Napisano 13 sty 2017, o 21:50

A to przepraszam.Zwracam honor.Rzeczywiście nie zauważyłem.Pozdrawiam.
Chcesz ze mnie kpić?
Nie poczułem nic, daj bis
Nie powiedziałeś tego w ryj
To nie powiedziałeś nic

Kubi

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 732
  • Dołączył: 26 wrz 2012, o 17:59
  • Postawione piwa: 154
  • Otrzymane piwa: 83

(#21) Napisano 14 sty 2017, o 13:08

zamknijcie juz ten bajzel xd

Wróć do Bany - odwołania.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •