Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Limit ssów

Wasze propozycje i uwagi związane z serwerem FFA.

Piotrek52090

    V.I.P

  • Awatar użytkownika
  • V.I.P
  • Posty: 154
  • Dołączył: 21 sty 2016, o 15:29
  • Lokalizacja: Kraków/Dublin(Irlandia)
  • Postawione piwa: 187
  • Otrzymane piwa: 9

(#16) Napisano 24 sty 2017, o 18:47

Ja jako zwykły szarak na forum :D w sensie na temat adminowania, to jestem za tym żeby znieść SSY bo to tylko strata czasu, a w dzisiejszych czasach to już przestarzała technologia i to żaden problem dla kogoś kto chce oszukiwać. Co do demka to przydadzą się treningi adminom,nie tylko próbnym gdyż niektórzy uważają że jak ktoś naprawdę ma skilla to od razu cziter. Jest parę osób znającym się na tym, nie będę wymieniał z resztą załoga wie. Jeszcze dałbym szansę Zwierzakowi na admina ponownie, bo widać że mu zależy na Lamersach, a to co było w przyszłości to może kiedyś wymaże dobrymi uczynkami.
PeterIRE - Gracz na Cs Lamers :)

Zdzisiek

    Admin serwera:
    DD2, DM,

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 293
  • Dołączył: 3 lis 2015, o 10:16
  • Lokalizacja: Leszno
  • Postawione piwa: 89
  • Otrzymane piwa: 51

(#17) Napisano 24 sty 2017, o 19:37

Jak dla mnie wystarczy aby admin na OP ogarnął 2 demka, w ciągu 2 tygodni a porządnie. A co do ss to wolałbym aby pozostały.
Obrazek

Kubi

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 732
  • Dołączył: 26 wrz 2012, o 17:59
  • Postawione piwa: 154
  • Otrzymane piwa: 83

(#18) Napisano 24 sty 2017, o 19:46

Użytkownik Zdzisiek napisał:
Jak dla mnie wystarczy aby admin na OP ogarnął 2 demka, w ciągu 2 tygodni a porządnie. A co do ss to wolałbym aby pozostały.

Jasne, ze fotki zostaja. Sa one potrzebne i jezeli ktos uwaza, ze Nie, to go kompletnie nie rozumiem. Mnie sie przydaja do tej pory, co prawda rzadko, ale sa one potrzebne, dzieki nim czasem mozemy zaoszczedzic troche czasu, a do tego przybywa nam uzytkownikow na forum xd

Zwierze

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 830
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 20:43
  • Postawione piwa: 42
  • Otrzymane piwa: 168

(#19) Napisano 24 sty 2017, o 19:52

Ja nie mowie przeciez nigdzie, zeby calkiem z nich zrezygnowac ! Ograniczyc tylko probnym i na jednego gracza limit tak na poczatek.

I nie schodzcie tak w dol z tymi demkami bo jeden mowi 5 , drugi mowi ze 2 wystarcza i zaraz wrocimy do punktu wyjscia. Jak chca miec admina to niech sie wykaza czyms innym niz kilka razy ssy i pare postow w grach i zabawach na forum bo to jest kurcze smieszne.

Jak chce grac to nie mmusiskladac podania.ktos chce byc adminem to niech wykaze troche poswiec3nia i zaangazowania.

Parker

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 2083
  • Dołączył: 16 kwie 2013, o 23:41
  • Lokalizacja: Tarnobrzeg
  • Postawione piwa: 112
  • Otrzymane piwa: 222

(#20) Napisano 25 sty 2017, o 02:01

SS mają zostać, jak inaczej sprawdzimy modele i 16-bit ( bo w sumie tylko do tego się przydają ).

Co do tych demek dla adminów próbnych. Proponuję, żeby zanim dany admin dostanie admina próbnego rozpisał demo. Przejdzie pomyślnie dostaje flagi, jeżeli nie to BAYO. W czasie adminowania już na adminie próbnym dać mu jeszcze ze 3, 4 demka tak w odstępach czasowych podsumuje się wszystko i koniec albo zostaje albo wylot.

Cytat:
Taa a niby to jest 5 min roboty przy jednym demku jak stwoerdziła @Rudziutka


Owszem, w niektórych przypadkach idzie demo rozpisywać z automatu jak leci zatrzymując tylko, żeby nie przeoczyć czegoś jak się zajmuje pisaniem ;D
Obrazek
Obrazek

Zwierze

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 830
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 20:43
  • Postawione piwa: 42
  • Otrzymane piwa: 168

(#21) Napisano 25 sty 2017, o 10:57

Jezu gdzie ja mowie o skasowaniu ss ! Jak wy sobie wyobrazacie sprawdzenie umiejetnosci kogokolwiek na podstawie 3 demek... Chodzi o to, ze czesc z nich ma byc czystych a na innych maja byc rozne rodzaje haxow wiec 3 demka to za malo. Jak ktos gra dziennie pare h to te 20 min go nie zbawi.

Musi byc od poczatku do konca tego admina probnego 7, moze 6 demek rozpisanych i to minimum zeby cos miarodajnie powiedziec o tej osobie. Demka maja byc tak wybrane, zeby sie przy nich troche napocic :D

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#22) Napisano 25 sty 2017, o 18:00

Widzę że połowa ludzi ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem haha Co do pomysłu jestem za sam może nawet wezmę udział w tym projekcie. Ja już od jakiegoś czasu rzadko używam ss. Wolę sprawdzać typa czy ze spekt czy z gry i tak w końcu gdzieś się wyjebie jeśli oczywiście jest odpalony. Też tak nie narzekajcie że ss nic nie dają bo też wychodzą kwiatki WGW miał tyl ss i w końcu poszły i nie mówię że tylko u niego ale było kilku takich co się złapali. Co do samego pomysłu jestem na tak tylko niech ktoś ogarnięty zajmie się tym bo planować jest łatwo ale jak przyjdzie robota to żeby się nie okazało że opiekun tego pomysłu nie ma czasu itp. Też nie róbcie przesady z tym rozpisywaniem moim zdaniem powinno być od 3 do 5 max. Żeby nie doszło do tego że zamiast przyciągać to będziemy odstraszać przyszłych adminów. Myślę że powinien być przedział bo na pewno będą tacy co szybko załapią i będą ogarniać demka to po co go męczyć jeśli ktoś nie będzie do końca przekonywujący to wtedy można dołożyć mu jeszcze jakieś demko.

MAYER

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 292
  • Dołączył: 9 lis 2014, o 13:31
  • Lokalizacja: Zakopane
  • Postawione piwa: 130
  • Otrzymane piwa: 38

(#23) Napisano 25 sty 2017, o 20:05

Moim zdaniem chyba próbny admin jest po to żeby sprawdzić czy ktoś się nadaje czy nie, więc pomysł rozpisania demek żeby przyznać OP jest bezsensu gdyż gracz który nie ogarnia ani nie zna wgl co to jest amx_modmenu nic nie będzie wiedział. Najpierw powinien się zapoznać z tymi funkcjami co nam daje ESP i modmenu, żeby poznał jak odpaleni gracze się zachowuja i itp.
Moim zdaniem jakby mi ktoś kazał rozpisać 5 demek żeby dostać OP zrezygnowałbym. Powód? gdzie indziej tego nie wymagają :)


kwestia demek dla OP-demka ze 3 maks w okresie próbnym do rozpisania jeśli w takim czasie je ogarnie znaczyć będzie, że się nadaje na admina. Zrazimy graczy jeśli ich będzie 5 czy 10.

I ostatnia sprawa adminów urzędujących już (również ja)-jeśli chodzi o same demka, skoro admin nie ma odwołań więc po co ma komuś udowadniać czy umie rozpisać czy nie?
Nie ma odwołań=dobrze wychwytuje odpaleńców. Proste

:)

Zwierze

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 830
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 20:43
  • Postawione piwa: 42
  • Otrzymane piwa: 168

(#24) Napisano 25 sty 2017, o 22:00

Prosze żeby się ktoś u władzy wypowiedział bo widzę, ze niektorzy nie umieja przeczytac i zrozumiec o co tu chodzi i konczy sie na tym, ze kazdy sie odnosi do posta wyzej a nikt do pierwotnego pomyslu. I zamiast konstruktywnie rozmawiac to dywagujemy nad tym ile demek ma miec admin probny do rozpisania. A wiekszosc z tych co gadaja ze 2 demka wystarcza to nie bede tu na glos komentowal ile demek w swoim zyciu otworzyli.

Wiekszosc roboty ja z hedonem i z kims tam jeszcze bym odwalil, ale kazdy musi zupelnie co innego gadac a do pomocy podejrzewam nie bylo by juz tylu chetnych...

Hedonista

    Moderuje co chcę :)

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 496
  • Dołączył: 11 maja 2015, o 10:42
  • Lokalizacja: Katowice
  • Postawione piwa: 48
  • Otrzymane piwa: 158

(#25) Napisano 29 sty 2017, o 21:04

No dobra widze że temat jakoś nie jest ciągniety także chciałbym zaproponować debate wewntątrz działu administracji/adminów na ten temat. Osobiście mogę się zgłosić do koordynowania, wdrożenia i sprawdzania demek/nowych adminów/rozpisek. Propozycja Zwierzaka jest bardzo obiecującym sprawdzianem dla przyszłych adminów ale byłbym za tym żeby odkurzyć umiejętności obecnych bo jakoś ich aktywność w tym temacie marna...
If You wanna fuck for money, fuck Yourself and save the money!


Obrazek

ObrazekObrazek

Hedonista

    Moderuje co chcę :)

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 496
  • Dołączył: 11 maja 2015, o 10:42
  • Lokalizacja: Katowice
  • Postawione piwa: 48
  • Otrzymane piwa: 158

(#26) Napisano 30 sty 2017, o 12:07

up
If You wanna fuck for money, fuck Yourself and save the money!


Obrazek

ObrazekObrazek

CZK

    Cham i prostak!

  • Awatar użytkownika
  • Cham i prostak!
  • Posty: 763
  • Dołączył: 27 kwie 2011, o 01:40
  • Postawione piwa: 15
  • Otrzymane piwa: 393

(#27) Napisano 31 sty 2017, o 01:48

... and down.
Wasze piwa dosłownie idą na szczytny cel.:devil: Obrazek

Wróć do Propozycje zmian / Ogłoszenia



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •